kiko44.1 06.12.07, 17:32 Cynizm łybackiej nie jest przejawem czegoś, czego łybacka nie posiada - inteligencji Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ossey Re: i do tego wyjatkowo glupia baba 06.12.07, 17:42 rozwalila polska oswiate w niespelna pol roku. Odpowiedz Link Zgłoś
kiko44.1 Re: i do tego wyjatkowo glupia baba 06.12.07, 17:43 wyjątkowo głupia, załatwiła szkolnictwo na dłużej! Odpowiedz Link Zgłoś
off_nick Re: i do tego wyjatkowo glupia baba 06.12.07, 18:34 Za serce mnie chwycił tekst Łybackiej pisany chyba ręką noblistki z 1996 r w dziedzinie literatury: "Był chłodny ranek 25 kwietnia 2007. Pod drzwiami Soli Ziemi, tej ziemi, stanęli oni - bestie w ludzkich skórach z ABW". kiko44.1 > Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Off_nickowa! 06.12.07, 19:01 Ona naprawde tak powiedziala?:) Moze popila w barze sejmowym:) Odpowiedz Link Zgłoś
off_nick Re: Off_nickowa! 06.12.07, 19:24 "I podali jej kromkę chleba ale to nie był chleb jeno perła z korony a może i paciorek z jednego różańca.Dobrze,że wkrótce nadeszli bracia zawróceni z płk Kwiatkowskim ,sławę i chwałę jej oddając" Wyglądała imć Łybacka na "wczorajszą";-) absztyfikant > Odpowiedz Link Zgłoś
kiko44.1 Re: i do tego wyjatkowo glupia baba 06.12.07, 19:03 dobrze,że nic nie wspomina o burzy szalejącej i silnym, okrutnym wietrze ... Odpowiedz Link Zgłoś
kiko44.1 Re: i do tego wyjatkowo glupia baba 06.12.07, 20:21 styl tandetnego melodrazmatu! Odpowiedz Link Zgłoś
s-k-i-n.pl hej Kiko! a co ty na to? 06.12.07, 18:37 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=72985415 Odpowiedz Link Zgłoś
kiko44.1 Re: hej Kiko! a co ty na to? 06.12.07, 18:59 dobre :))) Św. Blida patronka aferałów Odpowiedz Link Zgłoś
kicior99 Re: hej Kiko! a co ty na to? 06.12.07, 20:22 jesteś chamska i bezczelna. Odpowiedz Link Zgłoś