Dodaj do ulubionych

Napad na fotoreportera "Newsweeka"

    • Gość: gosc23 [...] IP: *.enterpol.pl 31.05.03, 00:27
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • unleashed Newsweek i Nie - co mają wspólnego? Raz - największe 31.05.03, 00:33
      szmatławce w tym kraju, kłamiące na każdym kroku. Dwa nazwy
      zaczynają się na "N". Trzy - Wróblewski i Urban są ... Wiadomo
      kim są.
      Coś mi mówi, że cała ta zabawa była sfingowana, ale i tak
      będzie, że LSD to NSDAP III RP. Ciekawe czemu GW podaje tą
      wiadomość na trzecim miejscu po Bushu i Cimoszewiczu? Pewnie
      dlatego, że do pism "N" i "N" już jej niedaleko.
    • Gość: KOLEGA TUCHLIŃSKIEGO Fotoreporterzy wszystkich krajów łączcie się IP: *.metrobip.com.pl 31.05.03, 00:33
      Obiekty naszych polowań zwanych fotoreportażami milczcie!
      My w pierwszym szeregu walki o okładkę!
      Nasze foty na front! Bezpłatni modele-frajerzy do kasety!
      Autor do kasy!
    • Gość: Azotox SLD TO ZBRODNICZA PARTIA !!!!! IP: *.lubin.dialog.net.pl 31.05.03, 00:39
      Przyjdzie czas na Was wszystkich zobaczycie. Niebawem urwie sie
      wam czerone koryto !!!!
    • Gość: kajtek Re: Napad na fotoreportera IP: *.toya.net.pl 31.05.03, 00:52
      Millera Łapińskiego Naumana i innych sldowskich złodzieji wyslać
      do Iraku. Tam dopiero się obłowją.
    • Gość: luke Re: Napad na fotoreportera IP: *.euv 31.05.03, 00:53
      Panowie, i Panie, oczywiscie, kazdy szanujacy sie polityk podal
      by sie do dymisji, albo przynajmniej przyznal by sie do bledu
      ale nie, polscy politycy sa nieomylni, calkiem cool
      • Gość: a Re: Napad na fotoreportera IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.05.03, 01:14
        chcę zeby łapiński mnie przebadał!!!!!!
    • Gość: Mac Re: I TO SĄ WŁAŚNIE METODY TEJ BANDY(SLD) IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.05.03, 01:00
      Nic dodac,nic ujac-Ci ludzie,dawno temu powinni zostac raz na
      zawsze pozbawieni praw publicznych.Ach...szkoda gadac....
    • Gość: anka Żeby ten kutas Łapiński jak najszybciej potrzebował... IP: *.rzeszow.mm.pl 31.05.03, 01:02
      Żeby ten kutas Łapiński jak najszybciej potrzebował adwokata,
      byłoby cudownie. Tylko kiedy wreszcie zamkną tego bufona,
      łapówkarza i aferzyste?
    • Gość: zk To nie jest idiotyzm ale prawdziwa twarz SLD: buta, IP: *.ercgroup.com 31.05.03, 01:07
      bezczelnosc, cwaniactwo...
      • Gość: sam Re: To nie jest idiotyzm ale prawdziwa twarz SLD: IP: *.ed.shawcable.net 31.05.03, 01:41
        To zatrwazajace, ale wcale nie przypadkowe. Zamordystyczne tradycje sowickiego
        stylu rzadzenia beda zywe tak dlugo, jak dlugo spoleczenstwo polskie bedzie
        popierac zdegenerowana byla sowiecka piata kolumne, pod nazwa SLD. W przyrodzie
        nic nie ginie samoistnie, wszystko jest zdeterminowane przez czynniki i sily
        zewnetrzne do istniejacego obiektu, czy zjawiska. Obudzcie sie rodacy!
        Jak dlugo bowiem mozna ignorowac istniejaca polityczna rzeczywistosc przez
        zbiorowe zatracenie roznicy miedzy snem i przebudzeniem?

    • Gość: górol z Żywca Re: Napad na fotoreportera IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 31.05.03, 01:25
      łupać to my byśmy ich chetnie chcieli,bo zodyn oleju w głowie
      ni mo,a i sumienia tez,jak on nie
      widzi ze moze tam Pon Jezus patrzy ico,
      mierzi mie i morzenie mnie bierze że taka pokusica w nosym
      kraju jest
      • Gość: tomek 1 Re: Napad na fotoreportera IP: *.dial.netline.net.uk 31.05.03, 01:37
        Gość portalu: górol z Żywca napisał(a):

        > łupać to my byśmy ich chetnie chcieli,bo zodyn oleju w głowie
        > ni mo,a i sumienia tez,jak on nie
        > widzi ze moze tam Pon Jezus patrzy ico,
        > mierzi mie i morzenie mnie bierze że taka pokusica w nosym
        > kraju jest

        --------------------

        Ano właśnie. Żeby tak ksiądz Tischner był jeszcze wśród nas.
    • Gość: Bobthebuilder Re: Napad na fotoreportera IP: *.client.attbi.com 31.05.03, 01:44
      CZY W STOSUNKU DO LAPINSKIEGO I NAUMANA PROKURATURA PROWADZI
      JAKIES SLEDZTWO?Ostatnie afery pokazaly,ze cale sld to
      chu.e,kur.y,zlodzieje,zera,swinie,itd.Przeciez on kradna w zywe
      oczy!Ktos z tymi chu.ami musi zrobic porzadek.Co mowi
      konstytucja!!!Miller -najwieksze ZERO w kraju- jakim prawem jest
      jeszcze premierem,skoro pozwolil na takie rzeczy.WON !!!Mam
      nadzieje,ze przestepcze sld zaplaci za wszystko.
      • Gość: jędrek a kto ich wybrał ? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 31.05.03, 02:12
        Gość portalu: Bobthebuilder napisał(a):

        > CZY W STOSUNKU DO LAPINSKIEGO I NAUMANA PROKURATURA PROWADZI
        > JAKIES SLEDZTWO?Ostatnie afery pokazaly,ze cale sld to
        > chu.e,kur.y,zlodzieje,zera,swinie,itd.Przeciez on kradna w zywe
        > oczy!Ktos z tymi chu.ami musi zrobic porzadek.Co mowi
        > konstytucja!!!Miller -najwieksze ZERO w kraju- jakim prawem jest
        > jeszcze premierem,skoro pozwolil na takie rzeczy.WON !!!Mam
        > nadzieje,ze przestepcze sld zaplaci za wszystko.

        J : a kto ich wybrał ? teraz wszyscy że sld to złodzieje , naród obudził się z
        głową w kiblu.
        jak ktoś był mądrzejszy od buraka w polu to widział to złodziejstwo już w
        latach 1993-97 nie mówiąc o złodziejach za komuny .
        40 procentom rodaków to nie przeszkadzało że na miejsce małego nieudacznika
        i złodzieja wybierają dużego ( AWS w złodziejskim fachu to karzeł przy sld )
        i również dziś po 2 latach ewidentnego złodziejstwa i prywaty nadal mają
        najwięcej w sondażach ( owszem , połowę mniej niż 2 lata temu , ale nadal na
        1 miejscu )
        czyli dużej części naszych rodaków to złodziejstwo nie przeszkadza i gdyby
        poszli dziś do urn to nadal złodziejska sld z psl by wygrały i rządziły
        następne 4 lata. dlatego kwas chce szybkich wyborów ,żeby jeszcze resztką
        popularności wygrali i mogli dalej kraść .
    • Gość: to ja Re: Napad na fotoreportera IP: *.prem.tmns.net.au 31.05.03, 02:07
      czemu sie dziwisz? Caly SLD jest taki. To banda zlodziei i
      aferzystow. Socjalizm w kazdej formie jest skorumpowany do
      maksimum. Z zalozenia. A jego glosiciele sa zlodziejami z zalozenia.



      portalu: iksi napisał(a):

      > jakim trzeba byc idiota, zeby spotykac sie akurat w siedzibie
      > sld? przeciez to proszenie sie o klopoty. jakim trzeba byc
      > durniem, by w tej sytuacji wysylac chlopakow z mlodziezowki by
      > zabrali reporterowi film? przeciez to polityczne samobojstwo. ten
      > pan nie zasluguje na to, zeby go chronic.
    • Gość: fotograf Re: Napad na fotoreportera IP: *.ntu.edu.sg 31.05.03, 03:02
      Swoja droga ten fotograf chyba przesadzil przekraczajac granice
      kultury. Czy ktos chcialby byc obfotografowany jak zwirze w zoo
      podczas obiadu?
    • Gość: gringetta Lapinski i Nauman pod sad i do wiezienia za napad! IP: *.nv.nv.cox.net 31.05.03, 03:17
    • Gość: polonus czerwoni w ataku..... IP: *.rasserver.net 31.05.03, 03:19
      wieszac tych tow...... ., bojowkek sie chamstwu zachciewa??????:(
    • Gość: LucaS Re: Napad na fotoreportera IP: osiedleU.tychy.net.pl:* / 10.10.16.* 31.05.03, 04:01
      Biedny dziennikarz. Pewnie nazwali go k... KOMUNISTĄ !!! :p
    • Gość: zerox Czerwone koszule SLD... IP: *.gliwice.sdi.tpnet.pl 31.05.03, 05:55
      ...bojowki komuchow. Kaczynski mial racje, ze to organizacja
      przestepcza !!!...nalezaloby ja zdelegalizowac !!!
    • Gość: beta Samo chamstwo IP: *.wielopole.sdi.tpnet.pl 31.05.03, 06:14
      Dyrektor francuskiego hipermarketu Carrefour przy ul.
      Zakopiańskiej w Krakowie nie pozwala na robienie zdjęć obiektu z
      ulicy, a ochroniarz chodzący po parkingu domaga się oddania
      filmu, tłumacząc, że to obiekt prywatny. Pochwalicie na pewno
      tego francuskiego dyrektora.
      Ale nie widzicie nic zdrożnego, jak ktoś robi zdjęcia obcym
      osobom, przy obiedzie w restauracji, bez zapytania ich o zgodę.
      Przecież to oczywiste bezprawie, służba restauracyjna powinna
      zareagować i wyprosić intruzów.
      Ale żeby sobie z tego zdawać sprawę, to trzeba mieć choć krztę
      uczciwości, prawości, tolerancji dla praw innego człowieka. A wy
      jesteście po prostu zwykłe zaczadzone oszołomy, macie kręgosłup
      Kalego, nienawiść w oczach i każde chamstwo, bluzgi, pomówienia
      i oszczerstwa pod adresem SLD, rządu, Millera, lewicy to dla was
      radość i ulga jak po sra...
      • buran251 Re: Samo chamstwo 31.05.03, 06:51
      • witek.bis Re: Samo chamstwo 31.05.03, 08:14
        Gość portalu: beta napisał(a):

        > Dyrektor francuskiego hipermarketu Carrefour przy ul.
        > Zakopiańskiej w Krakowie nie pozwala na robienie zdjęć obiektu z
        > ulicy, a ochroniarz chodzący po parkingu domaga się oddania
        > filmu, tłumacząc, że to obiekt prywatny. Pochwalicie na pewno
        > tego francuskiego dyrektora.
        > Ale nie widzicie nic zdrożnego, jak ktoś robi zdjęcia obcym
        > osobom, przy obiedzie w restauracji, bez zapytania ich o zgodę.
        > Przecież to oczywiste bezprawie, służba restauracyjna powinna
        > zareagować i wyprosić intruzów.
        > Ale żeby sobie z tego zdawać sprawę, to trzeba mieć choć krztę
        > uczciwości, prawości, tolerancji dla praw innego człowieka. A wy
        > jesteście po prostu zwykłe zaczadzone oszołomy, macie kręgosłup
        > Kalego, nienawiść w oczach i każde chamstwo, bluzgi, pomówienia
        > i oszczerstwa pod adresem SLD, rządu, Millera, lewicy to dla was
        > radość i ulga jak po sra...

        Czyżbyś miał zamiar do usłanej różami publikować wciąż jeden i ten sam tekst
        pod coraz to innymi tytułami? Uwiąd weny twórczej czy niepohamowana skłonność
        do zaśmiecania, bałaganienia i uświniania wszystkiego, co się da? Ja rozumiem,
        że wersje beta są na ogół niedorobione ale nie sądziłem, że do tego stopnia! A
        swoją drogą, co to za urodzaj na osobników, którzy uważają się za wykrywaczy
        nienawiści w cudzych oczach? Kiedyś specjalizowali się w tym Urban z Barańskim
        i uznali nawet, że najlepszym antidotum na nienawiść w oczach bliźniego jest
        rozjechanie nienawidzącego czołgami. Tęskno ci za tym Betko, oj tęskno!
        Przyznaj, że w Twoim przepełnionym miłością, prawością i tolerancją oczku łezka
        się kręci.
    • Gość: Nadworny Blazen Hiena ma szczescie ze nie dostal po prostu w morde. IP: 203.98.78.* 31.05.03, 07:01
      Zawod dziennikarza posiada pewnwe przywileje a rownierz
      dziennikarzom sie na wiele pozwala. Ale czasami hienny
      diennikarskie posuwaja sie za daleko. Co innego zrobic pare
      zdjec, a co innego robic szopke w restauracji. Przecierz hiena
      nie zostal potraktowany za zdjecia tylko za zrobienie publicznego
      widowiska.

      Pamietacie do jakiej nahalnosci reporterzy sa zdolni i jak to sie
      skonczylo w przypadku Diany?

      PS. Nie jestem fanem SLD. Wrecz przeciwnie, w kontrascie do SLD
      jestem za fair play, a nie boksem ponizej pasa.
      • Gość: ma Re: Hiena ma szczescie ze nie dostal po prostu w IP: *.acn.waw.pl 31.05.03, 08:47
        Gość portalu: Nadworny Blazen napisał(a):

        > rownierz
        > Przecierz
        >
        > nahalnosci

        No i matury byś już nie zdał, ale przecież nie matura, lecz chęć szczera...
        • Gość: Bamako Re: Hiena ma szczescie ze nie dostal po prostu w IP: *.aktivist.pl 31.05.03, 14:18
          Gość portalu: ma napisał(a):

          > Gość portalu: Nadworny Blazen napisał(a):
          >
          > > rownierz
          > > Przecierz
          > >
          > > nahalnosci
          >
          > No i matury byś już nie zdał, ale przecież nie matura, lecz
          chęć szczera...

          Zrobi z ciebie fest premiera? ;o)
      • Gość: tomek 1 Re: Hiena ma szczescie ze nie dostal po prostu w IP: *.dial.netline.net.uk 31.05.03, 21:51
        Gość portalu: Nadworny Blazen napisał(a):

        > Zawod dziennikarza posiada pewnwe przywileje a rownierz
        > dziennikarzom sie na wiele pozwala. Ale czasami hienny
        > diennikarskie posuwaja sie za daleko. Co innego zrobic pare
        > zdjec, a co innego robic szopke w restauracji. Przecierz hiena
        > nie zostal potraktowany za zdjecia tylko za zrobienie publicznego
        > widowiska.
        >
        > Pamietacie do jakiej nahalnosci reporterzy sa zdolni i jak to sie
        > skonczylo w przypadku Diany?
        >
        > PS. Nie jestem fanem SLD. Wrecz przeciwnie, w kontrascie do SLD
        > jestem za fair play, a nie boksem ponizej pasa.
        --------------------------------------------


        W przypadku księżnej Diany to było tak. Mówię o wyniku żmudnego śledztwa w tej
        sprawie.

        Winę, i taki jest oficjalny wyrok w tej sprawie, poniósł kierowca, który
        jechał z nadmierną szybkością w tunelu. Jego jazda urągała podstawowym zasadom
        bezpieczeństwa. Kierowca był pod wpływem i alkoholu i środków
        farmakologicznych. Poziom alkoholu u niego był powyżej norm prawnych. Zaś tym
        wykrytym środkiem farmakologicznym, pomieszanym oczywiście z alkoholem, było
        lekarstwo no obniżenie agresji u alkoholików.

        Tylko ochroniarz księżnej Diany miał zapięte pasy bezpieczeństwa. I tylko on
        przeżył.


    • Gość: kk Re: Napad na fotoreportera IP: *.acn.waw.pl 31.05.03, 07:27
      Naumann jest skończonym chamem, a słowa niecenzuralne to w jego
      ustach standard- mialem z nim do czynienia jako urzędnik, nawet
      w pracy d...k...itp to u niego normalny sposób rozmowy z
      ludżmi...
      • Gość: Edek Re:Mieli i wszystkich powiesić? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.03, 08:39
        Dawno temu mieli wieszać komuchów na latarniach. Michnik się nie zgodził,
        teraz ma o czym pisać.
    • Gość: pumba Re: Napad na fotoreportera IP: *.icpnet.pl 31.05.03, 08:36
      De javu - młodzi tajni funkcjonariusze SA - SLD pałują tych co
      się z nimi nie zgadzają - Duchy patronów tej formacji
      Hitler/Stalin cieszą się - mam nadzieję, że jednak w piekle
      • Gość: LONGERgierT(w)YCHkoniec DLUGI ROMAN Z WRZODAKAMI NA D...;' IP: *.echostar.pl 01.06.03, 00:22
        ONI JUZ PRZEGRALI!!!!!
        TY JESZCZE NIE!!!!!
        GLOSUJ NA TAK!!!!!!
        TAK PRZECIWKO GLUPOCIE!!!
        TAK PRZECIWKO BIEDZIE!!!!
        TAK PRZECIWKO KSENOFOBII, HOMOFOBII, NIETOLERANCJI WSZELKIEJ
        MASCI!!!
        TAK PRZECIWKO NACJONALIZMOWI (SAM PAPIEZ UWAZA, ZE NACJONALIZM

        TO GRZECH )
        TAK JAK PRZYKAZAL PAPIEZ ( CZY ZNACIE JAKIS AUTORYTET, KTORY
        MOWI UNI NIE!!!! - pytanie retoryczne - dookreslenie dla
        Longerów - jaki dlugi taki

        glupi)
        TAK GLOSUJ NA TAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        LONGERgierT(w)YCHkoniec!!!!!!!!!!!
    • Gość: my [...] IP: *.htc.net.pl / 192.168.4.* 31.05.03, 08:39
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: Harcerz Re: Napad na fotoreportera IP: *.bielsko.dialog.net.pl 31.05.03, 08:40
      Znowu CYRK z Ordynackiej.
    • Gość: Artur Re: Napad na fotoreportera IP: *.devs.futuro.pl 31.05.03, 09:18
      Gość portalu: iksi napisał(a):

      > jakim trzeba byc idiota, zeby spotykac sie akurat w siedzibie
      > sld? przeciez to proszenie sie o klopoty. jakim trzeba byc
      > durniem, by w tej sytuacji wysylac chlopakow z mlodziezowki by
      > zabrali reporterowi film? przeciez to polityczne samobojstwo.
      ten
      > pan nie zasluguje na to, zeby go chronic.

      Jestem pewien ,ze prokuratura wykpi się od wszczęcia
      sledztwa argumentując to : nagną oceną kfalifikiacji
      zawodowych dziennikarzy przez elitę polityczną SLD. Okazuję
      się ,ze są to typowe metody komunikowania sie SLD z
      społeczństwem czyli inwektywy , pomówienia , przeinaczania ,
      mataczanie i dawniem kopa.
    • Gość: Marco Re: A czego można oczekiwać po SLD? IP: *.olkusz.sdi.tpnet.pl 31.05.03, 09:28
      Chłopaki mają dobre wzorce z przeszłości. Ten prokurator
      komunistyczny,którego teraz skarży IPN za zamordowanie
      rotmistrza Pileckiego też się nazywa Łapiński.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka