jajanek 22.12.07, 18:29 Gdyby analogiczny tekst ktoś napisał o PIS GW pisała by o tym bez przerwy inne polsaty tvn także!!! Teraz milczą jak zaklęte!!! Warto przeczytać. Polecam www.rp.pl/artykul/78833.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
douglasmclloyd Czy to drugi tom Michnikowszczyzny? 22.12.07, 18:32 PiSiory dajcie na wstrzymanie, inaczej Polacy znienawidzą was do końca. Odpowiedz Link Zgłoś
ponte_aronte przestancie wciąz gadać o prawdzie 22.12.07, 18:44 zwłaszcza w związku ze słabym i głupkowatym tekstem Odpowiedz Link Zgłoś
ponte_aronte dam Ci jeszcze kolejny przyklad prawdy 22.12.07, 18:48 ciekawe, czy się z nią zgodzisz? "[nie bedę tu reklamował tej strony, więc nazwę wyrzucam]i niemal natychmiast stał się najbardziej znienawidzoną i atakowaną witryną polskojęzycznego Internetu. Oczywiście zarzucano mu faszyzm, nazizm, rasizm, szowinizm i antysemityzm - albowiem dla pewnych ludzi każdy, kto mówi prawdę, jest antysemitą. Po prostu prawda jest antysemicka." Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Bo prawda niewygodna 22.12.07, 18:52 offnick, liczę na twoją uczciwość: naprawdę myślisz, że media powinny się pochylać nad każdym przykładem grafomaństwa? I znowu, pytanie nie tylko dla ciebie - hasło 'media' znowu ma na tym forum negatywne konotacje, mimo że media to także Dziennik, Nasz Dziennik, Radio Maryja i TV Trwam. Chyba że słowo jest jak najbardziej poprawnie używane, zgodnie z jego pierwotnym znaczeniem, i odnosi się do tych stacji, gazet lub czasopism, które faktycznie mediami są i liczą się na rynku ... :) Odpowiedz Link Zgłoś
off_nick Re: Bo prawda niewygodna 22.12.07, 19:39 Witaj, to,że dla Ciebie publicystyka Wildsteina jest grafomanią jestem w stanie pojąć,natomiast nie rozumiem dlaczego utożsamiasz się z mediami... Ja dostrzegam w negatywnej ocenie publicystyki Wildsteina pokłosie antysemityzmu,myśli nie będę rozwijać z uwagi na ten czas:-) Życzeń moc na tę Noc:-) mietowe_loczki > Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Bo prawda niewygodna 22.12.07, 20:10 Łatwo mi uważać Wildsteina za grafomana z racji mojego wykształcenia, ale założę się, że nie to miałaś na myśli. ;) W którym miejscu utożsamiam się z mediami? Co do antysemityzmu, jestem chyba jedną z ostatnich osób na forum, które czyjąś "twórczość" postrzegałaby przez pryzmat pochodzenia. To jedno. A drugie, nie wiedziałam, że Wildstein ma pochodzenie żydowskie, kiedy mówiłam o jego grafomanii, więc ten zarzut pada. I wzajemnie :-) Odpowiedz Link Zgłoś
doc.holliday A kto by tam cztrał co przykacel Maleszki wypisuje 22.12.07, 18:53 jajanek napisał: > Gdyby analogiczny tekst ktoś napisał o PIS GW pisała by o tym bez przerwy inne > polsaty tvn także!!! Teraz milczą jak zaklęte!!! > Warto przeczytać. Polecam > www.rp.pl/artykul/78833.html Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post ND, GP, Wprost, TVP, PR nie wspomniały o tym 22.12.07, 19:04 wiekopomnym dziele? Toż to cenzura panie, cenzura!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tornson Wildstein to skompromitowany kretyn, 22.12.07, 19:13 kto by się przejmował tym oszołomem. Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: Alfabet Bronisława Wildsteina- media milczą?? 22.12.07, 19:20 gdyby media miały pisać o kazdym grafomanie zabrakłoby lasów. Odpowiedz Link Zgłoś
lech.niedzielski Tytuł tego grafomaństwa "Szmonces" ! 22.12.07, 19:44 I to oddaje całą inteletualną zawartość "dziełka" Broniwoja Dzikiegokamienia. Odpowiedz Link Zgłoś
kicior99 Re: Tytuł tego grafomaństwa "Szmonces" ! 22.12.07, 19:46 Nie obrażaj szmoncesów. Niektóre są naprawdę dowcipne. Odpowiedz Link Zgłoś
lech.niedzielski Re: Tytuł tego grafomaństwa "Szmonces" ! 22.12.07, 19:49 kicior99 napisał: > Nie obrażaj szmoncesów. Niektóre są naprawdę dowcipne. Ale są też tragicznie marne szmoncesy. Tak jak Żydzi; jedni są jacy są, a inni są wybitnie utalentowani. Ten Żyd jest marny. Jego szmonces tyż ... . Odpowiedz Link Zgłoś
kicior99 Re: Tytuł tego grafomaństwa "Szmonces" ! 22.12.07, 19:52 szczerze mówiąc nie mogę powiedzieć bo nie dane mi było doczytać do samego końca, może przegapiłem coś superultradowcipnego Odpowiedz Link Zgłoś
lech.niedzielski [...] 22.12.07, 19:57 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
wlodzimierz.ilicz A co nas obchodzi oszołom-maniak? 22.12.07, 19:46 Teraz są normalne czasy. Świry na leczenie. Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 Re: Alfabet Bronisława Wildsteina- media milczą?? 22.12.07, 22:21 Mecenas Rogowski już szykuje pozew w imieniu swojego klienta. Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Re: Alfabet Bronisława Wildsteina- media milczą?? 22.12.07, 22:28 No to Wildstein wreszcie będzie miał tę kartę kombatanta walki z salonem. Odpowiedz Link Zgłoś
woda.woda Re: Alfabet Bronisława Wildsteina- media milczą?? 22.12.07, 22:29 Nie będzie miał, bo nikt go do sądu nie poda - za co? za grafomanństwo?:) Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Re: Alfabet Bronisława Wildsteina- media milczą?? 22.12.07, 22:31 Ponoć ma to we krwi. Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 Re: Alfabet Bronisława Wildsteina- media milczą?? 22.12.07, 23:24 woda.woda napisała: > Nie będzie miał, bo nikt go do sądu nie poda - za co? za > grafomanństwo?:) Pieniacz do sądu nie poda? Oj, jeśli to prawda, to będzie prawdziwa sensacja! Odpowiedz Link Zgłoś
lech.niedzielski Jak ON się ślicznie ślini ! 22.12.07, 23:34 Czy te czy mogą kłamać ... ? Odpowiedz Link Zgłoś
440417mz Re: Jak ON się ślicznie ślini ! 23.12.07, 00:05 Muszą!Dla chleba Panie,dla chleba!Jeżeli się dla chleba wchodziło w konszachty z paryskimi flikami,dlaczego nie może wejść w konszachty z kaczorami?Dla chleba panie robimy wildsranie. Odpowiedz Link Zgłoś
koperczak5 Robi co może... 23.12.07, 10:51 Robi co może, żeby zaistnieć. Ale i tak za rok aromat po nim wywietrzeje i odejdzie w nicość, jak inni nienawistnicy. Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 Re: Jak ON się ślicznie ślini ! 23.12.07, 11:58 Nie tylko ślini, ale i jąka. Odpowiedz Link Zgłoś
doc.holliday Re: Jak ON się ślicznie ślini ! 23.12.07, 12:28 t-800 napisał: > Nie tylko ślini, ale i jąka. Wildstein się zacina. Jąka sia np. Adaś Michnik. Odpowiedz Link Zgłoś
elfhelm Słaby dziennikarz, mierny artykuł 23.12.07, 10:56 z kłamliwymi i pseudośmiesznymi tezami. Co tu więcej komentować? Odpowiedz Link Zgłoś
doc.holliday Re: Słaby dziennikarz, mierny artykuł 23.12.07, 12:32 elfhelm napisał: > z kłamliwymi i pseudośmiesznymi tezami. Co tu więcej komentować? Chamski przede wszystkim. Kisiel w swoim abecadle był owszem złosliwy, ale nie chamski. Pisal w znacznej częsci o tych samych ludziach, przecież. Odpowiedz Link Zgłoś
ayran Re: Słaby dziennikarz, mierny artykuł 23.12.07, 22:21 Wildstein nie jest słabym dziennikarzem - swego czau pisywał naprawde nieźle. Ale ów "Alfabet" to jakaś żenada. Odpowiedz Link Zgłoś
nonno1 Re: a media posłuszne PiSowi też? TVPiS, Rzepa? 23.12.07, 11:23 Nie wiem, co tam napisał i nie chcę wiedzieć, wystarczy że czasem usłyszę jego zakłamane odzywki w TV, a już chce się rzygać! Odpowiedz Link Zgłoś
nonno1 Re: media milczą o Bublu i innych oszołomach 23.12.07, 11:26 Czy jakiekolwiek wypociny, byle jakiego dziennikarzyny, mają powodować medialny szum? Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Bronek, wynieś coś z IPNu... 23.12.07, 11:35 znowu na chwilkę będzie o tobie głośno:))) Odpowiedz Link Zgłoś
lech.niedzielski Re: Bronek, wynieś coś z IPNu... 23.12.07, 12:16 trzymilionowy.post napisał: > znowu na chwilkę będzie o tobie głośno:))) Kazimierz Kutz powiedział, że gdyby dał w mordę temu kędzierzawemu qtasowi to okrzyknęliby go natomiast antysemitą. To bardzo zabolało Barucha/Bronisława. Odpowiedz Link Zgłoś
koperczak5 Arogancja 23.12.07, 17:50 Arogancja, napastliwość Wildsteina bardziej przyczynia się do wsparcia antysemityzmu, niż dziesieciu Leszków Bublów! Jego zachowanie jest właśnie tym, co antysemici przypisują Żydom. Odpowiedz Link Zgłoś
lech.niedzielski Re: Arogancja 23.12.07, 19:05 koperczak5 napisał: > Arogancja, napastliwość Wildsteina bardziej przyczynia się do > wsparcia antysemityzmu, niż dziesieciu Leszków Bublów! > Jego zachowanie jest właśnie tym, co antysemici przypisują Żydom. Masz absolutnie rację. Nie cierpię tych wszystkich zasranych rasistów, faszystów i łysych debili, ale gdy widzę i słyszę Wildsteina to mam ogromną ochotę skopać tego gudłaja !!! Sorry, ale to on powoduje we mnie te paskudne i pożałowania godne reakcje ... .. Odpowiedz Link Zgłoś
a.adas Re: Alfabet Bronisława Wildsteina- media milczą?? 23.12.07, 19:29 Wildstein, Bronisław. Żyd [patrz: Adaś Michnik]. Prawdopodobnie na czymś się zna. Polityk działający pod przykrywką niezależnego dziennikarza [patrz: Żakowski]. W stanie wojennym ukrywający się Paryżu, po 89 dziennikarz GW i pierwszy lustrator Rzeczpospolitej. Najlepszy prezes telewizji publicznej w ostatnim tysiącleciu. Wierny - po kopie od Jarosława Kaczyńskiego [patrz: Genialny Strateg], nadal z przyjemnością całuje go po... [patrz: Syndrom sztokholmski] PS no cóż, mało kto zauważył Braci K. w tym alfabecie. Ciepłe to notki;) Odpowiedz Link Zgłoś
teen69 Re: Alfabet Bronisława Wildsteina- media milczą?? 23.12.07, 19:47 Pamietam go jak w 1977 roku w Krakowie podczas Juwenaliow na ul Szewskiej z broda i wasami jak ci na obrazach przy bramie Florianskiej, przez pól dnia z żarem w oczach na okragło odczytywał jakiś komunikat KOR.Z kim on byl skumplowany?Z Michnikiem, Kuroniem i jednym katolikiem. Odpowiedz Link Zgłoś
bpkw W "Alabecie" Wildsteina brak hasła Wildstein !!!!! 23.12.07, 21:38 Bronislaw Wildstein to najwybitniejszy polski i swiatowy opozycjonista. Dal sie poznac, jako nieprzejednany wrog Jaruzela, z ktorym dzielnie walczyl m.in. od 1980 do 1989 roku w Paryzu. Kiedy juz pokonal komune wjechal na bialym koniu do Polski i stal sie najwybitniejszym dziennikarzem. Nastepnie , dokonuja podkopu, wydobyl na swiatlo dzienne tzw. liste agentow PRL-u nazwana pozniej Jego Imieniem. Na liscie tej znalezli sie miedzy innymi Bogu ducha winni Polacy, ale Wildstein mial to w d...e. Kiedy wlasnie ci ludzie pozwali Go do sadu stwierdzil krotko; spieprzac dziady i nie stawial sie na rozprawy. W uznaniu wybitnych zaslug zostal mianowany przez najwybitniejszych Blizniakow na Pana Prezesa Telewizji Polskiej. Blizniacy powiedzieli Mu szybko tradycyjne SPIEPRZAJ DZIADU no i najwybitniejszy przedstawiciel obojga narodow, czyli zydowskiego i chyba polskiego , znowu trafil do kaczej Rzepy. Odpowiedz Link Zgłoś
doc.holliday Re: W "Alabecie" Wildsteina brak hasła Wildstein 25.12.07, 12:38 bpkw napisał: > na Pana Prezesa Telewizji Polskiej. Blizniacy powiedzieli Mu > szybko tradycyjne SPIEPRZAJ DZIADU ... Nie można wykluczyć takiej możliwości że to było z góry ukartowane. Od razu umówili sie ze Wildstein zrobi czystki, czyli wyrzuci z newralgicznych stanowisk i przyjmie odpowiednich, np Patrycję Kotecka. A potem niby zostanie zwolniony wczesnie, co miało 2 zalety - horrendalna odprawa, i taki niby nimb "niezależności niezależnego publicysty". Tomasz Wróblewski, były naczelny bardzo wtedy PRO-PiSowego Newsweeka, opowiada ze to jemu zaproponowano kierowanie "Rzeczpospolita" po odejściu Gaudena, ale właśnie tylko na pół roku. Odpowiedz Link Zgłoś
dr.krisk A kogo to obchodzi. 23.12.07, 23:37 Kogo obchodzi co pisze Wildstein? Bo mnie - nie. Najwyraźniej nie jestem odosobniony :) Odpowiedz Link Zgłoś
dr.krisk A kogo to obchodzi. 23.12.07, 23:37 Kogo obchodzi co pisze Wildstein? Bo mnie - nie. Najwyraźniej nie jestem odosobniony :) Odpowiedz Link Zgłoś
kiko44.1 A kogo to obchodzi - kogos kto myśli! 23.12.07, 23:54 I nie jest to literatura piękna a publicystyka, mili "znawcy", a ta się rządzi innymi prawami! Odpowiedz Link Zgłoś
camille_pissarro Re: A kogo to obchodzi. 25.12.07, 10:55 zalazło jednak za skórę i to nieźle.Otóż , konstatacje ( li tylko subiektyywne ) typu "kogo to obchodzi co pisze Wildstein" są miernej jakości nie poparte, żadnym argumentem ;-)). "Alfabet Wildsteina" to oczywiście nie to samo co "Alfabet Kisiela" - zapewne tez przez Ciebie dezawuowanego - ale wiekszość lakonicznych spostrzeżeń jak najbardziej trafna i udana ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
karol.kowalik5 Re: A kogo to obchodzi. 29.12.07, 16:45 dr.krisk napisał: > Kogo obchodzi co pisze Wildstein? Bo mnie - nie. > Najwyraźniej nie jestem odosobniony :) Ty antysyjonisto !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kazik_b4 W jego bardzo ograniczonym alfabecie brak... 24.12.07, 01:05 "Bronislaw Wildstein - idiota w pretensjach." Odpowiedz Link Zgłoś
lech.niedzielski Mógłby zagrać Judasza bez charakteryzacji ! 25.12.07, 10:01 kazik_b4 napisał: > "Bronislaw Wildstein - idiota w pretensjach." Fakt. Odpowiedz Link Zgłoś
ewa9823 Re: Mógłby zagrać Judasza bez charakteryzacji ! 25.12.07, 10:16 > kazik_b4 napisał: "Bronislaw Wildstein - idiota w pretensjach." > Fakt pan B.Wildstein inaczej by nie zaistniał, należy do kompletnych miernot Odpowiedz Link Zgłoś
haen1950 Rewolucja pasowała Bronusiowi 25.12.07, 10:29 Gdy mógł za burżuazyjną pensję wywalać rzetelnych dziennikarzy i obdarzać względami pisowską, dyspozycyjną hołotę. Ale oddaję mu sprawiedliwość, po tym jak go Kaczor wykopał z posady dalej wypisuje peany pochwalne na cześć jego rewolucji moralnej. Tylko, jak się bliżej jego sytuacji przyjrzeć, to tam dobrego wyjścia nie ma. Nikt go nie chce oprócz Lisieckiego razem z jego głupotą. Trzeba z czegoś żyć, dopóki rzepa nie sprzedana. Odpowiedz Link Zgłoś
koham.mihnika.copyright Re: Rewolucja pasowała Bronusiowi 25.12.07, 14:54 haen1950 napisał: > ... Nikt go nie chce oprócz Lisieckiego razem z jego > głupotą. .. czyja? Lisieckiego, Wildsteina czy obu? Odpowiedz Link Zgłoś
rsrh Trudną masz robote "miłpśniku AM" 30.12.07, 16:16 Musisz jednocześnie atakować w RZ a lizać w GW. Odpowiedz Link Zgłoś
rsrh Mając własną Irlandie, 30.12.07, 16:18 wysokie wykształcenie , kupę dzieci i forse ( to twoje dane z RZ) kochający MA- masz jeszcze czas na harce forumowe? Odpowiedz Link Zgłoś
stan.borys Re: Rewolucja pasowała Bronusiowi 27.12.07, 11:24 haen1950 napisał: > Gdy mógł za burżuazyjną pensję wywalać rzetelnych dziennikarzy i > obdarzać względami pisowską, dyspozycyjną hołotę. > > Ale oddaję mu sprawiedliwość, po tym jak go Kaczor wykopał z posady > dalej wypisuje peany pochwalne na cześć jego rewolucji moralnej. > Tylko, jak się bliżej jego sytuacji przyjrzeć, to tam dobrego > wyjścia nie ma. Nikt go nie chce oprócz Lisieckiego razem z jego > głupotą. Trzeba z czegoś żyć, dopóki rzepa nie sprzedana. ! Odpowiedz Link Zgłoś
cat.cat Re: świetny :))) n/t 25.12.07, 10:47 Bronisława Wildsteina zbliża nas do prawdy... Odpowiedz Link Zgłoś
baabeczka Re: świetny :))) n/t 25.12.07, 11:39 Zapomniales dodac,ze do "swojej" prawdy! Odpowiedz Link Zgłoś
cat.cat Re: świetny :))) n/t 25.12.07, 12:57 baabeczka napisała: > Zapomniales dodac,ze do "swojej" prawdy! --------------------------------------------------------- Godność. Przeciwieństwo prawdy [patrz: prawda]. Opozycję tę odkrył Trybunał Konstytucyjny [patrz: Trybunał Konstytucyjny], jednoznacznie opowiadając się po stronie przeciwieństwa prawdy. W stanowisku tym wspierało go wielu hierarchów kościelnych, którym znudził się w kółko powtarzany Chrystusowy banał: „Prawda was wyzwoli” i twórczo rozwijają pytanie, które postawił Piłat: „Cóż to jest prawda?”. Najbardziej elokwentny spośród nich jest abp Józef Życiński [patrz: Życiński Józef]. Odpowiedz Link Zgłoś
cassidy_i Re: Alfabet Bronisława Wildsteina- media milczą?? 29.12.07, 17:43 Moralność. Słowo z gruntu nieprzyzwoite, którego nie wolno wymawiać na salonie. Hasło przywrócenia moralności w życiu publicznym oznacza faszyzm. Niezależność myślenia. Zbiorowe powtarzanie haseł i sloganów. Nieudacznik. Osobnik, który nie załapał się do towarzystwa. Ofiara. Sprawca zła lub występku, który ujawniony został bez zgody salonu. Oszołom. Awanturnik, który chce kwestionować poglądy ogłoszone przez Salon. Oszołom może być tylko prawicowy. Poczucie humoru. Dowalanie Kaczyńskim i PiS. Poczucia humoru brak. Niedostateczne dowalanie Kaczyńskim i PiS. Prawda. Rzecz z natury dwuznaczna i wykpiwana na salonie. Wierzą w nią prostacy. Ponieważ jednak nie sposób się bez niej obejść, autorytety regularnie ustalają jej obowiązujący kanon. Antykomunizm. Jaskiniowy albo zoologiczny. Inny nie występuje. Być może dlatego, że osoby cywilizowane, a więc wyrafinowane, rozumieją, że chociaż komunizm spowodował najwięcej cierpień w historii ludzkości, to sprawa z nim jest daleko bardziej złożona i tylko prostak może jednoznacznie go potępiać. Księgowanie ofiar to rzecz niesmaczna, a rozliczanie komunizmu mogłoby prowadzić do nieoczekiwanych konsekwencji zarówno w Europie, jak i w Polsce. Mogłoby zachwiać hierarchią autorytetów. Dylematy komunistów są więc bez porównania bardziej interesujące niż cierpienia ich ofiar. Ciekawe. A już myślałam że będzie nudno. Odpowiedz Link Zgłoś
stan.borys Re: Alfabet Bronisława Wildsteina- media milczą?? 30.12.07, 15:50 BronUś ? To on jest .... ?!!! A czy on o tym wie ?!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
rsrh Media milcza bo pisze prawde !! 30.12.07, 16:13 A do prawdy media z zwłaszcza GW - nie jest przyzwyczajona. Prawda w GW to nadal pojęcie "klasowe" a staje sie "oficjalna" gdy zaklepie ja "guru". Odpowiedz Link Zgłoś
stan.borys Media milcza bo pisze PRAWDE !! 30.12.07, 17:51 Taką moskiewską a'la Kaganowicz. Odpowiedz Link Zgłoś
krwawy.zenek Re: Media milcza bo pisze prawde !! 04.01.08, 23:45 Dwa lata temu pisał o Krakowie panegiryk. Teraz nagle mu się odwróciło. To jest ta "prawda"? Dla was zawsze relatywna... Odpowiedz Link Zgłoś
ajax333 Re: Alfabet Bronisława Wildsteina- media milczą?? 30.12.07, 19:17 Szanowny jajanku-historia jest okrutna i powtarzalna-pajace kończą błazeńskie kariery razem ze swoimi Panami.Teraz groźny dotychczas Kaczyński z każdym swoim wystąpieniem staje się godnym ubolewania i śmiechu trefnisiem więc nie ma już miejsca dla Wildsteinów i jemu podobnych. Lista wzbudziła tylko godne ubolewania westchnienie nad epitafium autora. Odpowiedz Link Zgłoś
rsrh Miłego Sylwestra czerwone pająki !! 30.12.07, 20:47 Zawsze was krew zalewa jak prawda wychodzi na wierzch. Ale tacy już jesteście genetycznie zmutowani ! Bez odbioru Odpowiedz Link Zgłoś
palnick Re: Miłego Sylwestra czerwone pająki !! 30.12.07, 21:42 rsrh napisał: > Zawsze was krew zalewa jak prawda wychodzi na wierzch. Ale tacy już jesteście genetycznie zmutowani ! > Bez odbioru --- Dlatego zawsze starają się przykryć ją (prawdę) sarkofagiem milczenia. To już teraz nie wystarczy :-) Odpowiedz Link Zgłoś
karol.kowalik5 Re: Miłego Sylwestra czerwone pająki !! 30.12.07, 21:46 Bardzo dziękuję za te szczere życzenia. Czerwony Pająk i Generyczny Ubowiec. Karol Kowalik der fuenfte. Odpowiedz Link Zgłoś
ponte_aronte baw się dobrze, czarna wdowo 30.12.07, 21:51 o ile umiesz się bawić Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post ;) 03.01.08, 13:17 Jak zostać niezależnym publicystom - krótki kurs nie tylko dla orłów piswatch.salon24.pl/54652,index.html Odpowiedz Link Zgłoś
joella.r "Polityka" dodała dwa swoje hasła 03.01.08, 14:26 przepisując gotowe zdania użyte przez Wildsteina w jego Alfabecie, zmieniając drobiazgi: "Bronisław Wildstein: Motyl opozycji, z którego wykluła się poczwarka IV RP. Żywy dowód, że w IV RP nie tylko dziennikarzem, ale i autorytetem mógł być każdy. Jako samozwańczy autorytet uważał, że ma prawo piętnować kogo zechce, bez żadnych dowodów. Ostrości jego jego sądów nie zmaciła nigdy znajomość sprawy, na której temat się wypowiada. Specjalista od manipulacji i insynuacji. Niezorientowany obserwator myślałby, że jeho wystąpienia to popisy klowna. A yo miał być poważny głos w debacie publicznej. (...)" Kto mieczem... Odpowiedz Link Zgłoś
yaddo Ja też tak potrafię 03.01.08, 15:51 Wildstein: Dziki Kamień opozycji, poprzez stadium pośrednie "Dzika Hiena" (patrz: Lista Wildsteina), kończy jako kaczy kupro-liz. Odpowiedz Link Zgłoś
s.k.i.n-power Re: "Polityka" dodała dwa swoje hasła 03.01.08, 15:52 lewactwo tylko na podkradanie cudzych pomysłow stać Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Re: "Polityka" dodała dwa swoje hasła 04.01.08, 23:12 www.rp.pl/artykul/2,81213.html Rewolucyjny Bronek odniósł się do tego. Odpowiedz Link Zgłoś
ponte_aronte zarozumiały buc 04.01.08, 23:24 strasznie nieprzyjemny facet nie ufam mu za grosz Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Re: zarozumiały buc 04.01.08, 23:42 Patrząc na poziom jego rewolucyjnego oburzenia nieźle musiał odczuć to co o nim napisali. Odpowiedz Link Zgłoś
jack20 Re: "Polityka" dodała dwa swoje hasła 05.01.08, 01:30 ten pajac nie ma ani inteligencji ani poczucia humoru, ktory sobie przypisuje. raczej typowy, ciezki, nieokrzesany pisdacki charakter Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: kogo obchodzi bełkot zakompleksionego kretyna 05.01.08, 00:54 ttp://www.kde-look.org/content/show.php/End+of+Lech+Kaczynski+presidency+Counter?content=54192 A co mi tam. Odpowiedz Link Zgłoś
kos1981 spostrzegawczość i lekkie pióro p.Bronisława,bingo 05.01.08, 01:19 dawno tak się nie uchachałem... ałtorytety..he,he Odpowiedz Link Zgłoś