witek57 06.01.06, 14:09 J.Kaczyński czy Michnik? Ja myślę,że jednak Kaczyński. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
t-800 Re: kto jest większym cwaniakiem? 06.01.06, 14:10 Ja jestem cwaniak i wyp... stąd ale już!* __ * Cytat z "Chłopaki nie płączą". Tak mi się skojarzyło. Uprasza się o nie obrażanie się. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
wladyslaw.studnicki Napewno ma więcej wrogów, a jednak tak dużo 06.01.06, 14:11 osiągnął. Mając przeciw sobie media, finasjerę, nomenklaturę i służby spescajlne. Gra w warunkach o wiele bardziej niesprzyjajacych niż Michnik, a jednak wygrywa. Odpowiedz Link Zgłoś
po_godzinach pytanie było o cwaniactwo 06.01.06, 14:15 ale może to jest to samo, co "gractwo". Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Vabank 06.01.06, 14:16 witek57 napisał: > J.Kaczyński czy Michnik? > Ja myślę,że jednak Kaczyński. Można raz dużo wygrać by potem wszystko stracić :-) Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Podoba mi się gra Vabank 06.01.06, 14:16 witek57 napisał: > J.Kaczyński czy Michnik? > Ja myślę,że jednak Kaczyński. Można raz dużo wygrać by potem wszystko stracić :-) Odpowiedz Link Zgłoś
basia.basia cwaniactwo... pudło 06.01.06, 14:20 portalwiedzy.onet.pl/polszczyzna.html?qs=cwaniactwo&tr=pol-pol cwaniactwo (Wilga) rz. n I, blm ‘postawa polegająca na sprytnym wykorzystywaniu okazji, załatwianiu spraw najmniejszym nakładem pracy i wysiłku, często cudzym kosztem; spryciarstwo, kanciarstwo’ Odpowiedz Link Zgłoś
paul_78 Może i kaczka 06.01.06, 14:21 Ale za to z większym hukiem spadnie w polityczny śmietnik. Dwa małe pieniacze mają w końcu swoje pięć minut - pierwsze i ostatnie. Przeżyliśmy 60 lat sowieckiej okupacji, nie daliśmy się Hitlerowi to i 4 lata kaczek przetrzymamy. Odpowiedz Link Zgłoś