Dodaj do ulubionych

Putin niekaralny, niestety

15.03.22, 11:56
wyborcza.pl/7,75399,26483288,putin-bedzie-jeszcze-bardziej-nietykalny.html
Obserwuj wątek
    • szwampuch58 Re: Putin niekaralny, niestety 15.03.22, 12:17
      Putler jest polityczny trupem od 3 tygodni," wzmartywstanie" jest wykluczone
    • ukos Re: Putin niekaralny, niestety 15.03.22, 13:06
      Ten kretyn bez oporu zajął Krym, ale przecież już wojna w Donbasie powinna mu przemówić do rozumu. Teraz to początek końca. Jak któryś konkurent odstrzeli tego zbrodniarza, to mu żadne ustawy nic nie pomogą.
      • horpyna4 Re: Putin niekaralny, niestety 15.03.22, 13:17
        Nie mówiąc już o tym, że wszyscy jesteśmy śmiertelni i żadna obstawa nie ochroni go przed zawałem lub udarem. A przy stresie, w jakim ostatnio żyje, nietrudno o to.
      • 141288bs Re: Putin niekaralny, niestety 21.03.22, 07:22
        Putin już jest skończony, a wraz ze sobą wykończył rosję. Kwestia kilku miesięcy a na Kremlu, tak jak w XVI wieku, władcami dawnej Rosji będą mówiący nie po rosyjsku.
        • 141288bs Re: Putin niekaralny, niestety 21.03.22, 19:15
          ...a ruskie gienerały giną w Ukrainie.
    • topiramax Re: Putin niekaralny, niestety 15.03.22, 14:38
      Ale nie nieśmiertelny.
    • ave.duce Ot, taka 15.03.22, 15:57
      "bezkarność urzędnicza" (toutes proportions gardées)...
    • mienkiszon Skąd my to znamy? 17.03.22, 08:45
      Pamiętacie Szumowiny, respiratory, maseczki...

      "Do rosyjskiej Dumy wpłynął dziś projekt ustawy znacznie rozszerzający nietykalność byłych prezydentów i ich rodzin. Jeśli ustawa zostanie przyjęta, Władimir Putin nie będzie mógł być pociągnięty do jakiejkolwiek odpowiedzialności - ani za czyny popełnione podczas sprawowania władzy, ani po ewentualnym ustąpieniu z urzędu"
      • zimnadzidzia Re: Skąd my to znamy? 18.03.22, 06:03
        Uczą się u mistrza.
        Cytat z W. Frasyniuka: j... PiS
    • pozytonium Mnie to bardzo cieszy. Naprawdę. 17.03.22, 08:45
      zimnadzidzia napisał:

      > wyborcza.pl/7,75399,26483288,putin-bedzie-jeszcze-bardziej-nietykalny.html

      Słaby Putin, na czele kacapii, to dobrze dla Polski i całego świata.
      • zimnadzidzia Re: Mnie to bardzo cieszy. Naprawdę. 18.03.22, 06:00
        Putin i jego banda ma gdzieś jakiekolwiek standardy polityczne i humanitarne.
        Zachód rżnie głupa, a poza tym ma pełne gacie ze strachu przed bandytą.
        Dziennikarze jak zwykle piszą za pieniądze.
        • no-popis Re: Mnie to bardzo cieszy. Naprawdę. 18.03.22, 06:07
          zimnadzidzia napisał:

          > Dziennikarze jak zwykle piszą za pieniądze.
          CI we WNET, Ziemkiewicz, RAchoń i Klarenbach ....też :)
          • zimnadzidzia Re: Mnie to bardzo cieszy. Naprawdę. 18.03.22, 06:31
            To jest stado piranii. To charakter wzmocniony kasą mediów.
            Żałosne to jest.
        • pozytonium Re: Mnie to bardzo cieszy. Naprawdę. 18.03.22, 07:36
          zimnadzidzia napisał:

          > Putin i jego banda ma gdzieś jakiekolwiek standardy polityczne i humanitarne.
          > Zachód rżnie głupa, a poza tym ma pełne gacie ze strachu przed bandytą.
          > Dziennikarze jak zwykle piszą za pieniądze.

          A kiedyś w kacapii były standardy demokratyczne?
          Jaką masz pewność, że kacapy nie wybiorą kogoś gorszego od Putina?
          Nawalny wcale nie jest lepszy od Putina. To Putin + nazizm.
          Słaby Putin niech trwa, bo tam nie widać nikogo, kto mógłby go zastąpić, a tamtejszy kler tylko podsyca.
          • zimnadzidzia Re: Mnie to bardzo cieszy. Naprawdę. 18.03.22, 07:38
            Zrob z Putinem żólwiki i pocałuj go w d...
            • pozytonium Giuseppe Garibaldi 19.03.22, 08:19
              zimnadzidzia napisał:

              > Zrob z Putinem żólwiki i pocałuj go w d...

              Ech.
              Naprawdę słaby Putin jest na korzyść świata, bo jego następca wcale nie będzie lepszy. Nawet taki Nawalny, to Putin + nazizm. Nie będzie lepiej do czasu, jak kacapy nie wypracują metod państwa demokratycznego.
              Kacapy, które mają za głowę uja są pośmiewiskiem na skalę światową, nikt normalny się z nimi nie liczy. Ławrow leciał sobie do Xi i musiał zawrócić, bo Xi akurat moczył nogi. :)

              Jak się przyjrzysz historii kacapii, to tam co nowy był gorszy od poprzednika. Stalin zastąpił Lenina, Stalina zastąpił Beria.
              Tam nie ma normalnych ludzi. Żyją jakimś mitem Iwana Groźnego, który też normalny nie był.

              A jaki jest Putin już teraz każdy widzi. Niech trwa sobie na zydlu w jakimś Kremlowskim bunkrze.
              Nawet Niemcy nie wytłumaczą się już z robienia interesów w Putinem. A przyjdzie taki nowy Putin, np. Nawalny i będzie znów klepanie po plechach niedźwiedzia, a za 20 lat znowu będzie szok.

              Zastanów się, kim chciałbyś zastąpić Putina?
              Na Ukrainie, było nie było mamy rządy demokratyczne. Nad przywódcą sprawuje nadzór lud. Potrafi usunąć szkodnika z zydla. W kacapii tego nie ma. Tamtejszy przywódca ma dogmat o nieomylności niczym papież w 1870 roku.
              Giuseppe Garibaldi nie obalił nieomylnego papieża. Zamknął go w Watykanie i przygląda mu się ze wzgórza górującego nad Watykanem.

              https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e8/Garibaldimonument.JPG
    • buldog2 Re: Putin niekaralny, niestety 18.03.22, 07:51
      Uczą się od PISu. Ale dziś to puste słowa. Kiedy odchodził Jelcyn, sam mianował następcę, który w pierwszej kolejności dekretem zagwarantował nietykalność jemu i rodzinie.
      Putinowi władza może być odebrana, to zupełnie co innego.
    • haen2010 Re: Putin niekaralny, niestety 18.03.22, 07:51
      Prawdopodobnie. Tak umocnił jedynowładztwo, że w Rosji nikt mu nie podskoczy. Jak utrzyma kontrolę nad Rosgwardią, służbami i policją to ma sielskie życie w luksusowych bunkrach. Kłopotem jest elita Rosji, która posmakowała zachodniej cywilizacji pieniądza i beztroski.
      Powoli się za nich zabiera. To wg niego V Kolumna. Zdrajcy i szczury.
      • zimnadzidzia Re: Putin niekaralny, niestety 19.03.22, 05:46
        III Rzesza upadła. Czerwony carat niestety nie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka