No wlasnie bardzo jestem ciekawa kto wygra????Nasze złotka sa gora i oby
skonczylo sie na 4 secie.Bo ja dziekuje za ten horror z Rosja!5 setow meczyly
sie ale z dobrym skutkiem!Do boju Polsko,do boju złotka

)))))
PS.A ta publicznosc jest boska

))))Nikt takiej nie ma jak Nasi hehe...