manny_ramirez 24.06.08, 23:31 Tak pisze powazna gazeta. www.dziennik.pl/wydarzenia/article197851/Maleszka_to_swinia_nie_skruszony_zdrajca.html A tu banuja za mendy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
off_nick [...] 24.06.08, 23:36 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
off_nick [...] 24.06.08, 23:41 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
paczula8 napisałam 24.06.08, 23:56 "a - nie uwierzysz - Maleszki mi trochę szkoda (...)" - po obejrzeniu drugiej częsci zmieniam zdanie, szkoda mi człowieka ... Maleszki nie. Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Nie interesuje mnie lustracja :) 25.06.08, 07:34 paczula8 napisała: > "a - nie uwierzysz - Maleszki mi trochę szkoda (...)" > > - po obejrzeniu drugiej częsci zmieniam zdanie, szkoda mi > człowieka ... Maleszki nie. Nie oglądałem żadnej części. I nigdy mnie temat Maleszki nie interesował, bo nie interesuje mnie lustracja, jak wiesz. Wiadomo przecież, że były setki tysięcy, jeśli nie miliony tajnych współpracowników systemu, oraz prawie 3 miliony jawnych - członkowie PZPR. W każdym wypadku PRL był legalnym państwem i współpraca z nim również. I tyle. A co zrobił Maleszka, czy Jarosław Kaczyński, czy inny Wałęsa w temacie współpracy z komuną, zupełnie mnie nie interesuje. To temat dla historyków i maniaków typu Manny_Ramirez, który tak łatwo sięga po epitety... Odpowiedz Link Zgłoś
paczula8 Nie rozmawiamy o lustracji Taziuto. 25.06.08, 07:59 Obejrzyj film! Naprawdę warto. Odpowiedz Link Zgłoś
jk-24 Re: Nie interesuje mnie lustracja :) 25.06.08, 14:26 zatem jak państwo mordowało to było to legalne, bo państwo było legalne. Odpowiedz Link Zgłoś
doc.torov Wildstein to przyjaciel Pyjasa 25.06.08, 02:16 napisał Der dziennik: "Bronisław Wildstein, przyjaciel zamordowanego Pyjasa, mówi o zabójstwie wprost: "Jest oczywiste, że zrobiła to esbecja"." Herr Karnowski zapomniał dodac że Wildstein był także przyjacielem Maleszki. Ale Niemiecka Prawda kłamie jeszcze lepiej niż radziecka. Odpowiedz Link Zgłoś
xenocide [...] 25.06.08, 06:17 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
allspice Re: "Maleszka to swinia, nie skruszony zdrajca" 25.06.08, 07:08 Bardzo nieciekawa postać...jak można się z kimś takim zaprzyjażnić:( Odpowiedz Link Zgłoś
spokojny.zenek Re: "Maleszka to swinia, nie skruszony zdrajca" 25.06.08, 07:16 allspice napisała: > Bardzo nieciekawa postać...jak można się z kimś takim zaprzyjażnić:( Widocznie 30 lat temu można było. Odpowiedz Link Zgłoś
jk-24 Re: "Maleszka to swinia, nie skruszony zdrajca" 25.06.08, 14:51 za tym( przyjaźnią) na pewno rydzyk stał. Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Jak nazwać przyjaciół świni?! :) 25.06.08, 07:35 allspice napisała: > Bardzo nieciekawa postać...jak można się z kimś takim zaprzyjażnić: ( Hehe, wiedziałem, że jak się postarać, to coś można z tej historii wyciągnąć przeciw Wildsteinowi... :) Odpowiedz Link Zgłoś
spokojny.zenek Re: Jak nazwać przyjaciół świni?! :) 25.06.08, 07:38 To i owo można i bez postarania się... Odpowiedz Link Zgłoś
zelazny.karzel.wasyl Dziwna postać ten Maleszka. Do tego bardzo 25.06.08, 07:46 zakręcona psychicznie. To byłby ciekawy obiekt badań psychologicznych. Z jednej strony autentycznie przyjaźnić się z kimś, z drugiej donosić na przyjaciół i pisać strategie rozbicia ich organizacji, co znacznie wykraczało poza to, czego SB od niego oczekiwała. Wygląda to tak, jakby facet miał wyraźny psychiczny pęd ku samozagładzie. Pieniądze? Pewnie też miały jakieś znaczenie, ale gdyby to była tylko kwestia kasy, to mógł przecież spokojnie zostać w Paryżu u Wildsteina, zamiast wracać. Naprawdę dziwny Człowiek. Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Re: Dziwna postać ten Maleszka. Do tego bardzo 25.06.08, 07:53 zelazny.karzel.wasyl napisała: ... > Pieniądze? Pewnie też miały jakieś znaczenie, ale gdyby to była > tylko kwestia kasy, to mógł przecież spokojnie zostać w Paryżu u > Wildsteina, zamiast wracać. > Naprawdę dziwny Człowiek. Może prawdziwy propaństwowiec? Wierzył w komunę i robił wszystko żeby ją wzmocnić... :) Odpowiedz Link Zgłoś
paczula8 Re: Dziwna postać ten Maleszka. Do tego bardzo 25.06.08, 07:56 taziuta napisał: > zelazny.karzel.wasyl napisała: > > ... > > Pieniądze? Pewnie też miały jakieś znaczenie, ale gdyby to była > > tylko kwestia kasy, to mógł przecież spokojnie zostać w Paryżu u > > Wildsteina, zamiast wracać. > > Naprawdę dziwny Człowiek. > > Może prawdziwy propaństwowiec? > Wierzył w komunę i robił wszystko żeby ją wzmocnić... :) Wierzył w komunę i dlatego chodził na spotkania KORu i wciagał w te spotkania przyjaciół, a później na nich donosił? Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta To się też da wytłumaczyć, jak wszystko... :) 25.06.08, 08:20 paczula8 napisała: > taziuta napisał: > > > Może prawdziwy propaństwowiec? > > Wierzył w komunę i robił wszystko żeby ją wzmocnić... :) > Wierzył w komunę i dlatego chodził na spotkania KORu i wciagał w > te spotkania przyjaciół, a później na nich donosił? No jeśli ci jego przyjaciele zdradzili sie przed nim, że są antykomunistami, to komunista winien na nich donieść. Ale zanim doniósł chciał mieć konkret - uczestnictwo w spotkaniach KOR? :) Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez Re: To się też da wytłumaczyć, jak wszystko... :) 25.06.08, 14:13 Taziuta wytlumaczy nawet hitlerowcow jak widac. III Rzesza tez byla panstwem legalnym. Lewactwo nie wie co to moralnosc. Odpowiedz Link Zgłoś
paczula8 Manny, 25.06.08, 14:18 nie wierzę, ze Taziuta napisał to na serio ... po prostu nie wierzę ... Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez [...] 25.06.08, 14:24 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
paczula8 Myślę , że Taziuta miał zaćmienie ... 25.06.08, 14:34 nie mogę uwierzyć, ze świadomie broni człowieka typu Maleszka. Maleszka jest nie do obrony, jedyne co go tłumaczy, to defekt na mózgu ... chciałabym wierzyć, że ten defekt ma tylko Maleszka... Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez Re: Myślę , że Taziuta miał zaćmienie ... 25.06.08, 14:48 Byc moze osobiscie go to dotyczy i jak widac ma wsparcie adminow... Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: Myślę , że Taziuta miał zaćmienie ... 25.06.08, 14:51 manny_ramirez napisał: > Byc moze osobiscie go to dotyczy i jak widac ma wsparcie adminow... nie grasz fair, manny Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez Re: Myślę , że Taziuta miał zaćmienie ... 25.06.08, 14:54 Zas Taziuta wyzywajac mnie od najgorszych gra oczywiscie fair. Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: Myślę , że Taziuta miał zaćmienie ... 25.06.08, 15:01 manny_ramirez napisał: > Zas Taziuta wyzywajac mnie od najgorszych gra oczywiscie fair. to ma Cie usprawiedliwic? Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez Re: Myślę , że Taziuta miał zaćmienie ... 25.06.08, 15:04 Nie widze powodu sie usprawiedliwac. Dziwi mnie jedynie slepota niektorych forumowiczow. Adminom sie nie dziwie bo jak kierownik ketman pilnuje... Odpowiedz Link Zgłoś
torpeda.wulkaniczna Hej Scoutek, 25.06.08, 19:17 standardowo dwie miary? Upomnieć Mannego, mimo, że sprowokowany? Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: Hej Scoutek, 26.06.08, 08:30 torpeda.wulkaniczna napisał: > standardowo dwie miary? Upomnieć Mannego, mimo, że sprowokowany? a jesli mi kto inny wisi, a manny mnie zawiodl? i pytalam, czy prowokacja usprawiedliwia? Odpowiedz Link Zgłoś
torpeda.wulkaniczna Re: Hej Scoutek, 26.06.08, 11:32 No to Manny się chyba ucieszy, że Ci nie wisi. Odpowiadasz na: scoutek napisała: > torpeda.wulkaniczna napisał: > > > standardowo dwie miary? Upomnieć Mannego, mimo, że sprowokowany? > > a jesli mi kto inny wisi, a manny mnie zawiodl? > i pytalam, czy prowokacja usprawiedliwia? Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: Hej Scoutek, 26.06.08, 11:49 nie powiedzialam, ze kto inny mi wisi bylo "jesli", chyba ze nie zauwazyles? BO Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez Re: Hej Scoutek, 26.06.08, 15:32 A ja sie wciaz dziwie. Po pierwsze jesli mowimy o poziomie osobistym to ja napisalem watek w ktorym wyrazalem sie nieoglednie o wyraznie okreslonej grupie ludzi za wyraznie okreslone nieludzkie dzialanie. Za to zostalem zaatakowany nieparlamentarnie osobiscie w dodatku post atakujacego przesiakniety byl hipokryzja. Moja odpowiedz, wedlug forumow standartow i zasad, byla ogledna i oparta na calkiem sensownych przeslankach. DOowiadczenie mowi ze jak ktos atakuje per personam za zaangazowanie posty wyrazajace generalne zasady robi to poniewaz sam jest gleboko zaangazowany. Jakos osoba atakujacego Ciebie nie rozczarowala. Po drugie na poziomie politycznym nie widze abym przekroczyl jakiekolwiek granice. Nie ma zadnego wytlumaczenia na donoszenie na rodzine i przyjaciol tajnej policji morderczego systemu. Zadnego. Wedlug mnie slowo jakie uzylem na okreslenie takich osob i tak nie wyraza wszystkiego wobec zla ktore one czynily. Argument ze PRL bylo legalnym panstwem wiec wspolpraca z SB byla ok jest tak chory ze nie nadaje sie nawet pod dyskusje. Ale tez nie spotkalo sie z Twoim oburzeniem. Po prostu jest tak ze jak ktos chce to zawsze znajdzie powod aby sie obrazic. Torpeda ma racje ze jest tu podwojny standart. Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: Hej Scoutek, 26.06.08, 15:45 manny_ramirez napisał: > Ale tez nie spotkalo sie z Twoim oburzeniem. > manny, dla jasnosci: to, ze go tu nie wyrazilam nie oznacza wcale, ze go nie bylo zdumiales mnie i to wszystko Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez Re: Hej Scoutek, 26.06.08, 19:47 Wiem Scoutek. Trudno wychylic sie towarzystwu. Widac po watku zalozonym przez patience. Latwiej znalezc byle pretekst aby sie podlizac. Odpowiedz Link Zgłoś
torpeda.wulkaniczna Chyba trafiłeś, Manny. 26.06.08, 20:46 Ze Scoutkiem czasem fajnie się gadało. I nie zgadzało. Po małej kwerendzie po wątkach, gdzie jest obecna, przychylam się do jej ostatniego infa do mnie: BO. Szkoda, ze jest w tak idiotycznych dyskusjach, jak np.ten o wypowiedzi Kaczyńskiego, że chodzi mu o władzę.Niby próbuje coś powiedzieć, ale płynie na fali tych oświeconych niedouczonych. Albo dołaczyła do lemingów, albo chce im przewodzić. Więc: BO , Scoutek. Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: Hej Scoutek, 26.06.08, 20:52 manny_ramirez napisał: to nie tak, ale trudno, ze tak to odbierasz sorry Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez Re: Hej Scoutek, 26.06.08, 21:30 No wiesz. Mozna powiedziec ze sie zawiodlem. Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: Hej Scoutek, 26.06.08, 21:42 bo widzisz, wbrew temu co twierdzi t.w. (hm....;)) nikomu sie nie podlizuje mowie co mysle a moze czasem mysle glupio, coz.. nie twierdze, ze jestem Einsteinem sorry jeszcze raz Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Masz rację Ramirez, z faktami się nie dyskutuje :) 27.06.08, 07:44 manny_ramirez napisał: ... > Argument ze PRL bylo legalnym panstwem wiec wspolpraca z SB byla > ok jest tak chory ze nie nadaje sie nawet pod dyskusje. Widzisz kolego, przyjmij do wiadomości, że dla innych niektóre Twoje argumenty też są "chore", np. ten, że jak ktoś ma inne zdanie niż Ty, to na pewno (doświadczenie uczy, sic!) dlatego, że jest "zaangażowany". Logika kaczysty... Ale nazwanie czegoś chorym to zwykła łatwizna. Rozumiem, że mimo wszystko jesteś na tyle rozsądny, żeby przyznać (tym samym), że a faktami (o legalności PRL) się nie dyskutuje! :) Współpraca ze służbami może nie jest ok. o tyle, że potrzeba do tego odpowiedniego charakteru kapusia (i donoszenie na przyjaciół jest oczywiście jak najbardziej godne potępienia), ale tak się składa, że wszystkie policje mają swoich kapusiów, czy Ci się to podoba, czy nie. A dzisiejsze szczucie/wyszukiwanie zaprzeszłych kapusiów to zwykłe rozgrywki w obozie post-solidarnościowym. Igrzyska, w które dają się wciągąć naiwnoty takie jak Ty... :) Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez Nie, z idiotami sie nie dyskutuje 27.06.08, 16:30 ale jestes znajomym znajomej wiec uczynie wyjatek. Tu nie chodzi o legalnosc a moralnosc. Jak juz pisalem. III Rzesza, Sowiety tez byly legalnymi panstwami w swietle prawa meidzynarodowego co nie czyni wspolpracy z Czeka czy Gestapo rzecza morlanie sluszna. I mowimy tu nie o wspolpracy ze sluzbami demokratycznych panstw tlko ze wspolpraca z tajna policja totalitarnych zbrodniczych rezimow ktorej skutkiem zazwyczaj byl wydawanie innych na smierc badz/i tortury. A pisalem o jeszcze bardziej okreslonej sytuacji kiedy owe m.... donosily na swoich bliskich i przyjaciol. Ty to sobie usprawiedliwiaj legalnoscia jak chcesz. Ja nazywam rzeczy jak nalezy. No i rozumiem ze dla lewaka moralnosc to pojecie niezrozumiale. Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Doceń więc moje poświęcenie! :) 27.06.08, 16:44 manny_ramirez napisał: Re: Nie, z idiotami sie nie dyskutuje ... > Jak juz pisalem. III Rzesza, Sowiety tez byly legalnymi panstwami > w swietle prawa meidzynarodowego co nie czyni wspolpracy z Czeka > czy Gestapo rzecza morlanie sluszna. Twoje uwagi są ahistoryczne... Dziś wiemy, że to były zbrodnicze systemy, ale daleko nie każdy Niemiec, czy Rosjanin wiedział o tym wówczas! Jeśli więc donosił policji, to jest to tak samo naganne, albo zrozumiałe/pożądane, jak donoszenie policji dzisiaj. Chwyta Ramirez, czy ciągle czółko myślą nie skażone? :))) > ... No i rozumiem ze dla lewaka moralnosc to pojecie > niezrozumiale. Uogólniają tylko idioci, drogi kolego! :) Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez Re: Doceń więc moje poświęcenie! :) 27.06.08, 16:51 Taziuta Ty naprawde jestes idiota jesli myslisz ze ci co zyli wtedy nie wiedzieli ze to zbrodnicze systemy. Nawet nie ma co gadac. Zracjonalizujesz kazde przestepstwo jesli popelnione przez lewaka. Kazdy z tych donosicieli doskonale zdawal sobie sprawe jakie beda konsekwencje dla tych na ktorych donosil. To moj ostatni post do Ciebie bos nie wart mego czasu. Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Pozostanę nieutulony w żalu, Ramirez! :) 27.06.08, 17:16 manny_ramirez napisał: > Taziuta Ty naprawde jestes idiota jesli myslisz ze ci co zyli > wtedy nie wiedzieli ze to zbrodnicze systemy... Dziękuję za miłe słowo, w ustach oszołoma to komplement! :) I widzę, że nie znasz podstawowych faktów... Znasz jedynie zakłamaną historię, wykreowaną przez prawicową propagandę i "historyków" z IPN. Ja wiem, a nie "myślę", że wiele osób nie wiedziało! > To moj ostatni post do Ciebie bos nie wart mego czasu. Pozostanę więc nieutulony w żalu, Ramirez! Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Hej, Ramirez! 25.06.08, 15:05 manny_ramirez napisał: > Zas Taziuta wyzywajac mnie od najgorszych gra oczywiscie fair. Przypomnij sobie, kto pierwszy użył tego "najgorszego" wyzwiska. "Nie rób drugiemu co tobie nie miłe" - nie dotyczy Ramireza? Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez Wiem mialem racje? 25.06.08, 15:14 Bo menda nazwalem donosicieli SB a Ty jak widac odebrales to osobiscie. Bronisz ludzi ktorzy donosili na swoich przyjaciol i rodziny. Najgorsze szujstwo mozliwe. Nie ma o czym dyskutowac. Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Nie miałeś racji... 25.06.08, 15:36 manny_ramirez napisał: > Bo menda nazwalem donosicieli SB a Ty jak widac odebrales to > osobiscie. > Bronisz ludzi ktorzy donosili na swoich przyjaciol i rodziny. > Najgorsze szujstwo mozliwe. Hej, usiłuję ci wytłumaczyć, że pewnych określeń się nie używa. Dla ciebie tajni współpracownicy to najgorsze szujstwo, które można bezkarnie obrzucać wyzwiskami, zaś dla innych ludzie obrzucający innych wyzwiskami to najgorsze szujstwo. Skoro ty masz mieć prawo obrzucać innych wyzwiskami wg swojego widzimisię, to inni też mogą, ciebie, wg swojego widzimisię. Czy teraz już KAPEWU?! > Nie ma o czym dyskutowac. Chyba rzeczywiście rozmowa z tobą mija się z celem. Nie chce mi się powtarzać, więc przeczytaj sobie jeszcze raz, choć zdaje się, że masz problemy ze zrozumieniem słowa pisanego... forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=81313370&a=81338945 Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez Moralnosc lewaka 25.06.08, 15:40 Uzywanie niezbyt milych slow jest tak samo niemoralne jak donoszenie na rodzine i przyjaciol. Taziuta, wydajesz sobie swiadectwo nie mi. Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Re: Moralnosc lewaka 25.06.08, 15:50 manny_ramirez napisał: > Uzywanie niezbyt milych slow jest tak samo niemoralne jak > donoszenie na rodzine i przyjaciol. > > Taziuta, wydajesz sobie swiadectwo nie mi. Znowu nie zrozumiałeś... Ja nie wartościuję, co jest bardziej, a co mniej moralne. Walczę, tak się zdarzyło, że trafiło na Ciebie, z chamskim językiem na forum, i tyle... Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez Nie ma zadnego chamstwa 25.06.08, 16:44 w nazwaniu czlowieka ktory donosil na rodzine i przyjaciol menda. To jest stwierdzenie faktu. Odpowiedz Link Zgłoś
jk-24 Re: Nie ma zadnego chamstwa 26.06.08, 10:26 e tam , zaraz świnia, on kochał te robotę zwłaszcza jak dobrze pracował dla centrali przy Adasiu. Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta [...] 25.06.08, 14:58 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
spokojny.zenek Re: Dziwna postać ten Maleszka. Do tego bardzo 25.06.08, 08:22 Jeździł do W-wy na spotkania KOR-u? Odpowiedz Link Zgłoś
jk-24 Re: Dziwna postać ten Maleszka. Do tego bardzo 25.06.08, 14:35 dlatego był ketmanem i miał konto . Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta [...] 25.06.08, 07:55 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
allspice [...] 25.06.08, 08:46 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
wiosnaludzikow nie lękajcie się inni podli donosiciele 25.06.08, 14:32 Jasnym jest, że było takich tysiące, że ginęli przez nich ludzie, łamane były kariery, rozbijane rodziny itd. Maleszka wypełzł na powierzchnię ale takich jest jeszcze tysiące i to nie o tych na świeczniku działalności politycznej mówię. Tak gdzie w gminie x, w gazetce y, w zakładzie z te płazińce broniły i współpracowały z nieludzkim systemem. Jak sądzicie dlaczego taki torow pojawia się w połowie wpisów wszędzie tam gdzie jest o lustracji. Strach, strach znowy zajrzał w ślepia tym nieludzkim bestiom Odpowiedz Link Zgłoś
ajdija3 Re: nie lękajcie się inni podli donosiciele 25.06.08, 14:54 donosiciele boją się lustracji jak diabły święconej wody i dlatego wciąż znajdują powody , żeby lustacji nie było - jasne jak dwa razy dwa Odpowiedz Link Zgłoś
wiosnaludzikow Re: nie lękajcie się inni podli donosiciele 25.06.08, 17:04 ajdija3 napisała: > donosiciele boją się lustracji jak diabły święconej > wody i dlatego wciąż znajdują powody , żeby lustacji > nie było - jasne jak dwa razy dwa Jak ich nawet rozumiem, że sie boją. W końcu to naturalny odruch. Nic przyjemnego jak dawni koledzy i przyjaciele zaczną pluc im w twarz czy pod nogi, tylko to nie jest powód aby liczne wielonickowe wpisy na forach czy wypowiedzi publiczne np kiedyś Michała Boniego uznać za głos opinii publicznej. Odpowiedz Link Zgłoś
jk-24 Re: nie lękajcie się inni podli donosiciele 26.06.08, 07:54 a Ketmana vel Giwiego? Odpowiedz Link Zgłoś
paczula8 W tym watku 25.06.08, 16:16 taziuta napisał: > > Niby co robili złego? nie rozmawiamy o lustracji i kapusiach, tylko o Maleszce. Maleszka zdradził ludzi, którzy mu zaufali ... rozumiesz, co to znaczy? Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez W tym watku 25.06.08, 16:43 mowimy o donosicielach SB ktorzy donosili na swoje rodziny, bliskich i przyjaciol. Nie trzeba zadnych dowodow aby taka osobe nazwac menda jedynie pewna podstawowa umiejetnosc rozrozniania dobra od zla. Byc moze problem w tym ze dzisiejsze lewactwo relatywizuje dobro i zlo, nie rozroznia tych pojec i byc moze tu jest sedno problemu. Jesli ktos relatywizuje niemoralnosc takiego szujstwa jak donoszenie na rodzine i najblizszych to powazna dyskusja jest w ogole niemozliwa. Ja sie swoich zasad nie wstydze i nie widze potrzeby tlumaczyc. W moim slowniku menda to menda. Odpowiedz Link Zgłoś
torpeda.wulkaniczna Ano, Manny. 25.06.08, 19:23 Prawda, ile słów i czasu trzeba, żeby ZWYKŁĄ definicję mendy objaśnić? Paczula wierzy, że Kolega Taziuta ma zaćmienie. A co, Paczulko, jeśli on tego nie posiada? Że teraz jest prawdziwy w swoich opiniach, aż do bólu i kresu wytłumaczalności? Adolf się cieszy z piekielnych otchłani.Ma wyznawcę.W końcu miał legalne państwo, mógł robić wiele zgodnie z prawem. Jak i PRL. Odpowiedz Link Zgłoś
zg13 Re: "Maleszka to swinia, nie skruszony zdrajca" 25.06.08, 16:41 swinia w tym przypadku to komplement scierwo moze cos oddaje, ale nie do konca nalezy powiedziec: czlowiek Gazety Wyborczej - nie znam slow lepiej oddajacych skrajne sku..enie Odpowiedz Link Zgłoś
qqazz [...] 25.06.08, 17:12 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
torpeda.wulkaniczna Scoutek, 25.06.08, 19:32 tu masz obiekt do pouczeń, co jest cacy i co czego nie usprawiedliwia: poczytaj słówka Kolegi o nicku z Testamentu ( od razu może szmacić, nawet nazwą). Śmiało, Scoutek. Chyba nie pracujecie przy jednym biurku? Odpowiedz Link Zgłoś
opowiescosynumarnotrawnym [...] 25.06.08, 19:34 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
torpeda.wulkaniczna A ulżyj sobie na mnie, 25.06.08, 19:45 człowieku. Jak masz wyrywać muchom nóżki lub pastwić się nad roślinkami - to se bluźnij. Tu możesz do woli. Nikt nie skrzyczy, Scoutek da odprawę tym, co to Cię będą chcieli słowem skrzywdzić. Pokornie czekam na wykwity Twoich gładzi mózgowych. Odpowiadasz na: opowiescosynumarnotrawnym napisała: > torpedziu, a tobie do owej mendy niewiele brakuje. Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez Re: A ulżyj sobie na mnie, 25.06.08, 20:47 Nie przejmuj sie malymi ludzmi Torpedo. Jesli Maleszka wciaz w redakcji pracuje moga sobie pozwalac. Odpowiedz Link Zgłoś
torpeda.wulkaniczna Manny, 25.06.08, 21:08 ???? Dawnośmy nie gadali,ja naprawdę jakbym miał więcej czasu, to wymieniłbym zdanie z tym człowiekiem ( bo chyba nie rozwielitka tłucze po klawiaturze mając nick z Testamentu) - ale po co doszkalać go w ripostach? Czy on człek mały,czy on człek duży, łeb większy jest kurzy. Szkoda sensu na gościa. Prowokatorzyna i tyle. Pisujesz w Nibylandii? Ja się wkurzyłem na jakieś nowe zapisy, ale jak się odkurzę to spotkamy się jeszcze? Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez Re: Manny, 25.06.08, 22:11 Pewnie. Choc ja teraz rzadko bywam. Teraz poniosly mnie nerwy o tego ..... eh. Dzis nie dam rady, ale jutro sprobuje cos skrobnac do Ciebie wiec wieczorem Twojego czasu sprawdz skrzynke GW. Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez Re: "giwia to swinia..", przyznasz maniek? 25.06.08, 22:20 Jak bede mial wiedzial z kim mam do czynienia to wtedy pogadamy. Odpowiedz Link Zgłoś
jk-24 Re: "giwia to swinia..", przyznasz maniek? 26.06.08, 10:37 to niekoszerna ta świnia ? Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez Re: "giwia to swinia..", przyznasz maniek? 25.06.08, 22:29 Nie kazdy jest geniuszem. Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez Aha, Giwi nie jest swinia 25.06.08, 22:35 Jak ma ketmana za szefa to co ma robic. Odpowiedz Link Zgłoś
skrzat27 Ile TW podobnych do Maleszkow 27.06.08, 00:43 pisze na forum GW- cala masa- bronia zwyklych swin, drani- boja sie o swoj byt- innego wytlumaczenia nie ma. Maleszka to tylko jeden ujawniony przypadek, bylo ich wielu. Normalny zwykly uczciwy czlowiek bedzie zawsze za ujawnieniem prawdy - atakuja ci ktorzy maja nieczyste sumienie. Stad ten wrzask. Odpowiedz Link Zgłoś
jk-24 Re: Ile TW podobnych do Maleszkow 27.06.08, 07:23 np. taki Macierewicz był stacją nadawczą zwaną bolek. Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Aha, Giwi nie jest swinia 01.07.08, 15:12 manny_ramirez napisał: > Jak ma ketmana za szefa to co ma robic. manny, ja rozumiem, że tu na forum takie bzdury może klepać j-24 czy kiko, ale po tobie się tego nie spodziewałam. No ale skoro już to napisałeś, może podasz mi źródło tych rewelacji, bo od j-24 nie doczekałam się odpowiedzi do tej pory. Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez Re: Aha, Giwi nie jest swinia 01.07.08, 15:29 To jakie inne moze byc wytlumaczenie na to ze sympatyka lustracji mozna zgnoic totalnie bez zadnej ingerencj adminow na tym forum a jak sie donosiciela SB nazwie tak jak to na to zasluguje to administracja nazywa to czyms nieslychanie obrazliwym? Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez PS 01.07.08, 16:05 Przeczytalem ten post raz jeszcze i musze przyznac ze troche mnie tam zwiodl moj polski. Mialo byc "Jesli ma" a nie " Jak ma". Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Aha, Giwi nie jest swinia 01.07.08, 16:05 Tak myślałam - za dowód ma służyć czyjeś święte przekonanie, że tak włąśnie jest. Odpowiedz Link Zgłoś
homosovieticus Maleszka to nie Jaruzelski ale obaj wiernymi 30.06.08, 15:55 pozostali myśli ,którą nie urodziła się w ich głowach. Odpowiedz Link Zgłoś
jk-24 Re: Maleszka to nie Jaruzelski ale obaj wiernymi 01.07.08, 07:38 i na akcję socjalną u adasia się załapują. Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: "Maleszka to swinia, nie skruszony zdrajca" 01.07.08, 15:10 Nie pisze, tylko cytuje. Jeśli przyjąć twój sposób rozumowania: portal gazeta.pl pisze, że część opozycji zjednoczyła się z nomenklaturą i jest obciążaniem dla Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
paczula8 kto cytuje? co cytuje? 01.07.08, 15:31 oj chyba za wcześnie sie Maniu zgodziłes :) Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez Re: kto cytuje? co cytuje? 01.07.08, 15:44 No reporter Dziennika cytowal rozmowce, ale z drugiej strony to juz Dziennik uzyl tego cytatu jako tytulu artykulu wiec mozna na obie strony:) Odpowiedz Link Zgłoś
paczula8 Re: kto cytuje? co cytuje? 01.07.08, 15:51 Napisałeś: 'Tak pisze powazna gazeta.' Po czym podałes linka do tekstu, któru ukazał sie w Dzienniku. Wszysko było ok, uderzyłeś sie w piersi troszku za wczesnie:) no ale Ty jesteś dżentelmen i to Cię tłumaczy :))) Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez Re: kto cytuje? co cytuje? 01.07.08, 16:17 Wiesz, ja po prostu jestem wrogiem twardoglowia. Tylko dlatego ze ktos stoi po drugiej stronie barykady nie powinno oznaczac ze nie mozna sie przyznac do bledu jesli sie taki popelnilo. Odpowiedz Link Zgłoś
paczula8 Re: kto cytuje? co cytuje? 01.07.08, 16:21 > jesli sie taki popelnilo. ok umiec przyznac sie do błędu to wielka sztuka i wiem, ze to potrafisz:) tyle tylko, ze w tym przypadku błędu z Twojej strony nie widzę ...:) Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Masz racje 01.07.08, 16:11 Tak, wiem, że mam rację w tym przypadku. Miło widzieć, kiedy ktoś potrafi się przyznać do błędu. pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
kukipl mają świnię i zdrajcę w zespole i nie odchodzą świ 01.07.08, 16:23 świnie? Odpowiedz Link Zgłoś