Dodaj do ulubionych

Kaczorek - interwiev

10.11.06, 13:43
Jestem ofiarą oszalałej agresji od przeszło roku - oswiadczył. Rozumiem, że
Hubert ich nie lubi, ja też, ale dlaczego 75% pozostałych Polaków? Krótka
pamięć, mały wzrost i charakter tego politycznego kurdupla.
Obserwuj wątek
    • venus99 Re: Kaczorek - interwiev 10.11.06, 13:44
      o0szalała agresja? ten facet ma fantazję i poetycką wenę.
    • woda.woda To takie niemęskie 10.11.06, 13:45
      To takie niemęskie - to użalanie się nad sobą.
    • kacza.republika.bananowa Kaczor, a dlaczego mamy lubić chama 10.11.06, 13:46
      który nas ciągle obraża ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka