Dodaj do ulubionych

Jedyny plus tej debaty

01.10.07, 22:32
Wygląda na to, że w nienawiści byli autentyczni. Trochę tego widać
było po gębach. Raczej nie dogadają się, ale forsy na to nie
postawię.
Obserwuj wątek
    • jola_iza Re: Jedyny plus tej debaty 01.10.07, 22:35
      To to, że już wiem dlaczego Rokita nie staruje. Po wyborach zabierze swoich i będzie rządził z PiSem. I na to mogę postawić parę złotych.
      • elfhelm Re: Jedyny plus tej debaty 01.10.07, 22:38
        Nie ma czegoś takiego jak ludzie Rokity w PO. I nie dlatego, że ich wyciął
        Schetyna, HGW czy Pitera. A dlatego, że ich po prostu tam nie ma :)
        • doc.holliday Re: Jedyny plus tej debaty 01.10.07, 22:48
          elfhelm napisał:

          > Nie ma czegoś takiego jak ludzie Rokity w PO. I nie dlatego, że ich wyciął
          Schetyna, HGW czy Pitera. A dlatego, że ich po prostu tam nie ma :)

          Znajdą się.
          Poczytaj sobie dzisiejsze NIE ( z 4 października ).
      • haen1950 Re: Jedyny plus tej debaty 01.10.07, 22:40
        jola_iza napisała:

        > To to, że już wiem dlaczego Rokita nie staruje. Po wyborach
        zabierze swoich i b
        > ędzie rządził z PiSem. I na to mogę postawić parę złotych.

        Nie stawiaj. Wybory PiS na bank z platformą przerżnie. Debata to był
        ich łabędzi śpiew, a jeszcze trzy tygodnie i nie mają nic.

        A wtedy PiS się rozleci od razu. I trzeba będzie selekcjonera do
        sprawdzania CV.
      • wariant_b Re: Jedyny plus tej debaty 01.10.07, 22:57
        Też tak to widzę. Wobec niemożliwości dogadania się PiS z PO
        pewnie powstanie idea połączenia się części partii z Janem Marią
        i może Marcinkiewiczem. Bez Kaczyńskich i może nawet bez Tuska.
        Zwłaszcza, że chyba zaczął się marsz LiD-u w górę.
        • elfhelm Re: Jedyny plus tej debaty 01.10.07, 23:05
          Ewentualna partia Marcinkiewicza będzie jednak koalicjantem PO.
          • wariant_b Re: Jedyny plus tej debaty 01.10.07, 23:14
            Był już sondaż, jaki byłby wynik wyborczy PiS bez Kaczyńskiego.
            Z Marcinkiewiczem PiS byłby o wiele silniejszy, z Ziobrą - trochę.
            Wiem, że Kaczyński jest bossem mafii, a nie demokratycznym przywódcą,
            ale prędzej czy później jego partia też będzie miała go serdecznie
            dość i podobnie jego durnowatych przydupasów. Tak jak my, bo trochę
            normalnych ludzi jest w każdej partii.
    • basia.basia drugi - językoznawca Kurski pomylił charyzmę... 01.10.07, 22:45
      charakteropatią:)
      • basia.basia charakteropatią:) 01.10.07, 22:56

        Charakteropatia

        Z Wikipedii


        "Charakteropatia (gr. charakteropathia) – zmiany osobowości typu
        psychopatycznego, wyrażające się w odchyleniach charakterologicznych, np.
        skłonność do kłamstwa, nastawienia socjalne i antysocjalne itp."

        "Alkoholowy humor przybiera cechy organicznego, tępego nastroju z lepkością
        afektywną. Jedni stają się ożywieni, wielomówni i rezonujący, w ich
        bezkrytycznym samochwalstwie widać dążność do samoutwierdzenia,(...)"

        "Zmiany osobowości występujące u niektórych (...). Wyrażają się one
        w rozwlekłości wysławiania, (...), w nadmiernej drobiazgowości w mowie i w
        działaniu (...) w "przylepności" polegającej na osłabieniu zdolności do zmiany
        tematu myślenia lub wykonywanej czynności nad inną,(...), w skłonności do gniewu
        i agresji, mściwości, zazdrości i skłonności do egzaltacji."
        • porno_owca Jak ulal o Kwachu 01.10.07, 23:18
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka