kiko5 28.05.07, 07:03 Gdyby nawet PO zwyciężyła w kolejnych wyborach, nie będzie w stanie rządzić samodzielnie. Skąd się bierze nieuzasadniony optymizm Tuska? Czyżby jak zwykle? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aron2004 Re: PiS w sondażach trzyma się mocno! 28.05.07, 07:04 Jak PiS weźmie lekarzy do wojska, to będzie miał 40% poparcia i druga kadencja murowana! Odpowiedz Link Zgłoś
zoro333 Brednie urzędników Katoprawicy 28.05.07, 07:07 Czy wy za wasze feniki rzeczywiście jesteście gotowi sprzedać te państwo? Odpowiedz Link Zgłoś
p.smerf Re: Brednie urzędników Katoprawicy 28.05.07, 07:11 A to jest taki co chce kupić? :) Odpowiedz Link Zgłoś
zoro333 Re: Brednie urzędników Katoprawicy 28.05.07, 07:12 Niestety kilku by sie. znalazło choćby po to by zrovbić tu pole doświadczalne Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek Dziwisz się,że komuchy nie zdążyły jeszcze ukraść 28.05.07, 10:56 p.smerf napisał: A to jest taki co chce kupić? :) ---> ... wszystkiego i będzie co sprzedawać uczciwie? Nie martw się. Komuchy zwrócą wszystko to co wyłudzili - to "świętemu prawu własności w/g Jaskierni" nie podlega. Odpowiedz Link Zgłoś
kiko5 Re: PiS w sondażach trzyma się mocno! 28.05.07, 07:14 Nadzieje Tuska dla przeciętnego obywatela są zupełnie niezrozumiałe.... Odpowiedz Link Zgłoś
kiko5 PiS w sondażach trzyma się mocno! I to najlepiej 28.05.07, 09:17 mówi o nastrojach społecznych! Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Podobnie jak nadzieje PIS-u 28.05.07, 10:53 kiko5 napisała: > Nadzieje Tuska dla przeciętnego obywatela są zupełnie niezrozumiałe.... Odpowiedz Link Zgłoś
haen1950 Re: PiS w sondażach trzyma się mocno! 28.05.07, 09:23 Według obecnych sondaży wystarczy platformie PSL do rządzenia. Łaska ludu na pstrym koniu jeździ, a Kaczory głupie są i tego nie widzą. Kiedyś Miller miał 40% poparcia. Dużo moherów też tam było. Odpowiedz Link Zgłoś
kiko5 Re: PiS w sondażach trzyma się mocno! 28.05.07, 10:43 PO + PSL to byłoby przykre Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Re: PiS w sondażach trzyma się mocno! 28.05.07, 10:47 Przykre dla PiS będą nastepne wybory. www.referendum2007.org/ Odpowiedz Link Zgłoś
1tomasz1 Re: PiS w sondażach trzyma się mocno! 28.05.07, 10:54 Dla mnie przykre jest PiS+SO+LPR Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Dla PIS na pewno! Dlatego zarzuca PO konszachty 28.05.07, 10:54 kiko5 napisała: > PO + PSL to byłoby przykre z SLD. Odpowiedz Link Zgłoś
skin.polskii Re: Dla PIS na pewno! Dlatego zarzuca PO konszach 28.05.07, 13:02 a na taki wariant sie zanosi..w sejmiku łodzkim naet jet taka koalicja faktem Odpowiedz Link Zgłoś
os_rooj PiS w sondażach trzyma się mocno!.....;) 28.05.07, 22:50 # J.Kaczyński potrafi przetrwać wszystkie wstrząsy! (54) kikoo1 # Jak ja lubię posłów z PiS ! (74) kikoo1 # Gospodarka kwitnie - (28) kikoo1 # Jak ja cenię i lubię Premiera J. Kaczyńskiego! (30) kikoo44 # Kradnę, więc jestem??? (100) kikooo2 # Wszystko dobrze! (57) kikoo44 # Brawo Jarosław Kaczyński (65) kikoo1 # PREMiER przemawia! (59) kikoo44 # Dlaczego nas czyli PiS nienawidzicie (253) kecawa # A może My Naród (73) kikooo2 # PiS - sukces za sukcesem :)) (63) kikoo1 # PiS władzy nie odda! (102) kikoo1 kikoo1 napisała: Odpowiedz Link Zgłoś
pisubek kokos to przeciez malenka poczciwina, ktora musi 28.05.07, 23:24 z czegos zyc, daruje sie jej. Odpowiedz Link Zgłoś
os_rooj Re: kokos to przeciez malenka poczciwina, ktora m 28.05.07, 23:30 pisubek napisała: > z czegos zyc, daruje sie jej. Ku radosze FKrajowiczów?;) Odpowiedz Link Zgłoś
czwarta.rzeczpispolita Re: PiS trzyma się mocno: no jasne, Bożego gniewu 28.05.07, 23:25 tak łatwo sie nie odwróci! Dopust i skaranie boskie zawsze musi potrwać jakiś czas, zeby ludzie zapamiętali. Odpowiedz Link Zgłoś
pisubek PiS jako Bicz Bozy? Ciekawa koncepcja, choc troche 28.05.07, 23:34 jakby straszna. Odpowiedz Link Zgłoś
kiko5 Re: PiS trzyma się mocno: no jasne, Bożego gniewu 28.05.07, 23:42 Witaj Czwarta, ale nie mam dla Cię dobrych wiadomości, saloon ludu prostego nie zwycięży. *** Który skrzywdziłeś człowieka prostego Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając Gromadę błaznów koło siebie mając Na pomieszanie dobrego i złego. Choćby przed tobą wszyscy się skłonili Cnotę i mądrość tobie przypisując, Złote medale na twoją cześć kując, Radzi, że jeszcze jeden dzień przeżyli, Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta. Możesz go zabić - narodzi się nowy. Spisane będą czyny i rozmowy. Lepszy dla ciebie byłby świt zimowy I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta... * Odpowiedz Link Zgłoś
czwarta.rzeczpispolita Re: Tak, znam ten wiersz. Napisał go jeden pan, 29.05.07, 00:00 który chodził do Gimnazjum Zygmunta Augusta w Wilnie i był w klasie wraz z moim wujkiem Iganacym. Ten pan był przedostatnim z tej klasy, ktory zmarł. Wujek Ignacy bedzie tym ostatnim. Dzis ma 97 lat. O wujku mozesz przeczytac w "ABC Miłosza" pod literą "Ś". Odpowiedz Link Zgłoś
kiko5 Re: Tak, znam ten wiersz. Napisał go jeden pan, 29.05.07, 02:01 A zatem - Litwo, Ojczyzno moja! Piękna jest Litwa, Wilno, Druskienniki.... Ten wiersz też jest ciekawy: ~~~~~~ Czesław Miłosz NAUKA Wierzyć,że się jest wspaniałym I stopniowo przekonywac się, że się nie jest wspaniałym. Starczy roboty na jedno ludzkie życie. ~~~~~ :) Odpowiedz Link Zgłoś
440417mz Re: Tak, znam ten wiersz. Napisał go jeden pan, 25.06.07, 21:48 Jak nam kaczory kupią atomowe dwie bomby silne,to znajdziemy się znów w polskim Wilnie.A wystarczy jedna atomowa by powrócić też do Lwowa.Roma tu,Roman tam,Roman wszędzie,Roman zawsze z nami będzie!ELPeER,Europę całą bier! Odpowiedz Link Zgłoś
nabucco1954 kiko! 28.05.07, 23:46 a skąd u ciebie ta nutka zwatpienia w PiS? czyzbyś zaczęła trzeźwo patrzeć, klapki z oczu spadają? Odpowiedz Link Zgłoś
kiko5 Re: ni kiko, ino coorko Oj.Dyra! 29.05.07, 12:05 heniuś-kiko46 , dlaczego się nieustannie podszywasz? Odpowiedz Link Zgłoś
rooj_os nie kiko, ino coorko Oj.Dyra! 07.06.07, 19:57 kokoś, a zejdże ze mnie wreszcie szantrapo MaRyjna!..;) Odpowiedz Link Zgłoś
1tomasz1 Re: PiS w sondażach trzyma się mocno! 29.05.07, 14:28 A jak trzymają się premier, rząd i prezydent? Dwie trzecie Polaków (66%) jest zdania, że premier Jarosław Kaczyński źle wywiązuje się ze swoich obowiązków. Co czwarty pytany (24%) uważa, że szef rządu dobrze wypełnia swoje obowiązki. 10% ankietowanych nie ma sprecyzowanej opinii na ten temat. Prawie trzy czwarte respondentów (72%) źle ocenia działalność rządu Jarosława Kaczyńskiego - wynika z najnowszego sondażu TNS OBOP. Tylko co piąty ankietowany (20%) uważa, że rząd działa dobrze. 8% badanych nie ma zdania na ten temat. Według nieomal dwóch trzecich (64%) ankietowanych Lech Kaczyński nie wywiązuje się dobrze z obowiązków prezydenta. O tym, że Lech Kaczyński dobrze wypełnia swoje obowiązki uważa 27% ankietowanych. 9% respondentów nie ma zdania na ten temat. Odpowiedz Link Zgłoś
kikoo7 PiS w sondażach trzyma się mocno! 07.06.07, 19:47 Gdyby nawet PO zwyciężyła w kolejnych wyborach, nie będzie w stanie rządzić samodzielnie. Skąd się bierze nieuzasadniony optymizm Tuska? Czyżby jak zwykle? Biedny Tusk? Zobaczymy po jutrzejszym Ustaleniu warunków umieszczenia Tarczy w IV RP przez Pana Prezydenta Kaczyńskiego. Nie zdziwię się jak POwiakom oczy z orbit POwyłażą..hihi Odpowiedz Link Zgłoś
jacekm22 Re: PiS w sondażach trzyma się mocno! 07.06.07, 20:53 Ustalenia jakie ??? Z tlumaczem w ciagu 40 min ??? Kobito ty sie o Tuska nie martw !! Odpowiedz Link Zgłoś
kikoo7 Re: PiS w sondażach trzyma się mocno! 07.06.07, 21:08 jacekm22 napisał: > Ustalenia jakie ??? > Z tlumaczem w ciagu 40 min ??? > Kobito ty sie o Tuska nie martw !! POczekaj do jutra POwiaku i nie zdziw się, gdy okaże się, że Jedynie Pan Prezydent Kaczyński jest zdolny Uchronić Świat przed Płn. Kor. atakiem nuklearnym. Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: PiS w sondażach trzyma się mocno! 07.06.07, 21:24 Ojej, a mówiom, że somdarze kłamnom. To kłamnom czy nie kłamnom? Odpowiedz Link Zgłoś
rooj_os Re: PiS w sondażach trzyma się mocno! 07.06.07, 21:28 mietowe_loczki napisała: > Ojej, a mówiom, że somdarze kłamnom. To kłamnom czy nie kłamnom? Znaczy siem, pod włos czy z włosem nas golom sĄdaŻe..? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Jak się już tak długo trzyma -wątek od 28 V - to 07.06.07, 21:38 PIS musiał się okropnie zmęczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
rooj_os A bo proszę ja p. wos9, czego się nie czyni dla 07.06.07, 21:43 podniesienia wielkości Państwa Kaczyńskich i jej czołowej wyznawczyni..?;) Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: A bo proszę ja p. wos9, czego się nie czyni d 07.06.07, 21:50 rooj_os napisał: > podniesienia wielkości Państwa Kaczyńskich i jej czołowej wyznawczyni..?;) Ale - upieram się - pp. Kaczyńskich muszą już okropnie boleć ręce. Czym się nie przejmuję, bo im szybciej, tym lepiej! Odpowiedz Link Zgłoś
rooj_os Re: A bo proszę ja p. wos9, czego się nie czyni d 07.06.07, 22:01 wos9 napisała: > rooj_os napisał: > > > podniesienia wielkości Państwa Kaczyńskich i jej czołowej wyznawczyni..?; > ) > > Ale - upieram się - pp. Kaczyńskich muszą już okropnie boleć ręce. Czym > się nie przejmuję, bo im szybciej, tym lepiej! Upierała się sójka za morze...;) A na poważnie p. wos9, Młoda Forumowiczko(:-), Nie takie batalie n/t zejścia pp. kaczek czyniliśmy.. i yasna horerka, wciąż nieloty znaczną część 'ciemnego luda' rajcują! Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: A bo proszę ja p. wos9, czego się nie czyni d 07.06.07, 22:06 rooj_os napisał: > wos9 napisała: > > > rooj_os napisał: > > > > > podniesienia wielkości Państwa Kaczyńskich i jej czołowej wyznawczy > ni..?; > > ) > > > > Ale - upieram się - pp. Kaczyńskich muszą już okropnie boleć ręce. C > zym > > się nie przejmuję, bo im szybciej, tym lepiej! > > Upierała się sójka za morze...;) > A na poważnie p. wos9, Młoda Forumowiczko(:-), > Nie takie batalie n/t zejścia pp. kaczek czyniliśmy.. > i yasna horerka, wciąż nieloty znaczną część 'ciemnego luda' rajcują! > > Niestety! Odpowiedz Link Zgłoś
os-roj Re: PiS w sondażach trzyma się mocno! 25.06.07, 19:27 pan podpRezydent również, kikooś? --> "Prezydent do naprawy" wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,4249077.html kiko5 napisała: > Gdyby nawet Odpowiedz Link Zgłoś
440417mz Re: PiS w sondażach trzyma się mocno! 25.06.07, 20:10 PiS w sondażach trzyma się mocno!Ale nie tak mocno jak życzą sobie kreatorzy tych sondaży.Chyba pozostały im resztki przyzwoitości.Nie mogą iść na całość ze swymi politycznymi marzeniami.Zresztą sondaże teraz,to tylko taka socjotechniczna gierka.Mieszkam w dużym mieście(Katowice)i nie spotykam wcale sympatyków PiS.Może wszyscy wynieśli się na Podlasie. Odpowiedz Link Zgłoś
rooj_os PiS w sondażach trzyma się mocno! 25.06.07, 20:17 ..niczym ich idiota kikoo po wywaleniu z Forum Kraków? 440417mz napisał: >..kreatorzy tych sondaży. .... Odpowiedz Link Zgłoś
440417mz Re: PiS w sondażach trzyma się mocno! 18.08.07, 11:46 Wybory będą Izbą Wytrzeżwień dla pijanych od władzy Kaczorów! Odpowiedz Link Zgłoś