Dodaj do ulubionych

Kto mógłby być nowym premierem

IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 10.06.03, 21:52
Dużo sie mówi o zmianie premiera.Szkoda że opozycja nie zgłasza
konstruktywnego wotum nieufności. Krytykuja Millera, ale nie mają swojego
lepszego kandydata. Może uczestnicy forum mają jakieś propozycje?
Obserwuj wątek
    • Gość: pierwszy sekretarz Re: Kto mógłby być nowym premierem IP: *.acn.waw.pl 10.06.03, 21:58
      Gość portalu: zzz napisał(a):

      > Dużo sie mówi o zmianie premiera.Szkoda że opozycja nie zgłasza
      > konstruktywnego wotum nieufności. Krytykuja Millera, ale nie mają swojego
      > lepszego kandydata. Może uczestnicy forum mają jakieś propozycje?

      Będzie nim tow. Leszek Miller. Naprawdę nowym-jest teraz jak nowonarodzony.
      Z nowymi siłami, większym zapałem. Zaraz weźmie się za wszystko. Aborcja,
      lustracja-tyle do zrobienia. Wbory wszk dopiero za dwa lata.
    • Gość: Kraken Re: Kto mógłby być nowym premierem IP: *.ipt.aol.com 10.06.03, 22:03
      Kolega Maliniak z "czterdziestolatka"-o ile pamietacie ten serial-
      ewentualnie "Szarik? z "czterech pancernych"-do wlasciwej egzystencji
      wystarczyla mu tylko dzienna MISKA ZARCIA(niebywale tani w utrzymaniu-dodatkowa
      zaleta bylo to,ze NATYCHMIAST rozpoznawal wroga)
    • kitek1 kaczorek................. 10.06.03, 22:05
      Donald:)
    • Gość: ciekawski Re: Kto mógłby być nowym premierem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.03, 22:07
      może "towarzysz-ja to załatwię" ?

      Gość portalu: zzz napisał(a):

      > Dużo sie mówi o zmianie premiera.Szkoda że opozycja nie zgłasza
      > konstruktywnego wotum nieufności. Krytykuja Millera, ale nie mają swojego
      > lepszego kandydata. Może uczestnicy forum mają jakieś propozycje?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka