haen1950 01.10.07, 22:32 Wygląda na to, że w nienawiści byli autentyczni. Trochę tego widać było po gębach. Raczej nie dogadają się, ale forsy na to nie postawię. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jola_iza Re: Jedyny plus tej debaty 01.10.07, 22:35 To to, że już wiem dlaczego Rokita nie staruje. Po wyborach zabierze swoich i będzie rządził z PiSem. I na to mogę postawić parę złotych. Odpowiedz Link Zgłoś
elfhelm Re: Jedyny plus tej debaty 01.10.07, 22:38 Nie ma czegoś takiego jak ludzie Rokity w PO. I nie dlatego, że ich wyciął Schetyna, HGW czy Pitera. A dlatego, że ich po prostu tam nie ma :) Odpowiedz Link Zgłoś
doc.holliday Re: Jedyny plus tej debaty 01.10.07, 22:48 elfhelm napisał: > Nie ma czegoś takiego jak ludzie Rokity w PO. I nie dlatego, że ich wyciął Schetyna, HGW czy Pitera. A dlatego, że ich po prostu tam nie ma :) Znajdą się. Poczytaj sobie dzisiejsze NIE ( z 4 października ). Odpowiedz Link Zgłoś
haen1950 Re: Jedyny plus tej debaty 01.10.07, 22:40 jola_iza napisała: > To to, że już wiem dlaczego Rokita nie staruje. Po wyborach zabierze swoich i b > ędzie rządził z PiSem. I na to mogę postawić parę złotych. Nie stawiaj. Wybory PiS na bank z platformą przerżnie. Debata to był ich łabędzi śpiew, a jeszcze trzy tygodnie i nie mają nic. A wtedy PiS się rozleci od razu. I trzeba będzie selekcjonera do sprawdzania CV. Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: Jedyny plus tej debaty 01.10.07, 22:57 Też tak to widzę. Wobec niemożliwości dogadania się PiS z PO pewnie powstanie idea połączenia się części partii z Janem Marią i może Marcinkiewiczem. Bez Kaczyńskich i może nawet bez Tuska. Zwłaszcza, że chyba zaczął się marsz LiD-u w górę. Odpowiedz Link Zgłoś
elfhelm Re: Jedyny plus tej debaty 01.10.07, 23:05 Ewentualna partia Marcinkiewicza będzie jednak koalicjantem PO. Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: Jedyny plus tej debaty 01.10.07, 23:14 Był już sondaż, jaki byłby wynik wyborczy PiS bez Kaczyńskiego. Z Marcinkiewiczem PiS byłby o wiele silniejszy, z Ziobrą - trochę. Wiem, że Kaczyński jest bossem mafii, a nie demokratycznym przywódcą, ale prędzej czy później jego partia też będzie miała go serdecznie dość i podobnie jego durnowatych przydupasów. Tak jak my, bo trochę normalnych ludzi jest w każdej partii. Odpowiedz Link Zgłoś
basia.basia drugi - językoznawca Kurski pomylił charyzmę... 01.10.07, 22:45 charakteropatią:) Odpowiedz Link Zgłoś
basia.basia charakteropatią:) 01.10.07, 22:56 Charakteropatia Z Wikipedii "Charakteropatia (gr. charakteropathia) – zmiany osobowości typu psychopatycznego, wyrażające się w odchyleniach charakterologicznych, np. skłonność do kłamstwa, nastawienia socjalne i antysocjalne itp." "Alkoholowy humor przybiera cechy organicznego, tępego nastroju z lepkością afektywną. Jedni stają się ożywieni, wielomówni i rezonujący, w ich bezkrytycznym samochwalstwie widać dążność do samoutwierdzenia,(...)" "Zmiany osobowości występujące u niektórych (...). Wyrażają się one w rozwlekłości wysławiania, (...), w nadmiernej drobiazgowości w mowie i w działaniu (...) w "przylepności" polegającej na osłabieniu zdolności do zmiany tematu myślenia lub wykonywanej czynności nad inną,(...), w skłonności do gniewu i agresji, mściwości, zazdrości i skłonności do egzaltacji." Odpowiedz Link Zgłoś