Dodaj do ulubionych

LISTA MILLERA

IP: *.proxy.aol.com 22.07.02, 13:42
Premier planuje spore zmiany w coraz mniej popularnym rzadzie. Mozae jeszcze
przed wyborami samorzadowymi. Czyzby to taka sobie kampanie przedwyborcza?

www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_020722/publicystyka/publicystyka_a_2.html
Obserwuj wątek
    • Gość: Astrid Dla "pseudopolakow" zainteresowanych wylacznie IP: *.proxy.aol.com 22.07.02, 21:25
      Kiedy robi sie watek na tematy wazne dla Polski mieniacy sie byc Polakami
      generalnie olewaja go. Zajmuje ich za to bezustannie wymyslanie antysemickich
      rzygocin. Zobaczymy jacy to Polacy. Czy odezwa sie tym razem?
      • Gość: +++IGNOR Re: Dla 'pseudopolakow' zainteresowanych wylaczni IP: *.dialog.net.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 22.07.02, 21:33
        Witam!

        A co mnie obchodzą roszady w obozie postępu..?

        miałbym się interesować panopticum anatomicznym, że niby:

        "jakiś nowy członek z ramienia wysuwa się na czoło"

        To nie dla mnie...

        Pozdrawiam postepowego astrida!

        A jak z Twoją postępową anatomią..?

        Co Ci ostatnio odcięli i co dodali?

        Ignorant
        +++


        • Gość: Astrid Re: Dla 'pseudopolakow' zainteresowanych wylaczni IP: *.proxy.aol.com 22.07.02, 22:01
          Z moja anatomia OK. Dziekuje za troska, a twoja ? Nie wiem czy ty jestes jakims
          dzialaczem, ale gdybys nim byl zdziwiony bylbym obojetnoscia na fakt tak
          znacznych przesuniec w rzadzie.
          • Gość: +++IGNOR Re: Dla 'pseudopolakow' zainteresowanych wylaczni IP: *.dialog.net.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 22.07.02, 22:49
            Witam!

            Astrid!

            W nierządzie.., w nierządzie...

            Ja już wyłącznie interesuję się swoim wlasnym "przesunięciem w nierządzie"...


            Bo w tym raczej znajduję przyjemność, a nie w podglądaniu jak pan
            premier "kończy i czy robi to jak mężczyzna"....

            Pozdrawiam!

            Ignorant
            +++
    • douglasmclloyd Re: LISTA MILLERA 22.07.02, 21:47
      Gość portalu: Astrid napisał(a):

      > Premier planuje spore zmiany w coraz mniej popularnym rzadzie. Mozae jeszcze
      > przed wyborami samorzadowymi. Czyzby to taka sobie kampanie przedwyborcza?
      >
      > <a
      href="www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_020722/publicystyka/public
      >
      ystyka_a_2.html"target="_blank">www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_020722/pub
      > licystyka/publicystyka_a_2.html</a>

      Niech sobie Millerek zmienia i tasuje. Czekam spokojnie, az skonczy, bo wtedy
      spoleczenstwu ukaze sie millerowska gola … cipa.

      • Gość: Astrid Re: LISTA MILLERA IP: *.proxy.aol.com 22.07.02, 22:04
        A ukaze sie ona niestety dopiero znowu po wyborach. Mowilem, ze chodzi o
        zdobycie poparcia naiwnych.
        • douglasmclloyd Re: LISTA MILLERA 22.07.02, 22:40
          Gość portalu: Astrid napisał(a):

          > A ukaze sie ona niestety dopiero znowu po wyborach. Mowilem, ze chodzi o
          > zdobycie poparcia naiwnych.

          Masz na mysli wybory samorzadowe? Licze na to, ze gola c. Millera zobaczymy
          zanim odbeda sie kolejne wybory parlamentarne.
          • Gość: Astrid Re: LISTA MILLERA IP: *.proxy.aol.com 22.07.02, 23:30
            Do tego czasu nalezaloby utworzyc jakas silna partie opozycyjna. Cieszenie sie
            z kleski innych nie wystarcza. Te wszystkie obecnie istniejace zgrupowania
            polityczne to grupki czupurnych ludzi, chcacych czasem i dobrze ale bez wizji
            politycznych i umiejetnosci dyplomatycznych.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka