Dodaj do ulubionych

Leper a sprawa polska

IP: *.gdynia.cvx.ppp.tpnet.pl 29.11.01, 20:11
Leper to wschodzący Hitler,oczywiście cham i krętacz,widocznie jednak duża częś
naszego przekatolickiego narodu jest taka,stąd mamy takiego kandydata na
Hitlera na jakieg sobie zasługujemy.
Obserwuj wątek
    • Gość: Gerwazy Re: Leper a sprawa polska IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 29.11.01, 20:53
      Drogi kolego, z tym Hitlerem moge sie zgodzic, ale nie zapominaj sie i o tym ze
      wiekszosc z wyborcow Samoobrony glosowala dla "Jaj". Poprostu mamy jajcarski
      kraj i tyle. Zreszta kazdy ma prawo wolnego slowa ,wiec nie mnie krytykowac.
      Ale spostrzezenie bardzo sluszne... Az przerazajaco sluszne...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka