Dodaj do ulubionych

tomek dzieki

09.11.05, 11:46
za kartke jest sliczna dzisiaj dostalam rano jestes milutki pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • cuski Ktos jeszcze ... ? 10.11.05, 02:49
      Ktos jeszcze chce dostac kartke od admina ? smile
      • mysza_81 Re: Ktos jeszcze ... ? 10.11.05, 11:31
        Tak,to ja poprosze,jakos specjalnasmile))

        PS.Tomek,mysle,ze Adze trzeba cos wyslac(jakos fajna kartke).Bo patrzylam w
        kalendarz i no trzasmile)))Tomek,tylko jakos wyjatkową!!!!Tak by na sobote
        doszlasmile)))
        • cuski Kto chce ... !!! 11.11.05, 02:48
          Kto chce kartke od admina, to dawac adresy na moja poczte smile))
          • mysza_81 Re: Kto chce ... !!! 12.11.05, 21:48
            Jakie adresy????????Heheeheheehe
            • cuski No domowe... 13.11.05, 01:26
              No domowe... przeciez kartka musisz byc gdzies zaadresowana smile))

              PS. Nie ma chetnych ?
              • mysza_81 A domowe....hehehehe 13.11.05, 13:33
                Nosz o tym to nie pomyslalamsmile)))
              • mysza_81 Ale wtopa z mojej...... 13.11.05, 13:37
                Ale wtopa z mojej strony,upppsssssssssss.Kurczesmile)))
                • cuski :)))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))) 14.11.05, 03:41
                  smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
              • mysza_81 A ten adres musi... 13.11.05, 13:38
                A ten adres musi byc dokladny?smile))))))))
                • cuski Napewno adres musi zawierac... 14.11.05, 03:43
                  Napewno adres musi zawierac wszystkie niezbedne informacje,
                  ktore gwarantuja, ze kartka dojdzie smile))
                  • mysza_81 Re: Napewno adres musi zawierac... 14.11.05, 15:29
                    smile))))))))))
                    PS.Ale odpowiedzsmile))
              • mysza_81 O to adres.... 13.11.05, 13:40
                O to adres:raz parapet,dwa razy rynnasmile))
                PS.Kiedys poprosilam kolege by mi adres podal i telefon,to w odpowiedzi
                dostalam takie cus jak powyzejsmile))))))))))))))))))Nosz mnie zatkalosmile))
                • cuski Na ten adres... 14.11.05, 03:44
                  Na ten adres z pewnoscia kartka nie dojdzie do Ciebie smile))
                  • mysza_81 Re: Na ten adres... 14.11.05, 15:29
                    Wiem,heehehehe
              • mysza_81 Mam nadzieje,ze.................. 13.11.05, 13:58
                Mam nadzieje,ze dobrze zrobilam,hmmmmmmm
                PS.Czlowiek sie zmienia,a ja szczegolnie.Jakby mi ktos powiedzial,ze tak nagne
                swoje zasady (juz trzeci raz,w tym miesiacu) to bym go
                wysmialasmile)))))))))))))))))))))))))))
                • cuski Mysza 14.11.05, 03:46
                  Mysza, a czym takim nagielas swoje zasady ? smile
                  • mysza_81 A no tym...... 14.11.05, 15:31
                    A no tym:zdjecie,telefon,adresuncertain
                    PS.Czy trzeba cos jeszcze wyjasniac?smile)))))))
                    • mysza_81 Re: A no tym...... 14.11.05, 15:40
                      Ale nie zaluje tegosmile)))
                    • cuski Jakie zdjecie i telefon ? :) 15.11.05, 03:00
                      Jakie zdjecie i telefon ? smile
                      • mysza_81 zdjecie i telefon 15.11.05, 14:30
                        Zdjecie-moje i telefon moj
              • mysza_81 A moze........... 13.11.05, 14:01
                A moze,zblaznilam sie.............hmmmmmm uncertain
                • mysza_81 Poraz.......... 13.11.05, 14:02
                  Poraz kolejny:I
                • cuski Bogusia 14.11.05, 03:47
                  Bogusia, o jakim zblaznieniu piszesz ?
                  • mysza_81 O takim..... 14.11.05, 15:39
                    O takim ludzkimsmileKtore kazdemu moze sie zdarzycsmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka