Dodaj do ulubionych

Konta numeryczne

26.01.06, 14:37
Polska czeka na wyjaśnienie sprawy kont numerycznych w Szwajcarii!!!!
Obserwuj wątek
    • paseo Re: Konta numeryczne 26.01.06, 14:38
      troche jasniej,kazde konto jest numeryczne
      • 22091960u Re: Konta numeryczne 26.01.06, 14:42
        Chodzi o te, które wypłyneły w okresie śledztwa PKN Orlen...
        • absurdello Podaję kilka numerów: 26.01.06, 14:44
          1,
          2,
          3 i konto dodatkowe 4.

          Ciekawe jak oni ze Szwajcarii wyciągną te dane ?
          • albinia Re: Podaję kilka numerów: 26.01.06, 14:45
            nie wyciagna.To sa konta siostry Kwasniewskiego.Poza tym Szwajcaria nie chce
            wspolpracowac.
            • rydzyk_fizyk Re: Podaję kilka numerów: 26.01.06, 14:46
              Słyszałem że jedno ma numer 22091960u
              • albinia Yes,yes,yes 26.01.06, 14:48
        • wild_stein Re: Konta ???? 26.01.06, 16:42
          Kolego maryjny - tych kont (jeśli przez moment przyjąć że w ogóle były) to juz
          dawno nie ma. Co bys zrobił gdyby ktos nagle zaczął sie z lekka interesowac
          twoim kontem? Wyciągnąłbys kasę i w walizce przeniósł (przewiózł) do innego
          banku, pewnie w innym kraju, najlepiej na nazwisko kuzyna lub siostry żony.
          Innymi słowy więc koledzy od Komisji mogą se teraz nadmuchać we własny balon,
          jeśli go wcześniej będa za co mieli kupić.
    • venus99 Re: Konta numeryczne 26.01.06, 16:44
      jaka Polska?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka