Dodaj do ulubionych

To już kolejna awaria w Warszawie od czasu

17.11.06, 18:36
sprzedaży polskiego zakładu energetycznego w obce ręce. W innych miastach nie
występuje coś takiego. No cóż, w jakim celu prywatny obcoktrajowiec czy
koncern ma inwestować w technikę, jak może tylko wyprowadzać zyski z Polski,
a że takie ciemności mogą się powtarzać, to już inna kwestia. Trzeba więcej
zakładów sprzedać w obce ręce. Więcej prywatyzować. To zostaniemy przy
lampach naftowych.
Obserwuj wątek
    • s.k.i.n Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 18:40
      a liberały mówią że prywatyzacja dla zakłądów pracy to dla przedsiębiorstw samo
      dobro... jak widać to jednak jest ważne komu powierza się pieczę nad majątkiem
      • smalltownboy Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 18:41
        Widac to "dobro" po sprzedaży Telekomunikcji Francuzom. Inwestycje stoją,
        awaryjność wzrasta, klienci odchodzą.
        • smalltownboy Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 18:42
          A najlepsza polska sieć GSM Plus jest w państwowych rękach. Najlepszy zasięg,
          najmniejsza awaryjność, bo państwo dba o technikę a nie tylko o kase i zyski.
          • liberus Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 20:06
            smalltownboy napisał:

            > A najlepsza polska sieć GSM Plus jest w państwowych rękach. Najlepszy zasięg,
            > najmniejsza awaryjność, bo państwo dba o technikę a nie tylko o kase i zyski.

            Bzdury.
            • smalltownboy Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 20:09
              Konkrety a nie hasełka.
              • liberus Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 20:14
                smalltownboy napisał:

                > Konkrety a nie hasełka.

                1. Plus nie jest w państwowych rękach
                2. Plus nie ma najlepszego zasięgu
                3. Plus nie ma najmniejszej awaryjności z naszych sieci GSM

                Poza tym, jak już pisałem niżej, poziom inwestycji w firmach prywatnych jest z
                reguły dużo wyższy od nieefektywnych państowych tworów.
                • smalltownboy Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 20:17
                  A w czyich jest rękach? Orlen, KGHM itd to prywatne? A która niby sieć ma
                  najwięcej nadajników BTS i ma najlepszy zasieg?
                  • liberus Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 20:22
                    smalltownboy napisał:

                    > A w czyich jest rękach? Orlen, KGHM itd to prywatne?

                    Tak, prywatne.
                    KGHM: panstwo ma tylko 44%
                    Orlen: panstwo (wraz z Nafta Polska) ma tylko 27%.

                    W obu jak widać państwo poslkie ma udział mniejszościowy.

                    > A która niby sieć ma
                    > najwięcej nadajników BTS i ma najlepszy zasieg?

                    Wszystkie 3 sieci mają podobny zasieg GSM. Orange ma najlepszy zasięg EDGE.
                    Wszystkie trzy sieci mają mały zasieg UMTS (mały).
                    • smalltownboy Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 20:30
                      Najgorszy zasięg GSM ma Era, potem Idea a na końcu Plus i taka też jest
                      kolejność ilości nadajników. Te spółki może niedawno zostały sprzedane, ale
                      były państwowe. Jeśli przestaną być państwowe szybko inwestycje spadną w sieć i
                      pogorszy się jakość usług.
                      • liberus Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 20:34
                        smalltownboy napisał:

                        > Najgorszy zasięg GSM ma Era, potem Idea a na końcu Plus i taka też jest
                        > kolejność ilości nadajników. Te spółki może niedawno zostały sprzedane, ale
                        > były państwowe. Jeśli przestaną być państwowe szybko inwestycje spadną w sieć i
                        >
                        > pogorszy się jakość usług.

                        1. Zasieg GSM jest identyczny. Obecnie sieci rozwijaja zasieg EDGE i UMTS i tu
                        Plus jest trochę w tyle.

                        2. "Te" spółki dawno zostały sprzedane.

                        3. W panstwowych fimrach inwestycje sa nizsze niz w prywatnych.

                        4. Rozumiem, że w sprawie "państwowości" Plusa przyznałeś mi rację, dyletancie?
                        • smalltownboy Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 20:35
                          To powiedz mi mądralo, czemu w plusie zarząd się zmienia po każdych wyborach
                          skoro jest prywatny? A co do zasięgu, to Plus nadal rozwija zasięg GSM w
                          przeciwieństwoie do pozostałych,.
                          • liberus Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 20:38
                            smalltownboy napisał:

                            > To powiedz mi mądralo, czemu w plusie zarząd się zmienia po każdych wyborach
                            > skoro jest prywatny?

                            Nie cały zarząd tylko co najwyżej jeden z jego członków. Dlaczego? Bo państwo to
                            ciagle duży udziałowiec Plusa. Ale nie większościowy!

                            > A co do zasięgu, to Plus nadal rozwija zasięg GSM w
                            > przeciwieństwoie do pozostałych,.

                            GSM to przeżytek. Wszystkie 3 sieci mają 98-99% zasięgu w Polsce. Dalsze go
                            rozwijanie to głupota. Teraz rozwija się zasieg UMTS.
                            • smalltownboy Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 20:40
                              No to jest myślenie komercyjne, że przeżytek. Plus jakos tak nie myśli i nadal
                              inwestuje w GSM, przez co ma najlepszy zasięg. A prywatny inwestuje tam, gdzie
                              mu się to opłaci. I tu jest różnica pomiędzy prywatnym a państwowym. Firmy
                              strategiczne powinny być panstwowe.
                              • liberus Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 20:42
                                smalltownboy napisał:

                                > No to jest myślenie komercyjne, że przeżytek. Plus jakos tak nie myśli i nadal
                                > inwestuje w GSM, przez co ma najlepszy zasięg. A prywatny inwestuje tam, gdzie
                                > mu się to opłaci. I tu jest różnica pomiędzy prywatnym a państwowym. Firmy
                                > strategiczne powinny być panstwowe.

                                Głupoty gadasz. EOT.
                                • smalltownboy Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 20:43
                                  Ot powiedział marketingowiec, co pojęcia o technice nie ma. Mnie libertusie na
                                  hasełka i reklamy nie oszukasz.
        • bu2m Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 18:43
          Ty sam stoisz.
          Przypomnij sobie jak wyglądała cała telekomunikacja w 2000 a jak teraz.
          • smalltownboy Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 18:47
            Właśnie tepsa inwestowała w infrastrukturę zanim została całkowice sprzedana,
            to samo tyczy Idei. Od czasu sprzedaży inwestycje znacznie spowolniły się.
            • bu2m Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 18:56
              Idea dużo inwestowała bo musiała zbudować infrastrukturę ode zera.
              • smalltownboy Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 19:02
                A pozostałe sieci otrzymały z nieba infrastrukturę i nie musiały budować od
                zera.
                • bu2m Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 19:05
                  Przeanalizuj, jak znajdziesz dane, ile inwestowały sieci komórkowe w końcu lat
                  90 a ile teraz. Zatrówno w Polsce jak i na świecie. Odpowiesz sobie na pytanie.
                  • smalltownboy Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 19:08
                    A dziś która sieć ma najlepszy zasięg i stawia maszty nawet w dziurach zabitych
                    dechami? Plus. Czemu? Bo nie liczy tylko na zyski, gdyż idąc tym tropem to
                    wioski i małe miasteczka powinny być pozbawione elektryczności, gazu,
                    telekomunikacji itd, no bo przecież inwestowanie w infrastrukturę dla kilku
                    mieszaknców na krzyż się nie opłaci. I tym się różni państwowa firma od
                    prywatnej.
                    • bu2m Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 19:12
                      smalltownboy napisał:

                      > A dziś która sieć ma najlepszy zasięg i stawia maszty nawet w dziurach zabitych
                      >
                      > dechami? Plus. Czemu? Bo nie liczy tylko na zyski, gdyż idąc tym tropem to
                      > wioski i małe miasteczka powinny być pozbawione elektryczności, gazu,
                      > telekomunikacji itd, no bo przecież inwestowanie w infrastrukturę dla kilku
                      > mieszaknców na krzyż się nie opłaci. I tym się różni państwowa firma od
                      > prywatnej.

                      O jakiej państwowej firmie mówisz?
                      I o czym ty wogóle mówisz? Polska przez każdą sieć pokryta jest niemal w całości.
                      I nie mów że u ciebie sieć czasami nie dochodzi, bo sieć nie zawsze złapiesz w
                      Warszawie jak zejdziesz głębiej do piwnicy lub staniesz obok zagłuszająego
                      urządzenia. Poza tym najsłabszy sygnał jest najbliżej tychże anten.
                      • smalltownboy Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 19:13
                        Najpierw zainteresuje się technologią GSM, natężeniem sygnału, poczytaj fora
                        techniczne, a potem się wypowiadaj.
                        • smalltownboy Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 19:14
                          Zainteresuj się
                          • bu2m Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 19:14
                            Co to za firma państwowa?
                            • smalltownboy Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 19:15
                              Plus GSM
                              • bu2m Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 19:16
                                Telekomunikacja Polska w twoim rozumowaniu to też powinna być firma państwowa,
                                bo prezes pochodzi z nadania politycznego. Taki punkt był w umowie z Francuzami.
                                • smalltownboy Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 19:17
                                  Porównaj % udziałów poszczególnych akcjonariuszy, a nie kto jest prezesem.
                                  • bu2m Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 19:19
                                    Józefiak z SLD rządził TPSA przez wiele lat.
                                    W końcu to prezes podejmuje decyzje a nie akcjonariusze, w większości drobni.
                                    • smalltownboy Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 19:22
                                      Odkąd polski rząd stracił większość udziałów w Tepsie, jest coraz gorzej.
                                      • bu2m Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 19:23
                                        Wydaje ci się. Przypomnij sobie usługi i ceny sprzed 10 lat.
                                        Sięgasz pamięcią?
                                        Niektórzy powtarzają też że za komuny było lepiej. Czas zmienia punkt widzenia.
                                        • smalltownboy Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 19:25
                                          Nie porównuj komuny. Było lepiej, szły inwestycje, centrale się wymienialy,
                                          Idea stawiała maszty w ekspresowym tempie, dopóki większość akcji było w rękach
                                          rządu. Po sprzedaniu wszystko jakby zwolniło.
                                          • bu2m Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 19:28
                                            Idea nigdy nie była państwowa.
                                            • smalltownboy Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 19:29
                                              Jak to nie, skoro to spółka córka Tepsy.
                                              • bu2m Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 19:31
                                                Tak to nie. Powstała jako konsorcjum trzech spółek: francuskiej, chyba
                                                amerykańskiej i TPSA.
                                                Do TPSA została włączona w trakcie prywatyzacji, jako zwiększenie wartość TPSA.
                                                • smalltownboy Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 19:33
                                                  Pakiet kontrolny miała zawsze Tepsa, która była w wiekszosci panstwowa. A
                                                  początki idei siegają roku 1992.
                                  • liberus Plus panstwowy? 17.11.06, 20:09
                                    smalltownboy napisał:

                                    > Porównaj % udziałów poszczególnych akcjonariuszy, a nie kto jest prezesem.

                                    No i jaki jest udzial panstwa w Plusie? No?
                                    • smalltownboy Re: Plus panstwowy? 17.11.06, 20:11
                                      KGHM, PSE, Węglokoks, PKN to polskie państwowe firmy.
                                      www.polkomtel.com.pl/pl/?nfl=0&viewId=viewAkcjonariusze
                                      • liberus Re: Plus panstwowy? 17.11.06, 20:17
                                        smalltownboy napisał:

                                        > KGHM, PSE, Węglokoks, PKN to polskie państwowe firmy.

                                        To sprawdź sobie udział skarbu państwa w KGHM. I pamiętaj, że w Plusie 40% mają
                                        Vodafone z Anglii i TDC z Danii.

                                        I nie pisz więcej takich bzdur.
                                        • smalltownboy Re: Plus panstwowy? 17.11.06, 20:18
                                          Jakby nie był państwowy to już by się Plus nie nazywał.
                                          • liberus Re: Plus panstwowy? 17.11.06, 20:24
                                            smalltownboy napisał:

                                            > Jakby nie był państwowy to już by się Plus nie nazywał.

                                            Pieprzysz jak jakiś pisowski nieuk. Era już dawno nie jest panstwowa i ciagle
                                            jest Erą.

                                            Orlen jest panstwowy w 27%. KGHM w 44%. Oznacza to, że Skarb Panstwa ma udzial w
                                            Plusie MNIEJSZY niż 50%.

                                            Odszczekasz twoje bzdury teraz?
                                            • smalltownboy Re: Plus panstwowy? 17.11.06, 20:32
                                              Od kiedy, od miesiąca państwo straciło udziały? Tepsa dopóki była państwowa to
                                              szły inwestycje i Centertel i w stacjonarne, a dziś stanęło w miejscu. To samo
                                              będzie z Plusem, jeśli przestanie być państwowy. O Erzee nie mówię, bo ma i tak
                                              najgorszy zasięg.
                                              • liberus Re: Plus panstwowy? 17.11.06, 20:36
                                                smalltownboy napisał:

                                                > Od kiedy, od miesiąca państwo straciło udziały?

                                                Czy ty w ogole czytasz co ja piszę? Orlen i KGHM od ładnych paru lat nie są
                                                państwowe!


                                                > Tepsa dopóki była państwowa to
                                                > szły inwestycje i Centertel i w stacjonarne, a dziś stanęło w miejscu

                                                Bzdury. Teraz dopiero idą inwestycje w TP i Centertelu. I to jakie!

                                                >. To samo
                                                > będzie z Plusem, jeśli przestanie być państwowy.

                                                Już ci pokazałem, że nie jest.


                                                > O Erzee nie mówię, bo ma i tak
                                                >
                                                > najgorszy zasięg.

                                                Bzdura.

                                                W ogole sie nie orientujesz w tym temacie. Lepiej siedz cicho.
                                                • smalltownboy Re: Plus panstwowy? 17.11.06, 20:37
                                                  No tak, najlpeiej na czarne powiedzieć białe i to że era ma najlepszy zasięg. W
                                                  reklamie, ale w tym jesteście dobrzy wy od marketingu czyli oszukiwania ludzi.
                                                  • liberus Re: Plus panstwowy? 17.11.06, 20:40
                                                    smalltownboy napisał:

                                                    > No tak, najlpeiej na czarne powiedzieć białe i to że era ma najlepszy zasięg. W
                                                    >
                                                    > reklamie, ale w tym jesteście dobrzy wy od marketingu czyli oszukiwania ludzi.

                                                    W ogóle sie nie odnosisz do faktów, które prezentuję.
                                                    Żałosny jestes. Nie znasz się na tym nic a nic, a drzesz pisowską gębę jakbyś
                                                    zjadł wszystkie rozumy. O zasięgu juz tu pisalem 3 razy.
                                                  • smalltownboy Re: Plus panstwowy? 17.11.06, 20:41
                                                    Bez aluzji politycznych. Znasz się na technice, czy tylko ci się tak wydaje?
                                                  • liberus Re: Plus panstwowy? 17.11.06, 20:43
                                                    smalltownboy napisał:

                                                    > Bez aluzji politycznych. Znasz się na technice, czy tylko ci się tak wydaje?

                                                    Znam w szczegółach zasięg każdej sieci w GSM, EDGE i UMTS, znam liczbę BTSów
                                                    oraz procent awaryjności sieci.

                                                    Ale nie mam czasu aby gadac z takim dyletantem jak ty.
                                                  • smalltownboy Re: Plus panstwowy? 17.11.06, 20:44
                                                    Jesli znasz to nie mozesz pisac takich bzdur, ze wszystkie 3 są takie same.
                        • liberus nie kompromituj się 17.11.06, 20:07
                          smalltownboy napisał:

                          > Najpierw zainteresuje się technologią GSM, natężeniem sygnału, poczytaj fora
                          > techniczne, a potem się wypowiadaj.

                          Na razie to ty farmazony prawisz. Zasieg Plusa, Ery i Orange jest taki sam.
                          • smalltownboy Re: nie kompromituj się 17.11.06, 20:12
                            Nie jest taki sam, ale nie będe tutaj opisywał szczegółów technicznych, bo mi
                            się niechce. Poczytaj techniczne strony na ten temat to się dowiesz.
                            • liberus Re: nie kompromituj się 17.11.06, 20:25
                              smalltownboy napisał:

                              > Nie jest taki sam, ale nie będe tutaj opisywał szczegółów technicznych, bo mi
                              > się niechce. Poczytaj techniczne strony na ten temat to się dowiesz.

                              Znam się na tym lepiej niż ty. Pracuję w tej branży. Gadasz głupoty.
                              • smalltownboy Re: nie kompromituj się 17.11.06, 20:33
                                Wiesz, konsultanci w BOA też niby się znają, ale tak nie jest. Jeśli jesteś
                                jakimś tam od sprzedazy czy marketingu to się nie znasz. Ja mam kontakt z
                                technikami to wiem.
                                • liberus Re: nie kompromituj się 17.11.06, 20:41
                                  smalltownboy napisał:

                                  > Wiesz, konsultanci w BOA też niby się znają, ale tak nie jest. Jeśli jesteś
                                  > jakimś tam od sprzedazy czy marketingu to się nie znasz. Ja mam kontakt z
                                  > technikami to wiem.

                                  Znam się na tym dużo lepiej od ciebie. Ale już nie zamierzam cie przekonywac.
                                  Twoja osoba, zerowa wiedza i jej lewackie poglądy swiadzy o jakosci kadr pisu.
                                  • smalltownboy Re: nie kompromituj się 17.11.06, 20:44
                                    Udowodnij, ze sie znasz, bo ja takze moge napisac, ze znam sie na gwiazdach.
                                    Nie masz kolego pojęcia o technice i budowie sieci GSM.
                • bu2m Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 19:09
                  Na stronach UKE znajdziesz raport zestawiający wydatki na infrastrukturę
                  wszystkich sieci telefonii komórkowej w Europie od początku powstania.
                  Największe wydatki wszędzie miały miejsce mniej więcej do 2002 roku. Potem
                  wszędzie zmalały, choć w Polsce i tak inwestuje się sporo.
                  • smalltownboy Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 19:12
                    Ja wskazuję na różnicę w podejściu do techniki przez prywaciarzy a państwowe
                    firmy, a nie zestawiam ile poszczególne inwestowały. Dziś wiem, ktora ma
                    najlepszy zasięg i najwięcej nadajników, a to o czymś świadczy.
                    • liberus hehe 17.11.06, 20:10
                      smalltownboy napisał:

                      > Ja wskazuję na różnicę w podejściu do techniki przez prywaciarzy a państwowe
                      > firmy, a nie zestawiam ile poszczególne inwestowały. Dziś wiem, ktora ma
                      > najlepszy zasięg i najwięcej nadajników, a to o czymś świadczy.

                      Jest zupełnie odwrotnie. To państwowe firmy mają opóźnienia techniczne. Firmy
                      prywatne zajwięcej inwestuję w nowe technologie.
            • liberus gdzies ty to wyczytal? 17.11.06, 20:06
              smalltownboy napisał:

              > Właśnie tepsa inwestowała w infrastrukturę zanim została całkowice sprzedana,
              > to samo tyczy Idei. Od czasu sprzedaży inwestycje znacznie spowolniły się.

              Inwestycje wzrosły od tamtego czasu.
        • liberus bzdury smalltownboy 17.11.06, 20:04
          smalltownboy napisał:

          > Widac to "dobro" po sprzedaży Telekomunikcji Francuzom. Inwestycje stoją,
          > awaryjność wzrasta, klienci odchodzą.

          Heh wiekszej bzdury sie slyszalem. Inwestycje w TP są teraz olbrzymie. Odchodzą
          klienci ze stacjonarnej, ale komorki i internet rosną jak na drożdżach.
          Awaryjność spada.
          • smalltownboy Re: bzdury smalltownboy 17.11.06, 20:14
            To chyba znamy wszystko na odwrót lub piszemy o jakichś dwóch firmach. Nie
            zapominaj, że to był i jest monopolista, ale proporcjonalnie spada i ludzie
            rezygnują.
            • liberus Re: bzdury smalltownboy 17.11.06, 20:18
              smalltownboy napisał:

              > To chyba znamy wszystko na odwrót lub piszemy o jakichś dwóch firmach. Nie
              > zapominaj, że to był i jest monopolista, ale proporcjonalnie spada i ludzie
              > rezygnują.

              Znam tę firmę znacznie lepiej niż ty. Bzdury pleciesz, dyletancie. Podaj jakies
              liczby, konkrety. Ilość klientów, procent awaryjności, cokolwiek coby mogło
              poprzeć twoje farmazony.
              • smalltownboy Re: bzdury smalltownboy 17.11.06, 20:19
                Tak jest ! Prywatyzacja jest najlepsza, a ilość klientów rośnie. Tylko, że
                wiekszość ludzi, których znam podziękowało Tepsie.
                • liberus Re: bzdury smalltownboy 17.11.06, 20:26
                  smalltownboy napisał:

                  > Tak jest ! Prywatyzacja jest najlepsza, a ilość klientów rośnie. Tylko, że
                  > wiekszość ludzi, których znam podziękowało Tepsie.

                  Tepsa to także Neostrada i Orange.
                  • smalltownboy Re: bzdury smalltownboy 17.11.06, 20:34
                    Do momentu gdy tepsa była państwowa orange szybko inwestowało i stawiało nowe
                    maszty, poprawiało zasieg. A od momentu sprzedaży jest znaczące przyhamowanie.
                    • liberus Re: bzdury smalltownboy 17.11.06, 20:44
                      smalltownboy napisał:

                      > Do momentu gdy tepsa była państwowa orange szybko inwestowało i stawiało nowe
                      > maszty, poprawiało zasieg. A od momentu sprzedaży jest znaczące przyhamowanie.

                      Fakty są zupełnie odwrotne :)
                      • smalltownboy Re: bzdury smalltownboy 17.11.06, 20:46
                        Moze w duzych miastach, ale na prowincji jest znaczne przyhamowanie, o czym
                        mowie, ze nalezy trzymac w panstwowych rekach strategiczne branze, bo inaczej
                        cywilizacja bylaby tylko w metropoliach.
    • bu2m Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 18:45
      Strasznie dziwne, tak jakby w innych miastach nie było awarii prądu.
      Warszawa to nie Włoszczowa.
      • smalltownboy Re: To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 18:46
        Nie było. Na taką skalę nie było bez powodu. Tutaj mamy awarię bez powodu (zero
        burz, śnieżyc, wichur)
    • pisz_pan To już kolejna awaria w Warszawie od czasu 17.11.06, 18:45
      poprzednich wyborów?
      bombiarz energetyczny w akcji?
    • lolowedzynski Re:spokojnie,pam kandydat sprowadzi do stolicy 17.11.06, 18:48
      prąd z Gorzowa.Lepszy bo bez chemicznych dodatków.
    • frau_blada Stoen nie inwestuje? A przeciez panskie oko konia 17.11.06, 18:54
      tuczy... Tym razem to chyba wyjatek. :(
    • adalberto3 Czy nowy wlasciciel placi kary za ... 17.11.06, 19:08
      .. takie niespodzianki ? Zaloze sie, ze umowa sprzedazy tego nie przewiduje.
      Tak to jest z monopolistami, a od prywatnego monopolisty mozna sie spodziewac
      wszystkiego najgorszego.
    • zapijaczonyryj największa awaria w Warszawie była awaria 17.11.06, 19:12
      przewodu pokarmowego u miłosciwie nam panujacego zwana potocznie dyspepsją. A
      ta awaria to jest ch...nie awaria

      "Każdy stój ma swój strój”- Marek Nowakowski (zmodyfikowany na żądanie
      Administratora Forum)
      • pisz_pan "Każdy hooj ma swój strój”? 17.11.06, 19:29
        - Marek Nowakowski (zmodyfikowany na żądanie
        Administratora Forum)
        • zapijaczonyryj Re: "Każdy hooj ma swój strój”? 17.11.06, 19:56
          Niestety nie przejdzie.Przecież system i tak nie przepuszczał c h u j a , tylko
          było ch..j. A le niestety Pani Giwi jest jaka jest. Ciekawy jestem jak by
          zareagowała na stenogram filmu "Psy" Pasikowskiego?

          Pewnie by tak ocenzurowała, ze wszysto zajeło by 2 strony A 4.

          Ale najciekawsze w tym wszystki jest to, ze jest to autentyczny cytat jednego z
          najlepszych polskich pisarzy współczesnych Marka Nowakowskiego.

          Pozdrawiam i dzięki za radę

          "Każdy stój ma swój strój”- Marek Nowakowski (zmodyfikowany na żądanie
          Administratora Forum)

          • pisz_pan Pozdrawiam i dzięki za radę :) 17.11.06, 20:28
            skocz.pl/whoojiswhooj
            > Niestety nie przejdzie.Przecież system i tak nie przepuszczał c h u j a ,
            tylko ???

            > "Każdy hooj ma swój strój”- Marek Nowakowski (zmodyfikowany na żądanie
            > Administratora Forum)
    • benio16 globalne mafie nas zgubia 17.11.06, 19:37
      trzeba zorganizowac atak na elektrownie w Warszawie i odebrac wszystkie zaklady
      energetyczne globalnym mafiom. Tak wlasnie ludzie w Boliwii i we Francji kiedys
      wykopali mafie, ktore ukradly im wodociagi. Pora na nas.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka