kopytkomunio 13.02.06, 20:57 Lepper czy Giertych. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
po.sld.to.dno Re: Kto jest wiekszym durniem? Typujcie:L czy G. 13.02.06, 20:58 Tusk i Rokita+Olejniczak Odpowiedz Link Zgłoś
kopytkomunio Re: Kto jest wiekszym durniem? Typujcie:L czy G. 13.02.06, 21:00 Edgar, nie wtrącaj się. Odpowiedz Link Zgłoś
po.sld.to.dno Re: Kto jest wiekszym durniem? Typujcie:L czy G. 13.02.06, 21:01 kopytkomunio napisał: > Edgar, nie wtrącaj się. co prawda w oczy kole Odpowiedz Link Zgłoś
nabukko popatrz i posłuchaj twojego idola Cymańskiego.... 13.02.06, 21:00 monodramat = tragedia i żenada Odpowiedz Link Zgłoś
bryt.bryt wesoly Romek 13.02.06, 21:03 kopytkomunio napisał: > Lepper czy Giertych. Wiecej w nim idei, ale mnie cwaniactwa. W pisowskim swiecie to zla kombinacja. Odpowiedz Link Zgłoś