ksiadz.robak Twarz Menela 29.03.09, 16:41 www.naszdziennik.pl/photo.php?pict=0bpo02.jpg&dat=20090328&id=po02.txt w tym swetrze wyglada jakby dopiero co wyszedl z bunkra dla bezdomnych; zalosna kreatura Odpowiedz Link Zgłoś
lech.niedzielski Re: Okazało się, że Kobylański nie jest Polakiem 29.03.09, 18:27 ksiadz.robak napisała: > kreatura Prawidłowo nazwałeś Kobylańskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
silesiusmonachijski10 Re: Okazało się, że Kobylański nie jest Polakiem 29.03.09, 22:34 To Kobylanskiemu dorobili gebe Michnika??? Ohyda! lech.niedzielski napisał: > ksiadz.robak napisała: > > > kreatura > > Prawidłowo nazwałeś Kobylańskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Twarz Menela 29.03.09, 22:23 Twarzy menela,szmalcownika Kobylanskiego nie pokazuja.Jest chroniona copywritem.Zdarzalo sie ze wykorzystywano wizerunek I szmalcownika do celow komercyjnych.Np.jak ostrzezenie na butelkach z denaturatem. Odpowiedz Link Zgłoś
prawieemeryt [...] 30.03.09, 12:08 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
giwirobi_jakmukaza czy sedziowie-kolesie utopia PrOces? chyba tak! 29.03.09, 22:41 silesiusmonachijski10 napisał: > skim, i zycze mu zwyciestwa nad podla i klamliwa hydra salonow III RP, > reprezentowana przez oskarzonych; Polska zyczy Panu sukcesu, Panie Januszu > Kobylanski, wspanialy polski patrioto!! > . > wyborcza.pl/1,75478,6431563,Kobylanski_i_proces_roku.html Odpowiedz Link Zgłoś
silesiusmonachijski10 Pan Kobylanski zrobil tak wiele dla Polski i Polak 30.03.09, 00:16 ow; Pan Michnik zrobil wszystko, aby kiesa jego i wspolplemiencow byla pelna; Polske i Polakow Pan Michnik ma w d...; silesiusmonachijski10 napisał: > skim, i zycze mu zwyciestwa nad podla i klamliwa hydra salonow III RP, > reprezentowana przez oskarzonych; Polska zyczy Panu sukcesu, Panie Januszu > Kobylanski, wspanialy polski patrioto!! > . > wyborcza.pl/1,75478,6431563,Kobylanski_i_proces_roku.html Odpowiedz Link Zgłoś
viking2 Re: Pan Kobylanski zrobil tak wiele dla Polski i 30.03.09, 04:16 "Pan Kobylanski zrobil tak wiele dla Polski i Polakow..." A mozna wiedziec, co konkretnie? Odpowiedz Link Zgłoś
marouder.eu Moze Sil jednak nie przesadzaj:) 30.03.09, 00:45 To prawdziwy jedwabnik ten Kobyla po prostu:) Jedwabnikow do Polakow zaliczasz? Odpowiedz Link Zgłoś
silesiusmonachijski10 Re: Moze Sil jednak nie przesadzaj:) 30.03.09, 02:05 a czy Ty wiesz, ze najwiecej "jedwabnikow" bylo wsrod Zydow? Urzednikow w getcie i policjantow?? A takze komunistow= Przeczytalem to i owo w ZIH, i - z 3 lata temu - rozmawialem na ten temat z Goldhagenem; . Kobylanskiemu nic nie udowodniono; prokuratura umorzyla sledztwo; zarzut, ze wyjechal do Paragwaju na zaproszenie Stroessnera jest klamstwem; Stroessnerobjal wladze 2 lata po przybyciu Kobylanskiego do Paragwaju, i przyokazji zamachu stanu zginal przyjaciel Kobylanskiego, ktory go do Paragwaju zaprosil; grubymi nicmi szyta intryga zydokomuny, skupionej wokol "Michnikscher Beobachter" i naczelnego "rabina" Michnika; poza tym: wielki PIC i wielkie NIC marouder.eu napisał: > To prawdziwy jedwabnik ten Kobyla po prostu:) > Jedwabnikow do Polakow zaliczasz? Odpowiedz Link Zgłoś
marouder.eu Re: Moze Sil jednak nie przesadzaj:) 30.03.09, 02:16 Moj drogi, sam widzialem material filmowy, w ktorym ten czlowiek jest rownie zydozerczy, jak najgorsze hitlersyny. Tego troche jest..takich jego wypowiedzi, swiadectw, dokumentow i podobnych dowodow. Dajesz sobie robic wode z mozgu Nowakowi. Odpowiedz Link Zgłoś
prawieemeryt Re: Wszyscy prawdziwi Polacy stoja murem za J. Ko 30.03.09, 11:57 No to ten mur jest mocno obsz..czany. Odpowiedz Link Zgłoś
goldzia4 [...] 30.03.09, 12:22 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
prawieemeryt Dziękuję za gazetkę, ale 30.03.09, 12:40 w WC używam papieru toaletowego. Nie odważyłbym się tak sprofanować swoich 4. liter. Odpowiedz Link Zgłoś
goldzia4 Re: Wszyscy prawdziwi Polacy stoja murem za J. Ko 30.03.09, 12:08 kokos.salon24.pl/18214.html Będa przepraszac Kobylańskiego.. Odpowiedz Link Zgłoś
pudzianpolskagora [...] 30.03.09, 14:43 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Re: Wąetk nt Walusia usuniety po kilku sekundach 30.03.09, 14:59 Oto mój blog demasatorski: psyjep.blox.pl/html Odpowiedz Link Zgłoś
anarchyintheuk wątek dot Walusia-link 30.03.09, 15:33 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=93446778 Odpowiedz Link Zgłoś
lech.niedzielski Okazało się, że Kobylański nie jest Polakiem ?!!! 30.03.09, 18:17 Podobno jest rumuńskim Romem. Odpowiedz Link Zgłoś
silesiusmonachijski10 przeczuwam, ze Kobylansk9i wygra 30.03.09, 22:28 ku chwale Polski i Polakow Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Re: przeczuwam, ze Kobylansk9i wygra 31.03.09, 01:53 silesiusmonachijski10 napisał: > ku chwale Polski i Polakow Zrób sobie dobrze z tej okazji:-) Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Kolejny raz: "prawdziwi Polacy " 31.03.09, 01:51 :-))) Siluś wyluzuje.... Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Re: Kolejny raz: "prawdziwi Polacy " 31.03.09, 07:51 Cała prawda o rzydostwie: psyjep.blox.pl/html Odpowiedz Link Zgłoś