01.05.07, 02:27
...babcia Wisława-ta co z zachwytu o krwawym Jozefie peany pisała-nagle
oudziła sie demokratką,hehe.....Komuchy ze smietnika/kloaki historii kazdego
reanimują-byleby samemu nie utonąc...
Obserwuj wątek
    • pan.nikt Re: poetka... 01.05.07, 02:30
      daj spokój BABCI

      KUPA ŚMICHU
      • hrabia.mileyski Re: poetka... 01.05.07, 02:39
        Nie dezawuujcie szacownej osoby poetki Szymborskiej.
        To prawdopodobnie nie Jej chęć przemożna, ani żywy zapał sprawiły, ze nagle
        znalazła się w tym towarzystwie.
        To temu mniej szacownemu gronu zależało zapewne, by wtłamsić na swą listę kogoś
        z niewątpliwym nazwiskiem, ot, choćby noblistkę.
        Zyskali tym sposobem na powadze, a i towarzystwo w Brukseli, czy Paryżu będzie
        zachwycone.
        Mnie martwi co innego: czy wiekowa już Poetka na pewno wie, co z Nią usiłują
        zrobić ci pożal się Boże politycy.
        • pan.nikt Re: poetka... 01.05.07, 02:45

          MIEJ WIĘCEJ

          "A skleroza postępowa...."
        • czapka-niewidka Re: poetka... 01.05.07, 02:46
          niestety - prawdopodbnie wie, tak jak wiedziala co Stalin chcial z nia zrobic
          • hrabia.mileyski Re: poetka... 01.05.07, 02:55
            Jeśli byłoby tak, jak piszesz, mogłoby to również oznaczać, że obudziła sie w
            niej próżność. To taka zwyczajowa dolegliwość artystów.
            Być może wydaje Jej się, ze nie płaci wygórowanej ceny za ponowne wybrzmiewanie
            swego nazwiska na najbardziej liczących się salonach Europy.
            Bo kimże jest Ona, mój Boże, w tej polityce....
    • mysz_polna5 Re: poetka... 01.05.07, 02:56
      dizel3 napisał:

      > ...babcia Wisława-ta co z zachwytu o krwawym Jozefie peany pisała-nagle
      > oudziła sie demokratką,hehe.....Komuchy ze smietnika/kloaki historii kazdego
      > reanimują-byleby samemu nie utonąc...


      55555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555

      Jeszcze ten 'zespol', powinien dokooptowac 'drogiego Bronislawa',
      drogiego 'Boleslawa' tez', Mazowieckiego, no i kogo tam jeszcze? Szkoda, ze moj
      faworyt 'Olin' sie nie zalapie. Podpadl preziowi.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka