Dodaj do ulubionych

CENZURA PO KATOLICKU

IP: *.proxy.aol.com 11.12.02, 19:18
KS. KOWBOJ

Katolicki Uniwersytet im. Kardynała Wyszyńskiego, a zwłaszcza jego kościół
akademicki, stały się widownią komicznego popisu kolegi Rydzyka – księdza
Bogusława Palecznego. Ten, wraz z bandą dresiarzy wdarł się do krypty
kościoła w czasie odbywającego się tam przeglądu filmowego i zniszczył płytę
DVD z nagraniem kontrowersyjnego obrazu Martina Scorsese „Ostatnie kuszenie
Chrystusa”. Przegląd odbywał się za zgodą władz uczelni, a organizatorzy nie
wzięli pod uwagę wcześniejszych protestów Palecznego. Mnich kamilianin
postanowił więc troskę o wiarę studentów wziąć we własne ręce. M.P.

Obserwuj wątek
    • Gość: Ed Re: CENZURA PO KATOLICKU IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 11.12.02, 19:21
      O Świetej Inkwizycji była już mowa pół roku temu, gdzie nie brakło również i
      przestróg przed fanatykami RM. Jeżeli to byli wizjonerzy, to juz dzisiaj
      należy podjąc starania o ich beatyfikację :-)))
      • Gość: ** Re: CENZURA PO KATOLICKU IP: *.proxy.aol.com 11.12.02, 19:29
        Optymista moze liczyc na to, ze czarni sami sie pozagryzaja i bedzie swiety
        spokoj. Im trzeba tylko w tym umiejetnie pomagac. Co ty na to ?
        • Gość: Ed Re: CENZURA PO KATOLICKU IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 11.12.02, 19:37
          Są to ich sprawy wewnętrzne. Niech sobie robią co chcą między sobą i swoimi
          zwolennikami. Czyichś butów i nauk w swoim łóżku nie znoszę. Demokracja daje
          im pwene prawa, ale nie do wszystkiego, jak sobie to uzurpują. Prawdę mówiąc
          propozycja jest chyba najrozsądniejsza. Niech uszczęśliwią sami siebie.
          Ustasze w moim otoczeniu nie będa mile widziani.
      • Gość: Sasiad Re: CENZURA PO KATOLICKU w domu ED IP: *.waveform.net 12.12.02, 00:10
        Gość portalu: Ed napisał(a):

        > O Świetej Inkwizycji była już mowa pół roku temu, gdzie nie brakło również i
        > przestróg przed fanatykami RM. Jeżeli to byli wizjonerzy, to juz dzisiaj
        > należy podjąc starania o ich beatyfikację :-)))
        ................................................................................

        wasza matka praktykowala swieta inkwizycje i cenzurowala wasze zachowanie:

        NIE SRAJ W PORTKI I NIE UZYWAJ UBIKACJI DLA NIEWIAST
        • Gość: Ed Re: CENZURA PO KATOLICKU w domu ED IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 12.12.02, 00:47
          Quid est veritas - niebiański myślicielu?
          • Gość: Responsorium Re: CENZURA PO KATOLICKU w domu ED IP: *.waveform.net 12.12.02, 13:53
            Gość portalu: Ed napisał(a):

            > Quid est veritas - niebiański myślicielu?
            xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

            "ut sementem feceris ita metes" - ziemski filozofie!!!
            • Gość: Ed Re: CENZURA PO KATOLICKU w domu ED IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 12.12.02, 19:49
              Nick wskazuje, że też chcesz wnieść swój brewiarz na forum. Nie wiem, czy
              Oszołom z RM nie uprzedził Cię w tych bogobojnych zamiarach. On ma już swój
              chórek, który mu dzielnie wtóruje na zadane frazy.

              Ale do rzeczy.
              Ab Iove principium ad libitum fetialis florentis Responsorium.

              Gość portalu: Responsorium napisał(a):

              > Gość portalu: Ed napisał(a):
              >
              > > Quid est veritas - niebiański myślicielu?
              > xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
              >
              > "ut sementem feceris ita metes" - ziemski filozofie!!!
    • Gość: Prawdziwy Oszołom Tak powinno się walczyć z paszkwilantami!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.02, 20:44
      Precz ze zdegenerowaną sztuką!! Ciekawe czy tak samo zachowalibyście się gdyby
      w podobny sposób zostałby przedstawiony rabin
      • Gość: Pr.Oszołom z RM Re: Tak powinno się walczyć z paszkwilantami!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.02, 20:46
        Gość portalu: Prawdziwy Oszołom napisał(a):

        > Precz ze zdegenerowaną sztuką!! Ciekawe czy tak samo zachowalibyście się
        gdyby
        >
        > w podobny sposób zostałby przedstawiony rabin
        aha! jeszce to: wolność kończy się tam gdzie zaczyna się wolność i prawa
        drugiego człowieka
      • Gość: *** Re: Tak powinno się walczyć z paszkwilantami!!! IP: *.ipt.aol.com 11.12.02, 23:17
        Co ma rabin do cenzury, pierdolcu ? Was dopuscic do wladzy i koniec z
        wolnoscia. Katofaszyzm w najlepszym stalinowskim wydaniu.
        • Gość: pol Re: Tak powinno się walczyć z paszkwilantami!!! IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 12.12.02, 02:52
          Gość portalu: *** napisał(a):

          > Co ma rabin do cenzury, pierdolcu ? Was dopuscic do wladzy i koniec z
          > wolnoscia. Katofaszyzm w najlepszym stalinowskim wydaniu.

          pol
          Stalinizm stwarzal przynajmnie pozory tzw sprawiedliwosci Katofaszyzm nawet nie
          zadaje sobie trudu.Ot roznica.

          pozdr
      • iznota33 Re: Tak powinno się walczyć z paszkwilantami!!! 12.12.02, 19:54
        a kto oszolku orzekł,że jest to sztuka zdegenerowana?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka