Dodaj do ulubionych

PiS : PO 32% : 31%

13.12.05, 17:37

A tymczasem t-800 pisze ze nie nie interesuje
sie co pisza w GW o Rydzyka, a katryna.kataryna
narzeka na dziennikarzy sledczecg GW ze slredza
nie tych, ktorych ona by chciala.

A poza tym, po krotkiej przerwie biura
badania opinii publicznej podobno znow
zamierzaja klamac!
Obserwuj wątek
    • przyladek.dobrej.nadziei Przyjaciele z Samoobory zatopia PiS nt 13.12.05, 17:38
    • smok5 PiS : PeDole.prl 32% : 1% 13.12.05, 17:50
      PiS : poskomuniści 32% : 2%
      To są wyniki! Dlaczego o nich nie wspomnisz towarzyszu szwancer czy jak ci tam?
      • dr.szfajcner Re: PiS owi: odbija waadza .prl 32% : 1% 13.12.05, 18:12
        smok5 napisał:

        > PiS : poskomuniści 32% : 2%
        > To są wyniki! Dlaczego o nich nie wspomnisz towarzyszu szwancer czy jak ci tam

        Przepraszam, nie wiedzielem ze jestes postkomunista
        Myslalem ze jestes porzadnym poboznym socjalista z PiSSu,
        wychowanym na radiu Maryja przez Pana Posla Sobczaka
        ( tego od hejl hitla )
        Podstaram sie nastepnym razem podac wyniki twoich camerades,
        mysle ze pojmiesz, bo nie bedzie to wysoka cyfra.
    • czarls_bronson Re: PiS : PO 32% : 31% 13.12.05, 18:07
      To co tak słabo wyceniają PO
      Przeciez w sondażach Tusk wygywał w pierwszej turze
      • dr.szfajcner Re: PiS : PO 32% : 31% 13.12.05, 18:13
        czarls_bronson napisał:

        > To co tak słabo wyceniają PO
        > Przeciez w sondażach Tusk wygywał w pierwszej turze

        Pewno nie chca robic przykrosci Jurkowi,
        bo mga mu zabrac laseczke ...
        • czarls_bronson Re: PiS : PO 32% : 31% 13.12.05, 18:26
          dr.szfajcner napisał:


          > Pewno nie chca robic przykrosci Jurkowi,
          > bo mga mu zabrac laseczke ...
          >

          To może być prawda
          przy okazji utwierdzają Tuska że jeszcze coś znaczy :)))
          • dr.szfajcner Re: PiS : PO 32% : 31% 13.12.05, 18:29
            czarls_bronson napisał:

            > dr.szfajcner napisał:
            >
            >
            > > Pewno nie chca robic przykrosci Jurkowi,
            > > bo mga mu zabrac laseczke ...
            > >
            >
            > To może być prawda
            > przy okazji utwierdzają Tuska że jeszcze coś znaczy :)))

            Coto znaczy jeszcze?
            Przecie bali sie Komorowskiego?
      • ayran Re: PiS : PO 32% : 31% 13.12.05, 22:14
        czarls_bronson napisał:

        > To co tak słabo wyceniają PO
        > Przeciez w sondażach Tusk wygywał w pierwszej turze

        A przypomniałbyś, co to za sondaż był? Z konkretami, bardzo proszę.
        • czarls_bronson Re: PiS : PO 32% : 31% 13.12.05, 23:09
          ayran napisał:

          > czarls_bronson napisał:
          >
          > > To co tak słabo wyceniają PO
          > > Przeciez w sondażach Tusk wygywał w pierwszej turze
          >
          > A przypomniałbyś, co to za sondaż był? Z konkretami, bardzo proszę.

          No dobrze nie pamietam można poszukać był taki sondaż w którym brakowało mu
          trzech % by wygrać w I turze
          a PO według innego brakowało 10 mandatów by rządzić samodzielnie.
          nie chce mi się tego szkać.
          • dr.szfajcner Re: PiS : PO 32% : 31% 14.12.05, 00:14
            czarls_bronson napisał:

            > ayran napisał:
            >
            > > czarls_bronson napisał:
            > >
            > > > To co tak słabo wyceniają PO
            > > > Przeciez w sondażach Tusk wygywał w pierwszej turze
            > >
            > > A przypomniałbyś, co to za sondaż był? Z konkretami, bardzo proszę.
            >
            > No dobrze nie pamietam można poszukać był taki sondaż w którym brakowało mu
            > trzech % by wygrać w I turze
            > a PO według innego brakowało 10 mandatów by rządzić samodzielnie.
            > nie chce mi się tego szkać.

            Nie chce ci sie szukac, bo wolisz
            robic za oszusta?
            • czarls_bronson Re: PiS : PO 32% : 31% 14.12.05, 08:55
              dr.szfajcner napisał:

              > Nie chce ci sie szukac, bo wolisz
              > robic za oszusta?


              www.ofbor.pl/index.php
              www.ofbor.pl/index.php
              Miłej lektury - PO jest wielka (w sondażach)
              :))))))))))))))))
              • czarls_bronson Re: PiS : PO 32% : 31% 14.12.05, 08:58
                czarls_bronson napisał:

                > dr.szfajcner napisał:
                >
                > > Nie chce ci sie szukac, bo wolisz
                > > robic za oszusta?
                >
                >
                > www.ofbor.pl/index.php
                > www.ofbor.pl/index.php
                > Miłej lektury - PO jest wielka (w sondażach)
                > :))))))))))))))))

                www.ofbor.pl/index.php?page=1110100000
                • czarls_bronson Re: PiS : PO 32% : 31% 14.12.05, 09:06
                  czarls_bronson napisał:

                  > www.ofbor.pl/index.php?page=1110100000

                  Zwracam szczególną uwagę na wyniki we wrześniu kiedy
                  większość ludzi podejmowała decyzję na kogo głosować
                  "Sondażownie" podpowiadały im kto jest WIELKI
          • ayran Re: PiS : PO 32% : 31% 14.12.05, 08:29
            czarls_bronson napisał:


            > No dobrze nie pamietam można poszukać był taki sondaż w którym brakowało mu
            > trzech % by wygrać w I turze
            > a PO według innego brakowało 10 mandatów by rządzić samodzielnie.
            > nie chce mi się tego szkać.

            Czyli innymi słowy - pisząc "sondaże dawały mu zwycięstwo w pierwszej turze"
            (liczba mnoga) miałeś na myśli "nie było takiego sondażu, który dawał mu
            zwycięstwo w pierwszej turze".
            • czarls_bronson Re: PiS : PO 32% : 31% 14.12.05, 08:40
              ayran napisał:

              > Czyli innymi słowy - pisząc "sondaże dawały mu zwycięstwo w pierwszej turze"
              > (liczba mnoga) miałeś na myśli "nie było takiego sondażu, który dawał mu
              > zwycięstwo w pierwszej turze".

              Chciałem tylko powiedzieć że nigdzie tak dobrze nie prezentowała się platforma
              jak w sondażach i jeśli tak chcesz ją postrzegac (jako wielką partię z dużym
              poparciem) - co rozumiem - to czytaj i upajaj się sondażami.
              • ayran Re: PiS : PO 32% : 31% 14.12.05, 10:54
                Jeśli chciałeś powiedzieć, że Platforma i Tusk wypadali w sondazach lepiej niż
                wypadli w wyborach, to mogłeś to zrobić bez mijania się z prawdą.
                • czarls_bronson Re: PiS : PO 32% : 31% 14.12.05, 16:15
                  ayran napisał:

                  > Jeśli chciałeś powiedzieć, że Platforma i Tusk wypadali w sondazach lepiej niż
                  > wypadli w wyborach, to mogłeś to zrobić bez mijania się z prawdą.

                  Ja powiedziałem że sondaże dawały ZWYCIĘSTWO już w pierwszej turze Tuskowi

                  GFK z 17-20 września 2005, D.Tusk - 48%
                  maksymalny błąd statystyczny +/- 3,2%

                  www.ofbor.pl/index.php?page=1110100000
                  Bardzo ciekawa lektura polecam :))))))
                  • ayran Re: PiS : PO 32% : 31% 14.12.05, 16:41
                    Już wiesz, co to znaczy "iść w zaparte".
                    • czarls_bronson Re: PiS : PO 32% : 31% 14.12.05, 17:26
                      Tu nie ma gdzie "iść" wszystko jest napisane a jeśli problemem jest liczba mnoga
                      - no wiesz liczy się ogólne wrażenie.
                      Swoją droga sprawa tych "sondaży" jest niezmiernie interesująca nie wiem czy
                      istnieje drugi kraj (powiedzmy cywilizowany) w którym bezkarnie można prowadzić
                      taką manipulacje. Oczywiście każdy może głosić co mu się podoba..... tylko że
                      "poważna prasa" nie cytuje takich bzdur... a tu się okazuje że prawie wszystkie
                      tzw. opiniotwórcze środki masowego przekazu powoływały się na te bzdurne
                      sondaże, a te sondaże które były zbliżone do prawdy były pomijane, bo uznawano
                      je za nie wiarygodne.
                      Na szczęście przestało to działać i ludzie nie kierowali się tym co wyczytali w
                      gazetach.
                      Oczywiście nie do końca, bo na pewno na tej propagandzie PIS stracił a PO zyskała.
                      Paradoksalnie chyba jeden Tusk naprawdę w nie uwierzył i do dziś nie może pojąć
                      jak to się stało że przegrał a tym samym przegrał więcej niż było do przegrania.
                      Pozdro.
                      • ayran Re: PiS : PO 32% : 31% 14.12.05, 20:16
                        Ale tak w ogóle czaisz o co chodzi w tych wszystkich parametrach?
                        Pomijam ten drobny szczegól czym jest różnica pomiędzy badaniem deklaracji a
                        wynikiem głosowania? Wiesz tak z grubsza na czym polegają różnice metod
                        stosowanych przez głowne ośrodki? Pisałem o tym na tym forum kilka razy - jakieś
                        tam pojęcie mam, zapewniam.
                        • czarls_bronson Re: PiS : PO 32% : 31% 14.12.05, 21:00
                          Czaje nie czaje co to ma do rzeczy?????
                          Jeśli jest to dla tych co czają to niech publikują w jakiś specjalistycznych
                          pismach ,które czytają "czający", i tam ok! puszczajcie sobie oko - no wiesz on
                          ma tyle ale........
                          te sondaże adresowane są do ludzi którzy nie czają, tylko włączają radio i
                          otrzymują komunikat - Tusk 48% uwzględniając błąd +/- wygrywa w pierwszej turze!
                          Tu nie chodzi o znajomość metod etc. To są podstawy psychologii - oddziaływania
                          na ludzi którzy w większości się nie interesują, niewiedzą, nie czytają i w
                          ogóle są niezorientowani.
                          I tymi sondażami się ich urabia. Jeśli to robi jakaś jedna sondażownia trudno!
                          ich sprawa znikną z rynku, ale tu mamy całą sztafetę ->ośrodki badań -> prasa->
                          radio, telewizja. Wszyscy w tym uczestniczą... czyli wszyscy się kompromitują.
                          I jak widać po wynikach wyborów wiarygodność tak sondaży jak i prasy, radia i
                          telewizji jest niska (delikatnie mówiąc) a to jeśli naprawdę chcemy żyć w
                          demokracji jest zatrważające. Polityków można zmienić. Wolna prasa jest dobrem
                          samym w sobie i zaufanie do niej to podstawa. Na razie wygląda to fatalnie!
                          • ayran Re: PiS : PO 32% : 31% 14.12.05, 23:06
                            czarls_bronson napisał:

                            > otrzymują komunikat - Tusk 48%
                            > uwzględniając błąd +/- wygrywa w pierwszej turze!

                            Z powyższego zdania wnioskuję, że nie czaisz i nie bardzo wiem, co miałbym w tej
                            sprawie zrobić. Poza tym mam nadzieję, że zdroworozsądkowo myślący czowiek z
                            komunikatu że ktoś ma 48% nie wnioskuje, że ma on oto ponad 50%.
                            • czarls_bronson Re: PiS : PO 32% : 31% 14.12.05, 23:46
                              ayran napisał:

                              e zdroworozsądkowo myślący czowiek z
                              > komunikatu że ktoś ma 48% nie wnioskuje, że ma on oto ponad 50%.

                              Na szczęście "zdroworozsądkowo myślący człowiek" z tego komunikatu
                              wywnioskował że ktoś na chama promuje miernotę i nie pomylił się!!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka