Gość: Jachu IP: *.gdynia.cvx.ppp.tpnet.pl 29.11.01, 20:11 Leper to wschodzący Hitler,oczywiście cham i krętacz,widocznie jednak duża częś naszego przekatolickiego narodu jest taka,stąd mamy takiego kandydata na Hitlera na jakieg sobie zasługujemy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Gerwazy Re: Leper a sprawa polska IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 29.11.01, 20:53 Drogi kolego, z tym Hitlerem moge sie zgodzic, ale nie zapominaj sie i o tym ze wiekszosc z wyborcow Samoobrony glosowala dla "Jaj". Poprostu mamy jajcarski kraj i tyle. Zreszta kazdy ma prawo wolnego slowa ,wiec nie mnie krytykowac. Ale spostrzezenie bardzo sluszne... Az przerazajaco sluszne... Odpowiedz Link Zgłoś