Dodaj do ulubionych

cyniczna Łybacka

06.12.07, 17:32
Cynizm łybackiej nie jest przejawem czegoś, czego
łybacka nie posiada - inteligencji
Obserwuj wątek
    • ossey Re: i do tego wyjatkowo glupia baba 06.12.07, 17:42
      rozwalila polska oswiate w niespelna pol roku.
      • kiko44.1 Re: i do tego wyjatkowo glupia baba 06.12.07, 17:43
        wyjątkowo głupia, załatwiła szkolnictwo na dłużej!
        • off_nick Re: i do tego wyjatkowo glupia baba 06.12.07, 18:34
          Za serce mnie chwycił tekst Łybackiej pisany chyba ręką noblistki z
          1996 r w dziedzinie literatury:
          "Był chłodny ranek 25 kwietnia 2007. Pod drzwiami Soli Ziemi, tej
          ziemi, stanęli oni - bestie w ludzkich skórach z ABW".

          kiko44.1 >
          • absztyfikant Off_nickowa! 06.12.07, 19:01
            Ona naprawde tak powiedziala?:) Moze popila w barze sejmowym:)
            • off_nick Re: Off_nickowa! 06.12.07, 19:24
              "I podali jej kromkę chleba ale to nie był chleb jeno perła z korony
              a może i paciorek z jednego różańca.Dobrze,że wkrótce nadeszli
              bracia zawróceni z płk Kwiatkowskim ,sławę i chwałę jej oddając"

              Wyglądała imć Łybacka na "wczorajszą";-)

              absztyfikant >
          • kiko44.1 Re: i do tego wyjatkowo glupia baba 06.12.07, 19:03
            dobrze,że nic nie wspomina o burzy szalejącej
            i silnym, okrutnym wietrze ...
          • kiko44.1 Re: i do tego wyjatkowo glupia baba 06.12.07, 20:21
            styl tandetnego melodrazmatu!
    • s-k-i-n.pl hej Kiko! a co ty na to? 06.12.07, 18:37
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=72985415
      • kiko44.1 Re: hej Kiko! a co ty na to? 06.12.07, 18:59
        dobre :)))
        Św. Blida patronka aferałów
        • kicior99 Re: hej Kiko! a co ty na to? 06.12.07, 20:22
          jesteś chamska i bezczelna.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka