Dodaj do ulubionych

kto jest większym cwaniakiem?

06.01.06, 14:09
J.Kaczyński czy Michnik?
Ja myślę,że jednak Kaczyński.
Obserwuj wątek
    • t-800 Re: kto jest większym cwaniakiem? 06.01.06, 14:10
      Ja jestem cwaniak i wyp... stąd ale już!*


      __
      * Cytat z "Chłopaki nie płączą". Tak mi się skojarzyło. Uprasza się o nie
      obrażanie się. ;-)
    • wladyslaw.studnicki Napewno ma więcej wrogów, a jednak tak dużo 06.01.06, 14:11
      osiągnął. Mając przeciw sobie media, finasjerę, nomenklaturę i służby
      spescajlne. Gra w warunkach o wiele bardziej niesprzyjajacych niż Michnik, a
      jednak wygrywa.
      • po_godzinach czyli jest większym cwaniakiem. 06.01.06, 14:13
        • wladyslaw.studnicki Graczem na scenie politycznej. 06.01.06, 14:14

          • po_godzinach pytanie było o cwaniactwo 06.01.06, 14:15
            ale może to jest to samo, co "gractwo".
          • hummer Vabank 06.01.06, 14:16
            witek57 napisał:

            > J.Kaczyński czy Michnik?
            > Ja myślę,że jednak Kaczyński.

            Można raz dużo wygrać by potem wszystko stracić :-)
          • hulaj_dusza Re: Szulerem...;))) n/t b/t 06.01.06, 14:21

    • hummer Podoba mi się gra Vabank 06.01.06, 14:16
      witek57 napisał:

      > J.Kaczyński czy Michnik?
      > Ja myślę,że jednak Kaczyński.

      Można raz dużo wygrać by potem wszystko stracić :-)
    • idiotyzmy-kacze Kaczyński to frajer a nie cwaniak 06.01.06, 14:20
      Frajer i buc
    • basia.basia cwaniactwo... pudło 06.01.06, 14:20
      portalwiedzy.onet.pl/polszczyzna.html?qs=cwaniactwo&tr=pol-pol
      cwaniactwo (Wilga)
      rz. n I, blm ‘postawa polegająca na sprytnym wykorzystywaniu okazji, załatwianiu
      spraw najmniejszym nakładem pracy i wysiłku, często cudzym kosztem;
      spryciarstwo, kanciarstwo’
      • hulaj_dusza Re: cwaniactwo... pudło ??? 06.01.06, 14:23
        Pudło? A dlaczego???
    • paul_78 Może i kaczka 06.01.06, 14:21
      Ale za to z większym hukiem spadnie w polityczny śmietnik. Dwa małe pieniacze
      mają w końcu swoje pięć minut - pierwsze i ostatnie. Przeżyliśmy 60 lat
      sowieckiej okupacji, nie daliśmy się Hitlerowi to i 4 lata kaczek przetrzymamy.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka