Dodaj do ulubionych

Balcerowicz ma zeznawać przed komisją d/s PZU

09.06.05, 21:03
fakty.interia.pl/news?inf=633015
-mam nadzieję ze niebawem Balcerowicz będzie zeznawał przed Trybunałem Stau
lub zwykłym sadem za to co zrobił z milionami Polaków za tę ich biede i nedzę
Obserwuj wątek
    • grom3 Re: Balcerowicz ma zeznawać przed komisją d/s PZU 09.06.05, 21:22
      A kiedy ojciec dyrektor stanie przed trybunalem za wyrolowanie setek tys
      naiwnych co dalo na Stocznie Gdanska i forsa wyparowala na falach radia Maryja.
      • oszolom.z.radia.maryja Re: Balcerowicz ma zeznawać przed komisją d/s PZU 09.06.05, 22:16
        ks Rydzyk nikogo nie wyrolował...ci co domagali się zwrotu pieniędzy dostali je
        reszta publicznie zgodziła sie przekazać na rozwój katolickich mediów
        • hrabia.m.c Re: Balcerowicz ma zeznawać przed komisją d/s PZU 09.06.05, 22:22
          Taaaak dali na katolickie mendy(ja) to niech tera cicho siedzą.
          A ryc z maybacha jest bardzo zadowolony:))
          • oszolom.z.radia.maryja Re: Balcerowicz ma zeznawać przed komisją d/s PZU 09.06.05, 22:23
            jak moze być zadowolony z czegoś czego nie mai nie posiada?
    • henryk.log Panie"O"! z "waszej" spółki YO&SZOŁ-Panu - NIEE!! 09.06.05, 22:21
      Pana "YO" da się "czytać" !!!!!!!!!!

"Na Wieki Wieków Osioł"
    • platformiak Re: Balcerowicz ma zeznawać przed komisją d/s PZU 09.06.05, 22:22
      oszolom.z.radia.maryja napisał:

> fakty.interia.pl/news?inf=633015
      > -mam nadzieję ze niebawem Balcerowicz będzie zeznawał przed Trybunałem Stau
      > lub zwykłym sadem za to co zrobił z milionami Polaków za tę ich biede i nedzę

wreszcie pokarza pajaca prawdziwa klase polityka.
      • oszolom.z.radia.maryja Re: Balcerowicz ma zeznawać przed komisją d/s PZU 09.06.05, 22:23
        czy aferzyści mogą mieć klasę?
        • platformiak Re: Balcerowicz ma zeznawać przed komisją d/s PZU 09.06.05, 22:26

> czy aferzyści mogą mieć klasę?

1 podaj mi 1 tylko 1 aferę w ktora był zamieszany. Podaj 1
          • hrabia.m.c Re: Balcerowicz ma zeznawać przed komisją d/s PZU 09.06.05, 22:30
            ! prosze bardzo:)))
            Leperek kredytow nie mogl splacic i tak powstała sianoobrona,
            i tylko za to ,pod trybunal:)))
            • platformiak Re: Balcerowicz ma zeznawać przed komisją d/s PZU 09.06.05, 22:39
              hrabia.m.c napisał:

> ! prosze bardzo:)))
              > Leperek kredytow nie mogl splacic i tak powstała sianoobrona,
              > i tylko za to ,pod trybunal:)))

Tu masz racje!!!!!
          • oszolom.z.radia.maryja Re: Balcerowicz ma zeznawać przed komisją d/s PZU 09.06.05, 22:32
            1 popiwek!
            2 schłodzenie godspoarki po 1997 roku
            3 bierne przyzwolenie na złodziejską prywatyzację
            • neceser Balcerowicz pilnuje by zlotowka nie padla jak Arge 09.06.05, 22:35
              ze skutkiem, palancie maly. Za LPR Polska bylaby bankrutem , jak KUBA.
              To Balcerowicz zapewnia wartosc zlotowki i gospodarke przed hyperinflacja
              • oszolom.z.radia.maryja Re: Balcerowicz pilnuje by zlotowka nie padla jak 09.06.05, 22:38
                tak tę inflację zdusił ze wszyscy z torbami idą
                • platformiak Re: Balcerowicz pilnuje by zlotowka nie padla jak 09.06.05, 22:42

> tak tę inflację zdusił ze wszyscy z torbami idą

Jakos masz kase na internet?????
                • neceser Re: Balcerowicz pilnuje by zlotowka nie padla jak 09.06.05, 22:44
                  z torbami i goli i nadzy wyszliscie z komuny w 89. I przyklad waszej komuszej
                  gospodarki to FSO, ktorej nikt nie chce za daRMO.
                  sPRZEDAWAC MUSICIE BO NIE MACIE NA INWESTYCJE. nIKT NA SWIECIE KOMUSZYCH
                  TOWAROW NIE CHCIAL A NA NOWOCZESNYCH ROBIENIE WAS NIE STAC. A JAK CHCESZ
                  KAPITALIZM MIEC BEZ KAPITALISTOW? TRZEBA BYLO "ZROBIC" KAPITALISTOW PRZEZ
                  WTYKANIE IM ZAKLADOW DO REKI. NIEKTORZY ZROBILI WIEKSZE ZAKLADY, INNI UPADLI.
                  JAK W KAPITALIZMIE- RYZYKO KLESKI JEST CZESCIA KAPITALIZMU. DLA KAPITALISTY-
                  STARTA KAPITALU, DLA ROBOTNIKA-UTRATA PRACY.
                  Zyj z tym, nazolu z komusza dusza.
            • hrabia.m.c Re: Balcerowicz ma zeznawać przed komisją d/s PZU 09.06.05, 22:35
              w 3 pkt.-cie to niezła dzialke rycyk zachapal.
            • platformiak Re: Balcerowicz ma zeznawać przed komisją d/s PZU 09.06.05, 22:38

> 1 popiwek!
              > 2 schłodzenie godspoarki po 1997 roku
              > 3 bierne przyzwolenie na złodziejską prywatyzację
              Ile miał za to spraw????
              1 to normalny podatek jak VAT itp.
              2 schłodzenie było zwiazane z kryzyse w Azji i w Rosji, to była normalna decyzja
              3 Demagogia, tak samo byłem winny ja lub ty lub giertychowie
              • oszolom.z.radia.maryja Re: Balcerowicz ma zeznawać przed komisją d/s PZU 09.06.05, 22:39
                w takich przypadkach gospodarkę się podgrzewa a nie schladza! szuka się
                alternatywnych rynków zbytu na nie dusi gospodarkę!
                • platformiak Re: Balcerowicz ma zeznawać przed komisją d/s PZU 09.06.05, 22:41

> w takich przypadkach gospodarkę się podgrzewa a nie schladza! szuka się
                  > alternatywnych rynków zbytu na nie dusi gospodarkę!

Sytuacja byla taka jak teraz w chinach i co oni robią???????
    • minds25 Re: Balcerowicz ma zeznawać przed komisją d/s PZU 09.06.05, 23:05
      balcerowicz okradl miliony ludzi w imie prawa ekonomi i za taki czyn juz dawno
      powinien wachac kwiatki
      • platformiak Re: Balcerowicz ma zeznawać przed komisją d/s PZU 10.06.05, 10:02
        minds25 napisała:

> balcerowicz okradl miliony ludzi w imie prawa ekonomi i za taki czyn juz
        dawno
        > powinien wachac kwiatki

Jak okradł???
    • yossarian18 Kiedy go rozliczą za aferę FOZZ???(n/t) 09.06.05, 23:06
      • grom3 Re: Kiedy go rozliczą za aferę FOZZ???(n/t) 10.06.05, 05:34
        Niech najpierw kosciol rozliczy sie z miliardow ktore wyludzil od Polakow a
        pozniej mozemy mowic o innych aferach,kradli w imie boze czy nie tak.
      • platformiak Re: Kiedy go rozliczą za aferę FOZZ???(n/t) 10.06.05, 10:03
        BYł rozliczany przez Trybunał Stanu i został uniewinniony.
        • grom3 Re: Kiedy go rozliczą za aferę FOZZ???(n/t) 10.06.05, 14:39
          Ale kosciola jeszcze przed trybunalem nie mielismy,trzeba ich koniecznie za
          machlojki postawic.
          • oszolom.z.radia.maryja Re: Kiedy go rozliczą za aferę FOZZ???(n/t) 10.06.05, 20:05
            możny by postawić przed trybunałem abp Gocłowskiego za aferę Stella Maris

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka