stranger.pl 14.07.06, 14:46 bałagan"... bo Tusk nie rządzi:P Ale jak ja (Tusk) będę rządził, nie będzie już bałaganu i nie będzie kpin z rządu - przestanę płacić i zlecać a żartownisi do mamra! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zirby Czesto masz takie ataki? 14.07.06, 14:50 Ze wydaje ci sie ze jestes kims innym i nawet mowisz w jego imieniu? Bo jesli czesciej niz 2-3 rocznie zdiagnozuj sie na okoliczonsc schizofrenii w odmianie parnoidalnej:) Tylko u lekarza, a nie u swojego niewidzialnego przyjaciela Zygmunta :) Odpowiedz Link Zgłoś
stranger.pl Re: Czesto masz takie ataki? 14.07.06, 14:54 A u ciebie często brak poczucia humoru i nie potrafisz odróżnić sarkazu od prozy życia? Takiś poważny niczym smutni panowie z UB czasów współczesnych sprawdzający kto ma czelność nie lubić D.Tuska i PO - a ten kto nie lubi ten chory psychicznie? Żałosne. Odpowiedz Link Zgłoś
karlin To już nie "dalsze pogorszenie wizerunku"? 14.07.06, 14:56 Czymże Kaczyński na taką łaskawość zasłużył? Odpowiedz Link Zgłoś
forum-i-ja Re: To już nie "dalsze pogorszenie wizerunku"? 14.07.06, 14:59 przyjdzie pora na kartofle...tluczone Odpowiedz Link Zgłoś
karlin Świnie mają apetyt? 14.07.06, 15:06 forum-i-ja napisała: > przyjdzie pora na kartofle...tluczone -------------------------------------------------- Odpowiedz Link Zgłoś
stranger.pl Re: To już nie "dalsze pogorszenie wizerunku"? 14.07.06, 15:00 Pytanie do mnie? Pan Kaczyński jest prezydentem mojego kraju, wolnego kraju - nie jest czerwonym mandarynem ani oszustem jak poprzedni. To symbol mojego kraju i Majestatu Rzplity - jemu się należy szacunek, choć nie przepadam za nim osobiście. A D. Tusk to mały człowieczek do małych spraw w dodatku pełza i kąsa niczym kundelek. Odpowiedz Link Zgłoś
karlin Pytanie, retoryczno-ironiczne, do Tuska 14.07.06, 15:05 Jeszcze niedawno Komorowski mówił o "dalszym pogorszeniu". Odpowiedz Link Zgłoś
kotek.filemon Re: To już nie "dalsze pogorszenie wizerunku"? 14.07.06, 15:04 Już się nie da. Osiągnęli ekstremum. Odpowiedz Link Zgłoś
zwykly2 Re: i pomyśleć że ten człowiek mógł być 14.07.06, 15:05 prezydentem, brrrrrrrrrr....... Odpowiedz Link Zgłoś
nabucco4 do zirbiego.... 14.07.06, 15:08 stranger nie ma ataków, on tak po prostu ma - schiz total. Odpowiedz Link Zgłoś
stranger.pl Re: do zirbiego.... 14.07.06, 15:14 W czasach ZSRR zamykano w szpitalu psychiatrycznym (Instytut Serbskiego w Moskiwie) opozycjonistów - zarzut schizofremia bezobjawowa - widzę, że masz na kim się wzorować - widać też, że metody KGB zaczynają gościć coraz częściej wśród zwolenników D. Tuska przepełnionych bezsilną frustacją i zostało im tylko zgrzytanie zębami i plucie m.un. na FK GW bo odstawili od korytka: Tusków, Lewandowskich, Walcowe etc. - przypadek? Pewnie nie:P Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Do strangera.pl 14.07.06, 15:24 W twoim przypadku nie ma mowy o jakiejś bezobjawowej chorobie.Wiem za to jak postępować w wypadku zetknięcia się z osobnikiem (stranger.pl)dotknietym paranoją: W razie podejrzenia paranoi należy zwrócić się o pomoc do psychiatry. Leczenie paranoi polega na podawaniu leków przeciwpsychotycznych. W stosunku do chorego powinno się wykazywać dużą dozę tolerancji, należy ograniczyć się do wyraźnego negowania prawdziwości treści wytwórczych bez omawiania ich i tłumaczenia ich nieprawdziwości, co zwykle nie przynosi pożądanego rezultatu. Piszesz nieprawdę :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
stranger.pl Re: Do strangera.pl 14.07.06, 15:34 Twój cyt: "Piszesz nieprawdę :-))" Zapomniałeś dodać; "piszę nieprawdę", bo to co piszę nie podoba się tobie "alistair-p" :P" Widzisz gostku miarą wolności słowa i wielkości ludzi jest... nie stosunek do własnych słów ale stosunek do tego co tobie jest niemiłe. Wolnośc słowa jest wtedy kiedy ty tego bronisz (co nie lubisz lub ma inne poglądy, tobie niemiłe) i nie obrażasz że do np. chore lub głupie. Czy nie napisałem za trudne rzeczy na twoją "mądrą" główkę? No ale skoro o tym mowa gdzie napisana nieprawda w poście: Cyt.: "Tusk: "Ci sami ludzie, ta sama koalicja, ten sam bałagan"... bo Tusk nie rządzi:P Ale jak ja (Tusk) będę rządził, nie będzie już bałaganu i nie będzie kpin z rządu - przestanę płacić i zlecać a żartownisi do mamra!" Czekam - wskaż mi gostku gdzie tu nieprawda? Chyba że nie wiesz co to sarkazm? Odpowiedz Link Zgłoś
eboshi Sama prawda :) 14.07.06, 15:21 Za PRLu też były takie zmiany rządu pt.: "hop siup zmiana dup" Was Gosiewski przesuniemy na odcinek zabezpieczenia prac rządu, wy Kuchciński w miejsce Gosiewskiego bo musicie zluzować stołek dla Marcinkiewicza, etc.. Odpowiedz Link Zgłoś
stranger.pl Re: Sama prawda :) 14.07.06, 15:27 Jeśli ten rżąd nieszczery to jak szczery byłby rząd z udziałem D.Tuska i jego pretorianina Lewandowskiego czy Walcowej? Tez miałbys odwagę z nich kpić i mówić "Was Lewandowski i Schetyna przesuniemy na odcinek zabezpieczenia prac rządu, wy Hajka Walc w miejsce Rokity a Rokita zamiast Berii (hehe!) bo musicie zluzować stołek dla Schetyny? A może masz tylko odwagę, takie hobby wzgl. płacone, kopać w PiS? Czemu to tak często robisz? Nie masz szokły, jesteś na bezrobociu wzgl. dyżur? Jedno i to samo! Odpowiedz Link Zgłoś
lej_czerwonego Ten sam sfrustrowany, biedny Tusk 14.07.06, 15:31 Juz mu puszczaja zwieracze, bo przeciez pospolite ruszenie pod nazwa Platforma Obywatelska, mialo po udanym, ale nie oszalamiajacym debiucie w 2001 r., od 2005 r. rzadzic i dzielic. A tu szykuja sie przerzniete wybory samorzadowe i dalej o glodzie bedzie juz bardzo ciezko zyc. Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Re: Ten sam sfrustrowany, biedny Tusk 14.07.06, 15:33 lej_czerwonego napisał: > Juz mu puszczaja zwieracze, bo przeciez pospolite ruszenie pod nazwa Platforma > Obywatelska, mialo po udanym, ale nie oszalamiajacym debiucie w 2001 r., od > 2005 r. rzadzic i dzielic. A tu szykuja sie przerzniete wybory samorzadowe i > dalej o glodzie bedzie juz bardzo ciezko zyc. ================================================= Napisz coś bliższego o tych zwieraczach,masz informację z pierwszej reki?Myslisz że pochylił sie po coś przy Jarku? Odpowiedz Link Zgłoś
stranger.pl Re: Ten sam sfrustrowany, biedny Tusk 14.07.06, 15:40 No i te deklaracje - że PO nigdy nie będzie brać pieniędzy z budżetu - wierzył w to ktoś? A ew. przegrana w samorządowych wyborach (mimo ponownego poparcia właścicieli mediów masowego rażenia) oznaczać może... perspektywę zanurzenia się PO w śmietniku historii jak Demokraci.pl wzgl. "wojnę domową" w PO. Odpowiedz Link Zgłoś
lej_czerwonego Trudno wierzyc tym typkom spod ciemnej gwiazdy 14.07.06, 15:42 www.polityka.pomorskie.pl/publicystyka/platforma_aferzystw.htm www.wyborczy.pl/index.php?akcja=artykul&id=2125&sekcja=przeglad_prasy www.wprost.pl/ar/?O=74608 poznan.naszemiasto.pl/wydarzenia/613588.html tvp.pl/View?Cat=120&id=366754 Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Tusk: "Ci sami ludzie, ta sama koalicja, ten 14.07.06, 15:33 Ci sami ludzie, ta sama koalicja, ten sam syf. Back to the Future IV. Odpowiedz Link Zgłoś
melisa-bb Re: Tusk: "Ci sami ludzie, ta sama koalicja, ten 14.07.06, 15:49 Biedny Tusk nie ma pomyslów na istnienie w opozycji. Odpowiedz Link Zgłoś
zwykly2 Re: Tusk: douglasmclloyd ; daj sobie kropek 14.07.06, 15:52 luz. Co tam słychac w w GW-oxfordzie? P.S. Idę na Guinesa, w moim barze już jest! Odpowiedz Link Zgłoś