Dodaj do ulubionych

Popłakałem siem. Nad losem

06.12.22, 00:17
rolnika.:)

www.lublin112.pl/agrounia-nie-ustaje-w-walce-o-ustabilizowanie-rynku-zboza-nasyla-sie-policje-zamyka-niewygodne-osoby-i-to-jest-rozwiazanie-problemu/
Obserwuj wątek
    • vivak01 Re: Popłakałem siem. Nad losem 06.12.22, 08:49
      Ja też. Im ciągle wiatr w oczy. A okazuje się, że nawet dla rolnika najważniejszy jest rynek, choć w mowach działaczy ludowych to sami patrioci, co o ludzi się troszczą. Zapominają dodać, że tylko o swoich.
      • superspec1 Re: Popłakałem siem. Nad losem 06.12.22, 09:39
        AgroUnia 0.7 procent!;)

wiadomosci.wp.pl/gorzki-smak-wygranej-pis-prowadzi-w-sondazu-ale-traci-wladze-6841429682674208a
      • pozytonium Re: Popłakałem siem. Nad losem 06.12.22, 09:57
        vivak01 napisał(a):

> Ja też. Im ciągle wiatr w oczy. A okazuje się, że nawet dla rolnika najważniejs
        > zy jest rynek, choć w mowach działaczy ludowych to sami patrioci, co o ludzi si
        > ę troszczą. Zapominają dodać, że tylko o swoich.

forum.gazeta.pl/forum/w,28,174489192,174489192,Nie_kupuja_zle_kupuja_tez_zle_prawicy_nie_dogodzi.html
        W przypadku tych chłopów. Jest nadmiar zboża, to trzeba hodować zwierzęta i wysyłać je za cenne € na zachód.
        • superspec1 Re: Popłakałem siem. Nad losem 06.12.22, 09:58
          www.tygodnikzamojski.pl/artykul/3409/majatek-hulcze.html
          • pozytonium Re: Popłakałem siem. Nad losem 06.12.22, 10:28
            superspec1 napisał(a):

> www.tygodnikzamojski.pl/artykul/3409/majatek-hulcze.html

Gospodarstwo Rolne w Hulczu w gminie Dołhobyczów zostało jednym z trzech laureatów XII rankingu branżowego czasopisma Nowe Życie Gospodarcze „Lista 300”. W zestawieniu sklasyfikowano największe w kraju gospodarstwa, powstałe na ziemiach dawnych pegeerów. 489 hektarów ziemi obsiewanej burakami, jęczmieniem i pszenicą oraz 668 tys. zł zysku – takim wynikiem zamknął się ubiegły rok dla właścicieli gospodarstwa rolnego w Hulczu: Krzysztofa Bojara z Sitańca oraz Mieczysława Kłyża z Majdanu w gm. Dołhobyczów. Nowe Życie Gospodarcze – branżowy dwutygodnik ukazujący się w Warszawie – uznał gospodarstwo za jedno z trzech najlepszych gospodarstw towarowych w kraju. Zwyciężyły gospodarstwa z Siecieborowic w woj. dolnośląskim oraz Sannik w mazowieckim.

A gdzie meritum?
            • superspec1 Re: Popłakałem siem. Nad losem 06.12.22, 10:46
              Na rolnictwie można dobrze zarobić.
              • pozytonium Re: Popłakałem siem. Nad losem 06.12.22, 11:07
                superspec1 napisał(a):

> Na rolnictwie można dobrze zarobić.

Na zbieraniu puszek też.
    • rotenschwanz Re: Popłakałem siem. Nad losem 06.12.22, 09:01
      Z twoim rozumem to chyba nie wiesz, jak to pole wyglada.
      • superspec1 Re: Popłakałem siem. Nad losem 06.12.22, 09:32
        Ale Zamoyski wie.:)
        agroprofil.pl/wiadomosci/do-konca-polsce-oddani/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka