Dodaj do ulubionych

Zabili księdza

IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 06.07.02, 10:04
W nocy z czwartku na piątek nieznani sprawcy zamordowali księdza Pawła
Sobczyńskiego - proboszcza parafii Huta Komorowska w powiecie kolbuszowskim na
Podkarpaciu.
Zwłoki odnaleziono na podłodze w jednym z pomieszczeń plebanii przylegającej do
kościoła. Sześćdziesięciopięcioletni ksiądz miał skrępowane ręce i nogi oraz
twarz zaklejoną plastrem medycznym.
Policja wraz z kolbuszowskim księdzem dziekanem weszła do mieszkania proboszcza
po tym, jak ustalono, że odnaleziony rano na jednym z leśnych duktów kompletnie
spalony samochód należy do proboszcza z miejscowej parafii. Prawdopodobnie
został oblany benzyną i podpalony. Niedaleko znaleziono pojemnik po paliwie.
Sąsiadów zaniepokoiły także dwa otwarte okna w kościele, który na noc był
dokładnie zamykany. Makabrycznego odkrycia dokonał dziekan kolbuszowski.
Policjanci zabezpieczyli też znalezione wśród zabudowań w niedalekiej
odległości od kościoła, prawdopodobnie porzucone przez zabójców, klucze do
mieszkania księdza.
Jak podaje policja, nie jest znany sprawca zabójstwa ani motyw, a czynności
dochodzeniowe trwają. W Hucie Komorowskiej ks. Paweł Sobczyński był proboszczem
od 12 lat. Był cenionym i bardzo lubianym duszpasterzem. Mieszkał sam. Parafia
liczy 1.600 mieszkańców.
-tyle się pisze tu o rzekomych księżach pedofilach..takie artykuły wywoują w
narodzie nienawiść do ksoęży a oto tego tragiczne efekty
Obserwuj wątek
    • Gość: M Re: Zabili księdza IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 06.07.02, 10:28
      Gość portalu: Oszołom napisał(a):
      > ...-tyle się pisze tu o rzekomych księżach pedofilach..takie artykuły wywoują w
      > narodzie nienawiść do ksoęży a oto tego tragiczne efekty
      >
      A co chciałbyś te ich wyczyny przemilczać...
      • Gość: Oszołom Re: Zabili księdza IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 06.07.02, 15:00
        Wiekszość tych oskarżeń jest bezpodstawna..to pomówienia..zdarzył się jeden
        przypadek a wy zrobiliście z niego taki problem jakby było to nagminne..poza tym
        ci grzeszący księża wywodzą się z rodzin wielkomiejskich i coraz częściej z
        rozbitych rodzin! Zajrzyj do przedostatniego Tygodnika Powszechnego..liberałowie
        chcą od wewnątrz rozwalić kościół..w ten włąśnie sposób gorsząc wiernych..księża
        z rodzin wiejskich w tym i z rolniczych są bardzo porządni..otzrymali katolickie
        wychowanie i na myśl im nawet nie przyjdzie pomyśleć o grzechu a co dopiero go
        popełnić..a w efekcie tej waszej nagonki jest n.im ta oto śmierć niewinnego
        kapłana
        • Gość: M Re: Zabili księdza IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 06.07.02, 15:05
          Gość portalu: Oszołom napisał(a):

          > .....zdarzył się jeden przypadek a wy zrobiliście z niego taki problem jakby
          > było to nagminne..
          >
          M:Jeżeli tak twierdzisz,to cofnij się do szkoły podstawowej do tych niższych
          klas,bo do kilku/nastu to jeszcze nie umiesz zliczyć.Żałosne jest Twoje
          zakłamanie.
          • Gość: Oszołom z RM Re: Zabili księdza IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 06.07.02, 15:08
            Najgłośniej o zakłąmaniu krzycz ą ci co sami na bakier są z prawdą
            • Gość: M Re: Zabili księdza IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 06.07.02, 15:10
              Przeanalizuj ostatnie tylko pół roku (w tym temacie) i wyciągnij wnioski o ile
              potrafisz ....
              • Gość: Oszołom z RM Re: Zabili księdza IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 06.07.02, 15:11
                Z fałszywych przesłanek zwykle płyną fałszywe wnioski
                • Gość: M Re: Zabili księdza IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 06.07.02, 15:13
                  Czyli według Ciebie wszyskie media są fałszywe oprócz RM
    • Gość: Pytak Ty wciaz jestes za ukrywaniem zboczencow ??!! IP: *.proxy.aol.com 06.07.02, 15:13
      Morderstwo jest morderstwem, obojetnie kogo dotyczy i powinno byc karane.
      Ksiadz jako obywatel demokratycznego panstwa korzysta z takich podlega takiemu
      samymemu prawu jak wszyscy inni. Jezeli to prawo usiluje sie oszukac dla
      interesu jednostki lub jakiejs organizacji, w tym religijnej, wywoluje to ostre
      reakcje spoleczne. Demokracja to takze wolnosc informacji, Oszolomie. To takze
      wolnosc prasy. Trzeba sobie zdac z tego nareszcie sprawe, bo wszelkie brudy
      wychodza wczesniej czy pozniej.
      • Gość: M Re: Ty wciaz jestes za ukrywaniem zboczencow ??!! IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 06.07.02, 15:15
        Oszołom chciałby "uszczelnić" przecieki....
      • Gość: Oszołom RM Re: Ty wciaz jestes za ukrywaniem zboczencow ??! IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 06.07.02, 15:16
        Gość portalu: Pytak napisał(a):

        > Morderstwo jest morderstwem, obojetnie kogo dotyczy i powinno byc karane.
        > Ksiadz jako obywatel demokratycznego panstwa korzysta z takich podlega takiemu
        > samymemu prawu jak wszyscy inni. Jezeli to prawo usiluje sie oszukac dla
        > interesu jednostki lub jakiejs organizacji, w tym religijnej, wywoluje to ostre
        >
        > reakcje spoleczne. Demokracja to takze wolnosc informacji, Oszolomie. To takze
        > wolnosc prasy. Trzeba sobie zdac z tego nareszcie sprawe, bo wszelkie brudy
        > wychodza wczesniej czy pozniej.
        _ no właśnie i dlatego w Imię tej wolności narodowcom kasujecie strony w
        internecie (tak jak ostatnio z było ze stroną lokalnego dziennika Patriota na
        Kujawach a dwa lata temu zlikwidowano Radio Radom bez powodu..no bo było
        antyeseldowskie i antyunijne!)
        • Gość: Pytak O czym byla ta skasowana strona ?? IP: *.proxy.aol.com 06.07.02, 15:45
          Czy chodzi o strone rasistowsko-nacjonalistyczna? W tym kraju jest konstytucja,
          jest prawo, ktore chce sie upodobnic do cywilizowanego. Trzeba sie liczyc z
          tym, ze wszelkie strony internetowe siejace do kogokolwiek nienawisc znikna
          wkrotce z WEBu. To co napisales nie ma poza tym nic wspolnego z moja
          wypowiedzia. Slyszales o morderstwie sklepowej i jej corki w Chelmie ? Jak
          widzisz bandytyzm nie doityczy tylko ksiezy. Nie faworyzuj wiec jakichkolwiek
          ofiar w swoich wypowiedziach.
          • Gość: Oszołom z RM Re: O czym byla ta skasowana strona ?? IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 06.07.02, 15:58
            Tam nie było nic z faszyzmu ani z rasizmu..tam była prawda..która was w oczy
            kole. Ciekawe ze antyklerykalnych stron się nie likwiduje ani watków na tym
            forum..
            (patrz temat Wojtyła robaki na cmentarzu się o ciebie pytały) - czy to nie jest
            aby przykład nienawiści i p[ogardy?
            • Gość: Pytrak Kogo "WAS" ? IP: *.proxy.aol.com 06.07.02, 16:07
              Jezeli nazywasz "Was" tych, ktorych kole w oczy prymitywne, rasistowskie
              szczekanie i modelowanie informacji wg wlasnych potrzeb w stylu
              neostalinowskooszolomskim, to mieszcze sie w tym twxoim schemacie "WY". Powiedz
              tez kogo masz na mysli mowiac "MY".
    • kimmjiki Dwa glupie pytania 06.07.02, 15:47
      1. Skad wiesz, jakie byly motywy tego zabojstwa?
      2. Kto bedzie wg Ciebie winny, jak ktos zabije liberala?
    • Gość: Ja Re: Zabili księdza IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 07.07.02, 11:27
      Szkoda, ze tylko jednego...
      Ale poczekajmy, moze ich wiecej wytluka.
      • Gość: Leonid Re: Zabili księdza IP: 195.205.230.* 07.07.02, 12:22
        Podejrzewam że to twoja robota debilu.
        • Gość: Ja Re: Zabili księdza IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 07.07.02, 14:40
          Niestety nie, ciulu zajebany.
    • Gość: Katolik Re: Zabili księdza IP: *.vic.bigpond.net.au 07.07.02, 12:31
      K: Niech bedzie pochwalony Wielki Rodak Nasz,
      Ojciec Swiety Jan Pawel II - Bog Zywy wsrod nas,
      a takze Maryja Zawsze Dziewica, Krolowa Polski
      i Owoc Jej Cnoty, Pan Jezus!
      K: Doszly mnie sluchy, iz ow kaplan osmielil sie
      krytykowac Jego Swiatobliwosc Ojca Swietego,
      Wielkiego Rodaka Naszego, Jana Pawla II -
      Boga zyjacego wsrod nas!
      Rozpuszczal sluchy o jego rzekomej chorobie!
      I ze Ojciec Sw. powinen odejsc na emeryture!
      I za to go spotkala kara boza!
      Katolik Najprawdziwszy z Parafii Polskiej
      w Australii pod wezwaniem Niepokalanego Poczecia,
      Wszystkich Swietych i Maryi Zawsze Dziewicy,
      Krolowej Polski oraz Jego Swiatobliwosci Ojca Swietego,
      Wielkiego Rodaka Naszego, Jana Pawla II -
      Boga zyjacego wsrod nas!
    • Gość: ☻ Re: Zabili księdza IP: *.client.attbi.com 07.07.02, 14:31


      Priest in Poland under fire
      for selling anti-Semitic books

      By Ruth E. Gruber



      NEW YORK, Jan. 12 (JTA)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka