30.06.22, 09:50
Obejrzałem wczoraj/przedwczoraj program na tvn z udziałem Kwaśniewskiego, jak wiadomo on nie jest z mojej bajki, ale słuchając go, jak mówi z sensem, jaką polszczyzną się posługuje porównałem go z du*a, ależ różnica, nie sadził żałosnych " dowcipów" jak to murzyny rektora zjadły, po raz pierwszy nie czułem zażenowania słysząc jego wypowiedzi, tak jak czuję gdy du*a pieprzy swoje dys ys, dys ys.
Obserwuj wątek
    • no-popis Re: Różnica 30.06.22, 10:20
      czan-dra napisał:

> Obejrzałem wczoraj/przedwczoraj program na tvn z udziałem Kwaśniewskiego, jak w
      > iadomo on nie jest z mojej bajki, ale słuchając go, jak mówi z sensem, jaką pol
      > szczyzną się posługuje porównałem go z du*a, ależ różnica, nie sadził żałosnych
      > " dowcipów" jak to murzyny rektora zjadły, po raz pierwszy nie czułem zażenowa
      > nia słysząc jego wypowiedzi, tak jak czuję gdy du*a pieprzy swoje dys ys, dys y
      > s.
      A zestawiałeś może Olka z Komorowskim ...właśnie z Twojej bajki?
      ?
    • j-k Tfoja Rusznica - mnie cieszy. 30.06.22, 23:39
      czan-dra napisał:
      > Obejrzałem wczoraj/przedwczoraj program na tvn z udziałem Kwaśniewskiego, jak w
      > iadomo on nie jest z mojej bajki, ale słuchając go, jak mówi z sensem, jaką pol
      > szczyzną się posługuje porównałem go z du*a, ależ różnica, nie sadził żałosnych

Kwasniewski byl najlepszym z Prezydentow III.RP

i mimo, ze droge do III.RP utorowal Lech Walesa (ktory dzialal w trudniejszych czasach)

historia rowniez Prezydentowi Kwasniewskiemu zaslug nie odmowi.
      • no-popis Re: Tfoja Rusznica - mnie cieszy. 01.07.22, 05:22
        j-k napisał:

> czan-dra napisał:
        > > Obejrzałem wczoraj/przedwczoraj program na tvn z udziałem Kwaśniewskiego,
        > jak w
        > > iadomo on nie jest z mojej bajki, ale słuchając go, jak mówi z sensem, ja
        > ką pol
        > > szczyzną się posługuje porównałem go z du*a, ależ różnica, nie sadził żał
        > osnych
        >
        >
        > Kwasniewski byl najlepszym z Prezydentow III.RP
        I ja się z Tobą zgodzę.
        > i mimo, ze droge do III.RP utorowal Lech Walesa (ktory dzialal w trudniejszych
        > czasach)
        Wałęsa sam te trudne czasy stworzył nie uwalniając się od dyspozycji Kiszczaka i prowadzenia go przez Kiszczaka. To symbol polskiego kołtuństwa i głupoty czy prawicowego bolszewizmu, zamierzchłego katolicyzmu , homofobii, pazerności itd itp
        > historia rowniez Prezydentowi Kwasniewskiemu zaslug nie odmowi.
        Już nie odmawia
        • no-popis Re: Tfoja Rusznica - mnie cieszy. 01.07.22, 16:07
          niegracz napisał:

> gdyby nie upadek ZSRR to Kwasniewski nadal by był podnóżkiem Moskwy
          > - top lawirant-
          > gładka mowa to o wiele za mało by okreslac kogoś jako najlepszego Prezydenta
          A może trochę konkretów.
          Solidarnościowe łałtorytety wieszczyły, że gdy Kwaśniewski wygra wybory to Polska nie wejdzie do NATO, Unii i staniemy się znowu pod wpływem Moskwy.
          Tymczasem za tej właśnie prezydentury weszliśmy do NATO, do Unii Europejskiej i udało się uchwalić konstytucję.
          Bardzo dobra prezydentura.
          Czy ja lubię Olka czy nie lubię, czy ja cenię go czy nie cenię to fakty są faktami.
        • j-k Zaslugi Kwacha: 01.07.22, 17:02
          niegracz napisał:
          > gładka mowa to o wiele za mało by okreslac kogoś jako najlepszego Prezydenta

1. wprowadzil Polske do NATO
          2. wprowadzil Polske do UE
          3. Jest jednym z glownych autorow obecnej Konstytucji

4. Politycznie nie mial zadnej "wpadki" . poza pijanstwem w Kijowie . - ale to mu historia wybaczy.

- to malo ?
          • no-popis Re: Zaslugi Kwacha: 04.07.22, 09:55
            j-k napisał:

> niegracz napisał:
            > > gładka mowa to o wiele za mało by okreslac kogoś jako najlepszego Prezyd
            > enta
            >
            >
            > 1. wprowadzil Polske do NATO
            > 2. wprowadzil Polske do UE
            > 3. Jest jednym z glownych autorow obecnej Konstytucji
            >
            > 4. Politycznie nie mial zadnej "wpadki" . poza pijanstwem w Kijowie . - ale to
            > mu historia wybaczy.
            >
            > - to malo ?
            Nie ulega to wątpliwości, że to można mu zapisać na Wielki Plus dodatni.
            O ujemnych przez grzeczność i sympatię do Olka nie będę pisał.
        • j-k Polemizowalbym 01.07.22, 17:04
          stasi1 napisał:
          > Byłby najgorszym gdyby mógł. Najgorszym jest duda. Jego to już chyba nikt nie p
          > rzescignie.

Polemizowalbym

Duda zawetowal juz jedna ustawe - wbrew Kaczorowi

Bronek - nawet palcem nie kiwnal bez zgody Donka.
              • pozytonium To niemożliwe. 05.07.22, 09:37
                adria231 napisała:

> Duda wystraszył się, że jego córcia nie dostanie wizy do żadnego cywilizowanego
                > kraju i zawetował tę jedyną pisią ustawę.......

Żona Dudy jest Żydówką. Nie ma w tym nic złego, ale jego dzieci, co by nie mówić, też są Żydami.
                Żaden kraj nie ma ochoty na posądzenie o antysemityzm.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka