Dodaj do ulubionych

szkoly jezykowe w Paryzu

11.09.06, 16:05
Witam wszystkich i prosze o namiary na jakies niedrogie szkoly jezykowe w
Paryzu ( niekoniecznie szkoly francuskiego) nie znam tu jeszcze nikogo a
samej ciezko szukac wiec moze ktos z was moglby cos doradzic, z gory
dziekuje ;)
Obserwuj wątek
    • kamila_paryz_75 Re: szkoly jezykowe w Paryzu 11.09.06, 18:35
      juz jakiemus chlopakowi pisalam ja i nietylko ja tydzien temu o szkoach, jesli
      niedrogie to przez merostwo ale musisz sie pospieszyc bo niektore szkoly juz
      maja zajecia a reszta szkol to 2 tys euro za rok szkoly. noi jesli jestges sama
      i nieznas nikogo to chcetnie z toba pogawedze bo w sumie to ja sie obijam noi
      zero planow na dlugi czas.wiec mozemy gadac i gadac :):):) pozdarwiam jak cos
      to podam ci gg lub msn-a. pozdrawiam:)
      • abela3 Re: szkoly jezykowe w Paryzu 12.09.06, 09:46
        dzieki za odpowiedz, z checia pogawedze po polsku. w paryzu jestem od tygodnia
        i nie znam tu nikogo a czasu wolnego mam duzo. niestety nie mam tu zalozonego
        gg ani msn'a ale czekam na maila!
        pozdrawiam!
        • granulka01 Re: szkoly jezykowe w Paryzu 07.10.06, 18:03
          hej,
          jestem od kilku dni w Paryzu i tez szukam szkoly jezykowej. Wyslalam zgloszenie
          na kursy organizowane przez mzrostwo, oczywiscie na poczatku wrzesnia, ale nie
          odezwali sie :((. Teraz szukam innych kursow i w miedzyczasie ucze sie sama.
          Na razie mam tez sporo czasu wolnego, wiec jesli umawialybyscie sie na jakies
          ploty to chetnie sie przylacze,
          pozdrowka
          Ania
          • aniar_rrr Re: szkoly jezykowe w Paryzu 27.10.06, 04:48
            ja polecam Ecole Nazareth - kurs poczatkujacy kosztuje 980euro - zajecia zaczely sie od wrzesnia, ale
            nei sa ludzie daleko. Mila atmosfera, male grupy ranne, troche wieksze grupy wieczorne dla tych, co
            pracuja (wtorki i czwartki)

tel 0 662 69 13 83 do p. dyr
        • miss_lavender Re: szkoly jezykowe w Paryzu 07.10.06, 20:33
          Co do kursow w merostwie, to slyszalam, ze calkiem fajne sa, wiec mozesz sprobowac. Z tego co sie orientuje, to sa dwie sesje : pierwsza sie zaczyna we wrzesniu, a druga w lutym i moze na sesje wrzesniowa juz nie ma miejsc, dlatego sie nie odzywaja. Najlepiej zadzwon albo sie przejdz do merostwa, bo moze mail zginal w gaszczu. Pamietam, ze na www.paris.fr jest wszystko dokladnie opisane, wiec poszukaj.

A co do pogawedzenia po polsku, to ja tez sie pisze. Dajcie znac na priva :-)

Milego wieczoru
    • cachemire Re: szkoly jezykowe w Paryzu 08.10.06, 01:34
      www.cfilc.fr/
      Sprobuj tutaj, sama korzystalam i bylam zadowolona. Szkola nie jest droga,
      najtansza jaka znalazlam. Oprocz kursu jezyka francuskiego, szkola oferuje kurs
      hiszpanskiego, angielskiego, arabskiego. Na poczatku mojego pobytu korzystalam
      z kursu organizowanego przez merostwo, ale nie bylam zadowolona ze wzgledu na
      bardzo niski poziom grupy.
      www.france-langue.fr/fr/, tu tez mozesz zajrzec. Tez mialam okazje miec
      zajecia w tej szkole,ale bylam srednio zadowolona. Wszystko zalezy od osoby
      prowadzacej zajecia, od poziomu grupy i wlasnej motywacji.
      • granulka01 Re: szkoly jezykowe w Paryzu 08.10.06, 23:09
        cachemire, dzieki wielkie za namiar na szkoly. Mysle, ze skorzystam z tej
        pierwszej- cfilc. Faktycznie nie jest droga, a jesli jeszcze sprawdzona to
        super. Choc oczywiscie, tak jak napisalas, duzo zalezy od nauczyciela itp.. Co
        do motywacji, to mysle , ze mam silna;) , a poza tym praca w grupie mnie
        mobilizuje, wiec wole szkole, niz kursy prywatne.
        Ale przedtem, moze rzeczywiscie popytam jeszcze w merostwie. Na ich stronie
        intern. i w katalogu jest wprawdzie napisane, zeby sie nie kontaktowac, zadnych
        numerow telefonow nie podaja.. w ogole jakies takie surowe zasady tam sa..
        Sprobowac nie zaszkodzi...
        Najchetniej zaczelabym ta szkole jutro , ale wlasnie mnie dopadlo przeziebienie
        wiec chyba odpuszcze i zaczne od przyszlego tygodnia.
        No dobra, ale nie nudze.
        Co do spotkania to, jak pisalam, bardzo chetnie. Moze w nastepny weekend?
        • aniar_rrr Re: szkoly jezykowe w Paryzu 27.10.06, 04:50
          ja polecam Ecole Nazareth - kurs poczatkujacy kosztuje 980euro - zajecia zaczely sie od wrzesnia, ale
          nei sa ludzie daleko. Mila atmosfera, male grupy ranne, troche wieksze grupy wieczorne dla tych, co
          pracuja (wtorki i czwartki)

tel 0 662 69 13 83 do p. dyr

Ja tez osobiscie chetnie bym sie spotkala na jakies ploteczki, co wy na to? ;))

Szkoly na Marie sa do D**py tyle wam powiem - nic nie ucza a mieszaja w glowach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka