Dodaj do ulubionych

Kto jest wiekszym durniem? Typujcie:L czy G.

13.02.06, 20:57
Lepper czy Giertych.
Obserwuj wątek
    • czyste.dobro ciemny lud 13.02.06, 20:58
    • po.sld.to.dno Re: Kto jest wiekszym durniem? Typujcie:L czy G. 13.02.06, 20:58
      Tusk i Rokita+Olejniczak
      • kopytkomunio Re: Kto jest wiekszym durniem? Typujcie:L czy G. 13.02.06, 21:00
        Edgar, nie wtrącaj się.
        • po.sld.to.dno Re: Kto jest wiekszym durniem? Typujcie:L czy G. 13.02.06, 21:01
          kopytkomunio napisał:

          > Edgar, nie wtrącaj się.
          co prawda w oczy kole
      • nabukko popatrz i posłuchaj twojego idola Cymańskiego.... 13.02.06, 21:00
        monodramat = tragedia i żenada
    • bryt.bryt wesoly Romek 13.02.06, 21:03
      kopytkomunio napisał:

      > Lepper czy Giertych.

      Wiecej w nim idei, ale mnie cwaniactwa. W pisowskim swiecie to zla kombinacja.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka