chris12 Pan "qfc" cierpi na moczenia nocne i schizofrenię 23.09.05, 10:51 Takie myślenie, nastawienie do rzeczywistości gwarantuje nam ostatnie miejce w Europie! Odpowiedz Link Zgłoś
mista_onanista Re: Rokita przegrał, Demokraci nie kłamali 23.09.05, 11:13 qfc - ale ściek w Twojej głowie Odpowiedz Link Zgłoś
lukasito Jaś i Małgosia zbierali grzyby w lesie 23.09.05, 11:20 Ale Jaś zjadł jednego grzybka i wtedy zobaczył straszną czarownicę o twarzy Tadzia Mazowieckiego, która go podsłuchowała zza krzaków. Natychmiast zawiadomił o tym wszystkie zwierzątka w lesie, pohukiwań i chrząknięć było co niemiara. I wtedy krasnoludki powiedziały: Jasiu, Jasiu! Obudź się! Jasiu! Siostro proszę mu natychmiast zrobić lewatywę, może jeszcze go odratujemy. Odpowiedz Link Zgłoś
lukasito A matka Tuska mówiła: Jasiu uważaj co bierzesz do 23.09.05, 11:35 buzi:-))) Ale Jasiu musi wszystkiego spróbować, wszystko wziąć do ust... Odpowiedz Link Zgłoś
aturek2005 Fuj!!!!! 23.09.05, 11:36 lukasito napisał: > buzi:-))) Ale Jasiu musi wszystkiego spróbować, wszystko wziąć do ust... Odpowiedz Link Zgłoś
wades Oczywiście, że kłamali!!! 23.09.05, 11:21 Oczywiście, że kłamali!!! Tylko, że nie o to się toczył ten proces!!! Sąd orzekł, ze rokita oskarżył ich o coś czego nie powiedzieli. Wcale nie orzekł, że to co powiedzieli było prawdą!!! Ale oczywiście Gazeta wybiórcza przedstawia nam własną wersje prawdy. Może ktoś wreszcie pozwie Michnika za rozpowszechnianie kłamstw!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jola994 Re: Oczywiście, że kłamali!!! 23.09.05, 13:03 sedes o przepraszam ,wades napisał: > Oczywiście, że kłamali!!! Tylko, że nie o to się toczył ten proces!!! Sąd orzek > ł, ze rokita oskarżył ich o coś czego nie powiedzieli. Wcale nie orzekł, że to > co powiedzieli było prawdą!!! Ale oczywiście Gazeta wybiórcza przedstawia nam w > łasną wersje prawdy. Może ktoś wreszcie pozwie Michnika za rozpowszechnianie kł > amstw!!! Myślenie u Ciebie ma kolosalna przyszłość,a prawda to jest prawda i nie ma wersji,ale jak się uprzesz że ma to poszukaj gdzieś wersji siebie samego Odpowiedz Link Zgłoś
wades Re: Oczywiście, że kłamali!!! 23.09.05, 13:09 O widze, że miłośniczka gazety. Nawet stosujesz te same metody. "Jak nie mam racji to obrzuce przeciwnika błotem". A poza tym widze, że należysz do tej większości społeczeństwa która nie rozumie co czyta. Warto by w końcu skończyć ta podstawówke :) Naprawde jak się mocno postarasz to dasz rade! Odpowiedz Link Zgłoś
aturek2005 Re: Oczywiście, że kłamali!!! 23.09.05, 13:14 wades napisał: > O widze, że miłośniczka gazety. Nawet stosujesz te same metody. "Jak nie mam ra > cji to obrzuce przeciwnika błotem". - Odpowiedz Link Zgłoś
pikof Frasyniku nie przeczy ze Mazowiecki inwygilowal Wi 23.09.05, 11:27 Frasyniku nie przeczy ze Mazowiecki inwygilowal WiP. To jest dopiero sensacja. Odpowiedz Link Zgłoś
aturek2005 Re: Frasyniku nie przeczy ze Mazowiecki inwygilow 23.09.05, 11:28 pikof napisał: > Frasyniku nie przeczy ze Mazowiecki inwygilowal WiP. To jest dopiero sensacja. Jak mogl inwigilowac jak sam Rokita na swoim sajcie przyznaje, ze ostatni wpis w teczce pochodzi z maja 1989. Mazowiecki nie byl jeszcze premierem i nie mial wplywu na SB. Odpowiedz Link Zgłoś
radek78 TENDENCYJNA REKLAMA WYBORCZA 23.09.05, 11:28 Zamiast Frasynik i Litynski to w tytule Demokraci, najlepiej jeszscze jakby bylo Demokraci.pl Na zdjeciu Frasynika Frasynik zajmuje 30% miejsca a 70% napis demokraci.pl I to sa niezalezne media ? Odpowiedz Link Zgłoś
jola994 Re: TENDENCYJNA REKLAMA WYBORCZA 23.09.05, 13:05 radek78 napisał: > Zamiast Frasynik i Litynski to w tytule Demokraci, najlepiej jeszscze jakby > bylo Demokraci.pl > > Na zdjeciu Frasynika Frasynik zajmuje 30% miejsca a 70% napis demokraci.pl > > I to sa niezalezne media ? Od Ciebie napewno są niezależne i chwała Bogu Odpowiedz Link Zgłoś
radek78 Re: TENDENCYJNA REKLAMA WYBORCZA 23.09.05, 13:10 No cóż, ja stwierdzam tylko fakt, który kojarzy mi się z reklamą podprogową. Odpowiedz Link Zgłoś
callafior JASIU PRZEGRAŁ Z WŁADKIEM 23.09.05, 11:50 choć obydwa to siebie warte błazny. Odpowiedz Link Zgłoś
pan_laga Re: Rokita przegrał, Demokraci nie kłamali 23.09.05, 11:58 Ktoś, kto cale lata bardzo pilnie sledził wydarzenia polityczne, przyglądal się politykom, śledził, baczył, starał się wiedzieć wszystko, nim wyda opinię - taki ktoś, o ile stać go na rzetelną ocenę, powie : jeżeli jest w Polsce polityk, który nie tylko umie praktykować politykę, ale do tego czyni rzecz trudną do pogodzenia z polityką : jest uczciwy do szpiku kości, zna sztukę kompromisu, jest na wskroś odpowiedzialny za słowo swe każde i czyn kazdy - jesli jest w Polsce taki polityk, to jest nim Premier Tadeusz Mazowiecki. Pan Rokita baaaardzo daleko zagalopowal się ze swą arogancją. Daleko za daleko. Takich ludzi, jak Ś.P. Jacek Kuroń czy Tadeusz Mazowiecki, nie spotyka się na co dzien w polityce. Szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś
aturek2005 Powinien publicznie przeprosic. Ale ego mu nie PO 23.09.05, 12:01 zwoli. pan_laga napisał: > Ktoś, kto cale lata bardzo pilnie sledził wydarzenia polityczne, przyglądal się > > politykom, śledził, baczył, starał się wiedzieć wszystko, nim wyda opinię - > taki ktoś, o ile stać go na rzetelną ocenę, powie : jeżeli jest w Polsce > polityk, który nie tylko umie praktykować politykę, ale do tego czyni rzecz > trudną do pogodzenia z polityką : jest uczciwy do szpiku kości, zna sztukę > kompromisu, jest na wskroś odpowiedzialny za słowo swe każde i czyn kazdy - > jesli jest w Polsce taki polityk, to jest nim Premier Tadeusz Mazowiecki. > Pan Rokita baaaardzo daleko zagalopowal się ze swą arogancją. Daleko za daleko. > Takich ludzi, jak Ś.P. Jacek Kuroń czy Tadeusz Mazowiecki, nie spotyka się na > co dzien w polityce. Szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś
doktorhabilitowany.1 On nie ma w słowniku paru słów: 23.09.05, 12:16 przepraszam, proszę. Pasuje do kloaki z PiSem. Odpowiedz Link Zgłoś
aturek2005 No popatrz. Czlowiek, ktory szczyci sie tym, ze 23.09.05, 12:22 regularnie chodzi do teatru i filharmonii koniec koncow jest nadal zwyklym chamem. doktorhabilitowany.1 napisał: > przepraszam, proszę. Pasuje do kloaki z PiSem. > Odpowiedz Link Zgłoś
doktorhabilitowany.1 Re: No popatrz. Czlowiek, ktory szczyci sie tym, 23.09.05, 12:36 Bo chodzi tam do bufetu. Żona idzie na sztukę, a Jasiu, czmych, na parówki:)) Raz go zaciągnęła na widownię, to rozległo się głośne chrapanie? "Ki diabeł?" zapytał dyrektor artystyczny, "co za licho?" zapytał reżyser, "czy tu straszy?" zapytała widownia, "zgiń! Przepadnij siło nieczysta!" churem zawołali aktorzy, "czy to pies, czy to bies?" zapytał patron teatru, "piekielnie zabawne" stwierdził portier i wyrzucił Jasia precz. Odpowiedz Link Zgłoś
aturek2005 Jak sie nosi kapelusz to to zobowiazuje. Trzeba 23.09.05, 12:40 chodzic do teatru i filharmonii, i w ogole mecenasem sztuki byc. Slyszalem, ze nie chca go w teatrze sadzac w pierwszych rzedach - ponoc odblask od glowy bije po oczach widzow w tylnych rzedach. doktorhabilitowany.1 napisał: > Bo chodzi tam do bufetu. Żona idzie na sztukę, a Jasiu, czmych, na parówki:)) > Raz go zaciągnęła na widownię, to rozległo się głośne chrapanie? "Ki diabeł?" > zapytał dyrektor artystyczny, "co za licho?" zapytał reżyser, "czy tu straszy?" > > zapytała widownia, "zgiń! Przepadnij siło nieczysta!" churem zawołali > aktorzy, "czy to pies, czy to bies?" zapytał patron teatru, "piekielnie > zabawne" stwierdził portier i wyrzucił Jasia precz. Odpowiedz Link Zgłoś
bush_w_wodzie Re: Rokita przegrał, Demokraci nie kłamali 23.09.05, 12:39 nie mnie oceniac mazowieckiego jako czlowieka ale wiem jedno: nigdy nie mialem ochoty na niego glosowac. to co niektorzy nazywali sila spokoju - mnie sie zawsze wydawalo slaboscia kunktatorstwa. nie moge tez zrozumiec jak uczciwy polityk moze firmowac sojusz z postkomunistami. nic na to nie poradze Odpowiedz Link Zgłoś
lukasito Re: Rokita przegrał, Demokraci nie kłamali 23.09.05, 12:49 A gdzie on firmował sojusz z postkomunistami? Jeśli mówisz o sejmie kontraktowym to sojusz komuchów z Macierewiczami doprowadził do jego upadku i następnych lat nieszczęść. Odpowiedz Link Zgłoś
xfoam Re: Rokita przegrał, Demokraci nie kłamali 23.09.05, 11:58 przypomiają się słowa piosenki sióstr Winiarskich "... ludzie to kupią, ludzie to kupią, byle nachalnie, byle głośno, byle głupio ..." Odpowiedz Link Zgłoś
miwron rozchmurzyłem się na chwile dzięki tej wiadomości 23.09.05, 12:01 partii demokratycznej takich wyroków trzeba jak powietrza. może część wyborców dostrzeże ludzi myślących w naszej polityce i da szansę przyszłemu parlamentowi nie utonąć w łajnie. demokraci choćby paroma mandatami zawsze będą tam stanowili istotny głos, bo rozsądny. Odpowiedz Link Zgłoś
turtlezzz Aś mnie rozbawił chłopie... 23.09.05, 12:25 Taak, Mazowiecki z pewnością jest kryptosemitą. To nowe spojrzenie, bo zawsze był "Żydem". Cóż, czasy się zmieniają ;) Tadziu Mazowiecki dziłał w "Znaku". O PAX-ie nie wiem, ale nawet jeśli, to działało tam wielu wybitnych ludzi przez pewien czas. Odpowiedz Link Zgłoś
turtlezzz Re: Aś mnie rozbawił chłopie... 23.09.05, 12:26 Oczywiście chodziło o krypto-antysemitę. Odpowiedz Link Zgłoś
krl11 Manipulacja prawdą 23.09.05, 13:10 GW znów manipuluje. Przecież sąd nie stwierdził w swoim wyroku, że "demokraci nie kłamali w swoim oświadczeniu". Stwierdził tylko, że Rokita nie miał racji w swoim pozwie. Sąd nie wypowiadał się w ogóle w sprawie prawdziwości oświadczenia Lityńskiego i Frasyniuka. Wygląda na to, że zarówno Rokita, jak i obydwaj Lityński i Frasyniuk skompromitowali się tu: Lityński i Frasyniuk, bo w swoim oświadczeniu podali nieprawdę. Rokita, bo nie umiał ściśle sformułować pozwu. Zaiste, to są świetne kwalifikacje na posła, a może nawet i premiera. Odpowiedz Link Zgłoś
brynk PRZYPOMNIENIE ! - wsród tzw demokratów.pl jest... 23.09.05, 13:13 ...jeden facet , co ma na sumieniu "GRUBĄ KRESKĘ" , wezmy to pod uwage głosując na nich ... Odpowiedz Link Zgłoś
bio.mum Re: PRZYPOMNIENIE ! - wsród tzw demokratów.pl je 23.09.05, 13:16 brynk napisał: > ...jeden facet , co ma na sumieniu "GRUBĄ KRESKĘ" , wezmy to pod uwage > głosując na nich ... Jestem fetyszystka Grubych Kresek:D Dzieki za przypomnienie...a jeszcze dzisiaj sie wahalam..dzieki brynk. Odpowiedz Link Zgłoś
lukasito Re: PRZYPOMNIENIE ! - wsród tzw demokratów.pl je 23.09.05, 13:40 On to powiedział, parlament zaakceptował. I bardzo tego pana szanuję. A ja przypominam, że w afery gospodarcze bardzo ochoczo angażowali się nie tylko sb- cy, postkomuniści, ale również dwni działacze opozycji. Co ciekawe, najmniej afer na sumieniu ma formacja związana z panem Mazowieckim... Aferzyści szybko zwiewali z UD, czy UW, bo nie mieli tam z kim robić interesów. Mazowieckiemu i jego formacji można zarzucić naiwność i nieumiejętność dążenia do celu po trupach, jeśli to wada. Tej cechy nie posiada PiS (ataki na PO i wszystko co sie pokaże) i jak sie zdaje PO (sprawa Cimoszewicza). Odpowiedz Link Zgłoś
brynk Re: PRZYPOMNIENIE ! - wsród tzw demokratów.pl je 23.09.05, 14:47 lukasito - masz troche racji , troszeczkę . Nie zapominaj , ze to co sie działo , m.in afery, a przede wszystkim pozostawienie komunistów bez kary - po "przewrocie", to wynik jego "grubej kreski" . Zobacz jak to czerwone towarzystwo rozpanoszyło sie , jakie bezczelne , aroganckie , poprostu chamstwo ... i za to głównie winię Mazowieckiego . Odpowiedz Link Zgłoś
yaddo Nie było żadnej grubej kreski 23.09.05, 15:33 Czy naprawdę tak trudno zrozumieć te parę zdań? "Rząd, który utworzę, nie ponosi odpowiedzialności za hipotekę, którą dziedziczy. Ma ona jednak wpływ na okoliczności, w których przychodzi nam działać. Przeszłość odkreślamy grubą linią. Odpowiadać będziemy jedynie za to, co uczyniliśmy, by wydobyć Polskę z obecnego stanu załamania" Tadeusz Mazowiecki Tadeusz Mazowiecki – mój przyjaciel, ale nigdyśmy się w niczym nie zgadzali. Zawsze wierzgał, jak przeciwko socjalizmowi się coś mówiło. Był posłem „Znaku” zresztą. Byliśmy cztery lata razem, ale jedności poglądów nie było. Natomiast jest to niezwykle porządny i uczciwy człowiek. Skompleksowany, uparty. Dla mnie było niespodzianką, że został doradcą Wałęsy. Ja myślałem, że on będzie działaczem duchowym, katolickim – redaktor „Więzi”, a tu wdał się w politykę, nie wiem jak się z niej wyplącze, bo chciałby, zdaje się. Ale pierwszym niekomunistycznym premierem w PRL jednak został! Stefan Kisielewski „Abecadło Kisiela” Oficyna Wydawnicza W-wa 1990 str.67-68 Odpowiedz Link Zgłoś
aturek2005 Hitler tez zawarl pakt ze Stalinem - a zgodnosci 23.09.05, 21:41 pogladow chyba nie bylo. Wiec o co Ci chodzi? Rokita to wszystko przewidzial? W sumie znam goscie - za duzo kredytu mu dajesz. On jest "na teraz" a nie "na jutro". yaddo napisał: > Czy naprawdę tak trudno zrozumieć te parę zdań? > Odpowiedz Link Zgłoś
jl234 Re: Nie było żadnej grubej kreski 24.09.05, 12:31 yaddo - dzieki! To dobrze, ze przypominasz innym prawdziwy konteks "grubej kreski". Tyle mitow wokol tego pojecia naroslo przez lata. Oczywiscie i autorami tych mitow i ich kolporterami sa polityczni przeciwnicy bylych UD i UM, a teraz demokratow. Pozdrowienia! Odpowiedz Link Zgłoś
aturek2005 Re: PRZYPOMNIENIE ! - wsród tzw demokratów.pl je 23.09.05, 21:38 brynk napisał: > lukasito - masz troche racji , troszeczkę . Nie zapominaj , ze to co sie > działo , m.in afery, a przede wszystkim pozostawienie komunistów bez kary - po > "przewrocie", to wynik jego "grubej kreski" . Zobacz jak to czerwone > towarzystwo rozpanoszyło sie , jakie bezczelne , aroganckie , poprostu chamstwo > ... i za to głównie winię Mazowieckiego . Za cztery lata napiszesz "Zobacz jak to towarzystwo rozpanoszyło sie , jakie bezczelne , aroganckie , poprostu chamstwo".... Odpowiedz Link Zgłoś
aturek2005 Mazowiecki nie moze rozliczyl aferalow bo ich przy 23.09.05, 21:34 sobie nie trzymal. Rokita jak najbardziej. lukasito napisał: > On to powiedział, parlament zaakceptował. I bardzo tego pana szanuję. A ja > przypominam, że w afery gospodarcze bardzo ochoczo angażowali się nie tylko sb- > cy, postkomuniści, ale również dwni działacze opozycji. Co ciekawe, najmniej > afer na sumieniu ma formacja związana z panem Mazowieckim... Aferzyści szybko > zwiewali z UD, czy UW, bo nie mieli tam z kim robić interesów. Mazowieckiemu i > jego formacji można zarzucić naiwność i nieumiejętność dążenia do celu po > trupach, jeśli to wada. Tej cechy nie posiada PiS (ataki na PO i wszystko co > sie pokaże) i jak sie zdaje PO (sprawa Cimoszewicza). Odpowiedz Link Zgłoś
123rbr Jak taki ktoś jak Rokita może zostać premierem 23.09.05, 13:49 Jak taki ktoś jak Rokita może zostać premierem? Nie dość że plecie głupoty, to sepleni i wygląda jak woźny w parafialnej szkółce. PO ma jeszcze szansę na opamiętanie się. Odpowiedz Link Zgłoś
rakunica Rokita premierem moze zostac 23.09.05, 22:23 Dla chcacego nic trudnego a on chce. Musi tylko przejsc do wlasciwej partii. Popelnil chyba kolejna pomylke wiazac sie z liberalami Kongresu Aferalnego. Z jednej strony scigal z pasja GTW - byl rzeczywiscie doskonaly - z drugiej strony nie mierzi go srodowisko aferalow. Przeciez to chcenie bycia premierem powinno byc realizowane z glowa i nie w takim towarzystwie antypolskim. Troche sie zmienilo na scenie. Zmiany na scenie to skutek kompromitacji magdalenkowcow po obu stronach i ich sukcesy gospodarcze pod wodza Sorosa. Zrobili z Polski druga Japonie tuz po II wojnie sw. Hiroszima i Nagasaki w polskiej gospodarce razem wziete. SLD masowo wyjezdza na wyklady do Hameryki. Za sp. Ronalda Reagana raczej nie byliby tam mile widziani. Chociaz z drugiej strony - jak sie ma odpowiednie wsparcie... W Stanach tez niezle cymbaly organizuja edukaacje skoro takie elementy im wykladaja. Potem narzekaja, ze polowa ludzi nie rozumie co czyta i nie wie w ktorym momencie jest smiesznie wiec trzeba podjudzac do rechotu. Wyglad na dluzsza mete nie ma znaczenia. Paganini byl garbaty a mial u swych stop najpiekniejsze i najbogatsze laski. Rokita ma mnostwo plusow i jest inteligentny ale brakuje mu konsekwencji w drodze do wielkiej kariery politycznej. To nie tylko jego wina - trzeba wiedziec z kim stracic zeby wygrac. Gdyby sie odcial od Tuska jak odcial sie od Mazowieckiego - szkoda ze tak pozno - bylby juz premierem. Dobrym premierem. Takie szarpanie sadowe w przedwyborczym pospiechu nie ma znaczenia. I tak wiadomo, ze pedecja musi odejsc, platforma musi odejsc, Kwachy i Balcerowicze takze. Paganini tez odszedl chociaz pieknie gral i komponowal cuda. Bolszewika gon gon gon Odpowiedz Link Zgłoś