Gość: zzz
IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl
10.06.03, 21:52
Dużo sie mówi o zmianie premiera.Szkoda że opozycja nie zgłasza
konstruktywnego wotum nieufności. Krytykuja Millera, ale nie mają swojego
lepszego kandydata. Może uczestnicy forum mają jakieś propozycje?