Dodaj do ulubionych

Tort nielukrowany

24.07.06, 17:45
Na FK
nie było Palnicka
teraz nie ma Frau i Skina.
Obserwuj wątek
    • acho Re: Tort nielukrowany 24.07.06, 18:37
      Sezon urlopowy...
      • l.o.r.t.e.a Ale gdy ci IP zabanują na stałe, jak mi, to 24.07.06, 18:41
        i koniec urlopu nie pomoże.
        • rodzynka.sardynka Re: Ale gdy ci IP zabanują na stałe, jak mi, to 24.07.06, 18:47
          To jak się tu dostałeś?
          Z innego kompa?
          Głupie pytanie.
          Za co można stały ban?
          • l.o.r.t.e.a Re: Ale gdy ci IP zabanują na stałe, jak mi, to 24.07.06, 18:51
            rodzynka.sardynka napisała:

            > To jak się tu dostałeś?

            Na okres wakacji wyprowadziłem się z akademika.

            > Z innego kompa?
            > Głupie pytanie.
            > Za co można stały ban?

            Za stawianie tamy komunistycznej propagandzie emerytki.
        • acho Re: Ale gdy ci IP zabanują na stałe, jak mi, to 24.07.06, 18:47
          A za co dokładnie Cię tym ostatecznym rozwiązaniem potraktowali?
          • l.o.r.t.e.a Wojna z emerytką. 24.07.06, 18:51
            • rodzynka.sardynka Re: Wojna z emerytką. 24.07.06, 19:03
              To już jest moją wroginią.
              Każde z mocarstw runęło już.
              I tym razem przyjdzie kryska na Matyska.
      • rodzynka.sardynka Re: Tort nielukrowany 24.07.06, 18:44
        zgadza się, Bracie.
        • acho Re: Tort nielukrowany 24.07.06, 18:46
          Sista, że tak zupełnie off topic tutaj zapodam - czy wzięłaś już udział w loterii "Kto będzie premierem
          POLEWU"? :-)

          A w ogóle, to czy Ty też się roztapiasz? Może skinowi zabrakło wody w tym basenie, o którym pisał, no i
          bidulek się przegrzał?
          • rodzynka.sardynka Re: Tort nielukrowany 24.07.06, 18:48
            Bracie, gdzie ta loteria się odbywa?
            • rodzynka.sardynka Re: Tort nielukrowany 24.07.06, 18:50
              Już widzę,
              już wiem gdzie.
              Dziękuję Bracie.
            • acho Re: Tort nielukrowany 24.07.06, 18:50
              W wątku medekszy, przyjaciela mego serdecznego oraz na 5W :-) Ponawiam pytanie - jak sardynki radzą
              sobie z nawiedzającymi kraj upałami?
              • rodzynka.sardynka Re: Tort nielukrowany 24.07.06, 19:01
                Miałam do tej pory cięższy orzech do zgryzienia.
                Upał więc gdzieś ginął w tle.
                A dziś się nim delektować zaczęłam Bracie.
                Tobie doskwiera?
                Nie wierzę!
            • dr3xhab Re: Tort nielukrowany 24.07.06, 18:51
              No! Bladziucha przez dwa tygodnie zgłaszała, że jedzie na długi urlop.
              A skina może znowu zamknęli?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka