Dodaj do ulubionych

Większość emerytów nie będzie płacić podatków!

29.05.25, 19:53
Przy załatwieniu przez Trzaskowskiego u Tuska kwoty wolnej od podatku w wysokości 60 000 zł,
zdecydowana większość emerytów będzie całkowicie zwolniona z obciążenia podatkowego!
Tego Wam emeryci Nawrocki nigdy nie załatwi!
Idźcie na wybory i zagłosujcie z głową.
Obserwuj wątek
    • negativum Re: Większość emerytów nie będzie płacić podatków 29.05.25, 20:01
      Srali mazgali a po wyborach płakali.
      60 tys. To Donald Franciszek miał wprowadzić w 100 dni.
      • manhu VAT +++ 30.05.25, 00:40
        Te 60 tys jest mało ważne. Podatki w Polsce są rzędu 80%! 4/5 kradnie państwo w haraczach.

        Np. 8000 netto to 13500 dla pracodawcy, - VAT to 6500 i już mamy poniżej połowy, a dalej idzie akcyza, podatek od spadków, podatek od podatku, itd.

        Ponadto podatki są przerzucalne. Np. emeryt dzięki tarczy PIS zaoszczędził na prądzie 10-20 zł na mies, ale dzięki cenom z sufitu dla firm zapłacił 100-200 zł więcej w sklepach. Bogacz dostanie wielki podatek to wliczy sobie w ceny. Tak jak cła Trumpa (które ciągle są w zawieszeniu, sąd je uwalił, ale przy cle = podatku 145% po prostu drastycznie rośnie cena, a nie że bogacz zamiast marży 20% stosuje gigantyczną stratę).
    • chocolate_dog123 Re: Większość emerytów nie będzie płacić podatków 29.05.25, 20:01
      Co wybory wyskakujecie z tymi głodnymi kawałkami. A ja się pytam co stało na przeszkodzie od grudnia 2023 żeby to wprowadzić w życie. Nikt w te zapewnienia już nie uwierzy. Tak samo można było emerytom wprowadzić waloryzację świadczeń dwa razy w roku. Inflacja magicznie nie zniknęła.
      • weteran-czasu Re: Większość emerytów nie będzie płacić podatków 29.05.25, 20:05
        Że Trzaskowski to załatwi jest bardzo duża szansa,
        Nawrocki najwyżej załatwi prezerwatywy i viagrę do pałacu prezydenckiego, nic ponadto!
        • chocolate_dog123 Re: Większość emerytów nie będzie płacić podatków 29.05.25, 20:11
          Ze.sra. Jak się coś obiecuje to się to dotrzymuje. Tyle że Tusk i PO nie byli nigdy ludźmi honoru. Trzask zna się na oprawie artystycznej:

          wnet.fm/2019/05/28/masaz-erotyczny-zele-stymulujace-i-prezerwatywy-w-warszawskiej-szkole-podstawowej-tak-wygladal-turniej-lgbt/
          • hrasier_2 Re: Większość emerytów nie będzie płacić podatków 29.05.25, 20:40
            chocolate_dog123 napisała:

            > Ze.sra. Jak się coś obiecuje to się to dotrzymuje. Tyle że Tusk i PO nie byli n
            > igdy ludźmi honoru. Trzask zna się na oprawie artystycznej:
            >
            > wnet.fm/2019/05/28/masaz-erotyczny-zele-stymulujace-i-prezerwatywy-w-warszawskiej-szkole-podstawowej-tak-wygladal-turniej-lgbt/
            Gdyby był rzetelny to zrobił przed wyborami. Bo w niczym mu Duda nie przeszkadzał. I ludzie by chętnie zagłosowali. Ale widać, że to są następne obiecanki, z cyklu chodźcie do nas. A później mamy was. Od półtora roku, tylko wojuje z PIS i nic więcej.. Wszystkie inwestycje na dalszy plan, nie na cito. Zastraszył koalicjantów już reorganizacją rządu. I ci z oddaniem popierają Trzaskowskiego. Który po wyborach przyklepie wszystko. Co mu Tusk podsunie. I cała Bruksela.
        • negativum Tak jak emerytury SBokom :) 29.05.25, 20:19
          weteran-czasu napisał:

          > Że Trzaskowski to załatwi jest bardzo duża szansa,
          > Nawrocki najwyżej załatwi prezerwatywy i viagrę do pałacu prezydenckiego, nic p
          > onadto!
          >
          >
      • negativum Re: Większość emerytów nie będzie płacić podatków 29.05.25, 20:17
        chocolate_dog123 napisała:

        > Co wybory wyskakujecie z tymi głodnymi kawałkami. A ja się pytam co stało na pr
        > zeszkodzie od grudnia 2023 żeby to wprowadzić w życie.

        2024 budżet złego PiS. Ale budżet na 2025 to też Donaldowi Franciszkowi PiS sporządzał? A to nierób.
        • privus Re: Większość emerytów nie będzie płacić podatków 30.05.25, 02:47
          negativum napisał:

          > chocolate_dog123 napisała:
          >
          > > Co wybory wyskakujecie z tymi głodnymi kawałkami. A ja się pytam co stało
          > na pr
          > > zeszkodzie od grudnia 2023 żeby to wprowadzić w życie.
          Duda i stan zadłużenia pozostawiony przez PiS.

          > 2024 budżet złego PiS. Ale budżet na 2025 to też Donaldowi Franciszkowi PiS spo
          > rządzał? A to nierób.
          To jest jedynie Twoja podwórkowa ocena.
          Wstępny i przybliżony rachunek wskazuje, że budżet państwa będzie to kosztowało maximum 600 ml. zł rocznie, co w porównaniu z bezsensownymi trwonionymi wydatkami przez PiS stanowi kroplę w morzu.
    • hordol zasadnicze pytanie... 30.05.25, 05:07
      a od kiedy???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka