konigin 29.07.09, 08:30 Festiwal pisowskiej głupoty trwa. Chłopaczki prezeska sie nudzą (zamiast np. pójść się nad Wisłę poopalać) i za nasze pieniądze bawią się w producentów filmowych. A talentu żadnego tylko męka twórcza jak wiatry u hipopotama. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jan422 Re: Tu spocik, tam spocik... 29.07.09, 08:46 PRZEZ PÓŁGŁÓWKÓW DLA PÓŁGŁÓWKÓW Odpowiedz Link Zgłoś
2berber Racjonalne wydawanie pieniędzy. 29.07.09, 08:54 PiS to zło, ale zło może czasami powodować powstawanie dobrych pomysłów :-) Pomysł ze spotami jest bardzo dobry! Inne partie też tak powinny wydawać pieniądze uzyskane z dotacji na działalność partyjną. Wolę oglądać śmieszne spoty niż czytać na forum utraczki zleceniobiorców, opłacanych z funduszy partyjnych. To wypacza ideę forów. Odpowiedz Link Zgłoś
bergman1 Re: Tu spocik, tam spocik... 29.07.09, 08:48 że tak nie widzą żebrzących dzieci tylko wydają kasę na filmiki-to jest chore. Odpowiedz Link Zgłoś
konrad.ludwik02 Re: Tu spocik, tam spocik... 29.07.09, 09:05 Czy pieniądze za jakie powstał ten żenujący niewypał, pochodzą z prywatnej kieszeni PiSowców, czy z kieszeni podatnika? Bo ja zgody na to nie wyraziłem i nie wyrażam. Odpowiedz Link Zgłoś
fredericus Re: Tu spocik, tam spocik... 29.07.09, 09:23 Tu spocik, tam spocik... a Sopocik ma spokój. Co tam słychać w sprawie Sopotu i niewinnego z definicji Karnowskiego? Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych.o Re: Tu spocik, tam spocik... 29.07.09, 10:25 fredericus napisał: > Tu spocik, tam spocik... a Sopocik ma spokój. Co tam słychać w sprawie Sopotu i > niewinnego z definicji Karnowskiego? > > Lesniczowka za 20 tys wyszla na powiezchnie. Odpowiedz Link Zgłoś
fredericus Re: Tu spocik, tam spocik... 29.07.09, 19:49 pies_na_czarnych.o napisał: > fredericus napisał: > > > Tu spocik, tam spocik... a Sopocik ma spokój. Co tam słychać w > sprawie Sopotu i > > niewinnego z definicji Karnowskiego? > > > > > > Lesniczowka za 20 tys wyszla na powiezchnie. Chłopie.....odpowiem ci po raz n-ty tej głupiej,porąbanej na wskroś ettcie nie mam już chęci odpowiadać-olałem ją totalnie. PO słuchaj więc nie pisz mi q...wa o przekrętach PiSu bo jednych i drugich palantów zarówno z PiSu jak i z PO nienawidzę w tym samym stopniu. Poniał to w końcu czy nie? czy dajesz mi do zrozumienia,że przeciętny "wielbiciel" PO jest tak samo tępy jak i wyborca PiSu? Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re: Tu spocik, tam spocik... 29.07.09, 09:23 Pan Graś nie doczekał się jednego z 3 milionów mieszkań i musi mieszkać u Niemca za darmową pracę. Teraz dowiadujemy się, że Pis miał najlepszy sposób na partię inwigilacji obywateli i tyle ma haków, że aż PO jest gorzej! Haki w pogotowiu, kler w pogotowiu i w szpitalu, cuda się skończyły pora umierać. Pomożecie PisiORy - Odpowiedz Link Zgłoś
yem Re: Tu spocik, tam spocik... 29.07.09, 10:03 to kolejne potwierdzenie że politycy dostają za dużo kasy i powinno się ograniczyć dotacje , jak mają na takie żenujące jarmarczne bzdety ,wychodzi pisiorska pustka programowa , brak sensownych pomysłów dla Polski przykrywają żałosnymi próbami podszczypywania silniejszego konkurenta Odpowiedz Link Zgłoś
saslanides Re: Tu spocik, tam spocik... 29.07.09, 10:18 taki szmelc za nasza gruba kase sku........... jedne. powystrzelac pisuary i radio maryja Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych.o Re: Tu spocik, tam spocik... 29.07.09, 10:26 W czasie deszczu dzieci sie nudza. :( Za wlasne pieniadze prosze sie bawic. Odpowiedz Link Zgłoś
acc4 Re: Tu spocik, tam spocik... 29.07.09, 10:36 Będą się tak bawić do wyborów prezydenckich. Potem już tylko czeka ich płacz i zgrzytanie zębów. Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony_ryj_23456789_12345 Wzieli by sięlepiej za poprawianie wizerunki genia 29.07.09, 10:42 lnego, przynajmniej było by śmiesznie Odpowiedz Link Zgłoś
freeelance Re: Tu spocik, tam spocik... 29.07.09, 11:04 Bo taka głupia to ja nie jestem, może i głupia, ale taka to już nie Odpowiedz Link Zgłoś
janonet4 Re: Tu spocik, tam spocik... 29.07.09, 11:15 konigin napisała: i bupa woówa!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
szasza7 Re: Tu spocik, tam spocik... 29.07.09, 12:02 Tylko głupole z PiSu mogą coś takiego spłodzić. Dzieło chwali mistrza. Dzieło jest szczytem głupoty. Porąbane kaczoidy. Odpowiedz Link Zgłoś
xenocide Sondazyk za sondazykiem i jeszcze jeden sondazyk ; 29.07.09, 12:09 konigin napisała: > Festiwal pisowskiej głupoty trwa. Chłopaczki prezeska sie nudzą (zamiast np. pó > jść się nad Wisłę poopalać) i za nasze pieniądze bawią się w producentów filmow > ych. A talentu żadnego tylko męka twórcza jak wiatry u hipopotama. To teraz orle intelektu powiedz nam kto placi za badania PR Donalda ? To sa strcone pieniadze jemu i tak juz nic nie pomoze. Jesli zostanie prezydentem to w Pcimiu. Przeprszam mieszkncow Pcimia. Odpowiedz Link Zgłoś
fredericus Re: Sondazyk za sondazykiem i jeszcze jeden sonda 29.07.09, 19:53 xenocide napisał: > konigin napisała: > > > Festiwal pisowskiej głupoty trwa. Chłopaczki prezeska sie nudzą (zamiast > np. pó > > jść się nad Wisłę poopalać) i za nasze pieniądze bawią się w producentów > filmow > > ych. A talentu żadnego tylko męka twórcza jak wiatry u hipopotama. > > To teraz orle intelektu powiedz nam kto placi za badania PR Donalda ? > To sa strcone pieniadze jemu i tak juz nic nie pomoze. Jesli zostanie > prezydentem to w Pcimiu. Przeprszam mieszkncow Pcimia. Nie przepraszaj, nie zostanie nawet prezydentem Pcimia. Odpowiedz Link Zgłoś
prawieemeryt Re: Tu spocik, tam spocik... 29.07.09, 12:28 tu wehrmachcik tam wehrmachcik, tu sopocik, tam sopocik. Tu spluniem, tam rzygniem, tu i ówdzie postawim klocka lub rozłożymy płachetkę pod nogani. To według zasady: gdy u doop_y nitka to na ziemi płachta. Ze spociku dochodzom takie własnie - odgłosy zapewne miłe dla piS_ucha. Odpowiedz Link Zgłoś
arabuza Re: Tu spocik, tam spocik... 29.07.09, 12:29 Nie ważne o co, ważne, żeby psioczyć na PiS. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
one2be Re: Tu spocik, tam spocik... 30.07.09, 10:40 Denne te spoty. Ziobro wyobraźni. Odpowiedz Link Zgłoś
zawsze.gjanka Tu spocik, tam spocik... 30.07.09, 11:53 No pewnie spoty po o świńskich zadach to majstersztyk co? Odpowiedz Link Zgłoś