Dodaj do ulubionych

sukcesy Ziobry

21.05.07, 07:58
transplantologia zabita, zarzuty o morderstwo niewiarygodne, blida zabita,
zarzuty się chwieją, jakoś nikt z SLD nie siedzi.
słabo to wygląda
Obserwuj wątek
    • haen1950 Re: sukcesy Ziobry 21.05.07, 08:02
      Na dodatek aferzystów węglowych, tych od Blidy też musiał wypuścić. Ma jeszcze
      Dochnala w swoich kazamatach, już chyba facet bez wyroku tam umrze.
    • 3promile Re: sukcesy Ziobry 21.05.07, 08:03
      Zapytaj Ziobro o historię jego aplikacji. Zapytaj o ksywę "Szpic". Zapytaj o
      łupież Jarosława K. (nie tylko na głowie)
      • prof.penduszko Re: sukcesy Ziobry 21.05.07, 08:05
        3promile napisał:

        > Zapytaj Ziobro o historię jego aplikacji. Zapytaj o ksywę "Szpic". Zapytaj o
        > łupież Jarosława K. (nie tylko na głowie)
        Myślisz, że Zero robi Mu laskę w męskiej toalecie ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • 3promile Re: sukcesy Ziobry 21.05.07, 08:06
          To nie jest kwestia "myślisz" - to są fakty, panie profesorze.
    • pies_na_czarnych Re: sukcesy Ziobry 21.05.07, 08:33
      Nadal brak.
      Ten ladny chlopczyk jest ambitny i dalej probuje. Moze mu cos wyjdzie?
    • venus99 Re: sukcesy Ziobry 21.05.07, 08:34
      dorzuciłbym jeszcze wyjatkowo trafny dobór doradców.
      • 3promile Re: sukcesy Ziobry 21.05.07, 08:36
        Wyluzuj, Kryże tato i Kryże syn są nudni ;)
        • venus99 Re: sukcesy Ziobry 21.05.07, 08:44
          Kryże to wiceminister.ostatnia rewelacja to krakowski profesor z mizernym
          dorobkiem,specjalista od majstrowania przy prawie karnym,współpracownik SB,
          • 3promile Re: sukcesy Ziobry 21.05.07, 08:45
            Allah akbar, ze tak powiem
            • venus99 Re: sukcesy Ziobry 21.05.07, 08:50
              i łaskawy.do czasu.
              czas kaczorów się skończył.
              • 3promile Re: sukcesy Ziobry 21.05.07, 08:51
                سم الله الرحمن الرحيم
    • maria-anna Re: sukcesy Ziobry? Raczej porażki :( 21.05.07, 08:55
      wujaszek_joe napisał:

      > transplantologia zabita, zarzuty o morderstwo niewiarygodne, blida zabita,
      > zarzuty się chwieją, jakoś nikt z SLD nie siedzi.
      > słabo to wygląda

      Nazwałabym rzecz po imieniu,bez owijania w bawełnę - tak to czyni p.Ziobro-
      same porażki,zero sukcesów.
      • prof.penduszko Re: sukcesy Ziobry? Raczej porażki :( 21.05.07, 09:40
        maria-anna napisała:

        > wujaszek_joe napisał:
        >
        > > transplantologia zabita, zarzuty o morderstwo niewiarygodne, blida zabita
        > ,
        > > zarzuty się chwieją, jakoś nikt z SLD nie siedzi.
        > > słabo to wygląda
        >
        > Nazwałabym rzecz po imieniu,bez owijania w bawełnę - tak to czyni p.Ziobro-
        > same porażki,zero sukcesów.
        Ale czego można wymagać od zera ?!!!!!
        • maria-anna Re: sukcesy Ziobry? Raczej porażki :( 23.05.07, 12:11
          prof.penduszko napisał:

          > maria-anna napisała:
          >
          > > wujaszek_joe napisał:
          > >
          > > > transplantologia zabita, zarzuty o morderstwo niewiarygodne, blida
          > zabita
          > > ,
          > > > zarzuty się chwieją, jakoś nikt z SLD nie siedzi.
          > > > słabo to wygląda
          > >
          > > Nazwałabym rzecz po imieniu,bez owijania w bawełnę - tak to czyni p.Ziobr
          > o-
          > > same porażki,zero sukcesów.
          > Ale czego można wymagać od zera ?!!!!!

          Niczego. Null jest zawsze null:)
    • rydzyk_fizyk A katastrofa MTK? 21.05.07, 09:50
      lód się już rozpuścił?

      Ziobro chyba szykował dyscyplinarkę sędziemu.
      • karbat Re: A katastrofa MTK? 23.05.07, 12:16
        Ziobro = 0
    • wujaszek_joe na układy nie da rady 23.05.07, 12:19
      orzeknie w końcu nasz przyszły prezydent.
      i ludzie to kupią.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka