mysza_81 23.11.05, 16:03 Pamietasz jak to bylo? Ksiezyc, gwiazdy, uscisk rak bicie serca mi mowilo ze ja wciaz kocham Cie. PS.Oj pamietam i to dobrze)))) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mysza_81 Cholercia..... 24.11.05, 14:38 Cholercia,bardzo przepraszam za mala literke w Twoim imieniu))) PS.Wkradl sie drobny chochlik,mysle,ze sie nie gniewasz))))))) -- "Będzie to co musi byc........" Odpowiedz Link
cuski Nie gniewam sie !!! 25.11.05, 00:52 Nie gniewam sie !!! PS. Kto by sie tam przejmowal malymi, czy tez duzymi literkami Odpowiedz Link
aga309 Wierszyki :) 24.11.05, 18:56 Od teściowej? A to ciekawe )) Ja też kiedyś dostałam wierszyk, przeczytajcie: ) " Gdy siedzisz w ciemnym pokoju i z Twych oczu płynie łza, to wspomnij ,że na świecie jestem jeszcze ja. Widok- śle miasto, Oczy- spojrzenia, Usta- pocałunki A ja- pozdrowienia. " Pozdrawiam więc Wszyskich Forumowiczy ) Odpowiedz Link
mysza_81 Od tesciowej:)))) 24.11.05, 20:18 Od tesciowej)))Tesciowej przyszywanej,heheehehe PS.Przy okazji Ci opowiem) Odpowiedz Link
mysza_81 Przyszywana tesciowa........... 25.11.05, 15:48 Przyszywana tesciowa,to taka nie tesciowa) PS.Kiedys Wam opowiem,ale nie dzis....jestem zmeczona troszke po tym zakuwaniu z Wami na radio i ide sie kimnac Odpowiedz Link
mysza_81 No coz.... 25.11.05, 18:09 No coz,bedzie okazja to Wam opowiem o niedoszlej tesciowej,heehehheehehe Odpowiedz Link
cuski :)))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))) 25.11.05, 23:38 ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link
cuski Aga 25.11.05, 00:54 Aga, dzieki za pozdrowienia i za to, ze odwiedzasz nas w miare swoich mozliwosci. Odpowiedz Link
cuski Re: Aga 25.11.05, 00:59 )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link
mysza_81 No to obgadane,hehehehe 02.12.05, 19:39 No to obgadane,hehehehe.Rozmawialam z moja "tesciowa" i wpadam w poniedzialek na pogaduchy,hmmmm..........ale bedzie co wspominac,az mi smutno sie zrobilo Odpowiedz Link