Dodaj do ulubionych

Na co liczą PISiory

03.05.08, 11:28
Sytuacja polityczna PIS-u jest tragiczna.
Czy jest coś co może uratować PIS przed zatopieniem.
Ciekawe co o tym myślą forumowe agitatorzy PIS.
Niedługo wpłynie ustawa o poważnym ograniczeniu finansowania partii
politycznych z budżetu.Jeżeli obecnie prezydencki Bulgotek to
zawetuje to po wyborach prezydenckich,w których aktualna Kreatura ma
zero szans stanie to się faktem.
--------------------
Kaczyści i Komuchy kłamią,bo prawda jest dla nich bolesna.
Obserwuj wątek
    • doc.torov Re: Na co liczą PISiory 03.05.08, 12:15

      na kogo ...?
      Na Rydzyka oraz takich pretorian jak Wildstein
      Ziemkiewicz, Janke, Urbański, Kochanowski,
      i 6 sędziow TK których udało im sie tam wstawic.
    • borbali Re: Na co liczą PISiory 03.05.08, 13:12
      Po reakcji na ten wątek widać,że PISiory nie wiedzą o co
      walczą.Widać,że jedynym ich ratunkiem pozostaje cud,ale nie w
      wykonaniu Tuska,lecz Zbankrutowanego Stratega PIS-u.Przypomina mi to
      sytuację na polu bitwy,gdzie nieudolny dowódca wydaje rozkaz ataku
      na nieistniejącego wroga.
      ------------------
      Kaczyści i Komuchy kłamią,bo prawda jest dla nich bolesna.
      • asdf401 Re: Na co liczą PISiory 03.05.08, 13:19
        Spoko! Obserwując Kaczora2 jak maszeruje na pl. Piłsudskiego dochodzę do
        refleksji, że chodzi mu o śmierć w stylu Rejtana. Zablokuje, przywetuje,
        rozedrze koszule i padnie.
    • viceversal01 Kim jest premier RP?????? 03.05.08, 13:17
      www.aferyprawa.com/index2.php?p=teksty/show&dzial=polityka&id=2024


      Myslisz , że znasz nastroje w PiS? A znasz prawdziwe oblicze swojego
      guru?????
      • rotepirat Re: Kim jest premier RP?????? 03.05.08, 13:24
        To on nawet nie był Kaszebem ? A to kłamczuch.
      • venus99 Re: Kim jest premier RP?????? 03.05.08, 18:23
        odwoływanie sie do opinii niejakiego Zbigniewa Nowaka (pomijam już
        inne treści tego szmatławego portalu) jest równoznaczne z
        zamieszkiwaniem w pensjonacie Tworki.
    • borbali Re: Na co liczą PISiory 03.05.08, 13:29
      No to już wiem na co liczą durnowate PISiory.Z Tuska zrobią Żyda i
      wygrają wybory.
      Ta głupota jest większa od Himalajów.
      Czekam na kolejne bzdety.
      --------------------
      Kaczyści i Komuchy kłamią,bo prawda jest dla nich bolesna.
    • elena4 Re: Na co liczą PISiory 03.05.08, 13:47
      A jeśli nie budżet, to który najlepszy platnik zaoferował się
      dofinansowywać PO?
    • republika.republika Pis liczy na SLD 03.05.08, 18:00

      na razie współpracują w TVPiS
      • borbali Re: Pis liczy na SLD 04.05.08, 08:44
        Tak wygląda.Tylko podziwiam Komuchów,że zapomnieli jak Kaczory
        wyrolowały Leppera.Przy najbliższej okazji to samo zrobią z nimi.
        Powiedzenie staropolskie,że lepiej z uczciwym zgubić niż z oszustem
        znależć nadal obowiązuje.
        ------------------
        Kaczyści i Komuchy kłamią,bo prawda jest dla nich bolesna.
        • mak67 Re: Pis liczy na SLD 04.05.08, 08:47
          Ja tam nie widzę różnicy pomiedzy Gadzinowskim a Katarasińską.
          Gadzinowski przynajmniej antysemickich tekstów nie pisał. Ta
          nominacja mi sie wcale nie podoba ale jak dawno temu jeden madry
          człowiek powiedział "Cel uswieca środki". A widok wsciekłej
          Katarasińskiej jest bezcenny
    • klarek_i Mylisz się. Kaczor jak będzie trzeba to 03.05.08, 18:03
      rozwali PiS i się nawet nie zająknie. I przetrwa kolejną kadencję, jak po
      AWS.Chyba, że już się na emeryturę załapie.
      • venus99 Re: Mylisz się. Kaczor jak będzie trzeba to 03.05.08, 18:25
        gdyby się załapał na komunalny wielu forumowiczów uwielbiających
        forum swoich największych wrogów miałoby się gdzie i do kogo modlic.
    • haen1950 Na cud Tuska 04.05.08, 08:46
      Tylko on może przywrócić im życie.
    • zapijaczony_ryj Na przygłupa 04.05.08, 08:54
      spieprzajdziadu.com/muzeum/images/thumb/b/b2/Czeczot.jpg/350px-Czeczot.jpg

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka