Dodaj do ulubionych

Komedia Prawdy i Sprawiedliwości - Nareszcie!

26.05.06, 15:20
W roli głównej Edgar Gosiewski. Reżyseria (jak zawsze) - Jarosław Kaczyński.
Obserwuj wątek
    • dr.szfajcnar [...] 26.05.06, 15:23
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • antoni.goczal Re: ten się śmieje kto się śmieje ostatni... 27.05.06, 19:16
        dr.szfajcnar napisał:

        > tak to bywa na komediach...
        > oj antosiu ty się nie będzie smiał ostatni
        Nie puniaj fajfusie. Sorry, doktorze fajfusie.
      • kropek_oxford Ostatni to sie bedzie smial PUTIN - Polska jak 27.05.06, 19:17
        widac radosnie zmierza w ramiona Matuszki:)
        • karbat Re: Ostatni to sie bedzie smial PUTIN - Polska ja 27.05.06, 20:49
          a potupac nozkami i pomachac szabelka wczesniej nie mozna ;)
          kto sie nie umie dogadac tego rozjezdza walec historii ,
          i wojen do tego dzis nie potrzeba
      • jampawel Re: ten się śmieje kto się śmieje ostatni... 27.05.06, 22:12
        dr.szfajcnar napisał:

        > tak to bywa na komediach...
        > oj antosiu ty się nie będzie smiał ostatni

        To jest pewne! Wielka rozpacz ze to tacy zlodzieje beda sie smiac.
        Film o pl zlodziejach: video.google.com/videoplay?docid=-5835749526554211113
        • olek.olek Re: Komedia Prawdy i Sprawiedliwości - Nareszcie! 28.05.06, 09:02
          Kolejne gestapo braci karłowatych ?
      • gienia.gienia [...] 28.05.06, 22:06
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • dewot007 NKWD !!! 28.05.06, 22:17
      Oni zapowiadają jeszcze powołanie Najwyższej Komisji Wydającej Decyzje (NKWD),
      która zadecyduje co w Polsce jest prawdą, a co wam się tylko zdaje.
      • gienia.gienia [...] 28.05.06, 22:24
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka