Dodaj do ulubionych

Pamietasz jak to bylo?

23.11.05, 16:03
Pamietasz jak to bylo?
Ksiezyc, gwiazdy, uscisk rak
bicie serca mi mowilo
ze ja wciaz kocham Cie.

PS.Oj pamietam i to dobrzesmile))))
Obserwuj wątek
    • cuski Bogusia 24.11.05, 02:22
      Bogusia, to z jakiejs piosenki ?
      • mysza_81 Tomek 24.11.05, 12:56
        tomek,nie wiem.Dostalam to od mojej tesciowejsmile))
        • mysza_81 Cholercia..... 24.11.05, 14:38
          Cholercia,bardzo przepraszam za mala literke w Twoim imieniusmile)))
          PS.Wkradl sie drobny chochlik,mysle,ze sie nie gniewaszsmile)))))))
          --
          "Będzie to co musi byc........"
          • cuski Nie gniewam sie !!! 25.11.05, 00:52
            Nie gniewam sie !!!

            PS. Kto by sie tam przejmowal malymi, czy tez duzymi literkami smile
        • aga309 Wierszyki :) 24.11.05, 18:56
          Od teściowej? A to ciekawe smile))

          Ja też kiedyś dostałam wierszyk, przeczytajcie: smile)
          " Gdy siedzisz w ciemnym pokoju
          i z Twych oczu płynie łza,
          to wspomnij ,że na świecie jestem jeszcze ja.

          Widok- śle miasto,
          Oczy- spojrzenia,
          Usta- pocałunki
          A ja- pozdrowienia. "

          Pozdrawiam więc Wszyskich Forumowiczy smile)


          • mysza_81 Od tesciowej:)))) 24.11.05, 20:18
            Od tesciowejsmile)))Tesciowej przyszywanej,heheehehe
            PS.Przy okazji Ci opowiemsmile)
            • cuski Kto to jest ... ? 25.11.05, 00:55
              Kto to jest przyszywana tesciowa ? smile
              • mysza_81 Przyszywana tesciowa........... 25.11.05, 15:48
                Przyszywana tesciowa,to taka nie tesciowasmile)
                PS.Kiedys Wam opowiem,ale nie dzis....jestem zmeczona troszke po tym zakuwaniu
                z Wami na radio i ide sie kimnacuncertain
                • mysza_81 No coz.... 25.11.05, 18:09
                  No coz,bedzie okazja to Wam opowiem o niedoszlej tesciowej,heehehheehehe
                  • cuski :)))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))) 25.11.05, 23:38
                    smile)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
          • mysza_81 Aga 24.11.05, 20:27
            Aga,dla Ciebie rowniez gorace pozdrowieniasmile)))
          • cuski Aga 25.11.05, 00:54
            Aga, dzieki za pozdrowienia i za to,
            ze odwiedzasz nas w miare swoich mozliwosci.
            • aga309 Re: Aga 25.11.05, 00:57
              Jak tylko mogę to czmycham tutaj, by pogadać z Wami smile))
              • cuski Re: Aga 25.11.05, 00:59
                smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
        • cuski Od tesciowej ??? :))) 25.11.05, 00:51
          Od tesciowej ??? smile))
          • mysza_81 No to obgadane,hehehehe 02.12.05, 19:39
            No to obgadane,hehehehe.Rozmawialam z moja "tesciowa" i wpadam w poniedzialek
            na pogaduchy,hmmmm..........ale bedzie co wspominac,az mi smutno sie zrobilouncertain

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka