Dodaj do ulubionych

PiS w sondażach trzyma się mocno!

28.05.07, 07:03
Gdyby nawet PO zwyciężyła w kolejnych wyborach, nie będzie w stanie
rządzić samodzielnie. Skąd się bierze nieuzasadniony optymizm Tuska?
Czyżby jak zwykle?
Obserwuj wątek
    • aron2004 Re: PiS w sondażach trzyma się mocno! 28.05.07, 07:04
      Jak PiS weźmie lekarzy do wojska, to będzie miał 40% poparcia i druga kadencja
      murowana!
      • zoro333 Brednie urzędników Katoprawicy 28.05.07, 07:07
        Czy wy za wasze feniki rzeczywiście jesteście gotowi sprzedać te państwo?
        • p.smerf Re: Brednie urzędników Katoprawicy 28.05.07, 07:11
          A to jest taki co chce kupić? :)
          • zoro333 Re: Brednie urzędników Katoprawicy 28.05.07, 07:12
            Niestety kilku by sie. znalazło choćby po to by zrovbić tu pole doświadczalne
          • 1normalnyczlowiek Dziwisz się,że komuchy nie zdążyły jeszcze ukraść 28.05.07, 10:56
            p.smerf napisał: A to jest taki co chce kupić? :)

            ---> ... wszystkiego i będzie co sprzedawać uczciwie?
            Nie martw się. Komuchy zwrócą wszystko to co wyłudzili - to "świętemu prawu
            własności w/g Jaskierni" nie podlega.
      • kiko5 Re: PiS w sondażach trzyma się mocno! 28.05.07, 07:14
        Nadzieje Tuska dla przeciętnego obywatela są zupełnie niezrozumiałe....
        • kiko5 PiS w sondażach trzyma się mocno! I to najlepiej 28.05.07, 09:17
          mówi o nastrojach społecznych!
        • wos9 Podobnie jak nadzieje PIS-u 28.05.07, 10:53
          kiko5 napisała:

          > Nadzieje Tuska dla przeciętnego obywatela są zupełnie niezrozumiałe....
    • haen1950 Re: PiS w sondażach trzyma się mocno! 28.05.07, 09:23
      Według obecnych sondaży wystarczy platformie PSL do rządzenia. Łaska ludu na
      pstrym koniu jeździ, a Kaczory głupie są i tego nie widzą.
      Kiedyś Miller miał 40% poparcia. Dużo moherów też tam było.
      • kiko5 Re: PiS w sondażach trzyma się mocno! 28.05.07, 10:43
        PO + PSL to byłoby przykre
        • alistair-p Re: PiS w sondażach trzyma się mocno! 28.05.07, 10:47
          Przykre dla PiS będą nastepne wybory.

          www.referendum2007.org/
        • 1tomasz1 Re: PiS w sondażach trzyma się mocno! 28.05.07, 10:54
          Dla mnie przykre jest PiS+SO+LPR
        • wos9 Dla PIS na pewno! Dlatego zarzuca PO konszachty 28.05.07, 10:54
          kiko5 napisała:

          > PO + PSL to byłoby przykre

          z SLD.
          • skin.polskii Re: Dla PIS na pewno! Dlatego zarzuca PO konszach 28.05.07, 13:02
            a na taki wariant sie zanosi..w sejmiku łodzkim naet jet taka koalicja faktem
    • os_rooj PiS w sondażach trzyma się mocno!.....;) 28.05.07, 22:50
      #
      J.Kaczyński potrafi przetrwać wszystkie wstrząsy! (54) kikoo1
      #
      Jak ja lubię posłów z PiS ! (74) kikoo1
      #
      Gospodarka kwitnie - (28) kikoo1
      #
      Jak ja cenię i lubię Premiera J. Kaczyńskiego! (30) kikoo44
      #
      Kradnę, więc jestem??? (100) kikooo2
      #
      Wszystko dobrze! (57) kikoo44
      #
      Brawo Jarosław Kaczyński (65) kikoo1
      #
      PREMiER przemawia! (59) kikoo44
      #
      Dlaczego nas czyli PiS nienawidzicie (253) kecawa
      #
      A może My Naród (73) kikooo2
      #
      PiS - sukces za sukcesem :)) (63) kikoo1
      #
      PiS władzy nie odda! (102) kikoo1

      kikoo1 napisała:
      • pisubek Re: PiS skonczy jak wszyscy zdrajcy Polski. 28.05.07, 23:18

        • os_rooj Re: PiS skonczy jak wszyscy zdrajcy Polski. 28.05.07, 23:20
          kokoś też?
          • pisubek kokos to przeciez malenka poczciwina, ktora musi 28.05.07, 23:24
            z czegos zyc, daruje sie jej.
            • os_rooj Re: kokos to przeciez malenka poczciwina, ktora m 28.05.07, 23:30
              pisubek napisała:

              > z czegos zyc, daruje sie jej.

              Ku radosze FKrajowiczów?;)
    • czwarta.rzeczpispolita Re: PiS trzyma się mocno: no jasne, Bożego gniewu 28.05.07, 23:25
      tak łatwo sie nie odwróci! Dopust i skaranie boskie zawsze musi potrwać jakiś
      czas, zeby ludzie zapamiętali.
      • pisubek PiS jako Bicz Bozy? Ciekawa koncepcja, choc troche 28.05.07, 23:34
        jakby straszna.
      • kiko5 Re: PiS trzyma się mocno: no jasne, Bożego gniewu 28.05.07, 23:42
        Witaj Czwarta, ale nie mam dla Cię dobrych wiadomości,
        saloon ludu prostego nie zwycięży.
        ***
        Który skrzywdziłeś człowieka prostego
        Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając
        Gromadę błaznów koło siebie mając
        Na pomieszanie dobrego i złego.
        Choćby przed tobą wszyscy się skłonili
        Cnotę i mądrość tobie przypisując,
        Złote medale na twoją cześć kując,
        Radzi, że jeszcze jeden dzień przeżyli,
        Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta.
        Możesz go zabić - narodzi się nowy.
        Spisane będą czyny i rozmowy.
        Lepszy dla ciebie byłby świt zimowy
        I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta...
        *

        • czwarta.rzeczpispolita Re: Tak, znam ten wiersz. Napisał go jeden pan, 29.05.07, 00:00
          który chodził do Gimnazjum Zygmunta Augusta w Wilnie i był w klasie wraz z moim
          wujkiem Iganacym. Ten pan był przedostatnim z tej klasy, ktory zmarł. Wujek
          Ignacy bedzie tym ostatnim. Dzis ma 97 lat.

          O wujku mozesz przeczytac w "ABC Miłosza" pod literą "Ś".
          • kiko5 Re: Tak, znam ten wiersz. Napisał go jeden pan, 29.05.07, 02:01
            A zatem - Litwo, Ojczyzno moja!
            Piękna jest Litwa, Wilno, Druskienniki....

            Ten wiersz też jest ciekawy:
            ~~~~~~
            Czesław Miłosz

            NAUKA

            Wierzyć,że się jest wspaniałym
            I stopniowo przekonywac się,
            że się nie jest wspaniałym.
            Starczy roboty na jedno ludzkie życie.
            ~~~~~
            :)

            • 440417mz Re: Tak, znam ten wiersz. Napisał go jeden pan, 25.06.07, 21:48
              Jak nam kaczory kupią atomowe dwie bomby silne,to znajdziemy się znów w polskim
              Wilnie.A wystarczy jedna atomowa by powrócić też do Lwowa.Roma tu,Roman
              tam,Roman wszędzie,Roman zawsze z nami będzie!ELPeER,Europę całą bier!
    • nabucco1954 kiko! 28.05.07, 23:46
      a skąd u ciebie ta nutka zwatpienia w PiS? czyzbyś zaczęła trzeźwo patrzeć,
      klapki z oczu spadają?
      • os_rooj ni kiko, ino coorko Oj.Dyra! 28.05.07, 23:52

        • kiko5 Re: ni kiko, ino coorko Oj.Dyra! 29.05.07, 12:05
          heniuś-kiko46 , dlaczego się nieustannie podszywasz?
          • rooj_os nie kiko, ino coorko Oj.Dyra! 07.06.07, 19:57
            kokoś, a zejdże ze mnie wreszcie szantrapo MaRyjna!..;)
    • 1tomasz1 Re: PiS w sondażach trzyma się mocno! 29.05.07, 14:28
      A jak trzymają się premier, rząd i prezydent?

      Dwie trzecie Polaków (66%) jest zdania, że premier Jarosław Kaczyński źle
      wywiązuje się ze swoich obowiązków. Co czwarty pytany (24%) uważa, że szef rządu
      dobrze wypełnia swoje obowiązki. 10% ankietowanych nie ma sprecyzowanej opinii
      na ten temat.

      Prawie trzy czwarte respondentów (72%) źle ocenia działalność rządu Jarosława
      Kaczyńskiego - wynika z najnowszego sondażu TNS OBOP. Tylko co piąty ankietowany
      (20%) uważa, że rząd działa dobrze. 8% badanych nie ma zdania na ten temat.

      Według nieomal dwóch trzecich (64%) ankietowanych Lech Kaczyński nie wywiązuje
      się dobrze z obowiązków prezydenta. O tym, że Lech Kaczyński dobrze wypełnia
      swoje obowiązki uważa 27% ankietowanych. 9% respondentów nie ma zdania na ten
      temat.
    • stadion_narodowy Jak cholera - 14% poparcia i to w porywach !!! 29.05.07, 14:59

    • kikoo7 PiS w sondażach trzyma się mocno! 07.06.07, 19:47
      Gdyby nawet PO zwyciężyła w kolejnych wyborach, nie będzie w stanie
      rządzić samodzielnie. Skąd się bierze nieuzasadniony optymizm Tuska?
      Czyżby jak zwykle? Biedny Tusk?
      Zobaczymy po jutrzejszym Ustaleniu warunków umieszczenia Tarczy
      w IV RP przez Pana Prezydenta Kaczyńskiego.
      Nie zdziwię się jak POwiakom oczy z orbit POwyłażą..hihi
      • jacekm22 Re: PiS w sondażach trzyma się mocno! 07.06.07, 20:53
        Ustalenia jakie ???
        Z tlumaczem w ciagu 40 min ???
        Kobito ty sie o Tuska nie martw !!
        • kikoo7 Re: PiS w sondażach trzyma się mocno! 07.06.07, 21:08
          jacekm22 napisał:

          > Ustalenia jakie ???
          > Z tlumaczem w ciagu 40 min ???
          > Kobito ty sie o Tuska nie martw !!

          POczekaj do jutra POwiaku i nie zdziw się, gdy okaże się, że Jedynie Pan
          Prezydent Kaczyński jest zdolny Uchronić Świat przed Płn. Kor. atakiem
          nuklearnym.
    • mietowe_loczki Re: PiS w sondażach trzyma się mocno! 07.06.07, 21:24
      Ojej, a mówiom, że somdarze kłamnom. To kłamnom czy nie kłamnom?
      • rooj_os Re: PiS w sondażach trzyma się mocno! 07.06.07, 21:28
        mietowe_loczki napisała:

        > Ojej, a mówiom, że somdarze kłamnom. To kłamnom czy nie kłamnom?

        Znaczy siem, pod włos czy z włosem nas golom sĄdaŻe..? ;)
        • wos9 Jak się już tak długo trzyma -wątek od 28 V - to 07.06.07, 21:38
          PIS musiał się okropnie zmęczyć.
          • rooj_os A bo proszę ja p. wos9, czego się nie czyni dla 07.06.07, 21:43
            podniesienia wielkości Państwa Kaczyńskich i jej czołowej wyznawczyni..?;)
            • wos9 Re: A bo proszę ja p. wos9, czego się nie czyni d 07.06.07, 21:50
              rooj_os napisał:

              > podniesienia wielkości Państwa Kaczyńskich i jej czołowej wyznawczyni..?;)

              Ale - upieram się - pp. Kaczyńskich muszą już okropnie boleć ręce. Czym
              się nie przejmuję, bo im szybciej, tym lepiej!
              • rooj_os Re: A bo proszę ja p. wos9, czego się nie czyni d 07.06.07, 22:01
                wos9 napisała:

                > rooj_os napisał:
                >
                > > podniesienia wielkości Państwa Kaczyńskich i jej czołowej wyznawczyni..?;
                > )
                >
                > Ale - upieram się - pp. Kaczyńskich muszą już okropnie boleć ręce. Czym
                > się nie przejmuję, bo im szybciej, tym lepiej!

                Upierała się sójka za morze...;)
                A na poważnie p. wos9, Młoda Forumowiczko(:-),
                Nie takie batalie n/t zejścia pp. kaczek czyniliśmy..
                i yasna horerka, wciąż nieloty znaczną część 'ciemnego luda' rajcują!
                • wos9 Re: A bo proszę ja p. wos9, czego się nie czyni d 07.06.07, 22:06
                  rooj_os napisał:

                  > wos9 napisała:
                  >
                  > > rooj_os napisał:
                  > >
                  > > > podniesienia wielkości Państwa Kaczyńskich i jej czołowej wyznawczy
                  > ni..?;
                  > > )
                  > >
                  > > Ale - upieram się - pp. Kaczyńskich muszą już okropnie boleć ręce. C
                  > zym
                  > > się nie przejmuję, bo im szybciej, tym lepiej!
                  >
                  > Upierała się sójka za morze...;)
                  > A na poważnie p. wos9, Młoda Forumowiczko(:-),
                  > Nie takie batalie n/t zejścia pp. kaczek czyniliśmy..
                  > i yasna horerka, wciąż nieloty znaczną część 'ciemnego luda' rajcują!
                  >
                  > Niestety!
    • os-roj Re: PiS w sondażach trzyma się mocno! 25.06.07, 19:27
      pan podpRezydent również, kikooś?
      --> "Prezydent do naprawy"
      wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,4249077.html
      kiko5 napisała:

      > Gdyby nawet
    • 440417mz Re: PiS w sondażach trzyma się mocno! 25.06.07, 20:10
      PiS w sondażach trzyma się mocno!Ale nie tak mocno jak życzą sobie kreatorzy
      tych sondaży.Chyba pozostały im resztki przyzwoitości.Nie mogą iść na całość ze
      swymi politycznymi marzeniami.Zresztą sondaże teraz,to tylko taka
      socjotechniczna gierka.Mieszkam w dużym mieście(Katowice)i nie spotykam wcale
      sympatyków PiS.Może wszyscy wynieśli się na Podlasie.
      • rooj_os PiS w sondażach trzyma się mocno! 25.06.07, 20:17
        ..niczym ich idiota kikoo po wywaleniu z Forum Kraków?

        440417mz napisał:

        >..kreatorzy tych sondaży. ....
    • frau.pranajtis I bardzo dobrze. :-) 25.06.07, 21:27

      • rooj_os I bardzo dobrze bladźia napisała::))) 25.06.07, 21:31

    • 440417mz Re: PiS w sondażach trzyma się mocno! 18.08.07, 11:46
      Wybory będą Izbą Wytrzeżwień dla pijanych od władzy Kaczorów!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka