Dodaj do ulubionych

Złotka do boju!!!

25.09.05, 20:36
No wlasnie bardzo jestem ciekawa kto wygra????Nasze złotka sa gora i oby
skonczylo sie na 4 secie.Bo ja dziekuje za ten horror z Rosja!5 setow meczyly
sie ale z dobrym skutkiem!Do boju Polsko,do boju złotkasmile)))))

PS.A ta publicznosc jest boskasmile))))Nikt takiej nie ma jak Nasi hehe...
Obserwuj wątek
    • mysza_81 Re: Złotka do boju!!! 25.09.05, 20:44
      Coza set!!!!Ile w tym emocji....az serducho bije mocniejsmile))
      • cuski Szczesliwy final !!! :))) 25.09.05, 21:17
        Kurcze, szkoda, ze nie mialem mozliwosci obejrzec tego szczesliwego finalu sad
        • mysza_81 Re: Szczesliwy final !!! :))) 25.09.05, 21:18
          a zaluj synu bylo na co popatrzyc!!!smile))


          PS.Nie szczesliwy traf tylko konsekwencja do konca i perfekcyjna grasmile
          • mysza_81 Re: Szczesliwy final !!! :))) 25.09.05, 21:19
            Parda!Zle przeczytalam hheheeh.Faktycznie szczesliwy finalsmile
          • cuski Bogusia 25.09.05, 21:20
            Bogusia, powiedz mi, w jakim stosunku wygraly ?
            • mysza_81 Re: Bogusia 25.09.05, 21:21
              3:1!!!!A moglo byc tak pieknie 3:0sadAle dobrze,ze wygralysmile
              • cuski Toz, to pogrom !!! 25.09.05, 21:22
                O cholera... 3:1 !!!
                Toz, to pogrom, he he he...
                • mysza_81 Re: Toz, to pogrom !!! 25.09.05, 21:23
                  I to jaki!!!Zadna cholera!To Nasze Złotkasmile)
    • mysza_81 Re: Złotka do boju!!! 25.09.05, 20:46
      Pilka meczowa!!!Wow...
    • mysza_81 Re: Złotka do boju!!! 25.09.05, 20:49
      Złotka wygraly!!!!!!Super!!!Mistrzynie Europy.Gratulacje!!
      • m4verick Re: Złotka do boju!!! 25.09.05, 20:57
        jakie zlotka?
        • mysza_81 Re: Złotka do boju!!! 25.09.05, 21:00
          Siatkarki=Złotka.Wygraly dzis z wloszkami
        • mysza_81 Re: Złotka do boju!!! 25.09.05, 21:04
          No nie gadaj ,ze niewiesz kto to złotka!
          • m4verick Re: Złotka do boju!!! 25.09.05, 21:09
            zastrzel mnie nie wiedzialem co to zlotka,
            az poszukam na necie ich zdjec.
            • mysza_81 Re: Złotka do boju!!! 25.09.05, 21:16
              Nom napewno beda interesujace
            • cuski M4verick 25.09.05, 21:26
              M4verick, musimy oblac dzis na radio sukces naszych zlotek smile))
      • cuski Wlasnie wyobrazam sobie... 25.09.05, 21:24
        Wlasnie wyobrazam sobie radosc naszych dziewczyn !!! smile))
    • cuski Wrocilem do domu, wlaczylem TVN i... 25.09.05, 21:14
      Wlasnie wrocilem do domu, wlaczylem TVN i same dobre wiadomosci smile
      Polskie siatkarki mistrzyniami Europy i zwyciestwo PiS-u
      w tegorocznych wyborach parlamentarnych smile
      • mysza_81 Re: Wrocilem do domu, wlaczylem TVN i... 25.09.05, 21:16
        Nom fajnie dostawac takie wiadomosci
        • cuski Re: Wrocilem do domu, wlaczylem TVN i... 25.09.05, 21:18
          Szczegolnie w pochmurne, niedzielne popoludnie smile
          • mysza_81 Re: Wrocilem do domu, wlaczylem TVN i... 25.09.05, 21:20
            U nas ladnie dzisiaj bylo!!!I dobrze bo juz mialam dosc tej pogodysmile
            • cuski Bogusia 25.09.05, 21:21
              Bogusia, bylas na wyborach ?
              • mysza_81 Re: Bogusia 25.09.05, 21:22
                Oczywiscie,ze tak!!!Jakbym mogla nie pojsc!To obowiazek kazdego z Nas!
                • cuski Mozna wiedziec ... ? 25.09.05, 21:23
                  Mozna wiedziec komu udzielilas swojego poparcia ? smile
                  • mysza_81 Re: Mozna wiedziec ... ? 25.09.05, 21:26
                    To teraz nie ma znaczenia!Na Lige,ale powiem,ze wiekszosc z tych kandydatow
                    jest jedno 30.Teraz to nikomu nie mozna wierzyc a co dopiero ufacsad
                    • cuski PiS i LPR :) 25.09.05, 21:31
                      Kiedy bylem w Polsce i powstawaly partie PiS-u i LPR-u, zawsze marzylem o tym,
                      aby nadszedl kiedys dzien, w ktorym oba te ugrupowania objelyby rzady w naszym
                      kraju smile

                      PS. Mysza, dobry wybor !!!
                      • mysza_81 Re: PiS i LPR :) 25.09.05, 21:35
                        No coz!Rodzinny wybor.Bo ja w polityke sie nie zaglebiam az tak bardzo.Wszyscy
                        wszystko obiecuja,a rezultatow nie ma i to jest odstraszajacesad
                        • cuski Re: PiS i LPR :) 25.09.05, 21:40
                          Ja rowniez duzo sobie nie obiecuje po wyborach,
                          ale programy obu tych partii zawsze mi sie podobaly smile
    • mysza_81 Re: Złotka do boju!!! 25.09.05, 21:27
      Mazurek Dabrowskiego!!!A ilez otuchy....w tym!!
      • aga309 Re: Złotka do boju!!! 25.09.05, 22:12
        Wzruszyłąm się, gdy usłyszałam Mazurek, i wspinajaca się do góry flagę biało-
        czerwoną.Bardzo lubię siatkówkę, dziewczyny były super!
        A co do wyborów to fajnie, po mojej myśli, chociaż frekfencja była w Polsce do
        kitu .
        • cuski Ja rowniez nie spodziewalem sie... 25.09.05, 22:14
          Ja rowniez nie spodziewalem sie tak niskiej frekwencji wyborczej !
          • mysza_81 Re: Ja rowniez nie spodziewalem sie... 25.09.05, 22:16
            No coz,wiele ludzi mysli,ze lepiej nie isc do wyborow bo mniejsze zlo bedzie, a
            to wielki blad bo tym samym daje sie szanse tym zlodziejomc zekajacym jak tu
            zniszczyc wszystko i co wysepic
            • aga309 Re: Ja rowniez nie spodziewalem sie... 25.09.05, 22:19
              Każdy musi decydować za siebie, nie można wziąć kogoś za rękę
              i poprowadzić na wybory. Decyzja ludzi jest różna. Niektórzy , często nie
              wiedzą poprostu na kogo głosować.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka