Dodaj do ulubionych

Helena Luczywo zabiera glos w sprawie lustracji

03.08.06, 08:18
W GW pani Luczywo zabrala glos w sprawie lustracji Gilowskiej. Glos wpisujacy
sie w caloksztalt dzialalnosci antylustracyjnej GW. Pani Luczywo zgrabnie
przeskakuje z kwiatka na kwiatek. Tam skrzywdzony Przewoznik a tutaj
wyrozniona Gilowska, bo esbek swoim zeznaniem ja oczyscil. Nie mogac ukryc
frustracji tym faktem nawoluje do ukarania Wieczorka. Ja postawie tylko jedno
pytanie a co pani redaktor z przedawnienem ?
Pani Luczywo pezypomina ze GW piorem Pacewicza juz dawno stwierdzila ze wierzy
Gilowskiej ???
Czy GW jest sadem lustracyjnym ???
Ktos kto zatrudnia kapusia Maleszke sili sie na pouczenia innych, zalosne.

Korzystajac z okazji ze pojawila sie pani Luczywo zadam tylko jedno pytanie
- czy korzystala pani dzieki rodzicom z przywilejow jakie dawal PRL swoim
dygnitarzom ?
Obserwuj wątek
    • witek.bis Re: Helena Luczywo zabiera glos w sprawie lustrac 03.08.06, 08:26
      Helena Luczywo wysłuchała pasjonujących zeznań kpt. Wieczorka i napisała "Esbek
      zarejetrował Gilowską fikcyjnie". Ciekawe czy po wysłuchaniu zeznań Rywina
      pisała "Podła Agora postanowiła wykończyć dobroczyńcę polskiej kultury"? Jakoś
      nie mogę sobie tego przypomnieć. Chyba i mnie dopadł ten syndrom Wieczorka.
      • homosovieticus helena Łuczywo zawsze prawdę pisze.To dziedziczne. 03.08.06, 08:37
    • x2468 Re: Helena Luczywo zabiera glos w sprawie lustrac 03.08.06, 08:28
      Podobnie jak p.Luczywo wypowiedzial sie b.premier Olszewski. Jego rowniez
      zaliczycie do lzeelit?
    • rekontra Łuczywo napisałą - kto ma teczki ten ma władzę 03.08.06, 08:42
      a Michalski powiedział w telewizji, że teczki ma Barański i Michnik.
      • frau_blada Re: Łuczywo napisałą - kto ma teczki ten ma władz 03.08.06, 08:54
        ROTFL
        • rekontra dokumentacja :)) 03.08.06, 08:58
          frau_blada napisała:

          > ROTFL


          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=45653222&a=45653222

          w telewizji Puls,

          dyskusja - Maziarski junior, mocno podstarzały - nawiedzony antylustrator,
          Lizut bezimienny, z błyskiem antyantykomunisty w oczach, Macierewicz i Tusk
          by się tego błysku nie powstydzili,

          oraz Cezary Michalski czyli Ktoś w publicystyce

          i Ktoś stwierdza między zdaniami - mowa o lustracji - nowa ustawa jest
          konieczna, teczki osob publicznych jawne - i zwracając się do Maziarskiego
          bredzącego o ubeckich zapisach powiedział, że Gilowska będzie miała dostęp do
          swoich akt jako osoba publiczna i ciągnąc -

          "oczywiście Pan redaktor woli jak te materiały ma tylko Marek Barański albo
          Adam Michnik, no bo nie ma innej możliwości .... "

          Maziarski i Lizut pokornie przemilczeli tę uwagę.

          Mamy rok 2006, dyżurny antylustrator Michnik doczekał takich czasów, że w
          byle telewizji, w byle programie, w byle dyskusji zestawiano jego nazwisko z
          Barańskim. Czy można niżej upaść?

          Czy Michnik stał się łysą kobyłą ?
          • homosovieticus Michnik czy stał sie łysa kobyłą? 03.08.06, 09:02
            Stanowczo nie.
            Pan Adam jest nadal niewdziecznym synem swojej Ojczyzny z wyboru.
            • frau_blada Re: Michnik czy stał sie łysa kobyłą? 03.08.06, 09:04
              Z jakiego wyboru?
              • nabucco4 zawsze twierdziłem .......... 03.08.06, 09:07
                że jesteś tepa....
          • x2468 Re: dokumentacja :)) 03.08.06, 09:04
            Oczywiscie lepiej ze te dokumenty ma teraz Kur...ski.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka