Dodaj do ulubionych

intelektualiści

IP: *.kompex.nowytarg.pl / *.gazeta.pl 31.05.03, 18:44
INTELEKTUALIŚCI, NOBLIŚCI DLACZEGO PATRZYCIE SPOKOJNIE NA TO, CO SIĘ TERAZ W
POLSCE DZIEJE. DLACZEGO NIE KRZYCZYCIE I ZE SPOKOJEM PATRZYCIE JAK POLSKA
UMIERA! DLACZEGO SWOIM MILCZENIEM POPIERACIE ZŁODZIEJSTWO I KŁAMSTWA WŁADZ
PAŃSTWOWYCH. CZEKAŁAM JA I PEWNIE CAŁA POLSKA NA WASZ GŁOS I NIC.
MILCZYCIE.ZNOWU ZAWÓD....
Obserwuj wątek
    • swarozyc Re: intelektualiści 31.05.03, 18:51
      nie dziw sie. szymborska pisala zaangazowane wierszydla w latach 50.
      gloryfikujac ustroj mordow i przemocy. Dla tego samego ustroju Milosz stal sie
      poputczikiem komunistycznym.(nie mogl zniesc ciemnoty katolickiej, jak gdzies
      mowil)
      Trzeci noblista ,to nie intelektualista i on ponosi tez duza czesc winy za
      dzisiajsza sytuacje.
      INTELEKTUALISCI juz dawno zdradzili polske!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka