Gość: gosc23 [...] IP: *.enterpol.pl 31.05.03, 00:27 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
unleashed Newsweek i Nie - co mają wspólnego? Raz - największe 31.05.03, 00:33 szmatławce w tym kraju, kłamiące na każdym kroku. Dwa nazwy zaczynają się na "N". Trzy - Wróblewski i Urban są ... Wiadomo kim są. Coś mi mówi, że cała ta zabawa była sfingowana, ale i tak będzie, że LSD to NSDAP III RP. Ciekawe czemu GW podaje tą wiadomość na trzecim miejscu po Bushu i Cimoszewiczu? Pewnie dlatego, że do pism "N" i "N" już jej niedaleko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KOLEGA TUCHLIŃSKIEGO Fotoreporterzy wszystkich krajów łączcie się IP: *.metrobip.com.pl 31.05.03, 00:33 Obiekty naszych polowań zwanych fotoreportażami milczcie! My w pierwszym szeregu walki o okładkę! Nasze foty na front! Bezpłatni modele-frajerzy do kasety! Autor do kasy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Azotox SLD TO ZBRODNICZA PARTIA !!!!! IP: *.lubin.dialog.net.pl 31.05.03, 00:39 Przyjdzie czas na Was wszystkich zobaczycie. Niebawem urwie sie wam czerone koryto !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kajtek Re: Napad na fotoreportera IP: *.toya.net.pl 31.05.03, 00:52 Millera Łapińskiego Naumana i innych sldowskich złodzieji wyslać do Iraku. Tam dopiero się obłowją. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luke Re: Napad na fotoreportera IP: *.euv 31.05.03, 00:53 Panowie, i Panie, oczywiscie, kazdy szanujacy sie polityk podal by sie do dymisji, albo przynajmniej przyznal by sie do bledu ale nie, polscy politycy sa nieomylni, calkiem cool Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Re: Napad na fotoreportera IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.05.03, 01:14 chcę zeby łapiński mnie przebadał!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mac Re: I TO SĄ WŁAŚNIE METODY TEJ BANDY(SLD) IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.05.03, 01:00 Nic dodac,nic ujac-Ci ludzie,dawno temu powinni zostac raz na zawsze pozbawieni praw publicznych.Ach...szkoda gadac.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Żeby ten kutas Łapiński jak najszybciej potrzebował... IP: *.rzeszow.mm.pl 31.05.03, 01:02 Żeby ten kutas Łapiński jak najszybciej potrzebował adwokata, byłoby cudownie. Tylko kiedy wreszcie zamkną tego bufona, łapówkarza i aferzyste? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zk To nie jest idiotyzm ale prawdziwa twarz SLD: buta, IP: *.ercgroup.com 31.05.03, 01:07 bezczelnosc, cwaniactwo... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sam Re: To nie jest idiotyzm ale prawdziwa twarz SLD: IP: *.ed.shawcable.net 31.05.03, 01:41 To zatrwazajace, ale wcale nie przypadkowe. Zamordystyczne tradycje sowickiego stylu rzadzenia beda zywe tak dlugo, jak dlugo spoleczenstwo polskie bedzie popierac zdegenerowana byla sowiecka piata kolumne, pod nazwa SLD. W przyrodzie nic nie ginie samoistnie, wszystko jest zdeterminowane przez czynniki i sily zewnetrzne do istniejacego obiektu, czy zjawiska. Obudzcie sie rodacy! Jak dlugo bowiem mozna ignorowac istniejaca polityczna rzeczywistosc przez zbiorowe zatracenie roznicy miedzy snem i przebudzeniem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: górol z Żywca Re: Napad na fotoreportera IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 31.05.03, 01:25 łupać to my byśmy ich chetnie chcieli,bo zodyn oleju w głowie ni mo,a i sumienia tez,jak on nie widzi ze moze tam Pon Jezus patrzy ico, mierzi mie i morzenie mnie bierze że taka pokusica w nosym kraju jest Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek 1 Re: Napad na fotoreportera IP: *.dial.netline.net.uk 31.05.03, 01:37 Gość portalu: górol z Żywca napisał(a): > łupać to my byśmy ich chetnie chcieli,bo zodyn oleju w głowie > ni mo,a i sumienia tez,jak on nie > widzi ze moze tam Pon Jezus patrzy ico, > mierzi mie i morzenie mnie bierze że taka pokusica w nosym > kraju jest -------------------- Ano właśnie. Żeby tak ksiądz Tischner był jeszcze wśród nas. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bobthebuilder Re: Napad na fotoreportera IP: *.client.attbi.com 31.05.03, 01:44 CZY W STOSUNKU DO LAPINSKIEGO I NAUMANA PROKURATURA PROWADZI JAKIES SLEDZTWO?Ostatnie afery pokazaly,ze cale sld to chu.e,kur.y,zlodzieje,zera,swinie,itd.Przeciez on kradna w zywe oczy!Ktos z tymi chu.ami musi zrobic porzadek.Co mowi konstytucja!!!Miller -najwieksze ZERO w kraju- jakim prawem jest jeszcze premierem,skoro pozwolil na takie rzeczy.WON !!!Mam nadzieje,ze przestepcze sld zaplaci za wszystko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jędrek a kto ich wybrał ? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 31.05.03, 02:12 Gość portalu: Bobthebuilder napisał(a): > CZY W STOSUNKU DO LAPINSKIEGO I NAUMANA PROKURATURA PROWADZI > JAKIES SLEDZTWO?Ostatnie afery pokazaly,ze cale sld to > chu.e,kur.y,zlodzieje,zera,swinie,itd.Przeciez on kradna w zywe > oczy!Ktos z tymi chu.ami musi zrobic porzadek.Co mowi > konstytucja!!!Miller -najwieksze ZERO w kraju- jakim prawem jest > jeszcze premierem,skoro pozwolil na takie rzeczy.WON !!!Mam > nadzieje,ze przestepcze sld zaplaci za wszystko. J : a kto ich wybrał ? teraz wszyscy że sld to złodzieje , naród obudził się z głową w kiblu. jak ktoś był mądrzejszy od buraka w polu to widział to złodziejstwo już w latach 1993-97 nie mówiąc o złodziejach za komuny . 40 procentom rodaków to nie przeszkadzało że na miejsce małego nieudacznika i złodzieja wybierają dużego ( AWS w złodziejskim fachu to karzeł przy sld ) i również dziś po 2 latach ewidentnego złodziejstwa i prywaty nadal mają najwięcej w sondażach ( owszem , połowę mniej niż 2 lata temu , ale nadal na 1 miejscu ) czyli dużej części naszych rodaków to złodziejstwo nie przeszkadza i gdyby poszli dziś do urn to nadal złodziejska sld z psl by wygrały i rządziły następne 4 lata. dlatego kwas chce szybkich wyborów ,żeby jeszcze resztką popularności wygrali i mogli dalej kraść . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: to ja Re: Napad na fotoreportera IP: *.prem.tmns.net.au 31.05.03, 02:07 czemu sie dziwisz? Caly SLD jest taki. To banda zlodziei i aferzystow. Socjalizm w kazdej formie jest skorumpowany do maksimum. Z zalozenia. A jego glosiciele sa zlodziejami z zalozenia. portalu: iksi napisał(a): > jakim trzeba byc idiota, zeby spotykac sie akurat w siedzibie > sld? przeciez to proszenie sie o klopoty. jakim trzeba byc > durniem, by w tej sytuacji wysylac chlopakow z mlodziezowki by > zabrali reporterowi film? przeciez to polityczne samobojstwo. ten > pan nie zasluguje na to, zeby go chronic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fotograf Re: Napad na fotoreportera IP: *.ntu.edu.sg 31.05.03, 03:02 Swoja droga ten fotograf chyba przesadzil przekraczajac granice kultury. Czy ktos chcialby byc obfotografowany jak zwirze w zoo podczas obiadu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gringetta Lapinski i Nauman pod sad i do wiezienia za napad! IP: *.nv.nv.cox.net 31.05.03, 03:17 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polonus czerwoni w ataku..... IP: *.rasserver.net 31.05.03, 03:19 wieszac tych tow...... ., bojowkek sie chamstwu zachciewa??????:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LucaS Re: Napad na fotoreportera IP: osiedleU.tychy.net.pl:* / 10.10.16.* 31.05.03, 04:01 Biedny dziennikarz. Pewnie nazwali go k... KOMUNISTĄ !!! :p Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zerox Czerwone koszule SLD... IP: *.gliwice.sdi.tpnet.pl 31.05.03, 05:55 ...bojowki komuchow. Kaczynski mial racje, ze to organizacja przestepcza !!!...nalezaloby ja zdelegalizowac !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beta Samo chamstwo IP: *.wielopole.sdi.tpnet.pl 31.05.03, 06:14 Dyrektor francuskiego hipermarketu Carrefour przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie nie pozwala na robienie zdjęć obiektu z ulicy, a ochroniarz chodzący po parkingu domaga się oddania filmu, tłumacząc, że to obiekt prywatny. Pochwalicie na pewno tego francuskiego dyrektora. Ale nie widzicie nic zdrożnego, jak ktoś robi zdjęcia obcym osobom, przy obiedzie w restauracji, bez zapytania ich o zgodę. Przecież to oczywiste bezprawie, służba restauracyjna powinna zareagować i wyprosić intruzów. Ale żeby sobie z tego zdawać sprawę, to trzeba mieć choć krztę uczciwości, prawości, tolerancji dla praw innego człowieka. A wy jesteście po prostu zwykłe zaczadzone oszołomy, macie kręgosłup Kalego, nienawiść w oczach i każde chamstwo, bluzgi, pomówienia i oszczerstwa pod adresem SLD, rządu, Millera, lewicy to dla was radość i ulga jak po sra... Odpowiedz Link Zgłoś
witek.bis Re: Samo chamstwo 31.05.03, 08:14 Gość portalu: beta napisał(a): > Dyrektor francuskiego hipermarketu Carrefour przy ul. > Zakopiańskiej w Krakowie nie pozwala na robienie zdjęć obiektu z > ulicy, a ochroniarz chodzący po parkingu domaga się oddania > filmu, tłumacząc, że to obiekt prywatny. Pochwalicie na pewno > tego francuskiego dyrektora. > Ale nie widzicie nic zdrożnego, jak ktoś robi zdjęcia obcym > osobom, przy obiedzie w restauracji, bez zapytania ich o zgodę. > Przecież to oczywiste bezprawie, służba restauracyjna powinna > zareagować i wyprosić intruzów. > Ale żeby sobie z tego zdawać sprawę, to trzeba mieć choć krztę > uczciwości, prawości, tolerancji dla praw innego człowieka. A wy > jesteście po prostu zwykłe zaczadzone oszołomy, macie kręgosłup > Kalego, nienawiść w oczach i każde chamstwo, bluzgi, pomówienia > i oszczerstwa pod adresem SLD, rządu, Millera, lewicy to dla was > radość i ulga jak po sra... Czyżbyś miał zamiar do usłanej różami publikować wciąż jeden i ten sam tekst pod coraz to innymi tytułami? Uwiąd weny twórczej czy niepohamowana skłonność do zaśmiecania, bałaganienia i uświniania wszystkiego, co się da? Ja rozumiem, że wersje beta są na ogół niedorobione ale nie sądziłem, że do tego stopnia! A swoją drogą, co to za urodzaj na osobników, którzy uważają się za wykrywaczy nienawiści w cudzych oczach? Kiedyś specjalizowali się w tym Urban z Barańskim i uznali nawet, że najlepszym antidotum na nienawiść w oczach bliźniego jest rozjechanie nienawidzącego czołgami. Tęskno ci za tym Betko, oj tęskno! Przyznaj, że w Twoim przepełnionym miłością, prawością i tolerancją oczku łezka się kręci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nadworny Blazen Hiena ma szczescie ze nie dostal po prostu w morde. IP: 203.98.78.* 31.05.03, 07:01 Zawod dziennikarza posiada pewnwe przywileje a rownierz dziennikarzom sie na wiele pozwala. Ale czasami hienny diennikarskie posuwaja sie za daleko. Co innego zrobic pare zdjec, a co innego robic szopke w restauracji. Przecierz hiena nie zostal potraktowany za zdjecia tylko za zrobienie publicznego widowiska. Pamietacie do jakiej nahalnosci reporterzy sa zdolni i jak to sie skonczylo w przypadku Diany? PS. Nie jestem fanem SLD. Wrecz przeciwnie, w kontrascie do SLD jestem za fair play, a nie boksem ponizej pasa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ma Re: Hiena ma szczescie ze nie dostal po prostu w IP: *.acn.waw.pl 31.05.03, 08:47 Gość portalu: Nadworny Blazen napisał(a): > rownierz > Przecierz > > nahalnosci No i matury byś już nie zdał, ale przecież nie matura, lecz chęć szczera... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bamako Re: Hiena ma szczescie ze nie dostal po prostu w IP: *.aktivist.pl 31.05.03, 14:18 Gość portalu: ma napisał(a): > Gość portalu: Nadworny Blazen napisał(a): > > > rownierz > > Przecierz > > > > nahalnosci > > No i matury byś już nie zdał, ale przecież nie matura, lecz chęć szczera... Zrobi z ciebie fest premiera? ;o) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek 1 Re: Hiena ma szczescie ze nie dostal po prostu w IP: *.dial.netline.net.uk 31.05.03, 21:51 Gość portalu: Nadworny Blazen napisał(a): > Zawod dziennikarza posiada pewnwe przywileje a rownierz > dziennikarzom sie na wiele pozwala. Ale czasami hienny > diennikarskie posuwaja sie za daleko. Co innego zrobic pare > zdjec, a co innego robic szopke w restauracji. Przecierz hiena > nie zostal potraktowany za zdjecia tylko za zrobienie publicznego > widowiska. > > Pamietacie do jakiej nahalnosci reporterzy sa zdolni i jak to sie > skonczylo w przypadku Diany? > > PS. Nie jestem fanem SLD. Wrecz przeciwnie, w kontrascie do SLD > jestem za fair play, a nie boksem ponizej pasa. -------------------------------------------- W przypadku księżnej Diany to było tak. Mówię o wyniku żmudnego śledztwa w tej sprawie. Winę, i taki jest oficjalny wyrok w tej sprawie, poniósł kierowca, który jechał z nadmierną szybkością w tunelu. Jego jazda urągała podstawowym zasadom bezpieczeństwa. Kierowca był pod wpływem i alkoholu i środków farmakologicznych. Poziom alkoholu u niego był powyżej norm prawnych. Zaś tym wykrytym środkiem farmakologicznym, pomieszanym oczywiście z alkoholem, było lekarstwo no obniżenie agresji u alkoholików. Tylko ochroniarz księżnej Diany miał zapięte pasy bezpieczeństwa. I tylko on przeżył. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kk Re: Napad na fotoreportera IP: *.acn.waw.pl 31.05.03, 07:27 Naumann jest skończonym chamem, a słowa niecenzuralne to w jego ustach standard- mialem z nim do czynienia jako urzędnik, nawet w pracy d...k...itp to u niego normalny sposób rozmowy z ludżmi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Edek Re:Mieli i wszystkich powiesić? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.03, 08:39 Dawno temu mieli wieszać komuchów na latarniach. Michnik się nie zgodził, teraz ma o czym pisać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pumba Re: Napad na fotoreportera IP: *.icpnet.pl 31.05.03, 08:36 De javu - młodzi tajni funkcjonariusze SA - SLD pałują tych co się z nimi nie zgadzają - Duchy patronów tej formacji Hitler/Stalin cieszą się - mam nadzieję, że jednak w piekle Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LONGERgierT(w)YCHkoniec DLUGI ROMAN Z WRZODAKAMI NA D...;' IP: *.echostar.pl 01.06.03, 00:22 ONI JUZ PRZEGRALI!!!!! TY JESZCZE NIE!!!!! GLOSUJ NA TAK!!!!!! TAK PRZECIWKO GLUPOCIE!!! TAK PRZECIWKO BIEDZIE!!!! TAK PRZECIWKO KSENOFOBII, HOMOFOBII, NIETOLERANCJI WSZELKIEJ MASCI!!! TAK PRZECIWKO NACJONALIZMOWI (SAM PAPIEZ UWAZA, ZE NACJONALIZM TO GRZECH ) TAK JAK PRZYKAZAL PAPIEZ ( CZY ZNACIE JAKIS AUTORYTET, KTORY MOWI UNI NIE!!!! - pytanie retoryczne - dookreslenie dla Longerów - jaki dlugi taki glupi) TAK GLOSUJ NA TAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LONGERgierT(w)YCHkoniec!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: my [...] IP: *.htc.net.pl / 192.168.4.* 31.05.03, 08:39 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Harcerz Re: Napad na fotoreportera IP: *.bielsko.dialog.net.pl 31.05.03, 08:40 Znowu CYRK z Ordynackiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Artur Re: Napad na fotoreportera IP: *.devs.futuro.pl 31.05.03, 09:18 Gość portalu: iksi napisał(a): > jakim trzeba byc idiota, zeby spotykac sie akurat w siedzibie > sld? przeciez to proszenie sie o klopoty. jakim trzeba byc > durniem, by w tej sytuacji wysylac chlopakow z mlodziezowki by > zabrali reporterowi film? przeciez to polityczne samobojstwo. ten > pan nie zasluguje na to, zeby go chronic. Jestem pewien ,ze prokuratura wykpi się od wszczęcia sledztwa argumentując to : nagną oceną kfalifikiacji zawodowych dziennikarzy przez elitę polityczną SLD. Okazuję się ,ze są to typowe metody komunikowania sie SLD z społeczństwem czyli inwektywy , pomówienia , przeinaczania , mataczanie i dawniem kopa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marco Re: A czego można oczekiwać po SLD? IP: *.olkusz.sdi.tpnet.pl 31.05.03, 09:28 Chłopaki mają dobre wzorce z przeszłości. Ten prokurator komunistyczny,którego teraz skarży IPN za zamordowanie rotmistrza Pileckiego też się nazywa Łapiński. Odpowiedz Link Zgłoś