zimnadzidzia 15.03.22, 11:56 wyborcza.pl/7,75399,26483288,putin-bedzie-jeszcze-bardziej-nietykalny.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szwampuch58 Re: Putin niekaralny, niestety 15.03.22, 12:17 Putler jest polityczny trupem od 3 tygodni," wzmartywstanie" jest wykluczone Odpowiedz Link Zgłoś
ukos Re: Putin niekaralny, niestety 15.03.22, 13:06 Ten kretyn bez oporu zajął Krym, ale przecież już wojna w Donbasie powinna mu przemówić do rozumu. Teraz to początek końca. Jak któryś konkurent odstrzeli tego zbrodniarza, to mu żadne ustawy nic nie pomogą. Odpowiedz Link Zgłoś
horpyna4 Re: Putin niekaralny, niestety 15.03.22, 13:17 Nie mówiąc już o tym, że wszyscy jesteśmy śmiertelni i żadna obstawa nie ochroni go przed zawałem lub udarem. A przy stresie, w jakim ostatnio żyje, nietrudno o to. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Putin niekaralny, niestety 21.03.22, 07:22 Putin już jest skończony, a wraz ze sobą wykończył rosję. Kwestia kilku miesięcy a na Kremlu, tak jak w XVI wieku, władcami dawnej Rosji będą mówiący nie po rosyjsku. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Putin niekaralny, niestety 21.03.22, 19:15 ...a ruskie gienerały giną w Ukrainie. Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Ot, taka 15.03.22, 15:57 "bezkarność urzędnicza" (toutes proportions gardées)... Odpowiedz Link Zgłoś
mienkiszon Skąd my to znamy? 17.03.22, 08:45 Pamiętacie Szumowiny, respiratory, maseczki... "Do rosyjskiej Dumy wpłynął dziś projekt ustawy znacznie rozszerzający nietykalność byłych prezydentów i ich rodzin. Jeśli ustawa zostanie przyjęta, Władimir Putin nie będzie mógł być pociągnięty do jakiejkolwiek odpowiedzialności - ani za czyny popełnione podczas sprawowania władzy, ani po ewentualnym ustąpieniu z urzędu" Odpowiedz Link Zgłoś
zimnadzidzia Re: Skąd my to znamy? 18.03.22, 06:03 Uczą się u mistrza. Cytat z W. Frasyniuka: j... PiS Odpowiedz Link Zgłoś
pozytonium Mnie to bardzo cieszy. Naprawdę. 17.03.22, 08:45 zimnadzidzia napisał: > wyborcza.pl/7,75399,26483288,putin-bedzie-jeszcze-bardziej-nietykalny.html Słaby Putin, na czele kacapii, to dobrze dla Polski i całego świata. Odpowiedz Link Zgłoś
zimnadzidzia Re: Mnie to bardzo cieszy. Naprawdę. 18.03.22, 06:00 Putin i jego banda ma gdzieś jakiekolwiek standardy polityczne i humanitarne. Zachód rżnie głupa, a poza tym ma pełne gacie ze strachu przed bandytą. Dziennikarze jak zwykle piszą za pieniądze. Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis Re: Mnie to bardzo cieszy. Naprawdę. 18.03.22, 06:07 zimnadzidzia napisał: > Dziennikarze jak zwykle piszą za pieniądze. CI we WNET, Ziemkiewicz, RAchoń i Klarenbach ....też :) Odpowiedz Link Zgłoś
zimnadzidzia Re: Mnie to bardzo cieszy. Naprawdę. 18.03.22, 06:31 To jest stado piranii. To charakter wzmocniony kasą mediów. Żałosne to jest. Odpowiedz Link Zgłoś
pozytonium Re: Mnie to bardzo cieszy. Naprawdę. 18.03.22, 07:36 zimnadzidzia napisał: > Putin i jego banda ma gdzieś jakiekolwiek standardy polityczne i humanitarne. > Zachód rżnie głupa, a poza tym ma pełne gacie ze strachu przed bandytą. > Dziennikarze jak zwykle piszą za pieniądze. A kiedyś w kacapii były standardy demokratyczne? Jaką masz pewność, że kacapy nie wybiorą kogoś gorszego od Putina? Nawalny wcale nie jest lepszy od Putina. To Putin + nazizm. Słaby Putin niech trwa, bo tam nie widać nikogo, kto mógłby go zastąpić, a tamtejszy kler tylko podsyca. Geopolityczne kazanie prawosławnego duszpasterza o świetlanej przyszłości Wielkiej Rusi 03.03.2022 Odpowiedz Link Zgłoś
zimnadzidzia Re: Mnie to bardzo cieszy. Naprawdę. 18.03.22, 07:38 Zrob z Putinem żólwiki i pocałuj go w d... Odpowiedz Link Zgłoś
pozytonium Giuseppe Garibaldi 19.03.22, 08:19 zimnadzidzia napisał: > Zrob z Putinem żólwiki i pocałuj go w d... Ech. Naprawdę słaby Putin jest na korzyść świata, bo jego następca wcale nie będzie lepszy. Nawet taki Nawalny, to Putin + nazizm. Nie będzie lepiej do czasu, jak kacapy nie wypracują metod państwa demokratycznego. Kacapy, które mają za głowę uja są pośmiewiskiem na skalę światową, nikt normalny się z nimi nie liczy. Ławrow leciał sobie do Xi i musiał zawrócić, bo Xi akurat moczył nogi. :) Jak się przyjrzysz historii kacapii, to tam co nowy był gorszy od poprzednika. Stalin zastąpił Lenina, Stalina zastąpił Beria. Tam nie ma normalnych ludzi. Żyją jakimś mitem Iwana Groźnego, który też normalny nie był. A jaki jest Putin już teraz każdy widzi. Niech trwa sobie na zydlu w jakimś Kremlowskim bunkrze. Nawet Niemcy nie wytłumaczą się już z robienia interesów w Putinem. A przyjdzie taki nowy Putin, np. Nawalny i będzie znów klepanie po plechach niedźwiedzia, a za 20 lat znowu będzie szok. Zastanów się, kim chciałbyś zastąpić Putina? Na Ukrainie, było nie było mamy rządy demokratyczne. Nad przywódcą sprawuje nadzór lud. Potrafi usunąć szkodnika z zydla. W kacapii tego nie ma. Tamtejszy przywódca ma dogmat o nieomylności niczym papież w 1870 roku. Giuseppe Garibaldi nie obalił nieomylnego papieża. Zamknął go w Watykanie i przygląda mu się ze wzgórza górującego nad Watykanem. Odpowiedz Link Zgłoś
buldog2 Re: Putin niekaralny, niestety 18.03.22, 07:51 Uczą się od PISu. Ale dziś to puste słowa. Kiedy odchodził Jelcyn, sam mianował następcę, który w pierwszej kolejności dekretem zagwarantował nietykalność jemu i rodzinie. Putinowi władza może być odebrana, to zupełnie co innego. Odpowiedz Link Zgłoś
haen2010 Re: Putin niekaralny, niestety 18.03.22, 07:51 Prawdopodobnie. Tak umocnił jedynowładztwo, że w Rosji nikt mu nie podskoczy. Jak utrzyma kontrolę nad Rosgwardią, służbami i policją to ma sielskie życie w luksusowych bunkrach. Kłopotem jest elita Rosji, która posmakowała zachodniej cywilizacji pieniądza i beztroski. Powoli się za nich zabiera. To wg niego V Kolumna. Zdrajcy i szczury. Odpowiedz Link Zgłoś
zimnadzidzia Re: Putin niekaralny, niestety 19.03.22, 05:46 III Rzesza upadła. Czerwony carat niestety nie. Odpowiedz Link Zgłoś