cuski 28.05.05, 13:45 Jesli wygral(a)bys milion dolarow, jakie trzy rzeczy kupil(a)bys sobie ? Pozdrawiam Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
edytkus Re: Milion dolarow 28.05.05, 17:33 cuski napisał: > Jesli wygral(a)bys milion dolarow, jakie trzy rzeczy kupil(a)bys sobie ? > > Pozdrawiam tylko milion? nie warto nawet sie zastanawiac )) PS. Zaplacilabym za studia i kupilabym dom. Odpowiedz Link
cuski Re: Milion dolarow 28.05.05, 20:13 Edytkus napisała: "Tylko milion ?" A co malo ? He he he... Pozdrawiam Odpowiedz Link
tomziczek Re: Milion dolarow 28.05.05, 23:31 Ja bym sobie kupil na poczatek 550 tysiecy funtow... )) Odpowiedz Link
rysunkowapostac Re: Milion dolarow 28.05.05, 23:46 No z milionem to sie juz troszke mozna pobawic... Po pierwsze przynajmniej polowe trzeba zainwestowac... Zeby kasa ciagle plynela... Po drugie... To juz typowo chyba... Jakis domek... Jakas furka... Odpowiedz Link
edytkus Re: Milion dolarow 30.05.05, 17:17 rysunkowapostac napisał: > No z milionem to sie juz troszke mozna pobawic... > > Po pierwsze przynajmniej polowe trzeba zainwestowac... Tak cos mi sie zdaje ze polowa to wszystko co mozesz zainwestowac, reszta zajmie sie IRS Odpowiedz Link
cuski Re: Milion dolarow 29.05.05, 03:17 Tomziczek napisał: "Ja bym sobie kupil na poczatek 550 tysiecy funtow... )) " He he he... a co pozniej ? Pozdrawiam Odpowiedz Link
tomziczek Re: Milion dolarow 31.05.05, 01:15 Poslugujac sie logika pewnego dowcipu powinienem te 550 tys funtow wydac na przyklad na podroz do USA albo w cos w tym kraju zainwestowac. A dowcip brzmi tak: Wiezli Ruscy w cysternie spirytus przez Syberie. Gdy po kilku dniach podrozy dojechali na miejsce odbiorca sprawdzil cysterne a tu pusto. Zdenerwowany zapytal: - Co wypiliscie caly spirytus? - Nie... - To co z nim zrobiliscie? - Sprzedalismy... - A gdzie pieniadze? - Przepilismy... A tak wracajac do tematu to napewno wydalbym troche z tego miliona na podroze a z reszta to nie mam pojecia. Napewno jakos bym sobie poradzil... Odpowiedz Link
cuski Re: Milion dolarow 31.05.05, 02:38 He he he... Ruscy potrafia byc oryginalni, nie tylko w kawalach, he he he... Pozdrawiam Odpowiedz Link