Dodaj do ulubionych

Wielki problem Dudusia.

17.10.23, 10:21
Ma sporo na sumieniu jako funkcyjny "prezydent" mafii pisowskiej. Teraz ma życiową szansę wybaczenia swoich łajdactw.
Jeżeli po klęsce mafii dalej będzie ją popierał, żeby jak najdłużej okradała Polskę z naszej wspólnej kasy, to marnie widzę jego i jego kieckowej małżonki przyszłość taką zwyczajną, do życia wśród rodaków.
Obserwuj wątek
    • szwampuch58 Re: Wielki problem Dudusia. 17.10.23, 10:23
      Nie ma,wybaczanie wykluczone
      • haen2010 Re: Wielki problem Dudusia. 17.10.23, 13:12
        Różnie to bywa. Na pewno ma wielki ból głowy. Jeżeli pójdzie w zaparte z Kaczorem, to całe jego dwie kadencje będą podsumowana totalnie. Obstawiając np. Tuska ma szanse jakoś żyć po następnych wyborach.

        To w końcu Tusk i jego kampania z setkami tysięcy demonstracji wygrała wybory dla całej opozycji.
        • borrrka Myślę dokładnie, jak Ty Haen 17.10.23, 14:09
          To życiowa szansa Dudy - jeśli nie skorzysta, to wiadomo, co...
      • pies.na.czarnych Re: Wielki problem Dudusia. 17.10.23, 13:20
        Uciekł do Watykanu i na razie jest bezpieczny. Jeżeli wróci to można go objąć aresztem domowym, tak na początek ;)
    • stasi1 Re: Wielki problem Dudusia. 17.10.23, 13:40
      Ale jak chcesz mu wybaczać? On tobie by nie wybaczył
    • m.c.hrabia Re: Wielki problem Dudusia. 17.10.23, 14:38
      podobno modlił u świętego grobu, może go coś ( święty pedofili) olśniło, znaczy spuściło na niego laskę poznania:)
      • dunajec1 Re: Wielki problem Dudusia. 17.10.23, 14:54
        Moze i zwieracz mu puscil, ale teraz znowu scisnal zeby zamknal oczy i sekretarza kc pisu wyznaczy na premiera.
    • no-popis Re: Wielki problem Dudusia. 17.10.23, 17:13
      haen2010 napisał:

      > Jeżeli po klęsce mafii dalej będzie ją popierał, żeby jak najdłużej okradała Po
      > lskę z naszej wspólnej kasy, to marnie widzę jego i jego kieckowej małżonki prz
      > yszłość taką zwyczajną, do życia wśród rodaków.

      Czy coś przeoczyłem!? Czy Tusk i kloakolicja ogłosiły likwidację synekur w radach spółek skarbu państwa?
      • stasi1 Re: Wielki problem Dudusia. 19.10.23, 15:33
        Ogłosili na razie likwidację różnych funduszy z których pisowcy czerpali pełnymi garściami.
      • j-k POPiS - bedzie trwal w najlepsze... 19.10.23, 15:47
        no-popis napisała:
        > Czy coś przeoczyłem!? Czy Tusk i kloakolicja ogłosiły likwidację synekur w rada
        > ch spółek skarbu państwa?


        POPiS - bedzie trwal w najlepsze...

        a TKM - tym bardziej.
    • m.c.hrabia Re: Wielki problem Dudusia. 17.10.23, 17:32
      dzięki wam forumowicze Tusk dał dupy przegrał 6 do 0
    • no-popis Należy się cieszyć.Zmiany nastąpiły natychmiast :: 19.10.23, 15:55
      2 dni po ogłoszeniu wybików wyborów i proszę jakie pozytywne zmiany:
      www.rmf24.pl/ekonomia/news-rosna-wynagrodzenia-ekonomisci-optymistycznie-o-przyszlosci,nId,7097103#crp_state=1
      To są cuda Tuska!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka