Dodaj do ulubionych

Alfabet Bronisława Wildsteina- media milczą??

22.12.07, 18:29
Gdyby analogiczny tekst ktoś napisał o PIS GW pisała by o tym bez przerwy inne
polsaty tvn także!!! Teraz milczą jak zaklęte!!!
Warto przeczytać. Polecam
www.rp.pl/artykul/78833.html
Obserwuj wątek
    • douglasmclloyd Czy to drugi tom Michnikowszczyzny? 22.12.07, 18:32
      PiSiory dajcie na wstrzymanie, inaczej Polacy znienawidzą was do końca.
    • off_nick Bo prawda niewygodna 22.12.07, 18:37
      jak zwykle:-)


      jajanek >
      • douglasmclloyd Prawda jest, jak dupa. Każdy ma swoją nt 22.12.07, 18:41
      • ponte_aronte przestancie wciąz gadać o prawdzie 22.12.07, 18:44
        zwłaszcza w związku ze słabym i głupkowatym tekstem
      • ponte_aronte dam Ci jeszcze kolejny przyklad prawdy 22.12.07, 18:48
        ciekawe, czy się z nią zgodzisz?
        "[nie bedę tu reklamował tej strony, więc nazwę wyrzucam]i niemal natychmiast stał się najbardziej znienawidzoną i atakowaną witryną polskojęzycznego Internetu. Oczywiście zarzucano mu faszyzm, nazizm, rasizm, szowinizm i antysemityzm - albowiem dla pewnych ludzi każdy, kto mówi prawdę, jest antysemitą. Po prostu prawda jest antysemicka."
      • mietowe_loczki Re: Bo prawda niewygodna 22.12.07, 18:52
        offnick, liczę na twoją uczciwość: naprawdę myślisz, że media
        powinny się pochylać nad każdym przykładem grafomaństwa?

        I znowu, pytanie nie tylko dla ciebie - hasło 'media' znowu ma na
        tym forum negatywne konotacje, mimo że media to także Dziennik, Nasz
        Dziennik, Radio Maryja i TV Trwam. Chyba że słowo jest jak
        najbardziej poprawnie używane, zgodnie z jego pierwotnym znaczeniem,
        i odnosi się do tych stacji, gazet lub czasopism, które faktycznie
        mediami są i liczą się na rynku ... :)
        • off_nick Re: Bo prawda niewygodna 22.12.07, 19:39
          Witaj,
          to,że dla Ciebie publicystyka Wildsteina jest grafomanią jestem w
          stanie pojąć,natomiast nie rozumiem dlaczego utożsamiasz się z
          mediami...

          Ja dostrzegam w negatywnej ocenie publicystyki Wildsteina pokłosie
          antysemityzmu,myśli nie będę rozwijać z uwagi na ten czas:-)


          Życzeń moc na tę Noc:-)

          mietowe_loczki >
          • mietowe_loczki Re: Bo prawda niewygodna 22.12.07, 20:10
            Łatwo mi uważać Wildsteina za grafomana z racji mojego
            wykształcenia, ale założę się, że nie to miałaś na myśli. ;)

            W którym miejscu utożsamiam się z mediami?

            Co do antysemityzmu, jestem chyba jedną z ostatnich osób na forum,
            które czyjąś "twórczość" postrzegałaby przez pryzmat pochodzenia. To
            jedno. A drugie, nie wiedziałam, że Wildstein ma pochodzenie
            żydowskie, kiedy mówiłam o jego grafomanii, więc ten zarzut pada.

            I wzajemnie :-)
    • doc.holliday A kto by tam cztrał co przykacel Maleszki wypisuje 22.12.07, 18:53
      jajanek napisał:

      > Gdyby analogiczny tekst ktoś napisał o PIS GW pisała by o tym bez przerwy inne
      > polsaty tvn także!!! Teraz milczą jak zaklęte!!!
      > Warto przeczytać. Polecam
      > www.rp.pl/artykul/78833.html
    • trzymilionowy.post ND, GP, Wprost, TVP, PR nie wspomniały o tym 22.12.07, 19:04
      wiekopomnym dziele?
      Toż to cenzura panie, cenzura!!!!!
    • tornson Wildstein to skompromitowany kretyn, 22.12.07, 19:13
      kto by się przejmował tym oszołomem.
    • venus99 Re: Alfabet Bronisława Wildsteina- media milczą?? 22.12.07, 19:20
      gdyby media miały pisać o kazdym grafomanie zabrakłoby lasów.
      • lech.niedzielski Tytuł tego grafomaństwa "Szmonces" ! 22.12.07, 19:44
        I to oddaje całą inteletualną zawartość "dziełka" Broniwoja
        Dzikiegokamienia.
        • kicior99 Re: Tytuł tego grafomaństwa "Szmonces" ! 22.12.07, 19:46
          Nie obrażaj szmoncesów. Niektóre są naprawdę dowcipne.
          • lech.niedzielski Re: Tytuł tego grafomaństwa "Szmonces" ! 22.12.07, 19:49
            kicior99 napisał:

            > Nie obrażaj szmoncesów. Niektóre są naprawdę dowcipne.
            Ale są też tragicznie marne szmoncesy. Tak jak Żydzi; jedni są jacy
            są, a inni są wybitnie utalentowani. Ten Żyd jest marny. Jego
            szmonces tyż ... .
            • kicior99 Re: Tytuł tego grafomaństwa "Szmonces" ! 22.12.07, 19:52
              szczerze mówiąc nie mogę powiedzieć bo nie dane mi było doczytać do samego
              końca, może przegapiłem coś superultradowcipnego
              • lech.niedzielski [...] 22.12.07, 19:57
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • wlodzimierz.ilicz A co nas obchodzi oszołom-maniak? 22.12.07, 19:46
      Teraz są normalne czasy.
      Świry na leczenie.
    • t-800 Re: Alfabet Bronisława Wildsteina- media milczą?? 22.12.07, 22:21
      Mecenas Rogowski już szykuje pozew w imieniu swojego klienta.
      • obraza.uczuc.religijnych Re: Alfabet Bronisława Wildsteina- media milczą?? 22.12.07, 22:28
        No to Wildstein wreszcie będzie miał tę kartę kombatanta walki z
        salonem.
        • woda.woda Re: Alfabet Bronisława Wildsteina- media milczą?? 22.12.07, 22:29
          Nie będzie miał, bo nikt go do sądu nie poda - za co? za
          grafomanństwo?:)

          • obraza.uczuc.religijnych Re: Alfabet Bronisława Wildsteina- media milczą?? 22.12.07, 22:31
            Ponoć ma to we krwi.
          • t-800 Re: Alfabet Bronisława Wildsteina- media milczą?? 22.12.07, 23:24
            woda.woda napisała:

            > Nie będzie miał, bo nikt go do sądu nie poda - za co? za
            > grafomanństwo?:)

            Pieniacz do sądu nie poda? Oj, jeśli to prawda, to będzie prawdziwa sensacja!
            • lech.niedzielski Jak ON się ślicznie ślini ! 22.12.07, 23:34
              Czy te czy mogą kłamać ... ?
              • 440417mz Re: Jak ON się ślicznie ślini ! 23.12.07, 00:05
                Muszą!Dla chleba Panie,dla chleba!Jeżeli się dla chleba wchodziło w konszachty z
                paryskimi flikami,dlaczego nie może wejść w konszachty z kaczorami?Dla chleba
                panie robimy wildsranie.
                • koperczak5 Robi co może... 23.12.07, 10:51
                  Robi co może, żeby zaistnieć. Ale i tak za rok aromat po nim
                  wywietrzeje i odejdzie w nicość, jak inni nienawistnicy.
              • t-800 Re: Jak ON się ślicznie ślini ! 23.12.07, 11:58
                Nie tylko ślini, ale i jąka.
                • doc.holliday Re: Jak ON się ślicznie ślini ! 23.12.07, 12:28
                  t-800 napisał:

                  > Nie tylko ślini, ale i jąka.

                  Wildstein się zacina.
                  Jąka sia np. Adaś Michnik.
    • elfhelm Słaby dziennikarz, mierny artykuł 23.12.07, 10:56
      z kłamliwymi i pseudośmiesznymi tezami. Co tu więcej komentować?
      • doc.holliday Re: Słaby dziennikarz, mierny artykuł 23.12.07, 12:32
        elfhelm napisał:

        > z kłamliwymi i pseudośmiesznymi tezami. Co tu więcej komentować?

        Chamski przede wszystkim.
        Kisiel w swoim abecadle był owszem złosliwy, ale nie chamski.
        Pisal w znacznej częsci o tych samych ludziach, przecież.
      • ayran Re: Słaby dziennikarz, mierny artykuł 23.12.07, 22:21
        Wildstein nie jest słabym dziennikarzem - swego czau pisywał naprawde nieźle.
        Ale ów "Alfabet" to jakaś żenada.
    • nonno1 Re: a media posłuszne PiSowi też? TVPiS, Rzepa? 23.12.07, 11:23
      Nie wiem, co tam napisał i nie chcę wiedzieć, wystarczy że czasem
      usłyszę jego zakłamane odzywki w TV, a już chce się rzygać!
    • nonno1 Re: media milczą o Bublu i innych oszołomach 23.12.07, 11:26
      Czy jakiekolwiek wypociny, byle jakiego dziennikarzyny, mają
      powodować medialny szum?
    • trzymilionowy.post Bronek, wynieś coś z IPNu... 23.12.07, 11:35
      znowu na chwilkę będzie o tobie głośno:)))
      • lech.niedzielski Re: Bronek, wynieś coś z IPNu... 23.12.07, 12:16
        trzymilionowy.post napisał:

        > znowu na chwilkę będzie o tobie głośno:)))
        Kazimierz Kutz powiedział, że gdyby dał w mordę temu kędzierzawemu
        qtasowi to okrzyknęliby go natomiast antysemitą.
        To bardzo zabolało Barucha/Bronisława.
        • koperczak5 Arogancja 23.12.07, 17:50
          Arogancja, napastliwość Wildsteina bardziej przyczynia się do
          wsparcia antysemityzmu, niż dziesieciu Leszków Bublów!
          Jego zachowanie jest właśnie tym, co antysemici przypisują Żydom.
          • lech.niedzielski Re: Arogancja 23.12.07, 19:05
            koperczak5 napisał:

            > Arogancja, napastliwość Wildsteina bardziej przyczynia się do
            > wsparcia antysemityzmu, niż dziesieciu Leszków Bublów!
            > Jego zachowanie jest właśnie tym, co antysemici przypisują Żydom.
            Masz absolutnie rację. Nie cierpię tych wszystkich zasranych
            rasistów, faszystów i łysych debili, ale gdy widzę i słyszę
            Wildsteina to mam ogromną ochotę skopać tego gudłaja !!!
            Sorry, ale to on powoduje we mnie te paskudne i pożałowania godne
            reakcje ... ..
    • a.adas Re: Alfabet Bronisława Wildsteina- media milczą?? 23.12.07, 19:29
      Wildstein, Bronisław. Żyd [patrz: Adaś Michnik]. Prawdopodobnie na czymś się
      zna. Polityk działający pod przykrywką niezależnego dziennikarza [patrz:
      Żakowski]. W stanie wojennym ukrywający się Paryżu, po 89 dziennikarz GW i
      pierwszy lustrator Rzeczpospolitej. Najlepszy prezes telewizji publicznej w
      ostatnim tysiącleciu. Wierny - po kopie od Jarosława Kaczyńskiego [patrz:
      Genialny Strateg], nadal z przyjemnością całuje go po... [patrz: Syndrom
      sztokholmski]

      PS no cóż, mało kto zauważył Braci K. w tym alfabecie. Ciepłe to notki;)
      • teen69 Re: Alfabet Bronisława Wildsteina- media milczą?? 23.12.07, 19:47
        Pamietam go jak w 1977 roku w Krakowie podczas Juwenaliow na ul Szewskiej z
        broda i wasami jak ci na obrazach przy bramie Florianskiej, przez pól dnia z
        żarem w oczach na okragło odczytywał jakiś komunikat KOR.Z kim on byl
        skumplowany?Z Michnikiem, Kuroniem i jednym katolikiem.
    • bpkw W "Alabecie" Wildsteina brak hasła Wildstein !!!!! 23.12.07, 21:38
      Bronislaw Wildstein to najwybitniejszy polski i swiatowy opozycjonista. Dal sie
      poznac, jako nieprzejednany wrog Jaruzela, z ktorym dzielnie walczyl m.in. od
      1980 do 1989 roku w Paryzu. Kiedy juz pokonal komune wjechal na bialym koniu do
      Polski i stal sie najwybitniejszym dziennikarzem.
      Nastepnie , dokonuja podkopu, wydobyl na swiatlo dzienne tzw. liste agentow
      PRL-u nazwana pozniej Jego Imieniem. Na liscie tej znalezli sie miedzy innymi
      Bogu ducha winni Polacy, ale Wildstein mial to w d...e. Kiedy wlasnie ci ludzie
      pozwali Go do sadu stwierdzil krotko; spieprzac dziady i nie stawial sie na
      rozprawy.
      W uznaniu wybitnych zaslug zostal mianowany przez najwybitniejszych Blizniakow
      na Pana Prezesa Telewizji Polskiej. Blizniacy powiedzieli Mu szybko tradycyjne
      SPIEPRZAJ DZIADU no i najwybitniejszy przedstawiciel obojga narodow, czyli
      zydowskiego i chyba polskiego , znowu trafil do kaczej Rzepy.
      • doc.holliday Re: W "Alabecie" Wildsteina brak hasła Wildstein 25.12.07, 12:38
        bpkw napisał:


        > na Pana Prezesa Telewizji Polskiej. Blizniacy powiedzieli Mu
        > szybko tradycyjne SPIEPRZAJ DZIADU ...

        Nie można wykluczyć takiej możliwości że to było z góry ukartowane.
        Od razu umówili sie ze Wildstein zrobi czystki, czyli wyrzuci z newralgicznych
        stanowisk i przyjmie odpowiednich, np Patrycję Kotecka. A potem niby zostanie
        zwolniony wczesnie,
        co miało 2 zalety - horrendalna odprawa, i taki niby nimb "niezależności
        niezależnego publicysty".

        Tomasz Wróblewski, były naczelny bardzo wtedy PRO-PiSowego
        Newsweeka, opowiada ze to jemu zaproponowano kierowanie
        "Rzeczpospolita" po odejściu Gaudena, ale właśnie tylko na pół roku.
    • dr.krisk A kogo to obchodzi. 23.12.07, 23:37
      Kogo obchodzi co pisze Wildstein? Bo mnie - nie.
      Najwyraźniej nie jestem odosobniony :)
    • dr.krisk A kogo to obchodzi. 23.12.07, 23:37
      Kogo obchodzi co pisze Wildstein? Bo mnie - nie.
      Najwyraźniej nie jestem odosobniony :)
      • kiko44.1 A kogo to obchodzi - kogos kto myśli! 23.12.07, 23:54
        I nie jest to literatura piękna a publicystyka,
        mili "znawcy", a ta się rządzi innymi prawami!
      • camille_pissarro Re: A kogo to obchodzi. 25.12.07, 10:50
        Musi
        • camille_pissarro Re: A kogo to obchodzi. 25.12.07, 10:55
          zalazło jednak za skórę i to nieźle.Otóż , konstatacje ( li tylko
          subiektyywne ) typu "kogo to obchodzi co pisze Wildstein" są
          miernej jakości nie poparte, żadnym argumentem ;-)). "Alfabet
          Wildsteina" to oczywiście nie to samo co "Alfabet Kisiela" - zapewne
          tez przez Ciebie dezawuowanego - ale wiekszość lakonicznych
          spostrzeżeń jak najbardziej trafna i udana ;-)))
      • karol.kowalik5 Re: A kogo to obchodzi. 29.12.07, 16:45
        dr.krisk napisał:

        > Kogo obchodzi co pisze Wildstein? Bo mnie - nie.
        > Najwyraźniej nie jestem odosobniony :)
        Ty antysyjonisto !!!!!
    • kazik_b4 W jego bardzo ograniczonym alfabecie brak... 24.12.07, 01:05
      "Bronislaw Wildstein - idiota w pretensjach."
      • lech.niedzielski Mógłby zagrać Judasza bez charakteryzacji ! 25.12.07, 10:01
        kazik_b4 napisał:

        > "Bronislaw Wildstein - idiota w pretensjach."
        Fakt.
        • ewa9823 Re: Mógłby zagrać Judasza bez charakteryzacji ! 25.12.07, 10:16
          > kazik_b4 napisał: "Bronislaw Wildstein - idiota w pretensjach."
          > Fakt

          pan B.Wildstein inaczej by nie zaistniał, należy do kompletnych
          miernot
          • haen1950 Rewolucja pasowała Bronusiowi 25.12.07, 10:29
            Gdy mógł za burżuazyjną pensję wywalać rzetelnych dziennikarzy i
            obdarzać względami pisowską, dyspozycyjną hołotę.

            Ale oddaję mu sprawiedliwość, po tym jak go Kaczor wykopał z posady
            dalej wypisuje peany pochwalne na cześć jego rewolucji moralnej.
            Tylko, jak się bliżej jego sytuacji przyjrzeć, to tam dobrego
            wyjścia nie ma. Nikt go nie chce oprócz Lisieckiego razem z jego
            głupotą. Trzeba z czegoś żyć, dopóki rzepa nie sprzedana.
            • koham.mihnika.copyright Re: Rewolucja pasowała Bronusiowi 25.12.07, 14:54
              haen1950 napisał:


              > ... Nikt go nie chce oprócz Lisieckiego razem z jego
              > głupotą. ..

              czyja? Lisieckiego, Wildsteina czy obu?
              • rsrh Trudną masz robote "miłpśniku AM" 30.12.07, 16:16
                Musisz jednocześnie atakować w RZ a lizać w GW.
                • rsrh Mając własną Irlandie, 30.12.07, 16:18
                  wysokie wykształcenie , kupę dzieci i forse ( to twoje dane z RZ) kochający MA-
                  masz jeszcze czas na harce forumowe?
            • stan.borys Re: Rewolucja pasowała Bronusiowi 27.12.07, 11:24
              haen1950 napisał:

              > Gdy mógł za burżuazyjną pensję wywalać rzetelnych dziennikarzy i
              > obdarzać względami pisowską, dyspozycyjną hołotę.
              >
              > Ale oddaję mu sprawiedliwość, po tym jak go Kaczor wykopał z
              posady
              > dalej wypisuje peany pochwalne na cześć jego rewolucji moralnej.
              > Tylko, jak się bliżej jego sytuacji przyjrzeć, to tam dobrego
              > wyjścia nie ma. Nikt go nie chce oprócz Lisieckiego razem z jego
              > głupotą. Trzeba z czegoś żyć, dopóki rzepa nie sprzedana.
              !
    • paczula8 świetny :))) n/t 25.12.07, 10:40

      • cat.cat Re: świetny :))) n/t 25.12.07, 10:47
        Bronisława Wildsteina zbliża nas do prawdy...
        • baabeczka Re: świetny :))) n/t 25.12.07, 11:39
          Zapomniales dodac,ze do "swojej" prawdy!
          • cat.cat Re: świetny :))) n/t 25.12.07, 12:57
            baabeczka napisała:

            > Zapomniales dodac,ze do "swojej" prawdy!
            ---------------------------------------------------------
            Godność. Przeciwieństwo prawdy [patrz: prawda]. Opozycję tę odkrył Trybunał Konstytucyjny [patrz: Trybunał Konstytucyjny], jednoznacznie opowiadając się po stronie przeciwieństwa prawdy. W stanowisku tym wspierało go wielu hierarchów kościelnych, którym znudził się w kółko powtarzany Chrystusowy banał: „Prawda was wyzwoli” i twórczo rozwijają pytanie, które postawił Piłat: „Cóż to jest prawda?”. Najbardziej elokwentny spośród nich jest abp Józef Życiński [patrz: Życiński Józef].
            • lech.niedzielski Bron-uś wzmacnia atysemityzm ! 25.12.07, 13:32
              Dziwne.
    • cassidy_i Re: Alfabet Bronisława Wildsteina- media milczą?? 29.12.07, 17:43
      Moralność. Słowo z gruntu nieprzyzwoite, którego nie wolno wymawiać
      na salonie. Hasło przywrócenia moralności w życiu publicznym oznacza
      faszyzm.


      Niezależność myślenia. Zbiorowe powtarzanie haseł i sloganów.

      Nieudacznik. Osobnik, który nie załapał się do towarzystwa.

      Ofiara. Sprawca zła lub występku, który ujawniony został bez zgody
      salonu.

      Oszołom. Awanturnik, który chce kwestionować poglądy ogłoszone przez
      Salon. Oszołom może być tylko prawicowy.


      Poczucie humoru. Dowalanie Kaczyńskim i PiS.

      Poczucia humoru brak. Niedostateczne dowalanie Kaczyńskim i PiS.

      Prawda. Rzecz z natury dwuznaczna i wykpiwana na salonie. Wierzą w
      nią prostacy. Ponieważ jednak nie sposób się bez niej obejść,
      autorytety regularnie ustalają jej obowiązujący kanon.

      Antykomunizm. Jaskiniowy albo zoologiczny. Inny nie występuje. Być
      może dlatego, że osoby cywilizowane, a więc wyrafinowane, rozumieją,
      że chociaż komunizm spowodował najwięcej cierpień w historii
      ludzkości, to sprawa z nim jest daleko bardziej złożona i tylko
      prostak może jednoznacznie go potępiać. Księgowanie ofiar to rzecz
      niesmaczna, a rozliczanie komunizmu mogłoby prowadzić do
      nieoczekiwanych konsekwencji zarówno w Europie, jak i w Polsce.
      Mogłoby zachwiać hierarchią autorytetów. Dylematy komunistów są więc
      bez porównania bardziej interesujące niż cierpienia ich ofiar.



      Ciekawe.
      A już myślałam że będzie nudno.
      • stan.borys Re: Alfabet Bronisława Wildsteina- media milczą?? 30.12.07, 15:50
        BronUś ? To on jest .... ?!!! A czy on o tym wie ?!!!!!!!!!!!
        • rsrh Media milcza bo pisze prawde !! 30.12.07, 16:13
          A do prawdy media z zwłaszcza GW - nie jest przyzwyczajona. Prawda w GW to nadal
          pojęcie "klasowe" a staje sie "oficjalna" gdy zaklepie ja "guru".
          • stan.borys Media milcza bo pisze PRAWDE !! 30.12.07, 17:51
            Taką moskiewską a'la Kaganowicz.
          • krwawy.zenek Re: Media milcza bo pisze prawde !! 04.01.08, 23:45
            Dwa lata temu pisał o Krakowie panegiryk. Teraz nagle mu się odwróciło. To jest
            ta "prawda"? Dla was zawsze relatywna...
    • ajax333 Re: Alfabet Bronisława Wildsteina- media milczą?? 30.12.07, 19:17
      Szanowny jajanku-historia jest okrutna i powtarzalna-pajace kończą
      błazeńskie kariery razem ze swoimi Panami.Teraz groźny dotychczas
      Kaczyński z każdym swoim wystąpieniem staje się godnym ubolewania i
      śmiechu trefnisiem więc nie ma już miejsca dla Wildsteinów i jemu
      podobnych. Lista wzbudziła tylko godne ubolewania westchnienie nad
      epitafium autora.
      • rsrh Miłego Sylwestra czerwone pająki !! 30.12.07, 20:47
        Zawsze was krew zalewa jak prawda wychodzi na wierzch. Ale tacy już jesteście
        genetycznie zmutowani !
        Bez odbioru
        • palnick Re: Miłego Sylwestra czerwone pająki !! 30.12.07, 21:42
          rsrh napisał:

          > Zawsze was krew zalewa jak prawda wychodzi na wierzch. Ale tacy
          już jesteście genetycznie zmutowani !
          > Bez odbioru

          ---
          Dlatego zawsze starają się przykryć ją (prawdę) sarkofagiem
          milczenia. To już teraz nie wystarczy :-)
          • karol.kowalik5 Re: Miłego Sylwestra czerwone pająki !! 30.12.07, 21:46
            Bardzo dziękuję za te szczere życzenia.
            Czerwony Pająk i Generyczny Ubowiec.
            Karol Kowalik der fuenfte.
        • ponte_aronte baw się dobrze, czarna wdowo 30.12.07, 21:51
          o ile umiesz się bawić
    • trzymilionowy.post ;) 03.01.08, 13:17
      Jak zostać niezależnym publicystom - krótki kurs nie tylko dla orłów

      piswatch.salon24.pl/54652,index.html
      • joella.r "Polityka" dodała dwa swoje hasła 03.01.08, 14:26
        przepisując gotowe zdania użyte przez Wildsteina w jego Alfabecie, zmieniając drobiazgi:
        "Bronisław Wildstein: Motyl opozycji, z którego wykluła się poczwarka IV RP. Żywy dowód, że w IV RP nie tylko dziennikarzem, ale i autorytetem mógł być każdy. Jako samozwańczy autorytet uważał, że ma prawo piętnować kogo zechce, bez żadnych dowodów. Ostrości jego jego sądów nie zmaciła nigdy znajomość sprawy, na której temat się wypowiada. Specjalista od manipulacji i insynuacji. Niezorientowany obserwator myślałby, że jeho wystąpienia to popisy klowna. A yo miał być poważny głos w debacie publicznej. (...)"
        Kto mieczem...
        • yaddo Ja też tak potrafię 03.01.08, 15:51
          Wildstein:
          Dziki Kamień opozycji, poprzez stadium pośrednie "Dzika Hiena" (patrz: Lista
          Wildsteina), kończy jako kaczy kupro-liz.
          • yaddo Sorry, miało być w części głównej 03.01.08, 15:52
        • s.k.i.n-power Re: "Polityka" dodała dwa swoje hasła 03.01.08, 15:52
          lewactwo tylko na podkradanie cudzych pomysłow stać
        • trzymilionowy.post Re: "Polityka" dodała dwa swoje hasła 04.01.08, 23:12
          www.rp.pl/artykul/2,81213.html
          Rewolucyjny Bronek odniósł się do tego.
          • ponte_aronte zarozumiały buc 04.01.08, 23:24
            strasznie nieprzyjemny facet
            nie ufam mu za grosz
            • trzymilionowy.post Re: zarozumiały buc 04.01.08, 23:42
              Patrząc na poziom jego rewolucyjnego oburzenia
              nieźle musiał odczuć to co o nim napisali.
          • jack20 Re: "Polityka" dodała dwa swoje hasła 05.01.08, 01:30
            ten pajac nie ma ani inteligencji ani poczucia humoru, ktory sobie
            przypisuje. raczej typowy, ciezki, nieokrzesany pisdacki charakter
    • krwawy.zenek kogo obchodzi bełkot zakompleksionego kretyna? 04.01.08, 23:25
      • x2468 Re: kogo obchodzi bełkot zakompleksionego kretyna 05.01.08, 00:54
        ttp://www.kde-look.org/content/show.php/End+of+Lech+Kaczynski+presidency+Counter?content=54192
        A co mi tam.
    • kos1981 spostrzegawczość i lekkie pióro p.Bronisława,bingo 05.01.08, 01:19
      dawno tak się nie uchachałem...
      ałtorytety..he,he
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka