dr.szfajcner
13.12.05, 17:37
A tymczasem t-800 pisze ze nie nie interesuje
sie co pisza w GW o Rydzyka, a katryna.kataryna
narzeka na dziennikarzy sledczecg GW ze slredza
nie tych, ktorych ona by chciala.
A poza tym, po krotkiej przerwie biura
badania opinii publicznej podobno znow
zamierzaja klamac!