ave.duce Manifa !!! :))) z TVN24 > 08.03.09, 14:57 www.tvn24.pl/0,1589729.1,0,1,kazda-ekipa-_-ta-sama-lipa,wiadomosc.html :p Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski6 Fajne; jak na wybiegu w Zoo 08.03.09, 15:20 Tyle zwierzakow - samic - w kupie; mozna sobie popetrzyc, i sie posmiac Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Manifa !!! :))) 08.03.09, 17:04 Było więcej osób niż w zeszłym roku > ok. 4,5 do 5 tysięcy! :))) Dziękuję wszystkim, którzy zabrali głos w tym wątku, bez względu na ich poglądy. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: foto W-wa cz.2 > :))) i awansem za wszystkie 08.03.09, 20:53 następne! :))) Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
antylopa.gnu Re: Czy jest Pan dumny 09.03.09, 09:37 Mówią ci, co nie wiedzą, że praca nie zając. Szef mówi zaś, ty nie patrz na grafik tylko co masz zrobić jutro, zrób dzisiaj. Ale przemożna chęć odpowiedzenia na tak miły z Pani strony zwrot k mnie, skłania ku zlekceważeniu takich przypowiastek. Szanowna Pani Ave Duce! Najmocniej przepraszam za pomyłkę, nieuświadomioną, gdy ją popełniałam, rzecz jasna. Postaram się być mniej rozkojarzona. Gepardy widuję z daleka i podziwiam je. Staram się jednakowoż usilnie, by one mnie nie zauważyły. Ich podziw mojej osoby byłby, jakby to powiedzieć, bardziej konsumpcyjny. Też życzę, a szczególnie, by nic nie komplikowało Pani dnia dzisiejszego. Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: Pani Antylopo! ;) 09.03.09, 10:23 antylopa.gnu napisała: > Mówią ci, co nie wiedzą, że praca nie zając. Niekiedy skłaniam się do stwierdzenia, że "przysłowia są", a kiedy indziej do wicewersji. W przypadku "zająca i pracy" > mój Ojciec mawiał : pracuj, pracuj, a garb ci sam wyrośnie! - a kto chciałby być wielbłądem? Zwłaszcza, że jako ateistka nie wierzę w "ucho igielne". > Szef mówi zaś, ty nie patrz na grafik tylko co masz zrobić jutro, zrób dzisiaj. Oj, ten Pani szef ;) Nie wie, biedny, że istnieje takie piękne słowo: manana? (sorki, nie mam znaczków nad literkami, a może mam, tylko o tym nie wiem?). > Ale przemożna chęć odpowiedzenia na tak miły z Pani strony zwrot k mnie, skłani > a > ku zlekceważeniu takich przypowiastek. www.youtube.com/watch?v=iHL_xG_0ZDU&hl=pl ps. "miły zwrot"? NORMALNY :) > > Szanowna Pani Ave Duce! > Najmocniej przepraszam za pomyłkę, nieuświadomioną, gdy ją popełniałam, rzecz > jasna. Postaram się być mniej rozkojarzona. Pani Antylopo! Nie ma sprawy, bywa! Kto jest bez winy, niech... a że ja sama nie jestem, więc > nic się nie stało. > > Gepardy widuję z daleka i podziwiam je. Staram się jednakowoż usilnie, by one > mnie nie zauważyły. Ich podziw mojej osoby byłby, jakby to powiedzieć, bardziej > konsumpcyjny. To się rozumie samo przez się. Proszę z baaardzooo daleka machnąć im czasem w moim imieniu ogonkiem albo zastrzyc uszkiem. Z góry - thnX! :) > > Też życzę, a szczególnie, by nic nie komplikowało Pani dnia dzisiejszego. Ok, ale to nie ode mnie zależy, tylko od Pana von Bacha, między innymi. A na zakończenie, żeby nie myślała Pani, że nie mam bladego pojęcia, co to jest przyjaźń > jeden z moich ulubionych cytatów n/t: Przyjaciel jest tą osobą, którą przyjemnie jest ci zobaczyć w drzwiach, kiedy całą twarz masz w pryszczach, straszny katar i gorączkę. Możesz mówić: "Lepiej nie wchodź", ale masz nadzieję, że powie: "Nonsens. Wracaj do łóżka. Nastawię wodę na herbatę". Pam Brown Odpowiedz Link Zgłoś
antylopa.gnu Pani Ave Duce 09.03.09, 12:18 Pamiętam ten rozentuzjazmowany czas gdy ważyły się losy nazewnictwa Gazety. I padła propozycja: po co zmieniać, skoro nawet jeśli nie dziś lub jutro, to i tak za jakiś czas będą wybory. Tak więc zmierzam do tego, by wątek ten trwał. Przecież za rok też będzie Manifa. Manifa to zryw jednodniowy, problemy zaś są permanentne. Można by je tu wpisywać w momencie, gdy zaboli. A teraz prywata. Pani do mnie napisanie traktuję jako zachętę do wykupienia karnetu, nie zaś jednorazowego biletu wstępu (jakoś nietęgo wychodzi mi rekonesans po forach w intencji, gdzie by tu zahaczyć). Wykupuję więc dwuletni abonament pobytu na tym forum, akurat tyle, ile wynosi moje zobowiązanie wobec dostawcy internetu. von Bach? Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: Pani Antylopo > no to bachniom! :) 09.03.09, 12:29 jak się uda, to się uda > co ma wisieć, nie utonie, etc. > spróbować warto, nie takie wątki/matki się tu, na FK, miało! - może administracja łaskawa będzie, God knows! :) Co do karnetu: może zajrzy Pani tu: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=86563 bacznym oczkiem poluka i, np., karnet podzieli między? Tylko bez pochopności, plizzz, żeby potem na mnie nie było :) :p Odpowiedz Link Zgłoś
antylopa.gnu Re: > no to bachniom! :) 09.03.09, 17:21 ave.duce napisała: > plizzz of www.fotoplatforma.pl/foto_galeria/4751_Kopia-6912HOKos.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Jeszcze niedawno: "Wszyscy na BOSAKA" 11.03.09, 08:49 było słychać pod Sejmem, a teraz: politbiuro.pl/politbiuro/1,96147,6365647,Krzysztof_Bosak__Wystajlowany__Na_Manifie.html :p Odpowiedz Link Zgłoś