Dodaj do ulubionych

ŁOŁ! Platforma- 58%, PiS ...20% :-))

09.04.09, 18:16
Bawcie się tak dalej, dzieciaki- pisiaki :-))

wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6484922,Sondaz__Platforma_58_proc___PiS_20.html
Obserwuj wątek
    • 8cat8.pl Re: ŁOŁ! Platforma- 58%, PiS ...20% :-)) 09.04.09, 18:27
      Platformie stale rośnie ;-)
      Poparcie już przekracza 58 proc., co stwarza nadzieję, że w drugą rocznicę powołania rządu Tuska osiągnie jakieś 159 proc., a na koniec kadencji 635 proc. .....Balon sondażowy poszedł w góre...referendum i wybory spuszczą z niego powietrze
      P.S. Sondaże dla Platformy są lepsze od viagry
      • boblebowsky Re: ŁOŁ! Platforma- 58%, PiS ...20% :-)) 09.04.09, 18:33
        Co ci innego pozostało poza abstrakcyjnym trzeciorzędnym dowcipem.....
        A już było tak blisko; nowe otwarcie, ekonomia, pokój i w końcu drgnięcie w
        sondażach. No...., i tyle z tego zostało. Żałośnie nieskuteczne są te małe
        złośliwe karakany i ich podnóżki wszelkiej maści.
        • alfa.alfa Re: ŁOŁ! Platforma- 58%, PiS ...20% :-)) 14.04.09, 12:45
          boblebowsky napisał:

          > Co ci innego pozostało poza abstrakcyjnym trzeciorzędnym dowcipem.....
          > A już było tak blisko; nowe otwarcie, ekonomia, pokój i w końcu drgnięcie w
          > sondażach. No...., i tyle z tego zostało. Żałośnie nieskuteczne są te małe
          > złośliwe karakany i ich podnóżki wszelkiej maści.

          kapuś
      • zgred-zisko Re: ŁOŁ! Platforma- 58%, PiS ...20% :-)) 09.04.09, 18:33
        Naprawdę tak Ci wiagra pomogła? 635 procent? Chyba zalewasz?
        • porannakawa20 Re: ŁOŁ! Platforma- 58%, PiS ...20% :-)) 09.04.09, 18:37
          zgred-zisko napisał:

          > Naprawdę tak Ci wiagra pomogła? 635 procent? Chyba zalewasz

          Pistolecik nie! Paluch!
          One tak za prezesom majom.
          Ciem? Palciem!
          • alfa.alfa Re: ŁOŁ! Platforma- 58%, PiS ...20% :-)) 23.04.09, 14:11
            porannakawa20 napisała:

            > zgred-zisko napisał:
            >
            > > Naprawdę tak Ci wiagra pomogła? 635 procent? Chyba zalewasz
            >
            > Pistolecik nie! Paluch!
            > One tak za prezesom majom.
            > Ciem? Palciem!

            Może jakieś wspólne stanowisko
    • zapijaczony_ryj PiŚ z okienka co dzień PO punktówdobija 09.04.09, 18:36
      masuma napisał:

      > Bawcie się tak dalej, dzieciaki- pisiaki :-))
      >
      > wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6484922,Sondaz__Platforma_58_proc___PiS_20.html
      • 8cat8.pl Nadchodzi Stalingrad Tusków 09.04.09, 18:43
        Nerwowe zachowanie tuzów PO świadczy, że powoli Nerwowe zachowanie tuzów PO świadczy, że powoli nadchodzi Stalingrad Tusków..........
        • boblebowsky Re: Nadchodzi Stalingrad Tusków 09.04.09, 18:45
          Nerwowo to się ten mały przygłup zachowuje wystawiając do PE Szczypińską i
          Cymańskiego.
      • mak67 Re: PiŚ z okienka co dzień PO punktówdobija 09.04.09, 18:44
        Jak jest tak dobrze to dlaczego w Zduńsiej Woli kandydat PO
        przegrywa z człowiekiem wywalonym z PO. To druga po Olsztynie
        spektakularna porażka platfusów
        • alfa.alfa Re: PiŚ z okienka co dzień PO punktówdobija 14.04.09, 12:49
          mak67 napisał:

          > Jak jest tak dobrze to dlaczego w Zduńsiej Woli kandydat PO
          > przegrywa z człowiekiem wywalonym z PO. To druga po Olsztynie
          > spektakularna porażka platfusów

          Sondażowe cuda
    • kubala11 Re: ŁOŁ! Platforma- 58%, PiS ...20% :-)) 14.04.09, 13:02
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=94023138&a=94023138
      w czym Heniu zawinił, ze jego watek wyleciał na osla ławkę? Tez dotyczy
      sondaży.O co chodzi? O wyniki?....:)))))))
    • alfa.alfa7 Oszuści 14.04.09, 13:10
      masuma napisał:

      > Bawcie się tak dalej, dzieciaki- pisiaki :-))
      >
      > wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6484922,Sondaz__Platforma_58_proc___PiS_20.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka