Dodaj do ulubionych

Milion dolarow

28.05.05, 13:45
Jesli wygral(a)bys milion dolarow, jakie trzy rzeczy kupil(a)bys sobie ? smile

Pozdrawiam smile
Obserwuj wątek
    • edytkus Re: Milion dolarow 28.05.05, 17:33
      cuski napisał:

      > Jesli wygral(a)bys milion dolarow, jakie trzy rzeczy kupil(a)bys sobie ? smile
      >
      > Pozdrawiam smile

      tylko milion? nie warto nawet sie zastanawiac smile))




      PS. Zaplacilabym za studia i kupilabym dom.
      • cuski Re: Milion dolarow 28.05.05, 20:13
        Edytkus napisała:
        "Tylko milion ?"

        A co malo ? He he he...

        Pozdrawiam smile
    • tomziczek Re: Milion dolarow 28.05.05, 23:31
      Ja bym sobie kupil na poczatek 550 tysiecy funtow... smile))
      • rysunkowapostac Re: Milion dolarow 28.05.05, 23:46
        No z milionem to sie juz troszke mozna pobawic...

        Po pierwsze przynajmniej polowe trzeba zainwestowac... Zeby kasa ciagle
        plynela...

        Po drugie... To juz typowo chyba... Jakis domek... Jakas furka...
        • edytkus Re: Milion dolarow 30.05.05, 17:17
          rysunkowapostac napisał:

          > No z milionem to sie juz troszke mozna pobawic...
          >
          > Po pierwsze przynajmniej polowe trzeba zainwestowac...

          Tak cos mi sie zdaje ze polowa to wszystko co mozesz zainwestowac, reszta zajmie sie IRS wink
      • cuski Re: Milion dolarow 29.05.05, 03:17
        Tomziczek napisał:
        "Ja bym sobie kupil na poczatek 550 tysiecy funtow... smile)) "

        He he he... a co pozniej ?

        Pozdrawiam smile
        • tomziczek Re: Milion dolarow 31.05.05, 01:15
          Poslugujac sie logika pewnego dowcipu powinienem te 550 tys funtow wydac na
          przyklad na podroz do USA albo w cos w tym kraju zainwestowac. A dowcip brzmi
          tak:
          Wiezli Ruscy w cysternie spirytus przez Syberie. Gdy po kilku dniach podrozy
          dojechali na miejsce odbiorca sprawdzil cysterne a tu pusto. Zdenerwowany
          zapytal:
          - Co wypiliscie caly spirytus?
          - Nie...
          - To co z nim zrobiliscie?
          - Sprzedalismy...
          - A gdzie pieniadze?
          - Przepilismy...

          A tak wracajac do tematu to napewno wydalbym troche z tego miliona na podroze a
          z reszta to nie mam pojecia. Napewno jakos bym sobie poradzil... smile
          • cuski Re: Milion dolarow 31.05.05, 02:38
            He he he... Ruscy potrafia byc oryginalni, nie tylko w kawalach, he he he...

            Pozdrawiam smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka