masuma 09.04.09, 18:16 Bawcie się tak dalej, dzieciaki- pisiaki :-)) wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6484922,Sondaz__Platforma_58_proc___PiS_20.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
8cat8.pl Re: ŁOŁ! Platforma- 58%, PiS ...20% :-)) 09.04.09, 18:27 Platformie stale rośnie ;-) Poparcie już przekracza 58 proc., co stwarza nadzieję, że w drugą rocznicę powołania rządu Tuska osiągnie jakieś 159 proc., a na koniec kadencji 635 proc. .....Balon sondażowy poszedł w góre...referendum i wybory spuszczą z niego powietrze P.S. Sondaże dla Platformy są lepsze od viagry Odpowiedz Link Zgłoś
boblebowsky Re: ŁOŁ! Platforma- 58%, PiS ...20% :-)) 09.04.09, 18:33 Co ci innego pozostało poza abstrakcyjnym trzeciorzędnym dowcipem..... A już było tak blisko; nowe otwarcie, ekonomia, pokój i w końcu drgnięcie w sondażach. No...., i tyle z tego zostało. Żałośnie nieskuteczne są te małe złośliwe karakany i ich podnóżki wszelkiej maści. Odpowiedz Link Zgłoś
alfa.alfa Re: ŁOŁ! Platforma- 58%, PiS ...20% :-)) 14.04.09, 12:45 boblebowsky napisał: > Co ci innego pozostało poza abstrakcyjnym trzeciorzędnym dowcipem..... > A już było tak blisko; nowe otwarcie, ekonomia, pokój i w końcu drgnięcie w > sondażach. No...., i tyle z tego zostało. Żałośnie nieskuteczne są te małe > złośliwe karakany i ich podnóżki wszelkiej maści. kapuś Odpowiedz Link Zgłoś
zgred-zisko Re: ŁOŁ! Platforma- 58%, PiS ...20% :-)) 09.04.09, 18:33 Naprawdę tak Ci wiagra pomogła? 635 procent? Chyba zalewasz? Odpowiedz Link Zgłoś
porannakawa20 Re: ŁOŁ! Platforma- 58%, PiS ...20% :-)) 09.04.09, 18:37 zgred-zisko napisał: > Naprawdę tak Ci wiagra pomogła? 635 procent? Chyba zalewasz Pistolecik nie! Paluch! One tak za prezesom majom. Ciem? Palciem! Odpowiedz Link Zgłoś
alfa.alfa Re: ŁOŁ! Platforma- 58%, PiS ...20% :-)) 23.04.09, 14:11 porannakawa20 napisała: > zgred-zisko napisał: > > > Naprawdę tak Ci wiagra pomogła? 635 procent? Chyba zalewasz > > Pistolecik nie! Paluch! > One tak za prezesom majom. > Ciem? Palciem! Może jakieś wspólne stanowisko Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony_ryj PiŚ z okienka co dzień PO punktówdobija 09.04.09, 18:36 masuma napisał: > Bawcie się tak dalej, dzieciaki- pisiaki :-)) > > wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6484922,Sondaz__Platforma_58_proc___PiS_20.html Odpowiedz Link Zgłoś
8cat8.pl Nadchodzi Stalingrad Tusków 09.04.09, 18:43 Nerwowe zachowanie tuzów PO świadczy, że powoli Nerwowe zachowanie tuzów PO świadczy, że powoli nadchodzi Stalingrad Tusków.......... Odpowiedz Link Zgłoś
boblebowsky Re: Nadchodzi Stalingrad Tusków 09.04.09, 18:45 Nerwowo to się ten mały przygłup zachowuje wystawiając do PE Szczypińską i Cymańskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
mak67 Re: PiŚ z okienka co dzień PO punktówdobija 09.04.09, 18:44 Jak jest tak dobrze to dlaczego w Zduńsiej Woli kandydat PO przegrywa z człowiekiem wywalonym z PO. To druga po Olsztynie spektakularna porażka platfusów Odpowiedz Link Zgłoś
alfa.alfa Re: PiŚ z okienka co dzień PO punktówdobija 14.04.09, 12:49 mak67 napisał: > Jak jest tak dobrze to dlaczego w Zduńsiej Woli kandydat PO > przegrywa z człowiekiem wywalonym z PO. To druga po Olsztynie > spektakularna porażka platfusów Sondażowe cuda Odpowiedz Link Zgłoś
kubala11 Re: ŁOŁ! Platforma- 58%, PiS ...20% :-)) 14.04.09, 13:02 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=94023138&a=94023138 w czym Heniu zawinił, ze jego watek wyleciał na osla ławkę? Tez dotyczy sondaży.O co chodzi? O wyniki?....:))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
alfa.alfa7 Oszuści 14.04.09, 13:10 masuma napisał: > Bawcie się tak dalej, dzieciaki- pisiaki :-)) > > wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6484922,Sondaz__Platforma_58_proc___PiS_20.html Odpowiedz Link Zgłoś