Dodaj do ulubionych

Wszyscy prawdziwi Polacy stoja murem za J. Kobylan

    • ksiadz.robak Twarz Menela 29.03.09, 16:41
      www.naszdziennik.pl/photo.php?pict=0bpo02.jpg&dat=20090328&id=po02.txt
      w tym swetrze wyglada jakby dopiero co wyszedl z bunkra dla bezdomnych; zalosna
      kreatura
      • lech.niedzielski Re: Okazało się, że Kobylański nie jest Polakiem 29.03.09, 18:27
        ksiadz.robak napisała:

        > kreatura

        Prawidłowo nazwałeś Kobylańskiego.
        • silesiusmonachijski10 Re: Okazało się, że Kobylański nie jest Polakiem 29.03.09, 22:34
          To Kobylanskiemu dorobili gebe Michnika??? Ohyda!

          lech.niedzielski napisał:

          > ksiadz.robak napisała:
          >
          > > kreatura
          >
          > Prawidłowo nazwałeś Kobylańskiego.
      • x2468 Re: Twarz Menela 29.03.09, 22:23
        Twarzy menela,szmalcownika Kobylanskiego nie pokazuja.Jest chroniona
        copywritem.Zdarzalo sie ze wykorzystywano wizerunek I szmalcownika do celow
        komercyjnych.Np.jak ostrzezenie na butelkach z denaturatem.
      • prawieemeryt [...] 30.03.09, 12:08
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • giwirobi_jakmukaza czy sedziowie-kolesie utopia PrOces? chyba tak! 29.03.09, 22:41
      silesiusmonachijski10 napisał:

      > skim, i zycze mu zwyciestwa nad podla i klamliwa hydra salonow III
      RP,
      > reprezentowana przez oskarzonych; Polska zyczy Panu sukcesu, Panie
      Januszu
      > Kobylanski, wspanialy polski patrioto!!
      > .
      > wyborcza.pl/1,75478,6431563,Kobylanski_i_proces_roku.html
    • silesiusmonachijski10 Pan Kobylanski zrobil tak wiele dla Polski i Polak 30.03.09, 00:16
      ow; Pan Michnik zrobil wszystko, aby kiesa jego i wspolplemiencow byla pelna;
      Polske i Polakow Pan Michnik ma w d...;

      silesiusmonachijski10 napisał:

      > skim, i zycze mu zwyciestwa nad podla i klamliwa hydra salonow III RP,
      > reprezentowana przez oskarzonych; Polska zyczy Panu sukcesu, Panie Januszu
      > Kobylanski, wspanialy polski patrioto!!
      > .
      > wyborcza.pl/1,75478,6431563,Kobylanski_i_proces_roku.html
      • viking2 Re: Pan Kobylanski zrobil tak wiele dla Polski i 30.03.09, 04:16
        "Pan Kobylanski zrobil tak wiele dla Polski i Polakow..."

        A mozna wiedziec, co konkretnie?
    • marouder.eu Moze Sil jednak nie przesadzaj:) 30.03.09, 00:45
      To prawdziwy jedwabnik ten Kobyla po prostu:)
      Jedwabnikow do Polakow zaliczasz?
      • silesiusmonachijski10 Re: Moze Sil jednak nie przesadzaj:) 30.03.09, 02:05
        a czy Ty wiesz, ze najwiecej "jedwabnikow" bylo wsrod Zydow? Urzednikow w getcie
        i policjantow?? A takze komunistow= Przeczytalem to i owo w ZIH, i - z 3 lata
        temu - rozmawialem na ten temat z Goldhagenem;
        .
        Kobylanskiemu nic nie udowodniono; prokuratura umorzyla sledztwo; zarzut, ze
        wyjechal do Paragwaju na zaproszenie Stroessnera jest klamstwem; Stroessnerobjal
        wladze 2 lata po przybyciu Kobylanskiego do Paragwaju, i przyokazji zamachu
        stanu zginal przyjaciel Kobylanskiego, ktory go do Paragwaju zaprosil; grubymi
        nicmi szyta intryga zydokomuny, skupionej wokol "Michnikscher Beobachter" i
        naczelnego "rabina" Michnika; poza tym: wielki PIC i wielkie NIC

        marouder.eu napisał:

        > To prawdziwy jedwabnik ten Kobyla po prostu:)
        > Jedwabnikow do Polakow zaliczasz?
        • marouder.eu Re: Moze Sil jednak nie przesadzaj:) 30.03.09, 02:16
          Moj drogi, sam widzialem material filmowy, w ktorym ten czlowiek jest rownie
          zydozerczy, jak najgorsze hitlersyny. Tego troche jest..takich jego wypowiedzi,
          swiadectw, dokumentow i podobnych dowodow.
          Dajesz sobie robic wode z mozgu Nowakowi.
    • prawieemeryt Re: Wszyscy prawdziwi Polacy stoja murem za J. Ko 30.03.09, 11:57
      No to ten mur jest mocno obsz..czany.
      • goldzia4 [...] 30.03.09, 12:22
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • prawieemeryt Dziękuję za gazetkę, ale 30.03.09, 12:40
          w WC używam papieru toaletowego. Nie odważyłbym się tak sprofanować
          swoich 4. liter.
    • goldzia4 Re: Wszyscy prawdziwi Polacy stoja murem za J. Ko 30.03.09, 12:08
      kokos.salon24.pl/18214.html
      Będa przepraszac Kobylańskiego..
    • pudzianpolskagora [...] 30.03.09, 14:43
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • obraza.uczuc.religijnych Re: Wąetk nt Walusia usuniety po kilku sekundach 30.03.09, 14:59
      Oto mój blog demasatorski:
      psyjep.blox.pl/html
    • anarchyintheuk wątek dot Walusia-link 30.03.09, 15:33
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=93446778
      • lech.niedzielski Okazało się, że Kobylański nie jest Polakiem ?!!! 30.03.09, 18:17
        Podobno jest rumuńskim Romem.
    • silesiusmonachijski10 przeczuwam, ze Kobylansk9i wygra 30.03.09, 22:28
      ku chwale Polski i Polakow
      • rccc Kobylanski i Polacy wygraja 31.03.09, 01:42
        z potomkami imigrantow z Azji.
      • trzymilionowy.post Re: przeczuwam, ze Kobylansk9i wygra 31.03.09, 01:53
        silesiusmonachijski10 napisał:

        > ku chwale Polski i Polakow

        Zrób sobie dobrze z tej okazji:-)
    • trzymilionowy.post Kolejny raz: "prawdziwi Polacy " 31.03.09, 01:51
      :-))) Siluś wyluzuje....
      • obraza.uczuc.religijnych Re: Kolejny raz: "prawdziwi Polacy " 31.03.09, 07:51
        Cała prawda o rzydostwie:
        psyjep.blox.pl/html
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka