Dodaj do ulubionych

Tu spocik, tam spocik...

29.07.09, 08:30
Festiwal pisowskiej głupoty trwa. Chłopaczki prezeska sie nudzą (zamiast np. pójść się nad Wisłę poopalać) i za nasze pieniądze bawią się w producentów filmowych. A talentu żadnego tylko męka twórcza jak wiatry u hipopotama.
Obserwuj wątek
    • jan422 Re: Tu spocik, tam spocik... 29.07.09, 08:46
      PRZEZ PÓŁGŁÓWKÓW DLA PÓŁGŁÓWKÓW
      • 2berber Racjonalne wydawanie pieniędzy. 29.07.09, 08:54
        PiS to zło, ale zło może czasami powodować powstawanie
        dobrych pomysłów :-)
        Pomysł ze spotami jest bardzo dobry! Inne partie też
        tak powinny wydawać pieniądze uzyskane z dotacji na
        działalność partyjną.
        Wolę oglądać śmieszne spoty niż czytać na forum
        utraczki zleceniobiorców, opłacanych z funduszy
        partyjnych. To wypacza ideę forów.
    • bergman1 Re: Tu spocik, tam spocik... 29.07.09, 08:48
      że tak nie widzą żebrzących dzieci tylko wydają kasę na filmiki-to jest chore.
    • konrad.ludwik02 Re: Tu spocik, tam spocik... 29.07.09, 09:05
      Czy pieniądze za jakie powstał ten żenujący niewypał, pochodzą z prywatnej kieszeni PiSowców, czy z kieszeni podatnika? Bo ja zgody na to nie wyraziłem i nie wyrażam.
    • fredericus Re: Tu spocik, tam spocik... 29.07.09, 09:23
      Tu spocik, tam spocik... a Sopocik ma spokój. Co tam słychać w sprawie Sopotu i
      niewinnego z definicji Karnowskiego?
      • pies_na_czarnych.o Re: Tu spocik, tam spocik... 29.07.09, 10:25
        fredericus napisał:

        > Tu spocik, tam spocik... a Sopocik ma spokój. Co tam słychać w
        sprawie Sopotu i
        > niewinnego z definicji Karnowskiego?
        >
        >

        Lesniczowka za 20 tys wyszla na powiezchnie.
        • fredericus Re: Tu spocik, tam spocik... 29.07.09, 19:49
          pies_na_czarnych.o napisał:

          > fredericus napisał:
          >
          > > Tu spocik, tam spocik... a Sopocik ma spokój. Co tam słychać w
          > sprawie Sopotu i
          > > niewinnego z definicji Karnowskiego?
          > >
          > >
          >
          > Lesniczowka za 20 tys wyszla na powiezchnie.



          Chłopie.....odpowiem ci po raz n-ty tej głupiej,porąbanej na wskroś
          ettcie nie mam już chęci odpowiadać-olałem ją totalnie.
          PO słuchaj więc nie pisz mi q...wa o przekrętach PiSu bo jednych i drugich
          palantów zarówno z PiSu jak i z PO nienawidzę w tym samym stopniu.

          Poniał to w końcu czy nie? czy dajesz mi do zrozumienia,że przeciętny
          "wielbiciel" PO jest tak samo tępy jak i wyborca PiSu?
    • almagus Re: Tu spocik, tam spocik... 29.07.09, 09:23
      Pan Graś nie doczekał się jednego z 3 milionów mieszkań i musi mieszkać u Niemca za darmową pracę.
      Teraz dowiadujemy się, że Pis miał najlepszy sposób na partię inwigilacji obywateli i tyle ma haków, że aż PO jest gorzej!
      Haki w pogotowiu, kler w pogotowiu i w szpitalu, cuda się skończyły pora umierać.
      Pomożecie PisiORy -
    • yem Re: Tu spocik, tam spocik... 29.07.09, 10:03
      to kolejne potwierdzenie że politycy dostają za dużo kasy i powinno się ograniczyć dotacje , jak mają na takie żenujące jarmarczne bzdety ,wychodzi pisiorska pustka programowa , brak sensownych pomysłów dla Polski przykrywają żałosnymi próbami podszczypywania silniejszego konkurenta
    • saslanides Re: Tu spocik, tam spocik... 29.07.09, 10:18
      taki szmelc za nasza gruba kase sku........... jedne. powystrzelac pisuary i radio maryja
      • pies_na_czarnych.o Re: Tu spocik, tam spocik... 29.07.09, 10:26
        W czasie deszczu dzieci sie nudza. :(
        Za wlasne pieniadze prosze sie bawic.
    • acc4 Re: Tu spocik, tam spocik... 29.07.09, 10:36
      Będą się tak bawić do wyborów prezydenckich. Potem już tylko czeka ich płacz i zgrzytanie zębów.
    • zapijaczony_ryj_23456789_12345 Wzieli by sięlepiej za poprawianie wizerunki genia 29.07.09, 10:42
      lnego, przynajmniej było by śmiesznie
    • freeelance Re: Tu spocik, tam spocik... 29.07.09, 11:04
      Bo taka głupia to ja nie jestem,
      może i głupia, ale taka to już nie
    • janonet4 Re: Tu spocik, tam spocik... 29.07.09, 11:15
      konigin napisała:


      i bupa woówa!!!!!
    • szasza7 Re: Tu spocik, tam spocik... 29.07.09, 12:02
      Tylko głupole z PiSu mogą coś takiego spłodzić.
      Dzieło chwali mistrza.
      Dzieło jest szczytem głupoty.

      Porąbane kaczoidy.
    • xenocide Sondazyk za sondazykiem i jeszcze jeden sondazyk ; 29.07.09, 12:09
      konigin napisała:

      > Festiwal pisowskiej głupoty trwa. Chłopaczki prezeska sie nudzą (zamiast np. pó
      > jść się nad Wisłę poopalać) i za nasze pieniądze bawią się w producentów filmow
      > ych. A talentu żadnego tylko męka twórcza jak wiatry u hipopotama.

      To teraz orle intelektu powiedz nam kto placi za badania PR Donalda ?
      To sa strcone pieniadze jemu i tak juz nic nie pomoze. Jesli zostanie
      prezydentem to w Pcimiu. Przeprszam mieszkncow Pcimia.
      • fredericus Re: Sondazyk za sondazykiem i jeszcze jeden sonda 29.07.09, 19:53
        xenocide napisał:

        > konigin napisała:
        >
        > > Festiwal pisowskiej głupoty trwa. Chłopaczki prezeska sie nudzą (zamiast
        > np. pó
        > > jść się nad Wisłę poopalać) i za nasze pieniądze bawią się w producentów
        > filmow
        > > ych. A talentu żadnego tylko męka twórcza jak wiatry u hipopotama.
        >
        > To teraz orle intelektu powiedz nam kto placi za badania PR Donalda ?
        > To sa strcone pieniadze jemu i tak juz nic nie pomoze. Jesli zostanie
        > prezydentem to w Pcimiu. Przeprszam mieszkncow Pcimia.


        Nie przepraszaj, nie zostanie nawet prezydentem Pcimia.
    • prawieemeryt Re: Tu spocik, tam spocik... 29.07.09, 12:28
      tu wehrmachcik tam wehrmachcik, tu sopocik, tam sopocik. Tu
      spluniem, tam rzygniem, tu i ówdzie postawim klocka lub rozłożymy
      płachetkę pod nogani. To według zasady: gdy u doop_y nitka to na
      ziemi płachta. Ze spociku dochodzom takie własnie - odgłosy zapewne
      miłe dla piS_ucha.
    • arabuza Re: Tu spocik, tam spocik... 29.07.09, 12:29
      Nie ważne o co, ważne, żeby psioczyć na PiS. ;-)
    • one2be Re: Tu spocik, tam spocik... 30.07.09, 10:40
      Denne te spoty. Ziobro wyobraźni.
    • zawsze.gjanka Tu spocik, tam spocik... 30.07.09, 11:53
      No pewnie spoty po o świńskich zadach to majstersztyk co?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka