Dodaj do ulubionych

Prostytucja i Sutenerstwo

18.07.06, 19:26
Wystarczy postawić krzyżyk w odpowiednim miejscu na liście wyborczej, a matura będzie w twoich rękach. Po co zdawać poprawkę. Skreślasz odpowiednią listę i dyplom masz w kieszeni jako stanowi IV RP. To, że takiego delikwenta odstrzelą na pierwszych egzaminach jest już inną sprawą. Maturę ma znaczy inteligent. W przeciwieństwie do łży-inteligentów, którzy na maturę zapracowali i studia ukończyli. Czy aby na podobnej zasadzie nasz Prezio nie został magistrem, a potem doktorem i łży-profesorem?
Obserwuj wątek
    • pies_na_czarnych Re: Prostytucja i Sutenerstwo 18.07.06, 19:29
      > To, że takiego delikwenta odstrzelą na
      > pierwszych egzaminach jest już inną sprawą.

      Nie boj zaby. Roman Edukator zalatwi rowniez wejsciowki na Uniwersytety.
      Cierpliwosci prosze!
      :o))
      • hummer Jak PiS to PiS i viva IV RP 18.07.06, 19:43
        • pies_na_czarnych Re: Jak PiS to PiS i viva IV RP 18.07.06, 19:43
          I pis im na grob!
          • hummer Re: Jak PiS to PiS i viva IV RP 18.07.06, 19:51
            pies_na_czarnych napisała:

            > I pis im na grob!

            Na to trzeba będzie poczekać aż "maturzyści" ukończą studia w IV RP i będą szukać pracy. Ale chyba do tego czasu Śląsk się wyalienuje
            serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34309,3490344.html
            serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34309,3490360.html
    • my.uczennice.vii.liceum Polucje Onanistow 18.07.06, 19:46
      ciekawe, ciekawe, ze tez wam sie chce w taki upal.
      • pies_na_czarnych Re: Polucje Onanistow 18.07.06, 19:53
        my.uczennice.vii.liceum napisała:

        > ciekawe, ciekawe, ze tez wam sie chce w taki upal.

        Za przyzwoleniem Romcia z uczennicami z LO zawsze!
        :o))
        • my.uczennice.vii.liceum Re: Polucje Onanistow 18.07.06, 19:59
          Gdyby nie to, ze mamy pewnosc czemu kolega Męczywacuś oddaje sie w chwilach
          wolnych po sluzbie na Bronxie to kto wie, kto wie.
          • hummer Oj nie ładnie 18.07.06, 22:57
            my.uczennice.vii.liceum napisała:

            > Gdyby nie to, ze mamy pewnosc czemu kolega Męczywacuś oddaje sie w chwilach
            > wolnych po sluzbie na Bronxie to kto wie, kto wie.

            Obsługiwać klientów będąc uczennicami ii.lo. Papcio Romciu sie pogniewa i na grochu każe klęczeć przy modlitwie.
            • ave.duce Re: Oj nieładnie... ;))) 19.07.06, 04:14
              Co to jest, gdzie to jest - to ii.lo?
              Czy to znaczy, że uczennnice vii straciły po drodze piątkę jak, nie
              przymierzając, cnotę?!

              ;)
              • hummer Re: Oj nieładnie... ;))) 19.07.06, 08:09
                ave.duce napisała:

                > Co to jest, gdzie to jest - to ii.lo?

                Oczywiście miało być vii.lo. Mała pomyłka, bystra ave jak zwykle zauważyła.

                > Czy to znaczy, że uczennnice vii straciły po drodze piątkę jak, nie
                > przymierzając, cnotę?!

                W Ameryce sprzedając cygara zachowuje się cnotę. Patrz sprawa Clintona :-)
                • ave.duce Re: Oj nieładnie... ;))) 21.07.06, 07:53
                  hummer napisał:

                  > ave.duce napisała:
                  >
                  > > Co to jest, gdzie to jest - to ii.lo?
                  >
                  > Oczywiście miało być vii.lo. Mała pomyłka, bystra ave jak zwykle zauważyła.
                  >

                  E, tam, odrazu "bystra", trafiło się i tyle...

                  > > Czy to znaczy, że uczennnice vii straciły po drodze piątkę jak, nie
                  > > przymierzając, cnotę?!
                  >
                  > W Ameryce sprzedając cygara zachowuje się cnotę. Patrz sprawa Clintona :-)
                  >

                  WOW! O tym nie pomyślałam... ;(

                  Uczennice też stażystki???

                  :P
                  • ave.duce Re: Oj nieładnie... ;))) OD RAZU !!! 21.07.06, 07:54
                    Zaspanam jeszcze?!

                    ;)
      • hummer Re: Polucje Onanistow 18.07.06, 19:54
        my.uczennice.vii.liceum napisała:

        > ciekawe, ciekawe, ze tez wam sie chce w taki upal.

        Im większy upał tym bardziej się chce :-) Dlatego raje PiS są w krajach tropikalnych. (Rozszyfrowany skrót jest w pierszym wątku). Tego roku lato całkiem ciepłe w Polsce - niestety :-(
        • my.uczennice.vii.liceum Re: Polucje Onanistow 18.07.06, 20:00
          I nikt wam nie broni, na szczescie.
          • pies_na_czarnych Re: Polucje Onanistow 18.07.06, 20:04
            my.uczennice.vii.liceum napisała:

            > I nikt wam nie broni, na szczescie.

            na szczescie dla uczennic z LO, na ktore rowniez ten upal dziala (na szczescie
            oczywiscie).
            :o)
          • hummer Miast uczyć się tylko PiS wam w głowach 18.07.06, 20:08
            A postępów w nauce nie widać. :-)
            • my.uczennice.vii.liceum Przestancie bo zobaczycie 18.07.06, 20:15
              Wlosy beda wam miedzy zebami rosnac.
              Gdzies czytalysmy, i cos jeszcze, ale juz nie pamietamy.

              PS
              Jacys tacy nieopaleni jestescie, moze byscie w pilke pograli.
              • hummer Re: Przestancie bo zobaczycie :-) 18.07.06, 20:20
                my.uczennice.vii.liceum napisała:

                > Wlosy beda wam miedzy zebami rosnac.
                > Gdzies czytalysmy, i cos jeszcze, ale juz nie pamietamy.
                >
                > PS
                > Jacys tacy nieopaleni jestescie, moze byscie w pilke pograli.

                W piłke gra się z równym rywalem (dzięki za zaproszenie). Co to za przyjemność ograć nowicjusza. :-) Nawet się człwoiek nie zmęczy. Choć mu włosy między zębami aerodynamikę pogorszają.
                • my.uczennice.vii.liceum mysmy was nie zapraszaly 18.07.06, 20:27
                  Grajcie z kolegami, byle nie z Biedroniem, bo to z deszczu pod rynne.

                  Uff... uniknelysmy uzycia wyrazenia "sami sobie" grajcie.

                  Moze cos z was jeszcze bedzie, chlopaki.
                  • hummer Re: mysmy was nie zapraszaly 18.07.06, 20:30
                    my.uczennice.vii.liceum napisała:

                    > Grajcie z kolegami, byle nie z Biedroniem, bo to z deszczu pod rynne.

                    Albo z wami bo by wam co odpadło w biegu.
                    • my.uczennice.vii.liceum Re: Polucje Onanistow 18.07.06, 20:37
                      Ale co?
                      Implantow silikonowych nie mamy.
                      Chyba ze kabura z naganem?
                      • hummer Re: Polucje Onanistow 18.07.06, 21:30
                        my.uczennice.vii.liceum napisała:

                        > Ale co?
                        > Implantow silikonowych nie mamy.

                        Tyle już chodzicie do tego iiv lo, że zwis mógł się już pojawić.
    • asienka32 Re: Prostytucja i Sutenerstwo 19.07.06, 08:12
      hummer napisał:

      > Wystarczy postawić krzyżyk w odpowiednim miejscu na liście wyborczej, a
      matura
      > będzie w twoich rękach. Po co zdawać poprawkę. Skreślasz odpowiednią listę i
      dy
      > plom masz w kieszeni jako stanowi IV RP. To, że takiego delikwenta odstrzelą
      na
      > pierwszych egzaminach jest już inną sprawą. Maturę ma znaczy inteligent. W prz
      > eciwieństwie do łży-inteligentów, którzy na maturę zapracowali i studia
      ukończy
      > li. Czy aby na podobnej zasadzie nasz Prezio nie został magistrem, a potem
      dokt
      > orem i łży-profesorem?

      Chyba w twojej wyobraźni panie hummer, bo w rzeczywistości to troszkę inaczej
      wyglądal /nie piszę, ze Giertych się popisal ta decyzją/
      • gienia.gienia Re: Prostytucja i Sutenerstwo 19.07.06, 08:20
        Nareszcie zrozumiałam co kryje się pod skrótem PiS !!!
        • antoni.goczal Re: Prostytucja i Sutenerstwo 19.07.06, 13:25
          gienia.gienia napisała:

          > Nareszcie zrozumiałam co kryje się pod skrótem PiS !!!
          Brawo Gieniuchna !
          • ave.duce Re: Prostytucja i Sutenerstwo 21.07.06, 07:51
            antoni.goczal napisał:

            > gienia.gienia napisała:
            >
            > > Nareszcie zrozumiałam co kryje się pod skrótem PiS !!!
            > Brawo Gieniuchna !

            BiS, BiS, BiS !

            ;)
      • palnick Paranoidalne Ochu..enie. 21.07.06, 08:14
        Tuska i spółki jest rozbrajające.
        • olek.olek PiSowska żenada ! 21.07.06, 09:12
          Dokazują chłopcy, dokazują - tym bardziej ich koniec będzie dla nich straszny.
          • atak.spawacza Re: PiSowska żenada ! 21.07.06, 13:35
            olek.olek napisał:

            > Dokazują chłopcy, dokazują - tym bardziej ich koniec będzie dla nich straszny.
            Fakt.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka