haen1950 10.11.06, 13:43 Jestem ofiarą oszalałej agresji od przeszło roku - oswiadczył. Rozumiem, że Hubert ich nie lubi, ja też, ale dlaczego 75% pozostałych Polaków? Krótka pamięć, mały wzrost i charakter tego politycznego kurdupla. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
venus99 Re: Kaczorek - interwiev 10.11.06, 13:44 o0szalała agresja? ten facet ma fantazję i poetycką wenę. Odpowiedz Link Zgłoś
woda.woda To takie niemęskie 10.11.06, 13:45 To takie niemęskie - to użalanie się nad sobą. Odpowiedz Link Zgłoś
kacza.republika.bananowa Kaczor, a dlaczego mamy lubić chama 10.11.06, 13:46 który nas ciągle obraża ? Odpowiedz Link Zgłoś