22091960u 26.01.06, 14:37 Polska czeka na wyjaśnienie sprawy kont numerycznych w Szwajcarii!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
paseo Re: Konta numeryczne 26.01.06, 14:38 troche jasniej,kazde konto jest numeryczne Odpowiedz Link Zgłoś
22091960u Re: Konta numeryczne 26.01.06, 14:42 Chodzi o te, które wypłyneły w okresie śledztwa PKN Orlen... Odpowiedz Link Zgłoś
absurdello Podaję kilka numerów: 26.01.06, 14:44 1, 2, 3 i konto dodatkowe 4. Ciekawe jak oni ze Szwajcarii wyciągną te dane ? Odpowiedz Link Zgłoś
albinia Re: Podaję kilka numerów: 26.01.06, 14:45 nie wyciagna.To sa konta siostry Kwasniewskiego.Poza tym Szwajcaria nie chce wspolpracowac. Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk_fizyk Re: Podaję kilka numerów: 26.01.06, 14:46 Słyszałem że jedno ma numer 22091960u Odpowiedz Link Zgłoś
wild_stein Re: Konta ???? 26.01.06, 16:42 Kolego maryjny - tych kont (jeśli przez moment przyjąć że w ogóle były) to juz dawno nie ma. Co bys zrobił gdyby ktos nagle zaczął sie z lekka interesowac twoim kontem? Wyciągnąłbys kasę i w walizce przeniósł (przewiózł) do innego banku, pewnie w innym kraju, najlepiej na nazwisko kuzyna lub siostry żony. Innymi słowy więc koledzy od Komisji mogą se teraz nadmuchać we własny balon, jeśli go wcześniej będa za co mieli kupić. Odpowiedz Link Zgłoś