magdeczka27 09.11.05, 11:46 za kartke jest sliczna dzisiaj dostalam rano jestes milutki pozdrawiam Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mysza_81 Re: Ktos jeszcze ... ? 10.11.05, 11:31 Tak,to ja poprosze,jakos specjalna)) PS.Tomek,mysle,ze Adze trzeba cos wyslac(jakos fajna kartke).Bo patrzylam w kalendarz i no trza)))Tomek,tylko jakos wyjatkową!!!!Tak by na sobote doszla))) Odpowiedz Link
cuski Kto chce ... !!! 11.11.05, 02:48 Kto chce kartke od admina, to dawac adresy na moja poczte )) Odpowiedz Link
cuski No domowe... 13.11.05, 01:26 No domowe... przeciez kartka musisz byc gdzies zaadresowana )) PS. Nie ma chetnych ? Odpowiedz Link
mysza_81 Ale wtopa z mojej...... 13.11.05, 13:37 Ale wtopa z mojej strony,upppsssssssssss.Kurcze))) Odpowiedz Link
cuski :)))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))) 14.11.05, 03:41 )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link
cuski Napewno adres musi zawierac... 14.11.05, 03:43 Napewno adres musi zawierac wszystkie niezbedne informacje, ktore gwarantuja, ze kartka dojdzie )) Odpowiedz Link
mysza_81 Re: Napewno adres musi zawierac... 14.11.05, 15:29 )))))))))) PS.Ale odpowiedz)) Odpowiedz Link
mysza_81 O to adres.... 13.11.05, 13:40 O to adres:raz parapet,dwa razy rynna)) PS.Kiedys poprosilam kolege by mi adres podal i telefon,to w odpowiedzi dostalam takie cus jak powyzej))))))))))))))))))Nosz mnie zatkalo)) Odpowiedz Link
cuski Na ten adres... 14.11.05, 03:44 Na ten adres z pewnoscia kartka nie dojdzie do Ciebie )) Odpowiedz Link
mysza_81 Mam nadzieje,ze.................. 13.11.05, 13:58 Mam nadzieje,ze dobrze zrobilam,hmmmmmmm PS.Czlowiek sie zmienia,a ja szczegolnie.Jakby mi ktos powiedzial,ze tak nagne swoje zasady (juz trzeci raz,w tym miesiacu) to bym go wysmiala))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link
mysza_81 A no tym...... 14.11.05, 15:31 A no tym:zdjecie,telefon,adres PS.Czy trzeba cos jeszcze wyjasniac?))))))) Odpowiedz Link