Gość: Tadeusz
IP: 212.45.227.*
21.12.01, 10:26
Dziwię się , że tak poważny dziennik powołuje się na "badania" skompromitowanego
OBOP-u.Jeśli wyniki opublikowanego sondażu są tak wiarygodne jak
przedwyborcze,to zastanawiam się jaki jest cel ich publikacji? Czy nie ma
innych solidniejszych pracowni z których mogła by korzystać GW ? Pozdrawiam
Tadeusz Duszyński- e- meil tadeuszd@kki.net.pl