bozy_wojownik 09.09.07, 00:26 2:2 krzynówek jest wielki!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nelsonek Re: portugalia-polska 10.09.07, 15:19 Wawrzyczek nie trzymalby nas tak dlugo w niepewnosci :P Odpowiedz Link