Dodaj do ulubionych

lewacy manifestuja w obronie

20.12.04, 19:50
..karpi!
www.lewica.pl/?dzial=polska&id=2828-------
zob. tam komentarz naszego kol. shanti'ego.
Obserwuj wątek
    • maaax WLASCIWY LINK TU : 20.12.04, 19:52
      www.lewica.pl/?dzial=polska&id=2828
    • yossarian18 Re: lewacy manifestuja w obronie 20.12.04, 20:19
      A pajac roku?
      Ja głosowałem na tow. Millera.
    • oszolom.z.radia.maryja Re: lewacy manifestuja w obronie 20.12.04, 20:34
      to samo lewactwo szykuje nam zamach na religijny charakter świat kościelnych
      zwłaszcza na Boże Narodzenie
      • republikan Re: lewacy manifestuja w obronie 21.12.04, 01:23
        Oświeć mnie Oszołku, nie wyczuwam związku pomiędzy maszerowaniem z Bogu ducha
        winnymi karpiami po mieście , a religijnym charakterem Świąt Bożego Narodzenia.
        Jakkolwiek bardzo się staram i dostrzegam pdobieństwo we fleksji wyrazów
        lewactwo i robactwo ;))), a może to nie ten artykuł?
    • pereop sadyzm 21.12.04, 08:42
      zapewne dla ciebie niehumanitarne zabijanie zwierząt jest chlebem powszechnym -
      najpierw niech się zwierzątka duszą leżac sobie gdzieś na ulicy - a potem
      przyprowadź dziecko i pokaż jak pięknie zabijasz zwięrzątko - dziecko będzie co
      miało opowiadać jak to maaax szykuję się na święta...

      ciekawe czy jeśli masz w domu psa lub inne zwierze i jeśli ono zachoruję to też
      będziesz je na siłe trzymał - a niech się męczy
      • maaax Re: sadyzm 21.12.04, 12:57
        wszyscy w domu u ciebie zdrowi? może wybierz sie na spacerek, poodychaj
        głeboko...mam nadzieję, ze to pomoże
        • pereop Re: sadyzm 21.12.04, 13:03
          maaax napisał:

          > wszyscy w domu u ciebie zdrowi? może wybierz sie na spacerek, poodychaj
          > głeboko...mam nadzieję, ze to pomoże

          a może jakąś sensowną odpowiedź poproszę a nie bełkot?
          • maaax Re: sadyzm 21.12.04, 13:05
            odpowiedz adekwatna do tresci twojego postu- pomysl chwile, moze zrozumiesz
            • pereop Re: sadyzm 21.12.04, 13:08
              ??????????
    • maria421 Re: lewacy manifestuja w obronie 21.12.04, 09:39
      Pereopie, przypominam ze Brigitte Bardot (jak wiadomo dzialaczka ochrony
      zwierzat) zostala we Francji ukarana grzywna gdyz w swej ksiazce protestowala
      (m. inn)przeciw rytualnemu ubojowi zwierzat na miesa halal (koszerne) w
      tysiacych rzezni muzulmanskich. Ten uboj polega na tym, ze zwierzeciu podrzyna
      sie gardlo i czeka sie, aby sie wykrwawilo.

      Co do karpii- w Niemczech zabijaja od razu w sklepach. Wywawiala z wody i ida z
      takim karpiem na zaplecze, a wracaja juz z wypatroszonym. Nie ma zadnego
      chodzenia po miescie ze skaczacym w siatce karpiem.
      • pereop Re: lewacy manifestuja w obronie 21.12.04, 09:49
        maria421 napisała:

        > Pereopie, przypominam ze Brigitte Bardot (jak wiadomo dzialaczka ochrony
        > zwierzat) zostala we Francji ukarana grzywna gdyz w swej ksiazce protestowala
        > (m. inn)przeciw rytualnemu ubojowi zwierzat na miesa halal (koszerne) w
        > tysiacych rzezni muzulmanskich. Ten uboj polega na tym, ze zwierzeciu podrzyna
        > sie gardlo i czeka sie, aby sie wykrwawilo.


        popieram działania Bridget Bardot


        >
        > Co do karpii- w Niemczech zabijaja od razu w sklepach. Wywawiala z wody i ida z
        >
        > takim karpiem na zaplecze, a wracaja juz z wypatroszonym. Nie ma zadnego
        > chodzenia po miescie ze skaczacym w siatce karpiem.

        i coś takiego powinno się w polsce przyjąć
      • maaax Re: lewacy manifestuja w obronie 21.12.04, 12:59
        rytualny ubój zwierząt jaki opisujesz jest charakterystyczny pzrede wszystkim
        dla Zydów, czemu o tym nie napiszesz? nie wiedziałaś, czy boisz sie oskarzen o
        antysemityzm>?
        • pereop Re: lewacy manifestuja w obronie 21.12.04, 13:05
          widzę że trudno ci napisać cokolwiek sensownego - szkoda
        • maria421 Re: lewacy manifestuja w obronie 21.12.04, 13:48
          maaax napisał:

          > rytualny ubój zwierząt jaki opisujesz jest charakterystyczny pzrede wszystkim
          > dla Zydów, czemu o tym nie napiszesz? nie wiedziałaś, czy boisz sie oskarzen
          o
          > antysemityzm>?

          Zauwazyles ze napisalam o miesie halal ze jest ono koszerne?
          Nie rozumiem jednak dlaczego piszesz ze taki uboj jest charakterystyczny przede
          wszystkim dla Zydow, kiedy jest on tak samo charakterystyczny dla Zydow jak i
          dla muzulmanow.
          Biorac pod uwage, ze muzulmanow jest kilkaset razy wiecej niz Zydow, oraz ze
          oni bardziej przestrzegaja "czystosci" miesa , na nich spada wieksza
          odpowiedzialnosc za maltretowanie zwierzat.
          • maaax Re: lewacy manifestuja w obronie 21.12.04, 15:58
            bo islam powstal w VII w. po Chrystusie! mAM NADZIEJE, IZ WIESZ KIEDY
            JUDAIZM...?
    • maaax komentarz shanti'ego - podpisuje sie pod nim 21.12.04, 13:08
      shanti: W pełni solidaryzuje sie z ucisnionymi towarzyszami karpiami a także z
      towarzyszkami karp..(?) - uwazam takze, ze demonstranci powinni dostrzec, iz
      wsród ww. towarzyszy istnieje wyraźna mniejszosc seksualna: karpie- geje
      wymagaja szczególnej ochrony. - UL powinien jak najszybciej otworzyc biuro
      porad prawnych dla karpi pragnacych zalozyc zwiazek zawodowy. Ukoronowaniem
      tych wszystkich działań powinno byc niezwłoczne powołanie Urzędu Pełnomocnika
      RM ds Równego Statusu Ludzi I Zwierząt. Stanowiska Prezesow tego Uzredu powinny
      byc oczywiscie rotacyjne. Np. J.Kwasniewska i Miss Piggy
      • pereop Re: komentarz shanti'ego - podpisuje sie pod nim 21.12.04, 13:14
        godne pożałowania i komentowania
        • maaax Re: komentarz shanti'ego - podpisuje sie pod nim 21.12.04, 13:25
          hm, skomentowałeś w ten sposób swoje dotychczasowe wpisy- cóż za szczerość-

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka