Dodaj do ulubionych

Katyń - mord rytualny bolszewizmu

05.04.07, 15:19
"Katyń przez 50 lat stanowił symbol kłamstwa i jednej z najbardziej
skomplikowanych tragedii w naszej historii, która w rzeczywisty sposób
zaważyła na losie Polaków. Odkrycie przez Niemców grobów w Katyniu posłużyło
zarówno ZSRR, jak i Rzeszy. Sowieci mogli spokojnie zerwać stosunki z rządem
londyńskim i przygotowywać się do wspieranej przez Zachód okupacji, Niemcy
zdobyli instrument propagandy, w zupełności opartej na faktach. Instrument
ten bowiem opierał się na ewidentnym fakcie bestialskiego wymordowania
Polaków przez żydowskch enkawudystów. Niemcy do tego stopnia chcieli być
wiarygodni, że ujawnili nawet rozstrzelanych polskich oficerów - Żydów,
uznanych za zagrożenie i rozwalonych przez swoich rodaków. Pomysłodawcą
eksterminacji polskiej elity państwowej był oczywiście szef NKWD Ławrientij
Beria, który realizował plan wraz z zespołem składającym się w przeważającej
części z ludzi takich jak Bogdan Zaharewicz Kobułow, Begman, Elman, Estrin,
Krongauz, Lejbkind, J. Raichman, Abakumow, Milstein (transport), Sierow. Sam
mord "zatwardziałych, nie rokujących poprawy wrogów władzy sowieckiej" w
lesie katyńskim prowadzili na miejscu kierowniczy funkcjonariusze mińskiego
komisariatu NKWD - Abram Borysowicz, Lew Rybak i Chaim Finberg. O
bezpośrednich katach, strzelających Polakom w tył głowy, posiadamy informacje
dzięki polskiemu Żydowi Abrahamowi Vidro...
Abraham Vidro poinformował, że byli to sowieccy oficerowie: major Joszua
Sorokin, kapitan Aleksander Susłow i kapitan Samyun Tichonow."

(fragment atrykułu "Katyń - mord rytualny bolszewizmu")
Obserwuj wątek
    • socjalliberal Bolszewizmu? TEGO narodowego bolszewizmu :))))? 05.04.07, 15:46

      • karbat Re: Bolszewizmu? TEGO narodowego bolszewizmu :))) 05.04.07, 15:52
        tragedia jakich bylo w historii setki ,dzisiatki dzisiaj , w przyszlosci tez
        takie beda .
        historia ,religia ,ideologia mielily i przemiela miliony ludzi ,nastepne
        pomniki ludobojstwa sa zaprogramowane ,nic ludzkosc na to nie poradzi ,niestety
        • socjalliberal Re: Bolszewizmu? TEGO narodowego bolszewizmu :))) 05.04.07, 16:06
          Dzisiaj naczelni islamofobowie IV RP już się szykują... z Żydami też się zaczęło
          od puszczania w obieg informacji o mordach rytualnych, profanacji hostii, Żydach
          bijących Niemców itd.
      • stranger.pl Re: Bolszewizmu? TEGO narodowego bolszewizmu :))) 05.04.07, 15:52
        Nie ma i nie było pojęcia "narodowego bolszewizmu" - nie licząc
        słownictwa "pożytecznych idiotów" którzy od rana do wieczora agitujących na
        różnych forach i mediach (zwłaszcza w "WSI 24" vel "TVN 24") za PO... mając
        zoologiczną nienawiśc do PiSu.

        Za tzw. odchylenia nacjonalistyczne (czyli dbanie o narodowe interesy) w
        Sowietach (ZSRR) rozstrzeliwano!

        Bolszewizm (czerwony socjalizm) to siostra nazizmu - narodowego socjalizmu
        (brunatnego socjalizmu) - z tym że bolszewizm (czerwony socjalizm) używał
        określeń "walki klas" a nazizm (brunatny socjalizm) używał określeń "walki
        ras".

        PS
        Nie pomyliły ci się tematy? Katyń to polska golgota a ty popisujesz się ze
        swoimi agitkami!
        • socjalliberal [...] 05.04.07, 16:04
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • stranger.pl Re: Agitka 05.04.07, 16:08
            socjalliberal napisał:
            "...że to Żydzi Polaków w Katyniu pomordowali..."

            Trudno temu przeczyć spoglądając na imiona i nazwiska morderców z Katynia -
            tego się nie da zamieść pod dywan ani utrzymywać w tajemnicy!

            PS
            O tym że to byli Żydzi ujawnił... polski Żyd Abraham Vidro - uważasz że kłamał?
            • socjalliberal [...] 05.04.07, 16:11
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • bard333 [...] 05.04.07, 16:55
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • andrzej.sawa Re: Katyń - mord rytualny bolszewizmu 05.04.07, 15:49
      W tow.czekista putin nie chce tego uznać za ludobójstwo.
      Wot swołocz!!!!!
      • stranger.pl Re: Katyń - mord rytualny bolszewizmu 05.04.07, 15:55
        Zdaniem Rosjan to była zbrodnia wojenna a nie ludobójstwo.

        Wbrew pozorom takie twierdzenie ma solidne przesłanki (prawne i historyczne) -
        ale o tym tzw. rusofobii nie chcą mówić w polskojęzycznych mediach! Nie za to
        im sie płaci - płac im się za szczucie Polaków na Rosjan!
        • mike.recz Re: Katyń - mord rytualny bolszewizmu 05.04.07, 16:11
          stranger.pl napisał:

          > Zdaniem Rosjan to była zbrodnia wojenna a nie ludobójstwo.

          A tak poważnie.Przyznałbyś się na ich miejscu?
          • stranger.pl Re: Katyń - mord rytualny bolszewizmu 05.04.07, 16:49
            Rosjanie się przyznali juz za czasów Gorbaczowa i Jaruzelskiego - proponując
            przekazanie dokumentacji - tow. Jaruzelski odmówił, bojąc się wzniecenia
            nastrojów antysowieckich (antyrosyjskich) w PRL!

            Moim zdaniem problem polega na czymś innym - zbrodnia ludobójstwa nie podlega
            przedawnieniu - dlatego u nas uparto się klasyfikować Katyn jak ludobójstwo -
            moim zdaniem to była zbrodnia wojenna.

            Winni i tak nie żyją (wszyscy) - ci co rozkazali i ci co strzelali!
            • mike.recz Re: Katyń - mord rytualny bolszewizmu 05.04.07, 16:58
              stranger.pl napisał:

              > Rosjanie się przyznali juz za czasów Gorbaczowa i Jaruzelskiego - proponując
              > przekazanie dokumentacji - tow. Jaruzelski odmówił, bojąc się wzniecenia
              > nastrojów antysowieckich (antyrosyjskich) w PRL!

              A może to była dobra decyzja.Krwi mogło się polać bardzo dużo.
              Ofiarom mordu życia by to nie przywróciło.
              • bard333 Widac od razu kto jest bolszewią na tym forum 05.04.07, 17:04
                Dalej wspierajcie tępą polityke Rosji, widać że nie umiesz wstac z kolan, ale pewnie masz tak od pokoleń, to i nie dziwota...
                • mike.recz To bierz szable i biegnij na Moskwę 05.04.07, 17:09
                  Przeczytaj ty kiedyś ze zrozumieniem.




                  Widac od razu kto jest bolszewią na tym forumbard333 napisał:

                  > Dalej wspierajcie tępą polityke Rosji, widać że nie umiesz wstac z kolan, ale
                  p
                  > ewnie masz tak od pokoleń, to i nie dziwota...
                  • bard333 Nikt nie ma zamiaru biegać z szablami 05.04.07, 17:32
                    Ale nie mam zamiaru na kolanach potakiwac każdemu głupstwu jakie wymysli kreml, Mam kilku przyjaciół Rosjan i bardzo ich cenie, zreszta również jeżdże do Rosji i trochę znam ten kraj.

                    Bardzo ich lubie , jako otwartych ludzi, którzy też w dużej większości nie popierają polityki kremla (wobec Polski) i taka postawa popierania każdej bzdury którą wymysli Putin przez niektórych moich "rodaków" mnie nie dziwi.

                    Już w 18 wieku pisali do Katarzyny II i na dwory pruskie i austriackie z prośbą o interwencje... Tak samo jak te jełopy Geremki i Winnickie...

                    Więc może ty zacznij mysleć troche samodzielnie i nad tym co przeczytasz się zastanów, chyba, że masz nasz kraj tam gdzie sitwa małego krętacza, to sie nie bedę dziwił.
                    • mike.recz Re: Nikt nie ma zamiaru biegać z szablami 05.04.07, 18:15
                      To wskaż mi gdzie popieram politykę Putina wobec Polski.
                      Moim zdaniem rozminęłeś się z prawdą.
                      • bard333 Re: Nikt nie ma zamiaru biegać z szablami 05.04.07, 18:26
                        stranger.pl napisał:

                        > Rosjanie się przyznali juz za czasów Gorbaczowa i Jaruzelskiego - proponując
                        > przekazanie dokumentacji - tow. Jaruzelski odmówił, bojąc się wzniecenia
                        > nastrojów antysowieckich (antyrosyjskich) w PRL!

                        A może to była dobra decyzja.Krwi mogło się polać bardzo dużo.
                        Ofiarom mordu życia by to nie przywróciło.


                        A co to jest jak nie relatywizowanie historii i prawdy i to twoje zdanie o dobrej decyzji...
                        • mike.recz Re: Nikt nie ma zamiaru biegać z szablami 05.04.07, 18:29
                          To jest realne postawienie sprawy.Nie wiemy co by się wtedy wydarzyło.
                          Napisałem wyraźnie:MOŻE TO BYŁA DOBRA DECYZJA
                          Nie wiem



                          bard333 napisał:

                          > stranger.pl napisał:
                          >
                          > > Rosjanie się przyznali juz za czasów Gorbaczowa i Jaruzelskiego - proponu
                          > jąc
                          > > przekazanie dokumentacji - tow. Jaruzelski odmówił, bojąc się wzniecenia
                          > > nastrojów antysowieckich (antyrosyjskich) w PRL!
                          >
                          > A może to była dobra decyzja.Krwi mogło się polać bardzo dużo.
                          > Ofiarom mordu życia by to nie przywróciło.
                          >
                          >
                          > A co to jest jak nie relatywizowanie historii i prawdy i to twoje zdanie o
                          dobr
                          > ej decyzji...

      • nabucco1954 oj sawciu, sawciu... 05.04.07, 15:58
        pamietaj że mieszkasz blisko wschodniej granicy. Rosja nie jest za ukrainą,
        dzisiejszy podział jest sztuczny, ona jest tuż tuż. Uważaj bo sie doigrasz
        baranku. Wesołych świat zawziety chłopie z Chełma :-)

        kartki.onet.pl/2040,,,,,mowimy_nie,kartki.html
        • andrzej.sawa Re: oj sawciu, sawciu... 05.04.07, 16:47
          Jedynie Polacy byli 2 razy na Kremlu moskiewskim.Może w rocznicę, w 2012 trzeba
          będzie zrobić misję stabilizacyjną.
    • nabucco1954 nie wiem co za kretyn to napisał..... 05.04.07, 15:54
      a tytuł świadczy że zależy mu głównie na podsycaniu fobii. Po prostu mord
      polityczny, eksterminacja inteligencji z wrogiego kraju.
      Ale rytualny? Jakiego rytuału? Radzieccy nie wyznawali żadnych rytuałów, raczej
      ideologie.
      • stranger.pl Re: nie wiem co za kretyn to napisał..... 05.04.07, 16:02
        Mordowanie w Rosji sowieckiej całych klas społecznych (np. wolnych chłopów,
        Kozaków czy szlachtę) to był rytuałny mord - bo zgodny z marksistowskim
        obrządkiem "walki klas"

        Bolszewicy za posiadanie przez kogoś rąk nie zniszczonych pracą fizyczną wzgl.
        posiadanie majątku lub zbyt dużego wykształcenia kwalifikowali do
        rozstrzelania.

        Tylko w latach 1917-1918 bolszewicy zamordowali w Rosji: 9 tysięcy lekarzy, 54
        tysiące oficerów, 70 tysięcy policjantów i żandarmów i 35 tysięcy inteligentów
        różnych zawodów.
        • socjalliberal Re: nie wiem co za kretyn to napisał..... 05.04.07, 16:08
          Jasne, to tylko przypadek że w tym artykule jest mowa że NKWD=Żydzi a
          jednocześnie tytuł nawiązuje do rozpowszechnianych przez mitomanów katolickich
          plotek o mordach rytualnych Żydów na chrześcijanach...

          Jak w tym skeczu... PSIPADEK!!!???
          • stranger.pl Re: nie wiem co za kretyn to napisał..... 05.04.07, 16:21
            Rzeczywiście NKWD w tamtych czasach było "żydowskie" jak i ówczesna partia
            komunistyczna w Sowietach

            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=13394814&a=13394814
            • socjalliberal Re: nie wiem co za kretyn to napisał..... 05.04.07, 16:28
              Ojej, rosną ci pejsy chłopcze!

              Żyyyyyyd!


              P.S.: Wziąłeś tabletki? Martwię się o ciebie...
              • stranger.pl Re: nie wiem co za kretyn to napisał..... 05.04.07, 16:36
                Mylisz się lubię historie i lubię nowe - jak chcesz rzeczowo porozmawiac o
                historii nie ma sprawy - nawet po hebrajsku (bo należy znać jezyki a zwłaszcza
                wrogów, ich kulturę, literaturę, religię etc.:P

                heje szalom!
                • banme2 [...] 05.04.07, 16:57
                  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                  • stranger.pl Re: to ty taki polski Eichman? 05.04.07, 17:05
                    Raczysz żartować - Adolf Eichmann znał płynie hebrajski (i jiddisz) a co wyszło
                    podczas jego procesu w Jerozolimie, z innych powodów - Adolf Eichmann urodził
                    się w Hajfie. Jako dziecko przybył z ojcem do Solingen - gdzie sfałszowano
                    (nieudolnie) jego dokumenty podając za miejsce urodzenia Soligen.

                    Ja nie mam nic wpólnego z Semitami:)
          • reakcjonista1 Oleg Gordijewski - KGB 05.04.07, 17:15
            radzę Ci dziecko przeczytać tą księgę. Nie jest to co prawda akurat o NKWD ale
            może przejrzysz na oczka.
            • socjalliberal Re: Oleg Gordijewski - KGB 05.04.07, 17:17
              A ja niby według ciebie popieram KGB i NKWD :>>>>>>>>>>>>>

              Znaczy, że jeśli już nie widzę wszędzie żydowskiego spisku, to jestem
              stalinowcem, fajno:)
        • kopytko55 stranger.pl objasnij mi bo nie rozumiem 05.04.07, 16:35
          - co to jest obrządek ,, walki klas,,? Swięto jakies?
          - za wyższe wykształcenie bolszewicy rozstrzeliwali, powiadasz? To chyba Lenin
          sobie sam w łeb palnał
          - skąd wiedza ze w latach 17 -18 zamordowano w Rosji 9 tysięcy lekarzy? Jakies
          statystyki były robione? Co im ci lekarze zawinili?
          - liczba zamordowanych oficerów w taym czasie także watpliwa.Pamiętaj że
          podajesz datę 17 - 18. Popatrz sobie na mape tamtego czasu.

          Pytam tak sobie. Z zadnych pobudek ideologicznych, raczej jako zbieracz
          ciekawostek
          • stranger.pl Re: stranger.pl objasnij mi bo nie rozumiem 05.04.07, 16:42
            Krótko, bo brak mi czasu - dane pochodzą z obecnych publikacji (naukowych)
            wydawanych w Rosji.

            Rozstrzeliwani lekarze to m.in. żołnierze a dokładnie mówiąc oficerowie-rezerwy.

            1917-1918 to już pół Rosji – w tym najludniejsza jej część!
            M.in. prawie wszyscy oficerowie floty czarnomorskiej zostali zamordowani przez
            bolszewików - w Odessie palono ich zwłoki w piecach okrętowych - o tym dziś
            można przeczytać (wraz z wykazami nazwisk i dat) w ros. publikacjach naukowych
            (historycznych) i takie rzeczy są przedstawiane w program historycznych np. w
            ros. TV (np. RTR blok hist. w każdy wtorek i niedzielę).
          • lauriane Re: stranger.pl objasnij mi bo nie rozumiem 05.04.07, 17:33
            kopytko55 napisał:

            > - co to jest obrządek ,, walki klas,,? Swięto jakies?
            > - za wyższe wykształcenie bolszewicy rozstrzeliwali, powiadasz? To chyba Lenin
            > sobie sam w łeb palnał
            > - skąd wiedza ze w latach 17 -18 zamordowano w Rosji 9 tysięcy lekarzy? Jakies
            > statystyki były robione? Co im ci lekarze zawinili?
            > - liczba zamordowanych oficerów w taym czasie także watpliwa.Pamiętaj że
            > podajesz datę 17 - 18. Popatrz sobie na mape tamtego czasu.
            >
            > Pytam tak sobie. Z zadnych pobudek ideologicznych, raczej jako zbieracz
            > ciekawostek
            L. Czasami wystarczylo miec rece niezniszczone fizyczna praca i hop ladowalo
            sie we wspolnej mogile......
            Kopytko glupia rzniesz ?
            J.C.
            • joannabarska Zemsta za 1920 rok 05.04.07, 18:17
              Jest faktem, ze Stalin nie mógł Polakom darować 1920 roku...
              • mike.recz Re: Zemsta za 1920 rok 05.04.07, 18:22
                joannabarska napisała:

                > Jest faktem, ze Stalin nie mógł Polakom darować 1920 roku...

                I oczywiście realizował swoją bieżącą politykę.
              • bard333 [...] 05.04.07, 18:28
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • qwardian Re: Agitka 09.04.07, 09:19
      Abraham Vidro, Żyd zresztą ujawnił to na łamach izraelskiego Haaretz. Nie da
      się ukryć, że ten element stanowił elitę w NKWD i był głównym sprawcą
      ludobójstwa. Nie można zapominać o mordach na Ukraińcach przez Lazara
      Kaganowicza, roli w ludobójstwie Jagody oraz autorstwie żydowskim w organizacji
      i budowie Gułaków.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka