ruski99
16.11.05, 20:05
Po przeczytaniu:
orka.sejm.gov.pl/osw5.nsf/($All)/DED5DC49470B5A2DC1257081002EC164/$File/OSW0_131.pdf?OpenElement
zastanawiam się gdzie NadPremier przepuszcza kasiorkę. Będąc posłem tylu
kadencji i znanym prawnikiem zaoszczędził tylko tyle???
Obstawiam nast. opcje:
1. Śmiga w kasynach "inkoguto" przebrany za koszykarza,
2. Skupuje szczepionkę przeciw "kaczej grypie", coby ludzie chorowali....,
3. Daje na tace Ojcu Dyrektorowi (na nowego maybacha).
Macie inne pomysły?
ruski