maaax 20.12.04, 19:50 ..karpi! www.lewica.pl/?dzial=polska&id=2828------- zob. tam komentarz naszego kol. shanti'ego. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yossarian18 Re: lewacy manifestuja w obronie 20.12.04, 20:19 A pajac roku? Ja głosowałem na tow. Millera. Odpowiedz Link Zgłoś
oszolom.z.radia.maryja Re: lewacy manifestuja w obronie 20.12.04, 20:34 to samo lewactwo szykuje nam zamach na religijny charakter świat kościelnych zwłaszcza na Boże Narodzenie Odpowiedz Link Zgłoś
republikan Re: lewacy manifestuja w obronie 21.12.04, 01:23 Oświeć mnie Oszołku, nie wyczuwam związku pomiędzy maszerowaniem z Bogu ducha winnymi karpiami po mieście , a religijnym charakterem Świąt Bożego Narodzenia. Jakkolwiek bardzo się staram i dostrzegam pdobieństwo we fleksji wyrazów lewactwo i robactwo ;))), a może to nie ten artykuł? Odpowiedz Link Zgłoś
pereop sadyzm 21.12.04, 08:42 zapewne dla ciebie niehumanitarne zabijanie zwierząt jest chlebem powszechnym - najpierw niech się zwierzątka duszą leżac sobie gdzieś na ulicy - a potem przyprowadź dziecko i pokaż jak pięknie zabijasz zwięrzątko - dziecko będzie co miało opowiadać jak to maaax szykuję się na święta... ciekawe czy jeśli masz w domu psa lub inne zwierze i jeśli ono zachoruję to też będziesz je na siłe trzymał - a niech się męczy Odpowiedz Link Zgłoś
maaax Re: sadyzm 21.12.04, 12:57 wszyscy w domu u ciebie zdrowi? może wybierz sie na spacerek, poodychaj głeboko...mam nadzieję, ze to pomoże Odpowiedz Link Zgłoś
pereop Re: sadyzm 21.12.04, 13:03 maaax napisał: > wszyscy w domu u ciebie zdrowi? może wybierz sie na spacerek, poodychaj > głeboko...mam nadzieję, ze to pomoże a może jakąś sensowną odpowiedź poproszę a nie bełkot? Odpowiedz Link Zgłoś
maaax Re: sadyzm 21.12.04, 13:05 odpowiedz adekwatna do tresci twojego postu- pomysl chwile, moze zrozumiesz Odpowiedz Link Zgłoś
maria421 Re: lewacy manifestuja w obronie 21.12.04, 09:39 Pereopie, przypominam ze Brigitte Bardot (jak wiadomo dzialaczka ochrony zwierzat) zostala we Francji ukarana grzywna gdyz w swej ksiazce protestowala (m. inn)przeciw rytualnemu ubojowi zwierzat na miesa halal (koszerne) w tysiacych rzezni muzulmanskich. Ten uboj polega na tym, ze zwierzeciu podrzyna sie gardlo i czeka sie, aby sie wykrwawilo. Co do karpii- w Niemczech zabijaja od razu w sklepach. Wywawiala z wody i ida z takim karpiem na zaplecze, a wracaja juz z wypatroszonym. Nie ma zadnego chodzenia po miescie ze skaczacym w siatce karpiem. Odpowiedz Link Zgłoś
pereop Re: lewacy manifestuja w obronie 21.12.04, 09:49 maria421 napisała: > Pereopie, przypominam ze Brigitte Bardot (jak wiadomo dzialaczka ochrony > zwierzat) zostala we Francji ukarana grzywna gdyz w swej ksiazce protestowala > (m. inn)przeciw rytualnemu ubojowi zwierzat na miesa halal (koszerne) w > tysiacych rzezni muzulmanskich. Ten uboj polega na tym, ze zwierzeciu podrzyna > sie gardlo i czeka sie, aby sie wykrwawilo. popieram działania Bridget Bardot > > Co do karpii- w Niemczech zabijaja od razu w sklepach. Wywawiala z wody i ida z > > takim karpiem na zaplecze, a wracaja juz z wypatroszonym. Nie ma zadnego > chodzenia po miescie ze skaczacym w siatce karpiem. i coś takiego powinno się w polsce przyjąć Odpowiedz Link Zgłoś
maaax Re: lewacy manifestuja w obronie 21.12.04, 12:59 rytualny ubój zwierząt jaki opisujesz jest charakterystyczny pzrede wszystkim dla Zydów, czemu o tym nie napiszesz? nie wiedziałaś, czy boisz sie oskarzen o antysemityzm>? Odpowiedz Link Zgłoś
pereop Re: lewacy manifestuja w obronie 21.12.04, 13:05 widzę że trudno ci napisać cokolwiek sensownego - szkoda Odpowiedz Link Zgłoś
maria421 Re: lewacy manifestuja w obronie 21.12.04, 13:48 maaax napisał: > rytualny ubój zwierząt jaki opisujesz jest charakterystyczny pzrede wszystkim > dla Zydów, czemu o tym nie napiszesz? nie wiedziałaś, czy boisz sie oskarzen o > antysemityzm>? Zauwazyles ze napisalam o miesie halal ze jest ono koszerne? Nie rozumiem jednak dlaczego piszesz ze taki uboj jest charakterystyczny przede wszystkim dla Zydow, kiedy jest on tak samo charakterystyczny dla Zydow jak i dla muzulmanow. Biorac pod uwage, ze muzulmanow jest kilkaset razy wiecej niz Zydow, oraz ze oni bardziej przestrzegaja "czystosci" miesa , na nich spada wieksza odpowiedzialnosc za maltretowanie zwierzat. Odpowiedz Link Zgłoś
maaax Re: lewacy manifestuja w obronie 21.12.04, 15:58 bo islam powstal w VII w. po Chrystusie! mAM NADZIEJE, IZ WIESZ KIEDY JUDAIZM...? Odpowiedz Link Zgłoś
maaax komentarz shanti'ego - podpisuje sie pod nim 21.12.04, 13:08 shanti: W pełni solidaryzuje sie z ucisnionymi towarzyszami karpiami a także z towarzyszkami karp..(?) - uwazam takze, ze demonstranci powinni dostrzec, iz wsród ww. towarzyszy istnieje wyraźna mniejszosc seksualna: karpie- geje wymagaja szczególnej ochrony. - UL powinien jak najszybciej otworzyc biuro porad prawnych dla karpi pragnacych zalozyc zwiazek zawodowy. Ukoronowaniem tych wszystkich działań powinno byc niezwłoczne powołanie Urzędu Pełnomocnika RM ds Równego Statusu Ludzi I Zwierząt. Stanowiska Prezesow tego Uzredu powinny byc oczywiscie rotacyjne. Np. J.Kwasniewska i Miss Piggy Odpowiedz Link Zgłoś
pereop Re: komentarz shanti'ego - podpisuje sie pod nim 21.12.04, 13:14 godne pożałowania i komentowania Odpowiedz Link Zgłoś
maaax Re: komentarz shanti'ego - podpisuje sie pod nim 21.12.04, 13:25 hm, skomentowałeś w ten sposób swoje dotychczasowe wpisy- cóż za szczerość- Odpowiedz Link Zgłoś