Dodaj do ulubionych

To dopiero początek afery w Samooborze

10.12.06, 21:12
Do prokuratury zgłaszają się kolejne molestowane przez buhajów z Samoobory
kobiety, a i ojciec ciagle pozostaje nieznany.
Obserwuj wątek
    • mmikki Re: To dopiero początek afery w Samooborze 10.12.06, 23:00
      lawina zawsze zaczyna sie od drobinki sniegu
      • zablokowany Kaczynski będzie ich krył dopóki będą potrzebni 10.12.06, 23:02
        Potem będzie wiec w SG i znowu będzie przysięgał.....a Kurski ma problem bo nie
        ma pewności czy tym razem ciemny lud to kupi....,że ojca nie ma a dziecko
        jest...
    • wyksztalciuch55 Re: To dopiero początek afery w Samooborze 10.12.06, 23:08

      I dlatego Przewodniczący przedwczoraj przed kamerami płakał a wczoraj i dzisiaj
      już grozi że będzie zamykał ,itp. Teraz to dopiero media rzucą się na niego
      skoro chce zamykać gazety. Samobójca z niego skoro zadziera z pismakami i to w
      ohydny sposób przy pomocy ABW.


      --
      www.rzeczpospolita.pl/dodatki/pierwsza_strona_061209/pierwsza_strona_a_1.html
      • zablokowany Tygodnik Wprost przyjdzie mu z pomocą... 10.12.06, 23:15
        i będzie git...
        • wikul Re: Tygodnik Wprost przyjdzie mu z pomocą... 10.12.06, 23:29
          www.wprost.pl/ar/?O=97883
          • pisuarro ;- 11.12.06, 02:14
          • zablokowany Re: Tygodnik Wprost przyjdzie mu z pomocą... 11.12.06, 03:30
            tak czytałem ten artykuł przed chwilą...i chcesz powiedzieć, że tygodnik Wprost
            nie stoi po stronie PiS?
            • francois.jenois Re: Tygodnik Wprost przyjdzie mu z pomocą... 11.12.06, 09:08
              A dlaczego kolega Mucha z Podbeskidzia jeszcze nie zasiada w Rządzie lub Radzie
              krajowej? Przecież pasuje
    • ab_extra Aneta K sporządziła już trzytomową listę działaczy 10.12.06, 23:12
      Samoobrony, mogacych być potencjalnymi tatusiami jej potomstwa. Zakończenie
      badań porównawczych próbek DNA planuje się na koniec roku 2028
    • grig11 Re: To koniec Gazety. 10.12.06, 23:31
      Po artykule z posłem Łyżwińskim i Anetą Krawczyk gazeta zeszła do poziomu
      brukowca.
      • wikul To początek jeszcze większej afery 10.12.06, 23:34
        grig11 napisał:

        > Po artykule z posłem Łyżwińskim i Anetą Krawczyk gazeta zeszła do poziomu
        > brukowca.


        A do jakiego ty poziomu zszedłeś ?

        serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34314,3779606.html
      • marysia_b Smiechu warte 10.12.06, 23:44
        grig11 napisał:

        > Po artykule z posłem Łyżwińskim i Anetą Krawczyk gazeta zeszła do poziomu
        > brukowca.

        Taki lumppenlump jak Lepper i jemu podobni Lumpowie moze jedynie wylumpowac
        prowincjonalne lumppencipcie. I na tym koniec ich kolektywnych mozliwosci.
    • snajper55 Re: To dopiero początek afery w Samooborze 10.12.06, 23:41
      douglasmclloyd napisał:

      > a i ojciec ciagle pozostaje nieznany.

      Nieznany ? He, he, he... oto tatuś z mamusią:
      www.rzeczpospolita.pl/teksty/pierwsza_strona_061209/pierwsza_strona_a_1-1.F.jpg

      S.
      • rydzyk_smigly Zapłodnił ręką? Cudotwórca z tego Endrju! 10.12.06, 23:44

      • marysia_b Re: To dopiero początek afery w Samooborze 10.12.06, 23:46
        snajper55 napisał:


        > Nieznany ? He, he, he... oto tatuś z mamusią:

        A te panie dookola maja miny rajfurek.
        • wikul Re: To dopiero początek afery w Samooborze 10.12.06, 23:52
          marysia_b napisała:

          > snajper55 napisał:
          >
          >
          > > Nieznany ? He, he, he... oto tatuś z mamusią:
          >
          > A te panie dookola maja miny rajfurek.

          ...przeżywających orgazm na widok wodza.
    • basia.basia Czy przesłuchali Mojzesowicza? 10.12.06, 23:45
      Seksskandal w Samoobronie
      2006-12-05 21:34 Aktualizacja: 2006-12-06 02:09

      Mojzesowicz: To była prawda

      "Kiedy słucham tej historii, to trąci ona dawnymi czasy, gdy szlachcic miał
      prawo pierwszej nocy. Wychodzi na to, że Lepper jest ten szlachcic od pierwszej
      nocy" - mówi DZIENNIKOWI Wojciech Mojzesowicz, minister w kancelarii premiera,
      były poseł Samoobrony.

      Małgorzata Pietkiewicz: Czy pana zdaniem oskarżenia Anety K. pod adresem
      Andrzeja Leppera i Stanisława Łyżwińskiego są prawdopodobne?
      Wojciech Mojzesowicz: To wszystko jest prawda i nie mam nic więcej do powiedzenia.

      Znał pan Anetę K.?
      Nie, nie znałem, ale ja dopasowuję sobie dziewczyny do mojego wieku – mam na
      myśli moją żonę.

      Czy pana zdaniem Andrzej Lepper mógł się spotykać z Anetą K. w celach erotycznych?
      Uważam, że powinien zrezygnować i mówiłem już, że będę głosował za jego
      odwołaniem. Nie dlatego, że zrobił mi świństwo. Dlatego, że uważam, że to, co
      się mówi, to w dużej mierze prawda. Nie jestem śledczym, ale nie wyobrażam
      sobie, żeby mieć dziewczynę na spółkę... Kiedy słucham tej historii, to trąci
      ona dawnymi czasy, gdy szlachcic miał prawo pierwszej nocy. Wychodzi na to, że
      Lepper jest ten od pierwszej nocy.

      Czy premierowi będzie można udowodnić bliskie kontakty z Anetą K.?
      Można się dowiedzieć, czy ta osoba w danym dniu wchodziła do hotelu, czy nie.
      Wszystkie wejścia są rejestrowane. Lancia służbowa ją przywiozła, to też powinno
      być gdzieś odnotowane.

      Wcześniej opowiadał pan o przypadku swojej sekretarki i Krzysztofa Filipka.
      U mnie w Bydgoszczy w Samoobronie pracowała młoda sekretarka. Filipek tak długo
      jeździł, aż zostawił po sobie ślad – potomstwo. Też wykorzystywał swoją funkcję.
      Afera rozporkowa była już opisywana na pierwszych stronach gazet. Nie chcę nawet
      mówić, że jeden i drugi pan powinni odejść.

      Czy w partii było przyzwolenie na tego typu praktyki?
      Wydaje mi się, że było. Niech pan przewodniczący nie udaje, że o niczym nie wie.
      Jeśli nie wiedział, to nie powinien być w rządzie. Jeśli nie wie, co robił jego
      pierwszy przyboczny, to ja się boję o polskie rolnictwo.

      • zablokowany Re: Czy przesłuchali Mojzesowicza? 11.12.06, 03:29
        To tylko dowodzi, że Kaczyńscy chcą doprowadzić do upadku Leppera. Najpierw
        będzie lepperiada a następnie giertychiada.....
        Jednak to nie moje małpy i nie mój cyrk...Dla mnie mogą sie
        pozagryzać...Najlepiej od członków zaczynając i szarpać, szarpać...a potem
        stworzą PE czyli Partię Eunuchów...
    • alistair-p Re: To dopiero początek afery w Samooborze 11.12.06, 02:02
      Z wypowiedzi p.Anety wynika że pisanie o buhajach jest mocno przesadzone.Powinni
      liczyć siły na zamiary.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka