Dodaj do ulubionych

kościół kat. minimum dwa razy zdradził Polaków!

02.03.07, 15:17
poraz pierwszy stało się to w latach 60tych (słynny list biskupów polskich do
niemieckich z e słynnym przepraszamy i prosimy o przebaczenie a drugi raz
przy euroreferendum aczkolwiek tu w tym drugim przypadku nie wszyscy ludzie
kościoła zdardzili). Ten list do biskupów niemieckich był piramidalna bzdurą
i próbą obarczenia Polaków w jakiejś małej mierzee ale jednak
odpwoiedzialnością za II wojnę światową co dla mnie jest istnym curiozum i
stanowi po dziś dzień argument dla niemiekich środowisk rewizjonistycznych a
dzis też żydowskich którzy oskarżaja Polaków o współsprawstwo holocaustu
Obserwuj wątek
    • woda.woda Nie Polaków, tylko skinów, 02.03.07, 15:19
      to zasadnicza różnica
      • s-k-i-n w 1966 roku skinów jeszcze nie było 02.03.07, 15:21
        nie istnieliśmy jako ruch organizcja subkultura itp
        • woda.woda Byli - mentalni. 02.03.07, 15:22
          • s-k-i-n Gomułka był łysy ale czyż można go nazywać skinem? 02.03.07, 15:23
            • woda.woda Mentalnośc to nie łysina :) 02.03.07, 15:24
              • s-k-i-n a czy ty musisz koniecznie uciekać od tematu watku 02.03.07, 15:25
        • gosiu1 [...] 02.03.07, 15:23
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • s-k-i-n a tak poza inwektywami to masz coś jeszcze ? 02.03.07, 15:24
            do powiedzenia czy tylko na bluzgi cię stać?
            • gosiu1 z kazdym w jego wlasnym jezyku, po prostu 02.03.07, 15:25
              do skina mowi sie po skinowsku, jest wtedy szansa, ze jakies 10% z tego, co sie
              do niego mowi zrozumie
              • s-k-i-n uważaj bo Giwi znówu ci tekst wykasuje 02.03.07, 17:59
            • venus99 Re: a tak poza inwektywami to masz coś jeszcze ? 02.03.07, 18:12
              pewnie starają się dostosować do twojego poziomu umysłowego.jaki jest skin
              każdy widzi.
        • humbak Mylisz się 02.03.07, 15:27
          Za angielską Wiki
          Skinhead
          , named after their cropped or shaven heads, are members of a working class
          subculture that originated in Britain in the 1960s, where they were heavily
          influenced by the rude boys of the West Indies and the mods of the UK. The best
          example is Kaleb Kotsko...
          • s-k-i-n Re: Mylisz się 02.03.07, 15:34
            pl.wikipedia.org/wiki/Skinhead
            • humbak Re: Mylisz się 02.03.07, 15:45
              Tak czy siak skinheadzi jako subkultura powstali w latach 60. Była nieco inna,
              ale to juz inna sprawa.
      • humbak Re: Nie Polaków, tylko skinów, 02.03.07, 15:25
        Żeby zdradzić skinów musiałby być z nimi jakoś najpierw związany.
        • s-k-i-n Re: Nie Polaków, tylko skinów, 02.03.07, 15:25
          jestem a teraz jeśli łaska prosze do tematu do meritum
    • bebe3 Re: kościół kat. minimum dwa razy zdradził Polakó 02.03.07, 18:00
      KK cały czas nas zdradza:( a TY się biedaku tylko dwóch razy doliczyłeś?
      • s-k-i-n Re: kościół kat. minimum dwa razy zdradził Polakó 02.03.07, 18:03
        pogańskiej reakcji nie licze
        • jdbad Re: kościół kat. minimum dwa razy zdradził Polakó 02.03.07, 18:23
          Sprawdź z łaski swojej pierwotne znaczenie słowa poganin.
          • s-k-i-n Re: kościół kat. minimum dwa razy zdradził Polakó 02.03.07, 20:11
            pl.wikipedia.org/wiki/Poganin
            • jdbad Re: kościół kat. minimum dwa razy zdradził Polakó 02.03.07, 20:12
              Czy u ciebie Wikipedia jest lekiem na wszystko?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka