Dodaj do ulubionych

Program 3D

05.09.23, 12:22
Kosiniak-Kamysz maja pomysł na uzdrowienie ochrony zdrowia. Pomysł jest równie genialny jak hasło wyborcze. Zasadza się na spostrzeżeniu, że jeśli wszyscy płacą składki zdrowotne, to niektórym można zafundować wizytę prywatną. Otóż jeśli z powodu braków kadrowych w ciągu 60 dni nie dostaniesz się do lekarza specjalisty, to NFZ sfinansuje ci wizytę prywatną. Gdzie? Głupie pytanie. Przecież Kosiniak-Kamysz, Karczewski, Szumowski są przecież lekarzami i chętnie przyjmują. Kosiniak-Kamysz nie zdradza co w sytuacji, gdy na wizytę prywatną trzeba będzie czekać 62 dni?
Obserwuj wątek
  • pies.na.czarnych Re: Program 3D 05.09.23, 12:29
   Kosiniak-Kamysz jest na kursie, na ścieżce, ale nie wie jak to wszystko zrealizować. W Polsce gdzie nadal działa komunistyczny tworek/potworek darmowej służby zdrowia bez totalnej reformy nic nie da się zrobić.
   • oby.watel Re: Program 3D 05.09.23, 12:53
    pies.na.czarnych napisała:

    > Kosiniak-Kamysz jest na kursie, na ścieżce, ale nie wie jak to wszystko zrealiz
    > ować. W Polsce gdzie nadal działa komunistyczny tworek/potworek darmowej służby
    > zdrowia bez totalnej reformy nic nie da się zrobić.

    Czarzasty stwierdził, że nie wolno niczego reformować, ponieważ jak ochrona zdrowia nie będzie państwowa, to nikogo nie będzie stać na leczenie się. Neobolszewikowi we łbie nie może się zmieścić, że do prywatnego pacjenta też państwo może dopłacić.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka